Dreambox HD (üzenet: 17443, Sat) |
|
|
|
 mnbvc39

Tagság: 2010-07-17 11:55:33 Tagszám: #86932 Hozzászólások: 110 |
14038. Elküldve: 2015-10-05 08:41:20, Dreambox HD
|
[3501.] |
Egyelőre csak a mips32-ben találtam flashexpander plugin ipk-t, de azt nem tudtam bevinni. Ha többet is tudnál segíteni megköszönném. Pl. hogyan használható? A pendrive tárhelyét hozzáadja? Hol találok megfelelő plugint?
|
| | | [válaszok erre: #14039] |
|
|
Haladó
|
|
 ex1332

Tagság: 2010-02-23 09:47:06 Tagszám: #82656 Hozzászólások: 238 |
14037. Elküldve: 2015-10-04 17:10:30, Dreambox HD
|
[3502.] |
Flashexpander plugin meg egy pendrive és máris lesz elég memóriád
S.
|
| | |
[előzmény: (14036) mnbvc39, 2015-10-04 17:06:38] |
|
Haladó
|
|
 mnbvc39

Tagság: 2010-07-17 11:55:33 Tagszám: #86932 Hozzászólások: 110 |
14036. Elküldve: 2015-10-04 17:06:38, Dreambox HD
|
[3503.] |
A segítségetekkel sikerült új távirányítót vennem.Örülök neki és köszönöm az infót.
Most arról érdeklődnék, hogy melyik imáget tartjátok a legjobbnak. A DM800HDse boxomhoz régóta használom a Newnigmát. Láttam, hogy már nem fejlesztik. Nálam kb. évente omlott össze. Az volt a gyanúm, hogy oka lehet az instabilitásnak az, hogy nagyon megtöltötte a memóriát. Feleslegesnek találtam benne a webrádiót és a wetherplugint, de nem tudtam kitörölni ezeket. Rövid ideig kipróbáltam az Openplit is.Van más olyan szoftver esetleg, amely stabilabb és többet tud? Melyiket tartjátok a legfejlettebbnek?
|
| | | [válaszok erre: #14037] |
|
|
Haladó
|
|
 taklad

Tagság: 2004-11-03 19:52:25 Tagszám: #13574 Hozzászólások: 2232 |
14035. Elküldve: 2015-10-02 10:50:07, Dreambox HD
|
[3504.] |
Egy régebbi Dreambox 500HD-t használok dreamelite image-vel.
Tettem rá USB kimenetet és vettem hozzá egy Smargo kártya olvasót. Mit kell telepítenem és hova, ha működtetni akarom ? A másik olvasó működik rendesen ccam-mal.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Jeti

Tagság: 2005-04-27 16:43:28 Tagszám: #18192 Hozzászólások: 2145 |
14034. Elküldve: 2015-09-25 17:39:40, Dreambox HD
|
[3505.] |
Na ezt a folyósodást nem tudtam. Köszi az infót. Igen én is azt tapasztaltam, hogy 1 és legfeljebb kétszeri tisztítás után inkább komplett távcsre.
....nekem a papné!!
* Dreambox 800 SE A8P * VU+ SoloSE V2 * E85 multitükör 7 fejjel *
|
| | |
[előzmény: (14031) Alien, 2015-09-25 08:25:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mnbvc39

Tagság: 2010-07-17 11:55:33 Tagszám: #86932 Hozzászólások: 110 |
14033. Elküldve: 2015-09-25 12:10:48, Dreambox HD
|
[3506.] |
Köszönöm a segítséget, rendesek vagytok. Üdv. : Gábor
|
| |
|
Haladó
|
|
 twingo16v

Tagság: 2010-07-15 17:28:14 Tagszám: #86906 Hozzászólások: 1098 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Alien

Tagság: 2005-03-29 11:33:07 Tagszám: #17218 Hozzászólások: 5435 |
14031. Elküldve: 2015-09-25 08:25:31, Dreambox HD
|
[3508.] |
Azt érdemes tudni, hogy az új szabályozás ételmében a műanyagokba olyan adalékot tesznek, amely hatására egy idő után megindul a folyósodás, tehát ha most új autót veszel, akkor kb 10 év múlva annak is folyósodni fog a lökhárítója(is), szemmel láthatóan a távirányító és sok más dolog, például csavarhúzók nyele jóval hamarabb kezd folyósodni, ez elég sok problémát kezd okozni. Tehát a "szép új" rend értelmében nemcsak az uborka görbülete, vagy a disznók mosléktalansága van napirenden..
Én is megtisztítottam, utána jó lett, majd egyre sűrűbben kellett tisztítani, majd 2,5kHUF-ért vettem ujjat(többet nem akartam, mert ha áll, akkor is cseppfolyósodni kezd egy idő után), azzal megint rendben lesz 4-5 évig...
DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
|
| | | [válaszok erre: #14034] |
[előzmény: (14029) Jeti, 2015-09-24 20:44:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drweb

Tagság: 2007-07-08 20:54:09 Tagszám: #46867 Hozzászólások: 127 |
14030. Elküldve: 2015-09-25 08:07:50, Dreambox HD
|
[3509.] |
tegyen fel valaki egy mg_cfg file tartalmat 0d97-re, nem tudom olvasni vele a kártyát :(
Köszi
|
| |
|
Haladó
|
|
 Jeti

Tagság: 2005-04-27 16:43:28 Tagszám: #18192 Hozzászólások: 2145 |
14029. Elküldve: 2015-09-24 20:44:53, Dreambox HD
|
[3510.] |
Igazad van megoldható vele és ideig óráig jó lesz. Lehet egyébként ilyen kitteket vásárolni és javítani vele a hibát. Mindenestre a benzin biztosan a nyáknak sem tett jót.
....nekem a papné!!
* Dreambox 800 SE A8P * VU+ SoloSE V2 * E85 multitükör 7 fejjel *
|
| | | [válaszok erre: #14031] |
[előzmény: (14028) Leíratkozott felhasználó, 2015-09-24 20:42:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
14028. Elküldve: 2015-09-24 20:42:26, Dreambox HD
|
[3511.] |
A grafit helyére ragaszt alu fóliát és jó lesz, ha a panel jó
|
| | | [válaszok erre: #14029] |
[előzmény: (14027) Jeti, 2015-09-24 19:44:59] |
|
|
|
|
 Jeti

Tagság: 2005-04-27 16:43:28 Tagszám: #18192 Hozzászólások: 2145 |
14027. Elküldve: 2015-09-24 19:44:59, Dreambox HD
|
[3512.] |
A benzinről tudni kell, hogy a műanyagokat, grafitot oldja. Tehát a gombokat és a rajta lévő grafitot. Kár volt benzint használni. Most már tényleg új távirányító után kell nézned.
....nekem a papné!!
* Dreambox 800 SE A8P * VU+ SoloSE V2 * E85 multitükör 7 fejjel *
|
| | | [válaszok erre: #14028] |
[előzmény: (14026) mnbvc39, 2015-09-24 18:48:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mnbvc39

Tagság: 2010-07-17 11:55:33 Tagszám: #86932 Hozzászólások: 110 |
14026. Elküldve: 2015-09-24 18:48:21, Dreambox HD
|
[3513.] |
Köszönöm a válaszotokat! Csak benzinem volt. Az alkoholt megittam. Kicsit jobb lett. Érdekelne, hogy hol kapható új távirányító.
|
| | | [válaszok erre: #14027 #14032] |
|
|
Haladó
|
|
 MZ per X

Tagság: 2002-11-10 00:00:00 Tagszám: #418 Hozzászólások: 65 |
14025. Elküldve: 2015-09-24 00:50:35, Dreambox HD
|
[3514.] |
A kártya magától frissült, nem kellett a webes frissítést indítani.
Dreambox DM 7020 HD - Newnigma2 v4.0.16 - UPC Direct
|
| | |
[előzmény: (14024) dbox99, 2015-09-24 00:47:22] |
|
Kezdő
|
|
 dbox99

Tagság: 2014-01-12 18:15:32 Tagszám: #129448 Hozzászólások: 299 |
14024. Elküldve: 2015-09-24 00:47:22, Dreambox HD
|
[3515.] |
Szuper, akkor nem kell egész éjjel sasolnod, h. elindult-e!
|
| | | [válaszok erre: #14025] |
[előzmény: (14023) MZ per X, 2015-09-24 00:44:08] |
|
Haladó
|
|
 MZ per X

Tagság: 2002-11-10 00:00:00 Tagszám: #418 Hozzászólások: 65 |
14023. Elküldve: 2015-09-24 00:44:08, Dreambox HD
|
[3516.] |
Örök hálám, dbox99! Pillanatok alatt sikerült installálni az Scam 3.60-at. A kártya is elég gyorsan frissült és láss csodát: minden mûködik. Ezer köszi.
MZ/X
Dreambox DM 7020 HD - Newnigma2 v4.0.16 - UPC Direct
|
| | | [válaszok erre: #14024] |
[előzmény: (14022) dbox99, 2015-09-24 00:32:20] |
|
Kezdő
|
|
 dbox99

Tagság: 2014-01-12 18:15:32 Tagszám: #129448 Hozzászólások: 299 |
14022. Elküldve: 2015-09-24 00:32:20, Dreambox HD
|
[3517.] |
Szívesen. Bár az is előfordulhat, hogy kell kérned rá egy frissítést! Mármint a kártyára.
Ezt itt kell megtenned:
https://kartya-frissites.upcdirect.com/
|
| | | [válaszok erre: #14023] |
[előzmény: (14021) MZ per X, 2015-09-24 00:23:26] |
|
Haladó
|
|
 MZ per X

Tagság: 2002-11-10 00:00:00 Tagszám: #418 Hozzászólások: 65 |
14021. Elküldve: 2015-09-24 00:23:26, Dreambox HD
|
[3518.] |
Igazán köszi a szupergyors választ. Már próbálkozom is az éccaka folyamán... ;)
Dreambox DM 7020 HD - Newnigma2 v4.0.16 - UPC Direct
|
| | | [válaszok erre: #14022] |
[előzmény: (14020) dbox99, 2015-09-24 00:21:24] |
|
Kezdő
|
|
 dbox99

Tagság: 2014-01-12 18:15:32 Tagszám: #129448 Hozzászólások: 299 |
14020. Elküldve: 2015-09-24 00:21:24, Dreambox HD
|
[3519.] |
Szia, cccam-al ez a kari már nem megy. (nem frissíti a cccam)Töltsd le a newnigma2-ből, a scam 3,60-as v. 3,59-es emu-t. Aktiváld, indítsd újra a boxot, légy egy picit türelmes és menni fog.
|
| | | [válaszok erre: #14021] |
[előzmény: (14019) MZ per X, 2015-09-24 00:09:17] |
|
Haladó
|
|
 MZ per X

Tagság: 2002-11-10 00:00:00 Tagszám: #418 Hozzászólások: 65 |
14019. Elküldve: 2015-09-24 00:09:17, Dreambox HD
|
[3520.] |
Sziasztok! Nagyon amatõr kérdés: megjött az új UPC kártya. Mit kell tennem, hogy mûködjön a DreamBox 7020HD boxban, Newnigma2, CCcam 2.3.0-val? A régi (Crypto) kártyával szépen mûködik, de az új meg sem nyikkan. Elõre is köszi.
Dreambox DM 7020 HD - Newnigma2 v4.0.16 - UPC Direct
|
| | | [válaszok erre: #14020] |
|
|
Kezdő
|
|
 peter0910

Tagság: 2006-10-29 13:09:58 Tagszám: #36471 Hozzászólások: 486 |
14018. Elküldve: 2015-09-21 16:34:36, Dreambox HD
|
[3521.] |
|
| | |
[előzmény: (14017) version, 2015-09-21 16:24:21] |
|
Törzstag
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3003 |
14017. Elküldve: 2015-09-21 16:24:21, Dreambox HD
|
[3522.] |
Dream és Vu+ dobozokon lévő jelszó törléséhez szoftver.
http://data.hu/get/9114456/DreamBoX_Robot_Security_Module.exe
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
|
| | | [válaszok erre: #14018] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoltan46

Tagság: 2009-05-27 21:54:13 Tagszám: #74537 Hozzászólások: 1064 |
14016. Elküldve: 2015-09-21 15:59:53, Dreambox HD
|
[3523.] |
Szevasz én irtam nekem email cimedre de nem irtál vissza, majd keressél meg ha gondolod :)
|
| | |
[előzmény: (14014) mzoli54, 2015-09-21 12:42:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 twingo16v

Tagság: 2010-07-15 17:28:14 Tagszám: #86906 Hozzászólások: 1098 |
14015. Elküldve: 2015-09-21 15:43:28, Dreambox HD
|
[3524.] |
Szia!
Keresd gggabcsi, vagy zoltan46 kollégákat püben itt a fórumon, hátha valamelyikőjük meg tudja javítani.
|
| | |
[előzmény: (14014) mzoli54, 2015-09-21 12:42:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mzoli54

Tagság: 2010-04-04 22:20:14 Tagszám: #83850 Hozzászólások: 62 |
14014. Elküldve: 2015-09-21 12:42:06, Dreambox HD
|
[3525.] |
Úgy látszik bekakált a dm800hd se.
Nincs műholdjel se a szóló se a tripla tunerrel,javítják valahol kuka?
|
| | | [válaszok erre: #14015 #14016] |
|
|
Kezdő
|
|
Dreambox HD (üzenet: 17443, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|