|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 fül

Tagság: 2003-08-07 17:55:33 Tagszám: #6097 Hozzászólások: 2378 |
17807. Elküldve: 2010-03-06 17:50:05, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219151.] |
Megvan, hazakerült!
______________________
Baráthegyi Vakvezető Kutya Iskola
|
| | |
[előzmény: (17294) fül, 2010-02-28 19:32:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 korinna91

Tagság: 2010-03-02 19:44:11 Tagszám: #82893 Hozzászólások: 4 |
17806. Elküldve: 2010-03-06 17:41:31, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219152.] |
A 2.-án talált foxi megtalálta gazdiját :)
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 vacsa

Tagság: 2006-10-11 18:29:59 Tagszám: #35813 Hozzászólások: 132 |
17805. Elküldve: 2010-03-06 17:39:13, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219153.] |
Atkáron (Heves megye) ma találtak egy kan beaglet. Ha nem lesz meg a gazdi, akkor megtartják.
Tulajdonjogát bizonyítani tudó gazdi jelentkezhet nálam: 0670/272-2176
|
| |
|
Haladó
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
17804. Elküldve: 2010-03-06 17:24:51, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219154.] |
Idézet:
| Talált kutya keresi gazdiját Husky - 1 éves szuka
Találtuk:Kisgörbő | Arany János utca - 2010 március 6, szombat. A kutyus kb. két hete kóborol a településen. Jelenleg a településőr gondozza a hivatalnál. Ha hétfőig nem jelentkezik érte senki, akkor a sintértelepre vitetik. Kár lenne érte, mert szépen gondozott nyugodt állat. Kinézetre husky. Jó lenne, ha szerető gazdit találna minél előbb. Tóthné Anna, 06304095822
| |
|
| | | [válaszok erre: #17813] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 harci-marci

Tagság: 2007-11-08 22:07:16 Tagszám: #51470 Hozzászólások: 7346 |
17802. Elküldve: 2010-03-06 16:52:40, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219156.] |
Már nincs.
Én is jól mulattam.
miután meg lett az ip-cim.
azt hittem van dolgotok is.
Szent Ferenc Állatotthon Alapítvány és Agár-fajtamentés
1%- 18078477-1-13
Támogasd a munkánkat ez nem kerül semmibe.
|
| | | [válaszok erre: #18306] |
[előzmény: (17778) m a x, 2010-03-06 08:44:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cserebiszke

Tagság: 2009-02-20 13:57:59 Tagszám: #70724 Hozzászólások: 2072 |
17801. Elküldve: 2010-03-06 16:51:11, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219157.] |
Ő az,akit az öreg elhagyott?
"A neve nem vadkutya többé,hanem az első barát,
mely barátunk lesz
örökkön-örökké."
Kipling
|
| | |
[előzmény: (17800) zsuzsazsuzs, 2010-03-06 16:34:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zsuzsazsuzs

Tagság: 2004-04-20 14:05:34 Tagszám: #10113 Hozzászólások: 1035 |
17800. Elküldve: 2010-03-06 16:34:09, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219158.] |
Nagytétényi fekete spanit hazavitték gazdiék az illatosról, megúszta kisebb lábsérüléssel.
|
| | | [válaszok erre: #17801] |
[előzmény: (17608) zsuzsazsuzs, 2010-03-03 18:53:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zsuu92

Tagság: 2007-11-24 17:42:08 Tagszám: #52100 Hozzászólások: 1934 |
17799. Elküldve: 2010-03-06 16:22:35, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219159.] |
Meg lett a gazdija!!!
Videók - Képeim -
|
|
|
 Findusz

Tagság: 2010-01-10 17:49:32 Tagszám: #81123 Hozzászólások: 499 |
17798. Elküldve: 2010-03-06 16:17:23, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219160.] |
Az egyik kiutya nem lehet ő?
17756 hsz
|
| | |
[előzmény: (17779) buksi4, 2010-03-06 09:03:14] |
|
Törzstag
|
|
 Spillo

Tagság: 2005-09-14 18:04:25 Tagszám: #21916 Hozzászólások: 15050 |
17797. Elküldve: 2010-03-06 16:09:15, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219161.] |
Írj Erominak, hogy már nem aktuális az öreg...
NÉMET JUHÁSZKUTYA FAJTAMENTÉS
|
| | |
[előzmény: (17794) zsuzsazsuzs, 2010-03-06 16:01:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zsuzsazsuzs

Tagság: 2004-04-20 14:05:34 Tagszám: #10113 Hozzászólások: 1035 |
17796. Elküldve: 2010-03-06 16:03:43, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219162.] |
Azért a keverék kölyökkel kapcs., ha van ötletük, jó lenne, de akkor keresni fogom őket, szcsére ő már nem sos-kategória!
|
| | |
[előzmény: (17793) Spillo, 2010-03-06 15:53:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Burger

Tagság: 2007-04-30 23:34:22 Tagszám: #44494 Hozzászólások: 3628 |
17795. Elküldve: 2010-03-06 16:02:51, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219163.] |
nem semmi, egy nap alatt Gödöllőn volt, lehet, hogy hévezett :)
|
| | |
[előzmény: (17790) tengelic, 2010-03-06 14:11:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zsuzsazsuzs

Tagság: 2004-04-20 14:05:34 Tagszám: #10113 Hozzászólások: 1035 |
17794. Elküldve: 2010-03-06 16:01:41, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219164.] |
Köszönöm, sajnos kuvaszapóka mentése már nem aktuális
Nemhogy nem javult, ma már egyáltalán nem reagált semmire. Valószínűleg a haldoklása végén járt, a doki megszabadította szenvedéseitől.
Nem volt mellette simogató kéz (vagyis csak a dokié), de legalább nem a hideg földön, magatehetetlenül végezte.
|
| | | [válaszok erre: #17797] |
[előzmény: (17793) Spillo, 2010-03-06 15:53:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Spillo

Tagság: 2005-09-14 18:04:25 Tagszám: #21916 Hozzászólások: 15050 |
17793. Elküldve: 2010-03-06 15:53:04, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219165.] |
Szóltam a fajtamentőknek, megnézik, mit tehetnek (mert nekik nincs effektíve menhelyük, konkrétan 2 főből áll a "csapat").
NÉMET JUHÁSZKUTYA FAJTAMENTÉS
|
| | | [válaszok erre: #17794 #17796] |
[előzmény: (17772) zsuzsazsuzs, 2010-03-06 00:32:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Cempachi

Tagság: 2008-07-04 14:48:43 Tagszám: #61146 Hozzászólások: 1142 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pumuc Lee

Tagság: 2009-02-16 11:13:03 Tagszám: #70516 Hozzászólások: 265 |
17791. Elküldve: 2010-03-06 15:33:56, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219167.] |
A kutyát egy megtaláló hazavitte és továbbra is keresi a gazdáját.Chipnézés folyamatban.
Érdeklődni Lantos György 06/30-437-8558
|
| | | [válaszok erre: #17810] |
[előzmény: (17686) ota, 2010-03-04 21:26:02] |
|
Haladó
|
|
 tengelic

Tagság: 2007-02-23 15:08:54 Tagszám: #42017 Hozzászólások: 2371 |
17790. Elküldve: 2010-03-06 14:11:57, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219168.] |
Hazakerült!
Azonos a 17360. tengelic 2010-03-01
Hsz-ben szereplő Gödöllőn talált labrador szukával!
|
| | | [válaszok erre: #17795] |
[előzmény: (17763) kluhus, 2010-03-05 20:39:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabi78

Tagság: 2005-04-15 22:35:42 Tagszám: #17834 Hozzászólások: 360 |
17789. Elküldve: 2010-03-06 13:21:36, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219169.] |
Szia Nem lehet a 17626?
|
| | |
[előzmény: (17788) anshi, 2010-03-06 13:13:37] |
|
Törzstag
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
17788. Elküldve: 2010-03-06 13:13:37, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219170.] |
Tegnap este óta a Szentendre Pismányi Spar elött szambázik egy szürke kau(szerintem szuka) és egy fekete tacskó.(ő meg kan lehet mert molesztálta a nagyot)Nem keresik őket?Elég veszélyes hely közel a 11-es!
|
| | | [válaszok erre: #17789 #17824] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 HLI

Tagság: 2004-08-15 06:29:05 Tagszám: #12056 Hozzászólások: 5358 |
17787. Elküldve: 2010-03-06 13:01:26, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219171.] |
TALÁLT:
2010.03.04.-én Gödöllőn találtak egy kb. 5 éves, közepes méretű, magyar vizsla kan kutyát. A hátán van egy kis 3-4 cm-s, vékony szőrmentes csík, valamilyen sérülésből származhat. A képen látható nyakörv rajta volt a megtaláláskor. Chip: 968000002446667, de nem regisztrált a www.petvetdata.hu oldalon:(
Befogadás körülményei: Gödöllőn, a temető melletti utcában futva, a földet szimatolva próbált ismerős szagot fogni. Autóba könnyedén beszállt, és hazahoztam Szadára. Kertes házban van. Érdeklődni lehet: 06/20-956-12-56
www.allatok.info
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
17786. Elküldve: 2010-03-06 11:51:08, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219172.] |
ELVESZETT, KERESIK
- Kutya neve: Roy
- Fajtája: beagle
- Neme: kan
- Ivartalanított: nem
- Mérete: közepes
- Szőr hossza: rövid
- Szőr színe: tricolor
- Ismertetőjegy: chip van a nyakában kedves és nem találjuk fajtiszta
- Aktuális életkor: 2009 oktober 5,-én volt egy éves
- Bejelentő neve: Varga Dóra
- Bejelentő elérhetősége: 06-30-2261-927 06-30-6220-249 [email protected]
- Bejelentés oka: elveszett
- Eset időpontja: 2010. március 5.
- Pontos hely és körülmények: Győr-Moson- Soron megye, Sopron Kistómalom út 41, magától kiszökött
- Fényképet tud-e küldeni: nem sajna
- Egyéb megjegyzések: 3 színű fehér fekete barna aranyos a farka fekete fehér, chip a nyakában van, mindenkihez oda megy, szökős de mindig vissza jött
PBK
ELVESZE
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Ciki

Tagság: 2010-02-11 09:27:19 Tagszám: #82257 Hozzászólások: 41 |
17785. Elküldve: 2010-03-06 11:19:31, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219173.] |
Sajnos meghalt az öreg kuvasz apóka! Nem javult az állapota ezért az állatorvos elaltatta.:(:( A kutyust voltam megnézni, de nem a Maci volt az. Macit még mindig keressük!!!
Az idáig kapott segítséget köszönöm.
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 SZUCSI

Tagság: 2007-08-17 17:34:55 Tagszám: #48205 Hozzászólások: 25956 |
17784. Elküldve: 2010-03-06 09:54:11, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219174.] |
Ma 03. 06.-án reggel 6 órakor fotóztam a telcsivel a VI. ker. Lövölde téri troli megállóban !!
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csipogó

Tagság: 2006-02-24 12:28:21 Tagszám: #27562 Hozzászólások: 1244 |
17783. Elküldve: 2010-03-06 09:52:36, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219175.] |
4 éve örökbe adtunk egy gyönyörű kan rajzos német juhász kutyát Kecskemétre.
Ma reggelre kivágták a kerítésüket és eltűnt a kutya. Gazdi zokogva hívott.
Ha valakinek a környezetébe került egy tényleg csodaszép kan kutya, aki ráadásul képzett, iskolázott az kérem jelezze.
Előre is köszönjük! Most 5-6 éves lehet.
" Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca NEM ő...
Ő az arca mögött van - láthatatlan..."
|
| | |
[előzmény: (17782) Csipogó, 2010-03-06 09:47:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|