Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499892/2 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (236/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 121 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 3006 üzenet

version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13786. Elküldve: 2019-07-31 16:23:06 [351.]

A saját gyártmányát.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (13784) lexington, 2019-07-31 15:39:44]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
11120. Elküldve: 2019-07-30 07:34:40 [352.]

Ha keresek oscamot mindig azt nézem, hogy jó-e az armv7 processzorhoz.
Más egyezés nem kell.
Dm 900-920 pluginjai be vannak csomagolva.
A becsomagolt cucc jó a többi hasonló processzoros dobozra is.
Sokszor használok dm900-ra csomagolt oscamot, csak ki kell bontani 7zippel.
Most mindegy milyen régi az oscam, mert az emu nem változott, így nem is működik az afn.


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[előzmény: (11118) Smart0, 2019-07-29 22:50:42]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
11116. Elküldve: 2019-07-29 21:53:56 [353.]

Itt van arm bináris 11536 ami működik.
Akkora a mérete mint egy bálna.
De jól reagál működik.

https://www.linuxsat-support.com/thread/90823-the-latest-oscam-emu-for-various-platforms-download-only-no-chat/?postID=504222#post504222


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #11118]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13772. Elküldve: 2019-07-28 11:08:49 [354.]

A mért értékek hidegnek számítanak.
Esetleg a hűtőlemez vagy hűtőborda ragasztása elengedett.
Nálam az uno 4k se 62 fok imázs szerint.
A burkolat kézmeleg a tetején.
Nagyon stabil a doboz.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #13774] [előzmény: (13771) csanadu0, 2019-07-28 10:45:16]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13766. Elküldve: 2019-07-28 10:14:17 [355.]

Tuner kontakthiba?
Vedd ki és vizsgáld meg az érinkezés felületét.



Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #13767 #13771] [előzmény: (13765) csanadu0, 2019-07-28 10:03:49]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
11104. Elküldve: 2019-07-28 10:06:04 [356.]

Köszi, működik jól arm 4k.
Kivéve az afn.
Még nincs másik hatásos emu senkinek.
pli7.1 levi45 cam manager.


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[előzmény: (11101) resTore, 2019-07-28 08:42:21]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13755. Elküldve: 2019-07-27 16:36:35 [357.]

Nem jó.
A friss vhannibal listából kell csinálni új listát
testre szabva.
Most nem megy a vhannibal szerver de itt egy friss motoros lista.

https://data.hu/get/11952837/Vhannibal_E2_Motor_2019.07.23.zip


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #13756] [előzmény: (13754) Kenderice, 2019-07-27 16:29:35]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13753. Elküldve: 2019-07-27 16:20:58 [358.]

A kedvencek hogyan lett létrehozva?


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #13754] [előzmény: (13752) Kenderice, 2019-07-27 16:07:31]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13751. Elküldve: 2019-07-27 15:56:04 [359.]

A komplett csatlista az etc/enigma2 mappában van, kivéve a satellites.xml fájl.
Ez az etc/tuxbox mappában van.

Ideje lenne csinálnod egy új csatlistát.
Aztán ebből már lesz másolat a pc-n.
Nem lehet a letöltés végén hibaüzenet, ha van az a lista sérült.

Dreamboxeditben csoportos kijelölés, fogd és vidd megoldással lehet hatékonyan dolgozni.
Lehet olyant is csinálni, hogy két különböző csatlista van megnyitva és egyikből a másikba csoportos kijelöléssel lehet másolni.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #13752] [előzmény: (13749) Kenderice, 2019-07-27 15:39:57]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13746. Elküldve: 2019-07-27 15:07:06 [360.]

Csatornalistát le kell menteni pc-re dreamboxedittel.
Onnan pedig vissza lehet tölteni a fenti programmal másik imázsba, dobozba.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #13747] [előzmény: (13743) Kenderice, 2019-07-27 14:24:26]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13737. Elküldve: 2019-07-25 20:35:23 [361.]

Penre csinálja a gyári mentő program a mentéseket.
Saját rendszer mellé nem fog menteni.
Másik pen kell neki.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #13739] [előzmény: (13733) Kenderice, 2019-07-25 19:33:46]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13736. Elküldve: 2019-07-25 20:33:21 [362.]

Nálam sem indul el a 11534.
Restore féle oscam a jó, majd ha lesz tuti ami viszi az afn csomagot megcsinálja.
Mindegyik eddig elindult rendben.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #13738] [előzmény: (13735) zólyma, 2019-07-25 20:28:56]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13732. Elküldve: 2019-07-25 17:17:32 [363.]

Telnettel telepítetted?
Nem hiszem.
Nem települtek a konfig fájljai.
Telepítsd fel ahogy lentebb írtam.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #13733] [előzmény: (13731) Kenderice, 2019-07-25 15:52:56]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13728. Elküldve: 2019-07-25 14:08:05 [364.]

Azért nincs auto.net fájl mert nincs telepítve az autofs plugin.
Pli, openatv alatt is etc alatt van.
Nélküle nem megy a megosztott mappatartalom elérése.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #13731] [előzmény: (13727) Kenderice, 2019-07-25 13:55:26]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13726. Elküldve: 2019-07-25 13:48:03 [365.]

Szerver vagy windows hálózaton megosztott mappa elérése Openpli 4.x-7.x széria vagy OpenTR7.x alatt.

A lenti leírás 4K ARM processzoros dobozra vonatkozik.
A leírás alapján gond nélkül meg lehet csinálni az összes enigma2-es dobozon.
Az egyéb imázsok alatt is felhasználható a leírás.
Meg kell keresni az auto.net mappát.

Telepíteni kell az autofs plugint telnet alól.

Kell hozzá a putty: https://data.hu/get/11948371/putty.exe

Kell hozzá totalcommader vagy dreambox control centrel: https://data.hu/get/11948385/dcce2_150.zip

Lépj be telnettel a dobozba.
Telepíted az autofs plugint a lenti paranccsal.
opkg install autofs

505autofs_telep_t_se_putt.png

Ha lefutott a telepítés kell egy box restart.
A menüben el kell navigálni a hálózati beállításokhoz, de ehhez szakértői beállítás kell.
A megosztás kezelőben fel kell venni a megosztott mappákat.
Így néz ki a csatlakozás menedzserben a megosztott mappa felvétele a listába:
1. Aktívra állítod
2. mountpoint=Video
3. csatlakozás tipusa=cifs
4. szerver ip=192.168.1.xxx (a számítógép ip címe)
5. host name=ITX (a számítógép neve)
6. szerver megosztás=Video (a megosztott mappa neve)
7. használat merevlemez helyett=aktív
8. csatlakozás opciói=rw,vers=2.1
9. felhasználó=pc felhasználó neve
10. jelszó=pc jelszava

Ezek után szerkeszteni kell az etc/auto.net fájlt.
Itt egy minta miként kell kinéznie:
Video -fstype=cifs,user=pc vagy szerver felhasználó,pass=pc vagy szerver jelszó,rw,iocharset=utf8,vers=2.1 ://192.168.1.155/Video
Ha ez is kész újból kell egy restart.
PVR gombbal megnyitod a video lejátszót elnavigálsz a net mappához, alatta lesz a megosztott mappák listája.
A mappák tartalma látszik, és lejátszható.
Win 10 alatt az intézőben meg lehet nyitni a hálózat box harddisk vagy usb mappát.
A megnyitod a felvett műsorok mappáját és le lehet játszani a videót.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #13727 #13734 #13743]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13704. Elküldve: 2019-07-24 11:56:25 [366.]

Miért kell oscam?
Lehet, hogy más könnyű megoldás kell neked.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (13701) pipspitz, 2019-07-24 11:38:18]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13703. Elküldve: 2019-07-24 11:54:39 [367.]

Én tudom a pli7.0-7.1 mappamegosztás mikéntjét.
Majd délután leírom szájbarágósan a megoldást.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #13712] [előzmény: (13698) Kenderice, 2019-07-24 10:47:00]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13676. Elküldve: 2019-07-19 13:34:57 [368.]

Pár napig használtam az opentr7.0-át.
Levi45 készítette openpli7.0-ból.
Stabil, nincs teletömve szeméttel.
Benne van a levi45 softcam manager.
Már van opentr7.1, de ezt még nem próbáltam ki.
Ajánlott.

Itt vannak az imázsok levi45 jóvoltából:

https://mega.nz/#F!sJdVhKDS!Wf2ZhMTlHycAbytsQIKfPg


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #13677] [előzmény: (13675) ibox, 2019-07-19 13:28:23]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
119319. Elküldve: 2019-07-17 17:34:27 [369.]

Semmi baja.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (119314) peterzee, 2019-07-16 20:36:57]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
11505. Elküldve: 2019-07-17 08:55:45 [370.]

A csatornalista elkészítése dreamboxedit programmal a legegyszerűbb.
https://dreamboxedit.com/category/download/
A W1 fok és a E19.2 fok lekeresése után a programmal lehívod a boxból a csatlistát előre elkészített mappába.
Ez után a program jobb oldalán a csomagok oszlopban csinálsz kedvencek vagy akár milyen nevű mappát.
Megfogod a mappát és felhúzod a lista tetejére.
Katt a mappára, ezáltal megnyitottad az üres mappát.
Középen fennt katt a thor holdra, majd látod balra a hold tartalmát.
Balra fennt katt a csomag oszlopra, majd görgeted a listát a kiszemelt csomagig.
A neked kellő csatornát fogd és vidd módzserrel áthúzod az előzőleg megnyitott kedvencek mappába a tv felhasználói csomagok oszlopba.
Az összes szülséges csatornával a fentiek szerint megcsinálod.
Néha fent kattints a mentés ikonra.
A munka végén mentés szintén.
Visszatöltöd a csatlistát a boxra.
Ha valakinek forgatós antennája van a vhannibal csatlistát kell használni.
Ki kell bontani a tömörítvényt egy mappába.
A programból meg kell nyitni ezt a mappát.
nnentől a fenti leírást kell követni.
http://www.vhannibal.net/enigma2.php
Az összes enigma2 dobozra érvényes a fenti kisokos.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #11506] [előzmény: (11503) mester86, 2019-07-17 07:10:11]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
3105. Elküldve: 2019-07-14 14:31:08 [371.]

Nálam minden a régi formában van.
Működik jól az afn, és az 1 fok pv is.


Téma: PowerVu Fórum: Sat
[válaszok erre: #3106 #3110] [előzmény: (3104) Robertooo, 2019-07-14 14:24:54]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
3103. Elküldve: 2019-07-14 14:20:52 [372.]

OSCam-emu r11529-796
Ezzel tuti megy.


Téma: PowerVu Fórum: Sat
[válaszok erre: #3104] [előzmény: (3102) Robertooo, 2019-07-14 14:05:46]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
11492. Elküldve: 2019-07-14 10:32:51 [373.]

Kell egy fix antenna a thorra.
A többi holdra meg egy forgatható antenna.
Tapasztalat.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #11493 #11495] [előzmény: (11488) mester86, 2019-07-13 18:31:53]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
3099. Elküldve: 2019-07-14 10:29:22 [374.]

Persze, az amerikai hadsereg külön neked csinált magyar hangsávot és feliratot is az afn csatornákra.


Téma: PowerVu Fórum: Sat
[előzmény: (3098) SatDreamsman, 2019-07-14 10:17:05]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 3006
    / 121 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.02329683303833 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail