Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499737/0 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (76/19
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 698 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Dreambox HD

(üzenet: 17443, Sat)
 

REDCOLT



Tagság: 2015-02-27 17:36:22
Tagszám: #131335
Hozzászólások: 262
13736. Elküldve: 2015-04-06 11:28:44,

Dreambox HD

[3801.]

helló
sikerült lekeresni, müködik..? astrán is volt ugy emlékszem 4k test
[válaszok erre: #13737] [előzmény: (13734) ambach, 2015-04-05 19:36:20]
Haladó
REDCOLT adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Chuang



Tagság: 2013-03-16 13:12:28
Tagszám: #127426
Hozzászólások: 1483
13735. Elküldve: 2015-04-05 20:04:05,

Dreambox HD

[3802.]

W30. 10730V S2. 8PSK. 30000. 3/4
[előzmény: (13734) ambach, 2015-04-05 19:36:20]
Kiváló dolgozó
Chuang adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ambach



Tagság: 2008-03-19 23:02:29
Tagszám: #57277
Hozzászólások: 163
13734. Elküldve: 2015-04-05 19:36:20,

Dreambox HD

[3803.]

Nekem van dm7080 hd merefele lehet fogni ezt az adást,


drtg
[válaszok erre: #13735 #13736]
Haladó
ambach adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


REDCOLT



Tagság: 2015-02-27 17:36:22
Tagszám: #131335
Hozzászólások: 262
13733. Elküldve: 2015-04-05 16:06:07,

Dreambox HD

[3804.]

Helló ! miért tudni kéne neki a 4k megjelenitést?
[előzmény: (13732) xtc, 2015-04-05 14:25:28]
Haladó
REDCOLT adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xtc



Tagság: 2002-09-04 00:00:00
Tagszám: #266
Hozzászólások: 466
13732. Elküldve: 2015-04-05 14:25:28,

Dreambox HD

[3805.]

Sziasztok ! valakinek van már esetleg DM820HD -val tapasztalata? 4K/HEVC/H.265 tesztadás?

90-es, Disec4 - 23E-19E-9E-1W
1. Vu+ Solo SE V2 - DVB-S2 Twin Tuner
2. Vu+ Solo SE V2 - DVB-T/C Twin Tuner
[válaszok erre: #13733]
Törzstag
xtc adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bangy



Tagság: 2006-07-01 08:40:12
Tagszám: #32211
Hozzászólások: 139
13731. Elküldve: 2015-04-02 18:05:14,

Dreambox HD

[3806.]

Kísérletezgettem, de nem akar összejönni. Az it913x driver nem akar települni. Másik usb dvbt simán megy az AF9015-el.
[előzmény: (13730) version, 2015-04-02 13:54:17]
Haladó
bangy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3004
13730. Elküldve: 2015-04-02 13:54:17,

Dreambox HD

[3807.]

Drájvert kell hozzá telepíteni.
Az is lehet, hogy 4-5 imázst kipróbálsz mire lesz benne megfelelő drájver.

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[válaszok erre: #13731] [előzmény: (13729) bangy, 2015-04-02 08:53:12]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bangy



Tagság: 2006-07-01 08:40:12
Tagszám: #32211
Hozzászólások: 139
13729. Elküldve: 2015-04-02 08:53:12,

Dreambox HD

[3808.]

DVBT USB DONGLE (IT9135FN) telepítéséhez kérnék segítséget!!! DM800HD-ra.
[válaszok erre: #13730]
Haladó
bangy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13728. Elküldve: 2015-03-31 17:23:48,

Dreambox HD

[3809.]

köszi
[előzmény: (13727) miroka, 2015-03-30 21:36:07]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


miroka



Tagság: 2003-05-16 00:06:56
Tagszám: #4188
Hozzászólások: 2550
13727. Elküldve: 2015-03-30 21:36:07,

Dreambox HD

[3810.]

igen telnet parancs, root/pass helyre a megfelelőt.

Közben rájöttem egy egyszerűbb megoldásra.A box időzítőjével adott időben bekapcs,aztán kikapcs.Ez is megoldja a frissitést.

K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
[válaszok erre: #13728] [előzmény: (13725) Leíratkozott felhasználó, 2015-03-30 20:49:11]
Kiváló dolgozó
miroka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Saughassy



Tagság: 2006-11-05 16:17:37
Tagszám: #36782
Hozzászólások: 589
13726. Elküldve: 2015-03-30 21:28:01,

Dreambox HD

[3811.]

Talan nem biztos, hogy nekem valo ez a 800HD SE v2. :) Még nincs egy hónapos, magyar garis. Eladnam. Tudom hogy ez nem az aprohirdetesek rovat, de itt legabb tudjatok mi is ez. Erdeklodni privatban, nem szeretnem szetoffolni a topicot. Koszonom az eddigieket.
Törzstag
Saughassy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13725. Elküldve: 2015-03-30 20:49:11,

Dreambox HD

[3812.]

ezt telneten keresztül csináljam ?
[válaszok erre: #13727] [előzmény: (13724) miroka, 2015-03-30 20:14:51]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


miroka



Tagság: 2003-05-16 00:06:56
Tagszám: #4188
Hozzászólások: 2550
13724. Elküldve: 2015-03-30 20:14:51,

Dreambox HD

[3813.]

bakapcs parancs e2 alá:

wget -O /dev/null -q http://root:pass@localhost/web/remotecontrol?command=116

kikapcs:

wget -O /dev/null -q http://root:pass@localhost/web/powerstate?newstate=0



K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
[válaszok erre: #13725] [előzmény: (13723) Leíratkozott felhasználó, 2015-03-30 20:12:59]
Kiváló dolgozó
miroka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13723. Elküldve: 2015-03-30 20:12:59,

Dreambox HD

[3814.]

köszi utána nézek
[válaszok erre: #13724] [előzmény: (13722) miroka, 2015-03-30 20:12:17]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


miroka



Tagság: 2003-05-16 00:06:56
Tagszám: #4188
Hozzászólások: 2550
13722. Elküldve: 2015-03-30 20:12:17,

Dreambox HD

[3815.]

cron manager
meghatározott időben bekapcsol,másik időpontban kikapcsol

K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
[válaszok erre: #13723] [előzmény: (13720) Leíratkozott felhasználó, 2015-03-30 19:20:57]
Kiváló dolgozó
miroka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


greba



Tagság: 2004-09-04 19:46:48
Tagszám: #12419
Hozzászólások: 1821
13721. Elküldve: 2015-03-30 20:07:13,

Dreambox HD

[3816.]

Nem biztos.hagy akkor jön a frissítés....
[előzmény: (13720) Leíratkozott felhasználó, 2015-03-30 19:20:57]
Kiváló dolgozó
greba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13720. Elküldve: 2015-03-30 19:20:57,

Dreambox HD

[3817.]

értem mondjuk a venti is csendesebb készenlétben. olyat nem lehet, hogy mondjuk frissítésre bekapcsol 10-15 percre majd újra készenlét ? Érdekes ez a készenlétben kikapcsolja az lnb-t mert stream működik akkor is, ha készenlétben van a box.
[válaszok erre: #13721 #13722] [előzmény: (13719) MyChroLesLie, 2015-03-30 18:30:55]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


MyChroLesLie



Tagság: 2003-10-25 14:23:40
Tagszám: #7090
Hozzászólások: 3610
13719. Elküldve: 2015-03-30 18:30:55,

Dreambox HD

[3818.]

Igen csak a tunert kapcsolja le, meg a HDD-t. Minden más üzemel benne. Fogyasztásban 1-2 W az eltérés, nem sok (a tuner fogyasztása csak, a HDD sem megy mindig, csak mikor használatban van épp).
Nekem évek óta nem volt kikapcsolva, semmi baja. Nem érdemes kikapcsolni.

Üdv, mcll (Laci)

1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
[válaszok erre: #13720] [előzmény: (13717) version, 2015-03-30 17:48:59]
Kiváló dolgozó
MyChroLesLie adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MyChroLesLie



Tagság: 2003-10-25 14:23:40
Tagszám: #7090
Hozzászólások: 3610
13718. Elküldve: 2015-03-30 18:29:07,

Dreambox HD

[3819.]

Nekem DM8000-esem van, anno vettem hozzávaló ventit is. Nekem 2800rpm-re van beállítva, csak közelről hallható valami surrogás, 1m-ről teljes csendben semmi. Így 35-38C körül van a cucc.

Üdv, mcll (Laci)

1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
[előzmény: (13712) Saughassy, 2015-03-30 10:55:33]
Kiváló dolgozó
MyChroLesLie adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3004
13717. Elküldve: 2015-03-30 17:48:59,

Dreambox HD

[3820.]

Megáll a kártya, ha upc ice kártyáról van szó.
Ha kikapcsolod a dobozt a távval akkor is majdnem annyit fogyaszt, mint ha bekapcsolva hagyod.
Dream esetén a tuner lesz kikapcsolva, más nem.
Emlékeim szerint volt erről szó többször.

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[válaszok erre: #13719] [előzmény: (13716) Leíratkozott felhasználó, 2015-03-30 17:29:25]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13716. Elküldve: 2015-03-30 17:29:25,

Dreambox HD

[3821.]

mi a megoldás , ha hosszabb időre ki van kapcsolva. Nem szeretném , hogy a kártya leálljon
[válaszok erre: #13717] [előzmény: (13715) greba, 2015-03-30 16:02:21]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


greba



Tagság: 2004-09-04 19:46:48
Tagszám: #12419
Hozzászólások: 1821
13715. Elküldve: 2015-03-30 16:02:21,

Dreambox HD

[3822.]

A tuner nem vesz ilyenkor semmit,tehát emm sem jöhet a szolgáltatótól,elvégre az adatfolyam része.
[válaszok erre: #13716] [előzmény: (13714) Leíratkozott felhasználó, 2015-03-30 15:44:55]
Kiváló dolgozó
greba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13714. Elküldve: 2015-03-30 15:44:55,

Dreambox HD

[3823.]

Sziasztok !

Egy kérdés csak. Hosszútávra kikapcsolom (készenlét) a dreambox-ot a készüléken mgcamd+newcs van. A kártyát úgy is frissíti ? Mert én úgy veszem észre, hogy csak akkor , ha bekapcsolom.

[válaszok erre: #13715]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


greba



Tagság: 2004-09-04 19:46:48
Tagszám: #12419
Hozzászólások: 1821
13713. Elküldve: 2015-03-30 11:00:03,

Dreambox HD

[3824.]

Én 2400 rpm 43 °C mellett már nem tartom hangosnak.
Nyilván érdemes a hőfokot figyelni.
45 °C fölé nem szeretem engedni.
[előzmény: (13712) Saughassy, 2015-03-30 10:55:33]
Kiváló dolgozó
greba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Saughassy



Tagság: 2006-11-05 16:17:37
Tagszám: #36782
Hozzászólások: 589
13712. Elküldve: 2015-03-30 10:55:33,

Dreambox HD

[3825.]

Igen, lattam hogy tanithato.
A ventilatort meddig lehet lecsavarni? Mi a hosszu tavon is egeszseges homerseklet?
[válaszok erre: #13713 #13718] [előzmény: (13711) greba, 2015-03-30 10:47:08]
Törzstag
Saughassy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Dreambox HD

(üzenet: 17443, Sat)
 
    / 698 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012258052825928 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail