Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (70/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 121 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 3006 üzenet

version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
11910. Elküldve: 2013-02-01 16:04:38 [2451.]

A távirányítód jó.
Igen, egy hosszút villan, mert nem jó a kód.
Keress más kódokat, ha azok sem jók amiket adtam.
Minden kód próba után nyomod a shift gombot a TV gomb kettő villanásig?
Ha nem, akkor így csináld.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #11912 #11913] [előzmény: (11908) stress, 2013-02-01 15:52:12]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13417. Elküldve: 2013-02-01 13:37:37 [2452.]

Tavaj decemberben vettem az ősöknek amiko 550cx beltérit, 0D97 kártyához.
Kiválóan működik mcas okos szoftverrel.
Frissít és olvas, döccenők nélkül.
Nem fagy, gyorsan vált csatornát.
11000,-+1500,- szállítás.
Van benne kedvencek listák, testre szabhatóak.


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #13418] [előzmény: (13416) jkalocsa, 2013-02-01 13:16:32]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
11907. Elküldve: 2013-02-01 13:15:31 [2453.]

Ezeket is próbáld végig, ha nem jó egyik sem, google a barátod.
Egyébként 0648 lett jó nekem, annó.
7.-ik éves LCD samu.

0105 0077 0076 0109 0007 0009 0004 0005 0085 0172 0942 0358 0012 0015 0080 0104 0106 0648 0617 0208 0067 0586 0123 0674 0039 0247 0478 0400 0090 0294 0246 0320 0102 0238 0549
0193 0655


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #11908 #11921] [előzmény: (11902) stress, 2013-02-01 11:31:07]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
11899. Elküldve: 2013-02-01 09:43:07 [2454.]

Négyjegyű kód kellett nálam, a modell szám szerint.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #11900] [előzmény: (11898) 999999, 2013-02-01 09:39:08]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
11897. Elküldve: 2013-02-01 09:34:44 [2455.]

Samsung LCD TV-m van, működik a dream távirányítóval minden lényeges funkciója.
Ha jó kódot írtál be, akkor kettőt villan a TV gomb.
Én gyűjtöttem kódokat, és a 16.-ik kód beütése után lett jó.
Az általad leírt procedúra jó.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #11902] [előzmény: (11896) stress, 2013-02-01 09:09:29]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
19103. Elküldve: 2013-01-31 15:10:38 [2456.]

Nem kell bajlódni a kereséssel, kész csatornalistát kell letölteni, szerkeszteni, és feltolni a boxra.
Vhannibal és CST a két ismert lista.
Legalább hetente van friss.


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (19101) Quleer, 2013-01-31 14:25:13]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
87923. Elküldve: 2013-01-30 08:51:07 [2457.]

Végigolvastam a problémád, nem jó topikban kérdezősködsz.
Amiko alien 2 topikban tudnak segíteni.
Onnan komplett csatornalistát is le tudsz tölteni.
Az EMU szinte biztos hogy nem megfelelő.
Elég sokat olvastam abban a topikban.
Ott biztos kapsz megoldást a problémádra.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (87905) zalbal, 2013-01-29 20:48:40]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
87678. Elküldve: 2013-01-25 18:07:37 [2458.]

0D97 kártyák, mindkettő teljes értékű, nem is lehet más.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (87676) atideath, 2013-01-25 17:25:02]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
87623. Elküldve: 2013-01-24 15:22:50 [2459.]

A UPC direct weboldalon így hirdetik, 3 havi mozicsomag ingyen, és a forgalmazó is rákérdezett a szerződés megkötésekor, akarom-e a 3 havi ingyen csomagot, nem akartam aktiválni, mert akkor esetleg rajta felejtik és kiszámlázzák az akció után.

Mindig elolvasom mit írnak a weboldalon, akkor 2012. novemberben ezt írták.

Ott álltam a forgalmazó mellett, amikor aktiváltatta a kártyát, a vonal túlsó végén, aki aktivál az kérdezte, hogy kell-e az ingyen mozi 3 hónapra...

Nagy cég, nagy káosz...


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (87617) Patyomkin, 2013-01-24 14:44:04]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
87611. Elküldve: 2013-01-24 14:08:05 [2460.]

Nem jól tudod, mert a direct kártyához is adnak 3 havi filmes csomagot ingyen.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #87617] [előzmény: (87610) gagaeq, 2013-01-24 14:00:38]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
87609. Elküldve: 2013-01-24 13:41:16 [2461.]

Ezért kell ide a fórumra regisztrálni, olvasni és kérdezni.
Rögtön kiderül, hogy nem szabad telefonálni és irodákba mászkálni.
Forgalmazót felhívni, majd elmenni hozzá és 20 perc alatt elintézi az előfizetést.
Tömören ennyi a teendő.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (87603) Blasto1, 2013-01-24 11:50:50]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
7509. Elküldve: 2013-01-21 15:36:53 [2462.]

Nekem van mindkettőből egy-egy példány, abból a fajtából, ami gyárihibás fejtartóval volt kapható annó, 13800,- ha jól emlékszek.
Most kezdtem el új fejtartókat készíteni hozzájuk.
Régebben skystar már csinált ilyen antenna fejtartó cserét, fotóval illusztrálva.
Én most sathu 8-as fejtartót akarok rátenni, "gyárilag" a 120-as gibertini és hirsmann antennákhoz készült, W4 és E28.2 a két szélső hold.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[előzmény: (7507) ExxZuu, 2013-01-21 15:14:46]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
87378. Elküldve: 2013-01-21 12:55:06 [2463.]

Dreambox800 csatornalistában benne van alapból.
11727ghz, vertikális, 28000, 7/8, 701-es trasponder.
Kitűnően kezeli az összes információt az openpli e2 imázs.
Ékezetek, EPG, egyéb műsorinfó a bouquets-ben is minden működik ahogy kell.



Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (87373) Barczik L, 2013-01-21 12:10:39]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
87371. Elküldve: 2013-01-21 11:20:53 [2464.]

Onnan tudja a saját beltéri az EPG-t, hogy beletettem a csatorna listába, ott pedig rámegyek 5 mp-re, utána heteking semmi gond az EPG-vel.

Most az eurosport2-nek nincs EPG-je 2 napja, a többi rendben, amit nézek, és benne van a csat listában.

Van néhány csatorna, fejből nem tudom, ahol összekeverték a műsorok sorrendjét, az órához viszonyítva.
Ami éppen megy műsor az következne az infó sor szerint.

Ez már kb 2 hete ilyen.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #87373] [előzmény: (87366) gorog67, 2013-01-21 10:36:54]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
591. Elküldve: 2013-01-15 15:02:41 [2465.]

Inverto Black Ultra.
Én csak ilyen fejeket használok.



Téma: HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal Fórum: Sat
[válaszok erre: #592] [előzmény: (590) AGS, 2013-01-15 14:26:25]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
578. Elküldve: 2013-01-13 20:41:56 [2466.]

A drájvertől függ, hogy a kártya miként forgat, esetleg nem forgat.
A kártyák hárdveresen mindegyik képes forgatni.


Téma: HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal Fórum: Sat
[előzmény: (577) huni66, 2013-01-13 20:33:54]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
568. Elküldve: 2013-01-13 16:48:28 [2467.]

Oké köszi.
Most készítem a gyárilag selejtes gibertini és hirscmann 120-as antennáknak az új fejtartót, az eredeti fejtartóval legalább 5 centivel a fokusz mellé figyel.
Lassan 4 éve megvan a 8-as fejtartó és a 10-es diseqc kapcsoló.
Felszerelem a földön egy csőtartóra, és beállítom a fejeket, tesztelem a rendszert boxal és pc kártyával is.
Nagyon kíváncsi vagyok mit tud a sathu-s 8-as fejtartó a 120-as antennával, W4-E28.2-ig.


Téma: HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal Fórum: Sat
[válaszok erre: #569] [előzmény: (567) Tibi242, 2013-01-13 15:13:24]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
565. Elküldve: 2013-01-13 13:57:26 [2468.]

A törött progdvb is viszi a diseqc 10-es kapcsolót?


Téma: HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal Fórum: Sat
[válaszok erre: #566] [előzmény: (564) Tibi242, 2013-01-13 13:21:23]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
11837. Elküldve: 2013-01-12 17:06:42 [2469.]

Telepíted az ssl084 boot loadert, utána feltelepül minden manapság használatos imázs.
Már többször telepítettem régi imázst, ami 84 előtti bootmenedzsert tartalmazott. Ezek után, ha újabb imázst akarok telepíteni elkerülhetetlen a 84-es bootmenedzser telepítése.



Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[előzmény: (11836) destr0yer, 2013-01-12 16:48:54]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
86976. Elküldve: 2013-01-12 08:04:53 [2470.]

Miért kellett 3 ember a szerződéskötéshez?
Csak szem. ig+lakcímkártya kell, kommunális számlát tőlem nem kért a forgalmazó.
Okulásul, ha valaki a forgalmazónál "vesz" kártyát, várja meg amíg a forgalmazó akiváltatja a kártyát.
Egyértelmű a helyzet, mert látszik a műsor, ha aktív a kártya.
Anno én így tettem, kivártam míg megjön a kép a kártyával.
Itthon már semmi probléma nincs a működtetéssel.



Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #86988] [előzmény: (86973) retro84, 2013-01-11 21:56:47]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
86820. Elküldve: 2013-01-07 12:53:53 [2471.]

A CI modul egy ilyen modul fogadóba megy bele, a PC kártyához megfelelőt kell venned.
http://forgat-sat.hu/webshop/technisat-ci-modul-fogado-pci-kartya-p-634.html


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (86816) sonique, 2013-01-07 10:48:11]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
461. Elküldve: 2013-01-04 20:32:42 [2472.]

Ha box+kártya, akkor párosítva kapod.
Csak a direct kártya működik saját hárdverben.
Én nemrégen "vettem" direct és társkártyát, mindkettő saját boxban működik.


Téma: HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal Fórum: Sat
[válaszok erre: #462] [előzmény: (459) sonique, 2013-01-04 20:00:06]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
86594. Elküldve: 2013-01-03 12:44:21 [2473.]

Nem.
Társkártyát úgy veszel ahogy az első kártyát vetted.
Nincs semmi kitétel.
A kártya mellé kapsz egy szerződés másolatot, semmi mást.
Semmit nem kell fizetni.
Ne feledd vinni az azonosító számot, vagy inkább az utolsó számlát.
A forgalmazók nem nagyon tudják fejből mit kell csinálniuk.
Az sem árt ha a helyszínen kivárod amíg aktiválódik a kártya.
Én 3 hét különbséggel "vettem" a direct és a társkártyát.



Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #86595] [előzmény: (86593) kalimera, 2013-01-03 12:24:33]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
11782. Elküldve: 2013-01-01 18:29:30 [2474.]

Itt találsz gigablue imázsokat.
http://repository.italysat.it/index.php?dir=
Olyan imázst még nem láttam amiben autómata jelszócserélés lenne.
Hacsak nincs meghekkelve az imázs.
Próbáld ki az Italysat imázst, kicsi méretű, és gyors, nincs bennük sok szemét.


Téma: Dreambox HD Fórum: Sat
[előzmény: (11779) sztar1, 2013-01-01 17:47:52]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version


Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
86535. Elküldve: 2012-12-31 21:00:45 [2475.]

40 éves film, nem csoda ha kicsit halovány.
Ha digit néznél, az mindig ilyen, vagy ilyense.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #86540] [előzmény: (86532) lacoka, 2012-12-31 20:03:18]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 3006
    / 121 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.024731159210205 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail