Dreambox HD (üzenet: 17443, Sat) |
|
|
|
 Alien

Tagság: 2005-03-29 11:33:07 Tagszám: #17218 Hozzászólások: 5435 |
13988. Elküldve: 2015-09-17 11:35:15, Dreambox HD
|
[3551.] |
ha visszaolvasol hetekig a powervu sírásoddal volt tele, jobb lenne ha csendben maradnál, a "megoldásodat" úgysem vagy képes megmagyarázni...
DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
|
| | | [válaszok erre: #13989] |
[előzmény: (13985) Leíratkozott felhasználó, 2015-09-17 11:32:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13987. Elküldve: 2015-09-17 11:34:16, Dreambox HD
|
[3552.] |
Igy van ezért kérdeztem, hogy melyik működik mert akkor nem kell a fájl. Lásd 13966 hsz
|
| | |
[előzmény: (13984) version, 2015-09-17 11:30:29] |
|
|
|
|
 Alien

Tagság: 2005-03-29 11:33:07 Tagszám: #17218 Hozzászólások: 5435 |
13986. Elküldve: 2015-09-17 11:34:02, Dreambox HD
|
[3553.] |
Sajnos, amit láttam, vagyis a toggle standby az DM800 SE-n nem működik, mert teljese bekapcsolja a beltérit, tehát a kijelzőt is, mint írtam, lehet ez kijelző nélküli boxra jó, de ezzel nem értünk el semmit, ha bekapcsoljuk, ugyanott vagyunk, visszaolvasva több oldalnyit csak annyit sikerült érzékelnem, hogy : "jaj de jó működik"; működik a megoldásom", meg hasonlókat, amiből nem lettem okosabb..akárhogy is nézem ez van, és azt hittem ez a fórum nem erről szól, de mégis...
Esetleg megmutathatnád a fórumban, hol van leírva bármi konkrétum is...most már nagyon kiváncsi vagyok...
DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
|
| | |
[előzmény: (13984) version, 2015-09-17 11:30:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13985. Elküldve: 2015-09-17 11:32:04, Dreambox HD
|
[3554.] |
Ne a te vitádról szóljon már a topic más erre nem kiváncsi
|
| | | [válaszok erre: #13988] |
[előzmény: (13983) Alien, 2015-09-17 11:24:56] |
|
|
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3003 |
13984. Elküldve: 2015-09-17 11:30:29, Dreambox HD
|
[3555.] |
Napokkal ezelőtt leírtam az állandó kártyafrissítési megoldást.
mostmár odáig jutottunk, hogy infóért még fél oldalnyit sem vagytok hajlandóak görgetni.
Anno amikor leírtam a megoldást natomail letörölte a feltöltött fájlt, ami az ő megoldása volt.
Vissza lehet olvasni.
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
|
| | | [válaszok erre: #13986 #13987] |
[előzmény: (13980) Alien, 2015-09-17 11:11:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Alien

Tagság: 2005-03-29 11:33:07 Tagszám: #17218 Hozzászólások: 5435 |
13983. Elküldve: 2015-09-17 11:24:56, Dreambox HD
|
[3556.] |
Aki segíteni akar, az nem így viselkedik, nem akartuk a szabadalmi eljárás alatt álló lopott megoldásodat lemásolni, hanem logikailag megérteni, hogy min kell módosítani hozzá, azt ismételhetni, hogy mit értél el vele felelseges, ebből csak az látszik, hogy nem akarod megosztani...Ha arra vársz, hogy kérjük, könyörögjünk érte, az csak a jellemdeficitedet jellemezheti, gondolhatod, hogy részemről erre soha nem fog sor kerülni...
DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
|
| | | [válaszok erre: #13985] |
[előzmény: (13981) Leíratkozott felhasználó, 2015-09-17 11:21:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13982. Elküldve: 2015-09-17 11:24:32, Dreambox HD
|
[3557.] |
Ha neked működik a frissités miért kell ennyire. Amugy másnak is egyböl elküldtem csak irt egy privit . Már rég nállad lenne a fájl
|
| | |
[előzmény: (13980) Alien, 2015-09-17 11:11:02] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13981. Elküldve: 2015-09-17 11:21:26, Dreambox HD
|
[3558.] |
Nem gondolom, hogy nagy arcom lenne. Segiteni akarok és még én vagyok a szar
|
| | | [válaszok erre: #13983] |
[előzmény: (13980) Alien, 2015-09-17 11:11:02] |
|
|
|
|
 Alien

Tagság: 2005-03-29 11:33:07 Tagszám: #17218 Hozzászólások: 5435 |
13980. Elküldve: 2015-09-17 11:11:02, Dreambox HD
|
[3559.] |
Látom nagyon nagy arcod lett...most, hogy PowerVu működik, és azt hiszed könyörögni fognak a "megoldásodért"? Ez igen..
DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
|
| | | [válaszok erre: #13981 #13982 #13984] |
[előzmény: (13979) Leíratkozott felhasználó, 2015-09-17 11:07:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13979. Elküldve: 2015-09-17 11:07:30, Dreambox HD
|
[3560.] |
Értem akkor neked nem kell ez a megoldás
|
| | | [válaszok erre: #13980] |
[előzmény: (13977) Alien, 2015-09-17 11:01:08] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13978. Elküldve: 2015-09-17 11:04:59, Dreambox HD
|
[3561.] |
Készenlétkor bekapcsolva marad a dvb igy müködik röviden
|
| | |
[előzmény: (13976) Alien, 2015-09-17 11:00:15] |
|
|
|
|
 Alien

Tagság: 2005-03-29 11:33:07 Tagszám: #17218 Hozzászólások: 5435 |
13977. Elküldve: 2015-09-17 11:01:08, Dreambox HD
|
[3562.] |
Eddig sem járt le a kártya....hmmm..
DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
|
| | | [válaszok erre: #13979] |
[előzmény: (13975) Leíratkozott felhasználó, 2015-09-17 10:53:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Alien

Tagság: 2005-03-29 11:33:07 Tagszám: #17218 Hozzászólások: 5435 |
13976. Elküldve: 2015-09-17 11:00:15, Dreambox HD
|
[3563.] |
Még mindig nem tudjuk miről van szó, mi a megoldás és hogyan..ha annyira félted, nem értem mire jó, hogy itt dicsekszel vele..Nincs mit letölteni(sem)
Ha van valami, ami működik, azt le kellene írni, magát a megoldást, hogy logikailag érthető legyen, utána majd mindenki eldönti, hogy érdekli -e..
Az értelmezhetetlen, hogy filerészlet és a nagy ujjongás, hogy működik...de a lényeg?
DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
|
| | | [válaszok erre: #13978] |
[előzmény: (13975) Leíratkozott felhasználó, 2015-09-17 10:53:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13975. Elküldve: 2015-09-17 10:53:47, Dreambox HD
|
[3564.] |
A lényeg a kártya nem jár le és nem lesz sötét képernyő. Nem kötelező letölteni
|
| | | [válaszok erre: #13976 #13977] |
[előzmény: (13973) Alien, 2015-09-17 08:18:22] |
|
|
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3003 |
13974. Elküldve: 2015-09-17 08:52:03, Dreambox HD
|
[3565.] |
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
|
| | |
[előzmény: (13973) Alien, 2015-09-17 08:18:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Alien

Tagság: 2005-03-29 11:33:07 Tagszám: #17218 Hozzászólások: 5435 |
13973. Elküldve: 2015-09-17 08:18:22, Dreambox HD
|
[3566.] |
Jókat derülök...mi sikerüljön vagy nem, amikor gondosan eltitkolod a lényegét? hmm..
DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
|
| | | [válaszok erre: #13974 #13975] |
[előzmény: (13967) Leíratkozott felhasználó, 2015-09-16 17:30:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Alien

Tagság: 2005-03-29 11:33:07 Tagszám: #17218 Hozzászólások: 5435 |
13972. Elküldve: 2015-09-17 08:17:31, Dreambox HD
|
[3567.] |
DM800 SE-n ez nem működik, egyszerűen bekapcsolja a beltérit, persze olyan boxon, aminek nincs kijelzője jó :-)
DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
|
| | |
[előzmény: (13962) version, 2015-09-15 15:39:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13971. Elküldve: 2015-09-17 06:29:17, Dreambox HD
|
[3568.] |
Nagyon szivesen örülök, hogy ez a probléma is megoldódott
|
| |
|
|
|
|
 whoever70

Tagság: 2013-06-16 00:59:22 Tagszám: #128089 Hozzászólások: 1171 |
13970. Elküldve: 2015-09-17 00:26:28, Dreambox HD
|
[3569.] |
akkor rosszul állítottad be a plugint
|
| | |
[előzmény: (13947) Alien, 2015-09-13 12:30:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908 |
13969. Elküldve: 2015-09-16 21:54:46, Dreambox HD
|
[3570.] |
Csatlakozva twingo16v barátunkhoz,szintén működik (oscam)!
Köszönjük a fáradozásodat,szép munka!
Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 twingo16v

Tagság: 2010-07-15 17:28:14 Tagszám: #86906 Hozzászólások: 1098 |
13968. Elküldve: 2015-09-16 20:30:45, Dreambox HD
|
[3571.] |
Jelentem tökéletesen működik, Newnigma2 alatt, frissíti a 0D97-es, és a 1880-as kártyát is.
Köszönjük Natomail kollégának a fáradozást!
|
| | |
[előzmény: (13967) Leíratkozott felhasználó, 2015-09-16 17:30:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13967. Elküldve: 2015-09-16 17:30:21, Dreambox HD
|
[3572.] |
Senki nem ír semmit ? Sikerült nem sikerült, működik nem működik, melyik megoldással próbálkoztok, stb...
|
| | | [válaszok erre: #13968 #13973] |
|
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13966. Elküldve: 2015-09-15 15:56:07, Dreambox HD
|
[3573.] |
Akit érdekel a frissítés elöszőr próbálja ki azt amit te írtál.
"
Openwebif alatt 3 kattintással megoldottam.
Készenlétbe tettem a dobozt távval.
Irány a webif, box control/power control/standby toggle gombra katt.
Innentől kezdve standby módban is frissül a upc ice kártya oscammal vagy mással, ami éppen fut.
3.-ik napja működik és frissíti a kártyát.
"
ha az nem működik akkor írja meg és küldöm a fált
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13965. Elküldve: 2015-09-15 15:51:24, Dreambox HD
|
[3574.] |
Nekem onnantól lett biztos, hogy működik amikor ráléptem az oscam logra és láttam, hogy ugyanúgy működik mint mikor be van kapcsolva. Azt tudom, hogy előtte hiába tettem standby ba a távval az oscam már nem volt aktív
|
| | |
[előzmény: (13964) version, 2015-09-15 15:48:30] |
|
|
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3003 |
13964. Elküldve: 2015-09-15 15:48:30, Dreambox HD
|
[3575.] |
Próbáljátok ki, nálam vu solo2 mini alatt működik.
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
|
| | | [válaszok erre: #13965] |
[előzmény: (13963) Leíratkozott felhasználó, 2015-09-15 15:45:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Dreambox HD (üzenet: 17443, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|