Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499724/45 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (73/40
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 698 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Dreambox HD

(üzenet: 17443, Sat)
 

mzoli54



Tagság: 2010-04-04 22:20:14
Tagszám: #83850
Hozzászólások: 62
13936. Elküldve: 2015-09-07 00:06:30,

Dreambox HD

[3601.]

Nem használtam még eddig oscamot,
egy kis okosság nem ártana.
[válaszok erre: #13937] [előzmény: (13935) greba, 2015-09-06 20:39:34]
Kezdő
mzoli54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


greba



Tagság: 2004-09-04 19:46:48
Tagszám: #12419
Hozzászólások: 1819
13935. Elküldve: 2015-09-06 20:39:34,

Dreambox HD

[3602.]

Ha conax kártyáról beszélümk,a cccam nem fogja vinni, oscam olvassa és frissíti is.
[válaszok erre: #13936] [előzmény: (13933) mzoli54, 2015-09-06 19:08:07]
Kiváló dolgozó
greba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13934. Elküldve: 2015-09-06 19:17:28,

Dreambox HD

[3603.]

http eléréssel lehet képet berakni a skin.xml- be ?
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


mzoli54



Tagság: 2010-04-04 22:20:14
Tagszám: #83850
Hozzászólások: 62
13933. Elküldve: 2015-09-06 19:08:07,

Dreambox HD

[3604.]

Ha a modulhoz van párosítva,akkor a Black Panter kártyaolvasója miért tudja olvasni!Nem kell használnom a CI fogadót,csak simán a kártyaolvasóba.
De holnap meg kérdezem.
[válaszok erre: #13935]
Kezdő
mzoli54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dbox99



Tagság: 2014-01-12 18:15:32
Tagszám: #129448
Hozzászólások: 299
13932. Elküldve: 2015-09-06 18:45:00,

Dreambox HD

[3605.]

Hali, nem lehet, - biztos! icon20.gif
[előzmény: (13928) 999999, 2015-09-06 10:28:29]
Haladó
dbox99 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


REDCOLT



Tagság: 2015-02-27 17:36:22
Tagszám: #131335
Hozzászólások: 262
13931. Elküldve: 2015-09-06 17:34:37,

Dreambox HD

[3606.]

keresd dreambox forum társunkat....neki szokott lenni folyamatossan..
[előzmény: (13930) mkriszadmin, 2015-09-06 17:31:34]
Haladó
REDCOLT adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mkriszadmin



Tagság: 2008-09-11 17:03:11
Tagszám: #63445
Hozzászólások: 989
13930. Elküldve: 2015-09-06 17:31:34,

Dreambox HD

[3607.]

Valaki tudna ajanlani helyet ahol jó minőségű távirányítót tudok venni dm800se-hez?

Köszi!
[válaszok erre: #13931]
Törzstag
mkriszadmin adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ZenRonin



Tagság: 2012-02-25 17:23:19
Tagszám: #100125
Hozzászólások: 80
13929. Elküldve: 2015-09-06 11:24:24,

Dreambox HD

[3608.]

Tudnál segíteni hogyan is kell megoldani?
Dreambox-ot még nem "okosítottam" .

Köszi
[előzmény: (13925) version, 2015-09-05 13:21:40]
Kezdő
ZenRonin adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


999999



Tagság: 2008-03-31 10:53:07
Tagszám: #57740
Hozzászólások: 2549
13928. Elküldve: 2015-09-06 10:28:29,

Dreambox HD

[3609.]

Szia!

De lehet hogy a modulhoz viszont párosítva van.


Üdv.
[válaszok erre: #13932] [előzmény: (13926) mzoli54, 2015-09-05 13:29:13]
Kiváló dolgozó
999999 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3003
13927. Elküldve: 2015-09-05 13:44:06,

Dreambox HD

[3610.]

Talán cccam2,30

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[előzmény: (13926) mzoli54, 2015-09-05 13:29:13]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mzoli54



Tagság: 2010-04-04 22:20:14
Tagszám: #83850
Hozzászólások: 62
13926. Elküldve: 2015-09-05 13:29:13,

Dreambox HD

[3611.]

Egy kicsit korán örültem.
A Vidanetes kártyámat látja a dreambox csak nem olvassa.Nincs a párosítva,tv-hez kértem modullal.
A Média-Link Black Panter kártya olvasója simán viszi.Probáljak másik Cccamot?,2.2.1 van fent.
[válaszok erre: #13927 #13928]
Kezdő
mzoli54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3003
13925. Elküldve: 2015-09-05 13:21:40,

Dreambox HD

[3612.]

Telepítse újból a cccam2,30 emu-t.

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[válaszok erre: #13929] [előzmény: (13924) ZenRonin, 2015-09-05 11:08:43]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ZenRonin



Tagság: 2012-02-25 17:23:19
Tagszám: #100125
Hozzászólások: 80
13924. Elküldve: 2015-09-05 11:08:43,

Dreambox HD

[3613.]

Sziasztok!

Nem biztos, hogy jó helyre teszem fel a kérdést, de hátha tud valamelyikőtök segíteni.

Egy ismerősömnek van Dreambox DM800 HD PVR beltérije, és nem működik rendesen a régi UPC-s kártya benne.

Van esetleg valami ötlet, hogyan lehetne megoldani ezt a problémát? Esetleg valami szoftveres frissítés a boxon?

Köszönöm!
[válaszok erre: #13925]
Kezdő
ZenRonin adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mzoli54



Tagság: 2010-04-04 22:20:14
Tagszám: #83850
Hozzászólások: 62
13923. Elküldve: 2015-09-04 11:12:22,

Dreambox HD

[3614.]

Sikerült beállítani,letölteni!
Köszönöm a segítségeteket.
icon32.gif
Kezdő
mzoli54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mzoli54



Tagság: 2010-04-04 22:20:14
Tagszám: #83850
Hozzászólások: 62
13922. Elküldve: 2015-09-03 23:20:53,

Dreambox HD

[3615.]

Mi az a Hálózat ID?azt nem találtam meg.
Kezdő
mzoli54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mzoli54



Tagság: 2010-04-04 22:20:14
Tagszám: #83850
Hozzászólások: 62
13921. Elküldve: 2015-09-03 21:40:47,

Dreambox HD

[3616.]

Sziasztok!

A OpenPli-hez oe2 drivers fent van és kilehet választani mindent.
Csak a C-tuner keresési paramétereit kellene tudni.
Frekvencia:
Szimbólumsebesség:
Moduláció:
Hálózat ID:
Ezek egyedi kábelszolgáltatói adatok?
Kezdő
mzoli54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


twingo16v



Tagság: 2010-07-15 17:28:14
Tagszám: #86906
Hozzászólások: 1098
13920. Elküldve: 2015-09-03 10:33:42,

Dreambox HD

[3617.]

Szia!

Itt vannak a driverek, boxnak, és OE-nek megfelelően.

http://data.hu/get/9065937/TrialTuner_drivers_for_dreambox.zip

2db DM900UHD---DM800HD SE (A8P)---DM500S
[előzmény: (13915) mzoli54, 2015-09-02 23:36:20]
Kiváló dolgozó
twingo16v adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Alien



Tagság: 2005-03-29 11:33:07
Tagszám: #17218
Hozzászólások: 5435
13919. Elküldve: 2015-09-03 08:15:47,

Dreambox HD

[3618.]

Egyszerre valóban csak 1-et, de neki a tunerek között is csak egy látszik..3 helyett..

DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
[előzmény: (13917) version, 2015-09-03 07:51:40]
Kiváló dolgozó
Alien adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Alien



Tagság: 2005-03-29 11:33:07
Tagszám: #17218
Hozzászólások: 5435
13918. Elküldve: 2015-09-03 08:14:36,

Dreambox HD

[3619.]

Persze, hogy kell, a plugin neve trialtuner_xxx_mipsel.ipk az imagednek megfelelő változatban, ha oe1.6 akkor 1.0.3 vagy 4 , ha oe2-es, akkor annak megfelelőt..mindkettővel próbálva és működik..

DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
[előzmény: (13915) mzoli54, 2015-09-02 23:36:20]
Kiváló dolgozó
Alien adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3003
13917. Elküldve: 2015-09-03 07:51:40,

Dreambox HD

[3620.]

A tripla tunerből csak 1 db használható egyszerre, ha jól emlékszek.

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[válaszok erre: #13919] [előzmény: (13915) mzoli54, 2015-09-02 23:36:20]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


qca



Tagság: 2005-07-08 19:20:17
Tagszám: #20303
Hozzászólások: 745
13916. Elküldve: 2015-09-03 07:46:18,

Dreambox HD

[3621.]

Nekem sunray4 triple tuner van, ott sem látszik csak 1 tuner.

Azt így kell beállítani:

http://www.dreamoem.com/showthread.php?715-Sunray4-SR4-sim2-Tutorials
[előzmény: (13915) mzoli54, 2015-09-02 23:36:20]
Törzstag
qca adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mzoli54



Tagság: 2010-04-04 22:20:14
Tagszám: #83850
Hozzászólások: 62
13915. Elküldve: 2015-09-02 23:36:20,

Dreambox HD

[3622.]

Beraktam a Triplatunert de sajnos csak DVB-S-t látja. Tuner A:Alps BSBE2 (VB-S2). Próbáltam Dream-elite és OpenPlivel.
Kell valami drivert telepíteni?
[válaszok erre: #13916 #13917 #13918 #13920]
Kezdő
mzoli54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mzoli54



Tagság: 2010-04-04 22:20:14
Tagszám: #83850
Hozzászólások: 62
13914. Elküldve: 2015-09-01 12:21:13,

Dreambox HD

[3623.]

Köszönöm az infókat!
Kezdő
mzoli54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dbox99



Tagság: 2014-01-12 18:15:32
Tagszám: #129448
Hozzászólások: 299
13913. Elküldve: 2015-08-31 23:09:20,

Dreambox HD

[3624.]

Ki az a szolgáltató? Azért azt nézd meg, hogy a kártya párosított-e. Pl. Vidanet. stb.
[előzmény: (13911) mzoli54, 2015-08-31 13:00:29]
Haladó
dbox99 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3003
13912. Elküldve: 2015-08-31 22:04:40,

Dreambox HD

[3625.]

Univerzális kártyaolvasója van.
Az EMU függvénye, hogy milyen kártyát kezel.
Telepíted a megfelelő softcam-ot és működni fog.

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[előzmény: (13911) mzoli54, 2015-08-31 13:00:29]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Dreambox HD

(üzenet: 17443, Sat)
 
    / 698 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010302066802979 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail