Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499876/7 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (236/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 121 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 3006 üzenet

version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
132484. Elküldve: 2025-12-05 19:55:12 [26.]

A régi Direct one jelszóval be tudok lépni canal+ weboldalra de ott semmit nem tudok mást csinálni.
Ez nem csoda mert a régi stream már nem használható.

Egyébként orbitális nagy káosz van így 2025 év végén ezzel a tulajdonos váltással.
Mintha ez kell hogy legyen minden képen.
Ez még semmi mert az első számla készítése és kiküldése még nagyobb káoszt fog teremteni.
Ez pedig itt van a nyakukon néhány nap múlva.



Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (132475) junior19, 2025-12-04 20:26:57]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
275. Elküldve: 2025-12-05 16:58:01 [27.]

Szerintem meg kéne nézni a lentebb kitett linken az 1200,- Ft L csomagot.


Téma: Sweet.tv Fórum: Sat
[előzmény: (269) Oliver18, 2025-12-05 13:32:11]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
274. Elküldve: 2025-12-05 16:56:20 [28.]

Nekem du. vonta le a bankkártyáról az 1200,- Ft akciós L csomag árát.


Téma: Sweet.tv Fórum: Sat
[válaszok erre: #280]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
273. Elküldve: 2025-12-05 16:55:20 [29.]

Rokon regisztrál itthon a sweet weboldalán. Utána lehet csomagot venni.
Aztán már használhatod az user/pass párossal külföldön és a rokon is tudja használni ha akarjátok.
4 db tv vagy egyéb eszköz használható az előfizetésről.


Téma: Sweet.tv Fórum: Sat
[válaszok erre: #276] [előzmény: (272) Hevesi, 2025-12-05 15:27:03]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
132474. Elküldve: 2025-12-04 16:38:56 [30.]

Nekem is smart kártyáim vannak de én biztos nem kajtatok semmilyen weboldalon szerződés számért.
Ha akarnak valamit majd levélben tájékoztatnak.
Ha pedig valamiért nem működnek a kártyák akkor felmondom a szerződést.
Ha megszüntetik a smart kártyákat akkor szerződés felmondás lesz részemről.
Ennek az átállásnak előbb ki kell forrnia magát.
Nem hiszem, hogy az idén bár mit variálnának.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #132475] [előzmény: (132470) szbarna, 2025-12-04 14:26:35]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
111119. Elküldve: 2025-12-04 10:28:28 [31.]

Nekem is smart kártyák vannak és irdeto módban használom.
Egyik a vu+ dobozban a másik a tv-ben van.
Amíg direct one volt a 2 db kártya addig a tv-n a karakterek jól jelentek meg.
Dec. 1 óta rémálom a tv epg-je, olvashatatlan.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111117) franjobp, 2025-12-03 22:41:44]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
132435. Elküldve: 2025-12-02 17:37:19 [32.]

Itt van a canal+
https://www.canalplus.hu/


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #132436] [előzmény: (132433) tubi3, 2025-12-02 17:20:22]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
256. Elküldve: 2025-12-02 16:15:35 [33.]

De lehet ha magyar ip címet használsz vpn alatt.


Téma: Sweet.tv Fórum: Sat
[előzmény: (254) domigabi32, 2025-12-02 12:19:46]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
132393. Elküldve: 2025-12-02 07:35:03 [34.]

Egy admin csinálhatna Canal+ topikot mert lesz rá igény.

Már írtam KWP-nek.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
132351. Elküldve: 2025-12-01 12:37:17 [35.]

Nálam 2 db smart kártya van.
Egyik a vu+ uno 4k se dobozban a másik
LG TV-ben egy irdeto CI+ modulban.
Mindkettő kártya működik.
A TV-ben a műsorújság/EPG karakterei viszont megkergültek semmi nem jó.
Alig olvasható.
Hogyan lehetne javítani a betűkészletet?


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
20401. Elküldve: 2025-11-29 12:32:00 [36.]

A datára feltöltött tömörívény is letölthető, most feltöltöttem a megára.

https://mega.nz/file/lsMH3L7C#X-VeNDQ1QhK0-wVmXHFM48YGD-Mo_KJgYaVzxg6dJJc

Az összes cccam a doboznak megfelelő amit a tömörítvény tartalmaz.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (20400) Jeti, 2025-11-29 11:57:40]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
132271. Elküldve: 2025-11-28 16:37:49 [37.]

Csak ellopták az összes logót, hogy hasonlítson az eredeti honlapra.
Ha esetleg elkapják ezt a rohadék csalót ideje lenne alaposan megbüntetni.
Vagy a nép kezére adni és kicsit meg simogatni vékony pálcával.



Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #132275] [előzmény: (132269) gombilaci, 2025-11-28 16:31:32]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
132270. Elküldve: 2025-11-28 16:32:53 [38.]

Ma hozott az igazi postás egy valódi levelet a direct one-tól.
Áfsz módosítások jan. 1.-én lép életbe.
Itt hivatkozik az új tulajra.
Nem is értem a régi tulaj miért gágog itt még feleslegesen.
Rengeteg hablaty van a kettő oldal levélben.
Nem 10 perc az értelmezése aki ténylegesen utána akar nézni.



Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
132266. Elküldve: 2025-11-28 12:56:31 [39.]

Ezt le lehet nyomozni ha elballag az illető a rendőrségre és feljelentést tesz.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (132265) egedi, 2025-11-28 12:44:58]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
248. Elküldve: 2025-11-28 12:41:28 [40.]

Nálam még megy.


Téma: Sweet.tv Fórum: Sat
[előzmény: (244) Cobold, 2025-11-27 15:41:43]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
247. Elküldve: 2025-11-28 12:38:34 [41.]

Néztem tegnap este a sweet-et nem volt semmi baja.


Téma: Sweet.tv Fórum: Sat
[előzmény: (246) HGabor, 2025-11-28 09:33:23]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
132264. Elküldve: 2025-11-28 12:30:21 [42.]

Jött egy e-mail az One szolgáltatótól az éjjel 22:20-kor, hogy fizessem ki a számlát.
Ezt itt:

Tisztelt Úgyfelünk,
Számlaszám: 10032068xxxxxx
Összeg: 6740 Ft
Fizetés határideje: 2025.11.28.
Számla típusa: havi számla

Számláját megtekintheti és kifizetheti itt: Számla megtekintése és fizetése

Ez az e-mail csupán tájékoztató jellegű, kérjük, ne válasszon rá.

Figyelmeztetés: Ha nem one ügyfél, é mégis megkapta ezt az e-mailt, azonnal lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a 1220-as telefonszámon (Magyarország minden hálózatából elérhetõ), mivel lehetséges, hogy valaki Ön nevében, tudta nélkül kötött szerződést.

© 2025 one.

A linkről kinyílott az One oldala és ott lehetne online fizetni.
Vagy valaki csinált egy hasonló oldalt inkább ez a valószínű.
Egy tetű próbál pénzt szerezni.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #132265 #132269]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
278. Elküldve: 2025-11-26 15:51:07 [43.]

Igen alkalmas, streaming szolgáltatás a Canal+.
Hasonló mint a sweet.tv.
A sweet most akciós.
Stabil internet kell hozzájuk.


Téma: One - kábeles szolgáltatások Fórum: Sat
[válaszok erre: #281] [előzmény: (276) egedi, 2025-11-26 12:35:26]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
227. Elküldve: 2025-11-17 07:01:27 [44.]

Nekem még mindig feljön az 1200,- Ft-os L csomag előfizetés a lenti linkről.
Én is ezt használtam annó.
Magyar IP-vel.


Téma: Sweet.tv Fórum: Sat
[előzmény: (223) HGabor, 2025-11-16 19:14:38]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
132185. Elküldve: 2025-11-16 14:10:44 [45.]

LG Oled 55 G5 TV jól beállított kép és hang.
Ehhez képest írtam milyen a kép.
Ha nálad másként jelenik meg a kép akkor nincs beállítva a TV.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #132187] [előzmény: (132177) El Overflow, 2025-11-15 16:12:14]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
132173. Elküldve: 2025-11-15 09:30:52 [46.]

A sweet képminősége messze van a tökéletestől ha jó tv-d van.
Nincs fényereje, olyan minta mindig esti szürkület lenne.
A kép a földfelszíni antennával fogható mindig tv-n messze a legjobb.
A műholdas direct one is jobb.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #132174 #132175 #132177] [előzmény: (132171) Laci18, 2025-11-14 19:04:13]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
213. Elküldve: 2025-11-15 09:17:11 [47.]

Nem lehet felvenni semmit sweet-ről.
A mindig tv földfelszíni vételéről lehet felvenni, kipróbáltam.
Pen. van bedugva a tv-be.


Téma: Sweet.tv Fórum: Sat
[előzmény: (210) sky_digital, 2025-11-14 23:32:35]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
202. Elküldve: 2025-11-14 07:30:01 [48.]

Ha valakinek változik az L csomag 1200,- Ft akkor jelezze mert akkor rögtön lemondom.


Téma: Sweet.tv Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
195. Elküldve: 2025-11-13 16:57:31 [49.]

A havi 1200,- Ft sokkal olcsóbb az L csomagra.
Nálam ez még működik, havonta lekéri a bankkártyáról.


Téma: Sweet.tv Fórum: Sat
[válaszok erre: #196] [előzmény: (193) @malacka@, 2025-11-13 10:23:39]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
20371. Elküldve: 2025-11-10 08:02:47 [50.]

A doboz bootmenedzserét cseréld ki az utasítások szerint.
USB fat32-re formázott pendrájvra másold fel a kibontott tömörítvényből a 4 db fájlt a vuplus/ultimo4k mappába.
Dugd be a dobozba a pent. és kapcsold be a dobozt.
Gyorsan végez a frissítéssel és kiírja, hogy vedd ki a pendrájvot.
Van egy gyári új bootmenedzsered.
Lehet telepíteni egy imázst.

http://vuplus.com/board/boardView.php?idx=26&pagenum=1


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #20372] [előzmény: (20362) lalipapi, 2025-11-09 19:14:13]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 3006
    / 121 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023476123809814 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail