Magyar Televízió HD (üzenet: 24482, Sat) |
|
|
|
 MyChroLesLie

Tagság: 2003-10-25 14:23:40 Tagszám: #7090 Hozzászólások: 3610 |
24326. Elküldve: 2019-09-04 21:26:21, Magyar Televízió HD
|
[376.] |
OK megvan. bocsi. ;)
Üdv, mcll (Laci)
1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
|
| | |
[előzmény: (24325) MyChroLesLie, 2019-09-04 21:04:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MyChroLesLie

Tagság: 2003-10-25 14:23:40 Tagszám: #7090 Hozzászólások: 3610 |
24325. Elküldve: 2019-09-04 21:04:14, Magyar Televízió HD
|
[377.] |
Csak most látom hogy nem DVB-T, hanem 9E-n van. Paramétereket tudnál adni, mert az m3 csati helyén szincsík van csak.
Üdv, mcll (Laci)
1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
|
| | | [válaszok erre: #24326] |
[előzmény: (24322) miki2002, 2019-09-04 18:15:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MyChroLesLie

Tagság: 2003-10-25 14:23:40 Tagszám: #7090 Hozzászólások: 3610 |
24324. Elküldve: 2019-09-04 19:47:42, Magyar Televízió HD
|
[378.] |
Szerintem attól még az EPG-t látja, tudja olvasni. A csatornát lekeresi a legtöbb beltéri (zömmel DVB-T2-esek), csak néma/sötét marad.
Üdv, mcll (Laci)
1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
|
| | |
[előzmény: (24323) IP1954, 2019-09-04 18:28:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 IP1954

Tagság: 2019-03-02 17:41:11 Tagszám: #135796 Hozzászólások: 264 |
24323. Elküldve: 2019-09-04 18:28:17, Magyar Televízió HD
|
[379.] |
Többször is elolvastam.
Akinek alkalmas a készüléke jelezzen, hogy új eszközt küldjenek?
Akinek nem alkalmas, az nem látja a szöveget, ezért nem is kaphat új eszközt.
Ti értitek?
|
| | | [válaszok erre: #24324 #24327] |
[előzmény: (24322) miki2002, 2019-09-04 18:15:26] |
|
Haladó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
24322. Elküldve: 2019-09-04 18:15:26, Magyar Televízió HD
|
[380.] |
Lehet hogy ez?
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #24323 #24325] |
[előzmény: (24321) franjobp, 2019-08-23 22:52:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 franjobp

Tagság: 2011-04-23 20:55:55 Tagszám: #93292 Hozzászólások: 5862 |
24321. Elküldve: 2019-08-23 22:52:33, Magyar Televízió HD
|
[381.] |
Az MTVA kártyáimon megjelent egy második entitlement is, mely szintén a hó végéig érvényes. Ez vajon mi lehet?
Azt hiszem, a kettő közül az első az új:
Type Caid Provid ID Class Start Date Expire Date Name
package 0B1D 000000 0000000000001010 010001FF 2019-08-01 2019-08-31 0B1D@000000 unknown
package 0B1D 000000 0000000000001020 01000000 2019-08-01 2019-08-31 0B1D@000000 unknown
One frekvencialista
http://directone.franjo.nhely.hu/Frekvencialista-20260607v2.pdf
|
| | | [válaszok erre: #24322 #24330 #24339] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
24320. Elküldve: 2019-08-21 18:02:14, Magyar Televízió HD
|
[382.] |
Most néztem meg a tűzijátékot.
Megint nem 8K volt!
Üdv: miki2002
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
24319. Elküldve: 2019-08-21 15:05:16, Magyar Televízió HD
|
[383.] |
Aztán remélem elteszik a felvételeket egy fiók aljára , ahol senki nem találja meg vagy 5 évig!
|
| | |
[előzmény: (24318) net_user, 2019-08-21 14:35:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 net_user

Tagság: 2014-11-03 10:55:01 Tagszám: #130810 Hozzászólások: 3854 |
24318. Elküldve: 2019-08-21 14:35:48, Magyar Televízió HD
|
[384.] |
Nem mindig csak azt adják!
Lásd a mától vasárnapig (2019.08.21-25) megírt műsor előrejelzést.
https://musor.tv/heti/tvmusor/DUNA
Ebben az áll, hogy vasárnap 25.-én este fogják adni a koncert 6/5-ik részét, lévén 6 részes a dolog, és talán ezért találkozhatsz (találkozhattál) eddig a sorozat előző részeivel az elmúlt vasárnapokon. [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2019-08-21 14:47:51]
|
| | | [válaszok erre: #24319] |
[előzmény: (24317) gombilaci, 2019-08-21 07:35:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
24317. Elküldve: 2019-08-21 07:35:12, Magyar Televízió HD
|
[385.] |
Szerintetek lesz majd valamikor olyan ,amikor kapcsolgatva a tv-t a dunán nem mága zoltán koncert lesz??
K...va unalmas már ,hogy ezt tolják nonstop!!
|
| | | [válaszok erre: #24318] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Adam_batyam

Tagság: 2007-05-13 19:43:31 Tagszám: #44968 Hozzászólások: 440 |
24316. Elküldve: 2019-07-03 21:56:42, Magyar Televízió HD
|
[386.] |
Jó régen hallgathattad, mert belehallgattam délben is, és délután is, de szerintem semmi változás nem történt.
|
| | |
[előzmény: (24315) d97es, 2019-07-03 07:05:07] |
|
Törzstag
|
|
 d97es

Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331 |
24315. Elküldve: 2019-07-03 07:05:07, Magyar Televízió HD
|
[387.] |
Felszálltam egy egyszerű buszra itthon, ahol épp a Kossuth szólt maxon. Na nem rosszból, de a csipogáson kívül semmi nem volt ismerős. A hangok, a műsor címe, talán a station voice is más. Gyakran cserélődhetnek az emberek arrafelé... :DD
|
| | | [válaszok erre: #24316] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
24314. Elküldve: 2019-06-28 19:57:26, Magyar Televízió HD
|
[388.] |
a mai F1-es 2. edzést sikerült-e valakinek felvenni a végével együtt lehetóleg full HD-ban? Mivel ugye az MTVA ma is alakított egyet és a vége így lemaradt a felvételemnek.
|
| |
|
|
|
|
 egedi

Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360 |
24312. Elküldve: 2019-06-13 12:55:14, Magyar Televízió HD
|
[390.] |
Jaja. Ilyen időben ez a legjobb, amit tehet az ember.
|
| | |
[előzmény: (24311) yechtech, 2019-06-13 12:31:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yechtech

Tagság: 2016-04-05 08:01:40 Tagszám: #132755 Hozzászólások: 195 |
24311. Elküldve: 2019-06-13 12:31:44, Magyar Televízió HD
|
[391.] |
Talán a strandon kéne lenni és lehűteni magam egy adag hidegvízzel.
Akkor nem hülyülnék be a 4K miatt.
|
| | | [válaszok erre: #24312] |
[előzmény: (24308) KWP, 2019-06-13 12:22:23] |
|
Haladó
|
|
 yechtech

Tagság: 2016-04-05 08:01:40 Tagszám: #132755 Hozzászólások: 195 |
24310. Elküldve: 2019-06-13 12:30:10, Magyar Televízió HD
|
[392.] |
De én abban nézném.
|
| | |
[előzmény: (24309) Permi, 2019-06-13 12:23:15] |
|
Haladó
|
|
 Permi

Tagság: 2002-12-18 00:00:00 Tagszám: #642 Hozzászólások: 3810 |
24309. Elküldve: 2019-06-13 12:23:15, Magyar Televízió HD
|
[393.] |
Attól, hogy nincs üzemelő 4K tv csatorna, nem jelenti azt, hogy ne tudnának 4K-ban közvetíteni! A kettő között nincs összefüggés...
|
| | | [válaszok erre: #24310 #24313] |
[előzmény: (24307) yechtech, 2019-06-13 12:19:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360 |
24308. Elküldve: 2019-06-13 12:22:23, Magyar Televízió HD
|
[394.] |
Tehát úgy gondolod, hogy a nálunk lezajló 4 focimeccset az UEFA csak akkor fogja 4K-ben leközvetíteni a világnak, ha mi magunk is rendelkezünk 4K csatornával.
Nem túl elmés gondolatok... kicsit agyadra ment a 4K, nem? :)
u.i.: a világnak jelenleg millió és millió oka van, amiért már most is röhög rajtunk. A 4K-s közvetítés, vagy annak hiánya, nem fog bekerülni még a top10-be sem az okok közé, hidd el.
|
| | | [válaszok erre: #24311] |
[előzmény: (24307) yechtech, 2019-06-13 12:19:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yechtech

Tagság: 2016-04-05 08:01:40 Tagszám: #132755 Hozzászólások: 195 |
24307. Elküldve: 2019-06-13 12:19:23, Magyar Televízió HD
|
[395.] |
Jövő évben ilyenkor labdarugó Európa bajnokság.
El kéne indítani egy 4K tv csatornát, mert Európa röhögni fog ajtunk a 4 budapesti meccs miatt, ha nem 4K-ban adjuk a meccseket.
A többi város abba fogja nyomni.
|
| | | [válaszok erre: #24308 #24309] |
|
|
Haladó
|
|
 Tarkan XxX

Tagság: 2009-03-31 12:21:44 Tagszám: #72436 Hozzászólások: 2142 |
24306. Elküldve: 2019-05-15 13:29:26, Magyar Televízió HD
|
[396.] |
"Azt hitte ő dirigálhat, aztán nem jött be! "
Orbán országában ki is merne ilyenre gondolni?
SAMSUNG UE43M5502 + VODAFONE TV MEDIABOX + HBO MAX + NETFLIX
|
| | |
[előzmény: (24300) miki2002, 2019-05-11 20:21:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
24305. Elküldve: 2019-05-12 09:36:28, Magyar Televízió HD
|
[397.] |
Ebből mit nem értettél meg? "főleg nem hülyeséget üvölt"
Lehet, hogy utánozni próbálta … ?
Üdv: miki2002
|
| | |
[előzmény: (24304) totopad, 2019-05-12 07:53:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 totopad

Tagság: 2016-02-18 17:26:52 Tagszám: #132568 Hozzászólások: 311 |
24304. Elküldve: 2019-05-12 07:53:04, Magyar Televízió HD
|
[398.] |
Te hallottál valaha külföldi közvetítést?
Az F1-es közvetítések koronázatlan ethalonja a skysport. Még David Croft is üvölt a rajtoknál, vagy, ha valami akció van.
Lehet ezt a stílust szeretni, nem szeretni, de a kommentátorság erről szól.
|
| | | [válaszok erre: #24305] |
[előzmény: (24303) miki2002, 2019-05-11 21:59:15] |
|
Törzstag
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
24303. Elküldve: 2019-05-11 21:59:15, Magyar Televízió HD
|
[399.] |
Akárki jobb lehet, ha kevesebbet beszél és főleg nem hülyeséget üvölt.
Ez nem kedvelés dolga.
Nem lehetett tőle a futamra figyelni, mert túlharsogott mindent és köze nem volt a képernyőn látható dolgokhoz.
Soha nem volt tisztában a verseny állásával, az éppen aktuális csatákkal.
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #24304] |
[előzmény: (24302) kezo0, 2019-05-11 20:49:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kezo0

Tagság: 2008-02-27 22:27:03 Tagszám: #56398 Hozzászólások: 705 |
24302. Elküldve: 2019-05-11 20:49:51, Magyar Televízió HD
|
[400.] |
OK, nem kedveled, nekem sem a szívem csücske. De kit tudsz az MTVA-nál megnevezni, aki majd esetleg jobb lehet nála? Újvári Máté? Bobák Róbert? Mert ők, ha lehet, még idegesítőbbek, és még annyira sem értenek hozzá...
net_user: De ugye nem csak ennek a hírnek alapján tudjuk, hogy az MTVA-nál súlyos gondok vannak...? ;)
|
| | | [válaszok erre: #24303] |
[előzmény: (24297) miki2002, 2019-05-11 18:46:01] |
|
Törzstag
|
|
Magyar Televízió HD (üzenet: 24482, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|