Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499683/4 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (146/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 698 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Dreambox HD

(üzenet: 17443, Sat)
 

mnbvc39



Tagság: 2010-07-17 11:55:33
Tagszám: #86932
Hozzászólások: 110
14038. Elküldve: 2015-10-05 08:41:20,

Dreambox HD

[3501.]

Egyelőre csak a mips32-ben találtam flashexpander plugin ipk-t, de azt nem tudtam bevinni. Ha többet is tudnál segíteni megköszönném. Pl. hogyan használható? A pendrive tárhelyét hozzáadja? Hol találok megfelelő plugint?
[válaszok erre: #14039]
Haladó
mnbvc39 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ex1332



Tagság: 2010-02-23 09:47:06
Tagszám: #82656
Hozzászólások: 238
14037. Elküldve: 2015-10-04 17:10:30,

Dreambox HD

[3502.]

Flashexpander plugin meg egy pendrive és máris lesz elég memóriád
S.
[előzmény: (14036) mnbvc39, 2015-10-04 17:06:38]
Haladó
ex1332 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mnbvc39



Tagság: 2010-07-17 11:55:33
Tagszám: #86932
Hozzászólások: 110
14036. Elküldve: 2015-10-04 17:06:38,

Dreambox HD

[3503.]

A segítségetekkel sikerült új távirányítót vennem.Örülök neki és köszönöm az infót.
Most arról érdeklődnék, hogy melyik imáget tartjátok a legjobbnak. A DM800HDse boxomhoz régóta használom a Newnigmát. Láttam, hogy már nem fejlesztik. Nálam kb. évente omlott össze. Az volt a gyanúm, hogy oka lehet az instabilitásnak az, hogy nagyon megtöltötte a memóriát. Feleslegesnek találtam benne a webrádiót és a wetherplugint, de nem tudtam kitörölni ezeket. Rövid ideig kipróbáltam az Openplit is.Van más olyan szoftver esetleg, amely stabilabb és többet tud? Melyiket tartjátok a legfejlettebbnek?
[válaszok erre: #14037]
Haladó
mnbvc39 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taklad



Tagság: 2004-11-03 19:52:25
Tagszám: #13574
Hozzászólások: 2232
14035. Elküldve: 2015-10-02 10:50:07,

Dreambox HD

[3504.]

Egy régebbi Dreambox 500HD-t használok dreamelite image-vel.
Tettem rá USB kimenetet és vettem hozzá egy Smargo kártya olvasót. Mit kell telepítenem és hova, ha működtetni akarom ? A másik olvasó működik rendesen ccam-mal.


Kiváló dolgozó
taklad adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jeti



Tagság: 2005-04-27 16:43:28
Tagszám: #18192
Hozzászólások: 2145
14034. Elküldve: 2015-09-25 17:39:40,

Dreambox HD

[3505.]

Na ezt a folyósodást nem tudtam. Köszi az infót. Igen én is azt tapasztaltam, hogy 1 és legfeljebb kétszeri tisztítás után inkább komplett távcsre. icon25.gif

....nekem a papné!!
* Dreambox 800 SE A8P * VU+ SoloSE V2 * E85 multitükör 7 fejjel *
[előzmény: (14031) Alien, 2015-09-25 08:25:31]
Kiváló dolgozó
Jeti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mnbvc39



Tagság: 2010-07-17 11:55:33
Tagszám: #86932
Hozzászólások: 110
14033. Elküldve: 2015-09-25 12:10:48,

Dreambox HD

[3506.]

Köszönöm a segítséget, rendesek vagytok. Üdv. : Gábor
Haladó
mnbvc39 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


twingo16v



Tagság: 2010-07-15 17:28:14
Tagszám: #86906
Hozzászólások: 1098
14032. Elküldve: 2015-09-25 09:51:33,

Dreambox HD

[3507.]

http://www.jofogas.hu/magyarorszag?q=dreambox%20t%C3%A1vir%C3%A1ny%C3%ADt%C3%B3

2db DM900UHD---DM800HD SE (A8P)---DM500S
[előzmény: (14026) mnbvc39, 2015-09-24 18:48:21]
Kiváló dolgozó
twingo16v adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Alien



Tagság: 2005-03-29 11:33:07
Tagszám: #17218
Hozzászólások: 5435
14031. Elküldve: 2015-09-25 08:25:31,

Dreambox HD

[3508.]

Azt érdemes tudni, hogy az új szabályozás ételmében a műanyagokba olyan adalékot tesznek, amely hatására egy idő után megindul a folyósodás, tehát ha most új autót veszel, akkor kb 10 év múlva annak is folyósodni fog a lökhárítója(is), szemmel láthatóan a távirányító és sok más dolog, például csavarhúzók nyele jóval hamarabb kezd folyósodni, ez elég sok problémát kezd okozni. Tehát a "szép új" rend értelmében nemcsak az uborka görbülete, vagy a disznók mosléktalansága van napirenden..

Én is megtisztítottam, utána jó lett, majd egyre sűrűbben kellett tisztítani, majd 2,5kHUF-ért vettem ujjat(többet nem akartam, mert ha áll, akkor is cseppfolyósodni kezd egy idő után), azzal megint rendben lesz 4-5 évig...

DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
[válaszok erre: #14034] [előzmény: (14029) Jeti, 2015-09-24 20:44:53]
Kiváló dolgozó
Alien adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drweb



Tagság: 2007-07-08 20:54:09
Tagszám: #46867
Hozzászólások: 127
14030. Elküldve: 2015-09-25 08:07:50,

Dreambox HD

[3509.]

tegyen fel valaki egy mg_cfg file tartalmat 0d97-re, nem tudom olvasni vele a kártyát :(
Köszi
Haladó
drweb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jeti



Tagság: 2005-04-27 16:43:28
Tagszám: #18192
Hozzászólások: 2145
14029. Elküldve: 2015-09-24 20:44:53,

Dreambox HD

[3510.]

Igazad van megoldható vele és ideig óráig jó lesz. Lehet egyébként ilyen kitteket vásárolni és javítani vele a hibát. Mindenestre a benzin biztosan a nyáknak sem tett jót.

....nekem a papné!!
* Dreambox 800 SE A8P * VU+ SoloSE V2 * E85 multitükör 7 fejjel *
[válaszok erre: #14031] [előzmény: (14028) Leíratkozott felhasználó, 2015-09-24 20:42:26]
Kiváló dolgozó
Jeti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
14028. Elküldve: 2015-09-24 20:42:26,

Dreambox HD

[3511.]

A grafit helyére ragaszt alu fóliát és jó lesz, ha a panel jó
[válaszok erre: #14029] [előzmény: (14027) Jeti, 2015-09-24 19:44:59]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Jeti



Tagság: 2005-04-27 16:43:28
Tagszám: #18192
Hozzászólások: 2145
14027. Elküldve: 2015-09-24 19:44:59,

Dreambox HD

[3512.]

A benzinről tudni kell, hogy a műanyagokat, grafitot oldja. Tehát a gombokat és a rajta lévő grafitot. Kár volt benzint használni. Most már tényleg új távirányító után kell nézned. icon25.gif


....nekem a papné!!
* Dreambox 800 SE A8P * VU+ SoloSE V2 * E85 multitükör 7 fejjel *
[válaszok erre: #14028] [előzmény: (14026) mnbvc39, 2015-09-24 18:48:21]
Kiváló dolgozó
Jeti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mnbvc39



Tagság: 2010-07-17 11:55:33
Tagszám: #86932
Hozzászólások: 110
14026. Elküldve: 2015-09-24 18:48:21,

Dreambox HD

[3513.]

Köszönöm a válaszotokat! Csak benzinem volt. Az alkoholt megittam. Kicsit jobb lett. Érdekelne, hogy hol kapható új távirányító.
[válaszok erre: #14027 #14032]
Haladó
mnbvc39 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MZ per X



Tagság: 2002-11-10 00:00:00
Tagszám: #418
Hozzászólások: 65
14025. Elküldve: 2015-09-24 00:50:35,

Dreambox HD

[3514.]

A kártya magától frissült, nem kellett a webes frissítést indítani.

Dreambox DM 7020 HD - Newnigma2 v4.0.16 - UPC Direct
[előzmény: (14024) dbox99, 2015-09-24 00:47:22]
Kezdő
MZ per X adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dbox99



Tagság: 2014-01-12 18:15:32
Tagszám: #129448
Hozzászólások: 299
14024. Elküldve: 2015-09-24 00:47:22,

Dreambox HD

[3515.]

Szuper, akkor nem kell egész éjjel sasolnod, h. elindult-e! icon20.gif
[válaszok erre: #14025] [előzmény: (14023) MZ per X, 2015-09-24 00:44:08]
Haladó
dbox99 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MZ per X



Tagság: 2002-11-10 00:00:00
Tagszám: #418
Hozzászólások: 65
14023. Elküldve: 2015-09-24 00:44:08,

Dreambox HD

[3516.]

Örök hálám, dbox99! Pillanatok alatt sikerült installálni az Scam 3.60-at. A kártya is elég gyorsan frissült és láss csodát: minden mûködik. Ezer köszi.
MZ/X

Dreambox DM 7020 HD - Newnigma2 v4.0.16 - UPC Direct
[válaszok erre: #14024] [előzmény: (14022) dbox99, 2015-09-24 00:32:20]
Kezdő
MZ per X adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dbox99



Tagság: 2014-01-12 18:15:32
Tagszám: #129448
Hozzászólások: 299
14022. Elküldve: 2015-09-24 00:32:20,

Dreambox HD

[3517.]

Szívesen. Bár az is előfordulhat, hogy kell kérned rá egy frissítést! Mármint a kártyára.

Ezt itt kell megtenned:
https://kartya-frissites.upcdirect.com/

[válaszok erre: #14023] [előzmény: (14021) MZ per X, 2015-09-24 00:23:26]
Haladó
dbox99 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MZ per X



Tagság: 2002-11-10 00:00:00
Tagszám: #418
Hozzászólások: 65
14021. Elküldve: 2015-09-24 00:23:26,

Dreambox HD

[3518.]

Igazán köszi a szupergyors választ. Már próbálkozom is az éccaka folyamán... ;)

Dreambox DM 7020 HD - Newnigma2 v4.0.16 - UPC Direct
[válaszok erre: #14022] [előzmény: (14020) dbox99, 2015-09-24 00:21:24]
Kezdő
MZ per X adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dbox99



Tagság: 2014-01-12 18:15:32
Tagszám: #129448
Hozzászólások: 299
14020. Elküldve: 2015-09-24 00:21:24,

Dreambox HD

[3519.]

Szia, cccam-al ez a kari már nem megy. (nem frissíti a cccam)Töltsd le a newnigma2-ből, a scam 3,60-as v. 3,59-es emu-t. Aktiváld, indítsd újra a boxot, légy egy picit türelmes és menni fog.
[válaszok erre: #14021] [előzmény: (14019) MZ per X, 2015-09-24 00:09:17]
Haladó
dbox99 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MZ per X



Tagság: 2002-11-10 00:00:00
Tagszám: #418
Hozzászólások: 65
14019. Elküldve: 2015-09-24 00:09:17,

Dreambox HD

[3520.]

Sziasztok! Nagyon amatõr kérdés: megjött az új UPC kártya. Mit kell tennem, hogy mûködjön a DreamBox 7020HD boxban, Newnigma2, CCcam 2.3.0-val? A régi (Crypto) kártyával szépen mûködik, de az új meg sem nyikkan. Elõre is köszi.

Dreambox DM 7020 HD - Newnigma2 v4.0.16 - UPC Direct
[válaszok erre: #14020]
Kezdő
MZ per X adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


peter0910



Tagság: 2006-10-29 13:09:58
Tagszám: #36471
Hozzászólások: 486
14018. Elküldve: 2015-09-21 16:34:36,

Dreambox HD

[3521.]

icon2.gif
[előzmény: (14017) version, 2015-09-21 16:24:21]
Törzstag
peter0910 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3003
14017. Elküldve: 2015-09-21 16:24:21,

Dreambox HD

[3522.]

Dream és Vu+ dobozokon lévő jelszó törléséhez szoftver.

http://data.hu/get/9114456/DreamBoX_Robot_Security_Module.exe


VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[válaszok erre: #14018]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoltan46



Tagság: 2009-05-27 21:54:13
Tagszám: #74537
Hozzászólások: 1064
14016. Elküldve: 2015-09-21 15:59:53,

Dreambox HD

[3523.]

Szevasz én irtam nekem email cimedre de nem irtál vissza, majd keressél meg ha gondolod :)
[előzmény: (14014) mzoli54, 2015-09-21 12:42:06]
Kiváló dolgozó
zoltan46 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


twingo16v



Tagság: 2010-07-15 17:28:14
Tagszám: #86906
Hozzászólások: 1098
14015. Elküldve: 2015-09-21 15:43:28,

Dreambox HD

[3524.]

Szia!

Keresd gggabcsi, vagy zoltan46 kollégákat püben itt a fórumon, hátha valamelyikőjük meg tudja javítani.

2db DM900UHD---DM800HD SE (A8P)---DM500S
[előzmény: (14014) mzoli54, 2015-09-21 12:42:06]
Kiváló dolgozó
twingo16v adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mzoli54



Tagság: 2010-04-04 22:20:14
Tagszám: #83850
Hozzászólások: 62
14014. Elküldve: 2015-09-21 12:42:06,

Dreambox HD

[3525.]

Úgy látszik bekakált a dm800hd se.
Nincs műholdjel se a szóló se a tripla tunerrel,javítják valahol kuka?
[válaszok erre: #14015 #14016]
Kezdő
mzoli54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Dreambox HD

(üzenet: 17443, Sat)
 
    / 698 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010962963104248 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail