Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499746/9 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (76/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 698 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Dreambox HD

(üzenet: 17443, Sat)
 

Laci18



Tagság: 2007-05-16 19:29:02
Tagszám: #45053
Hozzászólások: 1072
13561. Elküldve: 2014-09-06 15:15:34,

Dreambox HD

[3976.]

Nincs hűtése, eredeti dm800. Egy haveromnak is eredeti, benne a venti is, ugyanez a helyzet nála is. De most, hogy pár Hz-el mellette kerestem le, úgy tűnik, hogy működik. Legalább megint tanultam valamit
[előzmény: (13560) Gagliardo, 2014-09-06 12:45:48]
Kiváló dolgozó
Laci18 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gagliardo



Tagság: 2005-06-10 16:22:34
Tagszám: #19613
Hozzászólások: 2156
13560. Elküldve: 2014-09-06 12:45:48,

Dreambox HD

[3977.]

Van a boxnak megfelelő hűtése?

Vu+Ultimo 4K
[válaszok erre: #13561] [előzmény: (13559) Laci18, 2014-09-06 09:06:23]
Kiváló dolgozó
Gagliardo adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci18



Tagság: 2007-05-16 19:29:02
Tagszám: #45053
Hozzászólások: 1072
13559. Elküldve: 2014-09-06 09:06:23,

Dreambox HD

[3978.]

Most azt próbálom ki amit te írtál. 10821-el kb 30 perc után jelentkezik a hiba. De este amikor lekerestem a helyzet ugyanaz volt, 30 másodperc, hangolás sikertelen. Érdekes egy dolog ez. Most egésznap tesztelem, esetleg lekeresem majd 10822-vel is. A fejet cseréltem már újra is, nem segített. Nem hiszem, hogy a motorral, csatlakozókkal, kábellel lenne a baj.
[válaszok erre: #13560] [előzmény: (13555) Gagliardo, 2014-09-05 20:46:30]
Kiváló dolgozó
Laci18 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci18



Tagság: 2007-05-16 19:29:02
Tagszám: #45053
Hozzászólások: 1072
13558. Elküldve: 2014-09-06 08:22:41,

Dreambox HD

[3979.]

Csak ennél az egy tp-nél van gond, máshol semmi gondom nincs, egy M tuner egyébként
[előzmény: (13557) version, 2014-09-06 07:25:55]
Kiváló dolgozó
Laci18 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3005
13557. Elküldve: 2014-09-06 07:25:55,

Dreambox HD

[3980.]

Vedd ki az alaplapból a tunert, és kontaktsprével tisztítsd meg az érintkezőket.

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[válaszok erre: #13558] [előzmény: (13556) Laci18, 2014-09-05 21:30:29]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci18



Tagság: 2007-05-16 19:29:02
Tagszám: #45053
Hozzászólások: 1072
13556. Elküldve: 2014-09-05 21:30:29,

Dreambox HD

[3981.]

Lekereste így is, a probléma ugyanaz. Nem telik el 30 másodperc sem és kiírja, hogy hangolás sikertelen. Forgatóm van, 100 as antennával, a jel általában 100% körüli, próbáltam már más fejjel is. Én is pli-t használok, sajna a fejlesztését sima 800-ra úgy tudom befejezték, az Enigma 1 éves, azt írja.
[válaszok erre: #13557] [előzmény: (13555) Gagliardo, 2014-09-05 20:46:30]
Kiváló dolgozó
Laci18 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gagliardo



Tagság: 2005-06-10 16:22:34
Tagszám: #19613
Hozzászólások: 2156
13555. Elküldve: 2014-09-05 20:46:30,

Dreambox HD

[3982.]

Megnéztem a csatorna viselkedését nálam, Open Pli van fennt, és a kézi keresést választva az ismert transzponderen kerestetve (10818 V/22000) a következőt eredményezte:
10821 V 21998. Próbáld meg ezekkel az adatokkal.

Vu+Ultimo 4K
[válaszok erre: #13556 #13559] [előzmény: (13554) Laci18, 2014-09-05 09:31:56]
Kiváló dolgozó
Gagliardo adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci18



Tagság: 2007-05-16 19:29:02
Tagszám: #45053
Hozzászólások: 1072
13554. Elküldve: 2014-09-05 09:31:56,

Dreambox HD

[3983.]

Senkinek sincs tippje ?
[válaszok erre: #13555] [előzmény: (13549) Laci18, 2014-08-23 09:12:22]
Kiváló dolgozó
Laci18 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vetifri



Tagság: 2009-11-20 10:51:06
Tagszám: #79934
Hozzászólások: 76
13553. Elküldve: 2014-09-04 19:33:48,

Dreambox HD

[3984.]

Köszönöm version fórumtársnak a segítséget, hasznos volt!
Üdv:vetifri

Dreambox DM800 SE Sim A8P, WIFI
open pli
[előzmény: (13551) version, 2014-09-04 15:58:42]
Kezdő
vetifri adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13552. Elküldve: 2014-09-04 17:31:31,

Dreambox HD

[3985.]

dreamboxra létezik hbo go app ?
[válaszok erre: #13562]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3005
13551. Elküldve: 2014-09-04 15:58:42,

Dreambox HD

[3986.]

Ezt a cuccot telepítsd fel de4.0 alá:

http://data.hu/get/8021527/enigma2-menu-extra-dreamelite-oe2.0_1.0_all.ipk



VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2014-09-04 16:05:54]
[válaszok erre: #13553] [előzmény: (13550) vetifri, 2014-09-04 15:21:42]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vetifri



Tagság: 2009-11-20 10:51:06
Tagszám: #79934
Hozzászólások: 76
13550. Elküldve: 2014-09-04 15:21:42,

Dreambox HD

[3987.]

Sziasztok!

Egy Dreambox DM 800HD SE (SIM A8P)
boxra szeretnék dreamelite 4.0-át feltenni, a kérdésem annyi, hogy tudok rá CCcam 2.3.0-át feltenni?
Nem régen még online lehetett telepíteni de most valami miatt nem akar nekem működni.
Köszönettel: vetifri

Dreambox DM800 SE Sim A8P, WIFI
open pli
[válaszok erre: #13551]
Kezdő
vetifri adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci18



Tagság: 2007-05-16 19:29:02
Tagszám: #45053
Hozzászólások: 1072
13549. Elküldve: 2014-08-23 09:12:22,

Dreambox HD

[3988.]

Helló mindenkinek, egy olyan kérdésem lenne, hogy az Astran 19.2-őn a 10817 V 22000-es tp-vel lenne olyan gondom, hogy kb 1 perc után kiírja a box, hogy hangolás sikertelen, a jelszint tökéletes 100% körüli. spanyol hd-k vannak ezen a tp-n
[válaszok erre: #13554]
Kiváló dolgozó
Laci18 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mnbvc39



Tagság: 2010-07-17 11:55:33
Tagszám: #86932
Hozzászólások: 110
13548. Elküldve: 2014-08-22 09:17:39,

Dreambox HD

[3989.]

Köszönöm a válaszokat:
Gábor
Haladó
mnbvc39 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3005
13547. Elküldve: 2014-08-22 07:23:29,

Dreambox HD

[3990.]

Van megoldás, most is működik az új upc ice kártya.
Az összes enigmát használó boxban működik, a többi boxot nem próbálom felsorolni.
Dreambox és az összes klónja, vu+ és az összes klónja, ezeken működik az új ice kártya.
Egyébként nem is új az ice kártya, mert 2011 őszétől van forgalomban.

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[előzmény: (13545) mnbvc39, 2014-08-22 07:06:55]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13546. Elküldve: 2014-08-22 07:19:07,

Dreambox HD

[3991.]

Helló ! igen van lehetöség az ice kártyát ami 0d97 tovább müködjön a boxodban,oscam dvbapi modban au frissitéssel,vagy scam 3.60-al,cccam 2.3.0-ban is müködik de abban nem frissül a kari,többi upc karik felejtös mert párositottak !
[előzmény: (13545) mnbvc39, 2014-08-22 07:06:55]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


mnbvc39



Tagság: 2010-07-17 11:55:33
Tagszám: #86932
Hozzászólások: 110
13545. Elküldve: 2014-08-22 07:06:55,

Dreambox HD

[3992.]

Kedves szakértők!
Azt olvastam,hogy a UPC az év végén megszünteti, illetve kicseréli a régi cryptoworks kódrentszerű kártyákat. Beszünteti ezt a kódolást.Van e arra megoldás, hogy a DM800HDse más kártyával tovább üzemelhessen?
[válaszok erre: #13546 #13547]
Haladó
mnbvc39 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


neo81



Tagság: 2009-09-21 11:57:03
Tagszám: #77964
Hozzászólások: 1227
13544. Elküldve: 2014-08-17 17:14:03,

Dreambox HD

[3993.]

Köszi!
[előzmény: (13543) Gagliardo, 2014-08-17 13:29:39]
Kiváló dolgozó
neo81 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gagliardo



Tagság: 2005-06-10 16:22:34
Tagszám: #19613
Hozzászólások: 2156
13543. Elküldve: 2014-08-17 13:29:39,

Dreambox HD

[3994.]

CAMNAME="Oscam9567/CCcam230"

remove_tmp () {
rm -rf /tmp/*.info* /tmp/*.tmp*
}

case "$1" in
start)
echo "[SCRIPT] $1: $CAMNAME"
remove_tmp
/usr/bin/oscam9567 &
sleep 10
/usr/bin/CCcam230 &
;;
stop)
echo "[SCRIPT] $1: $CAMNAME"
killall -9 CCcam230 2>/dev/null
sleep 3
killall -9 oscam9567 2>/dev/null
sleep 3
remove_tmp
;;
*)
$0 stop
exit 0
;;
esac

exit 0


Vu+Ultimo 4K
[válaszok erre: #13544] [előzmény: (13541) neo81, 2014-08-16 16:53:26]
Kiváló dolgozó
Gagliardo adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3005
13542. Elküldve: 2014-08-17 09:34:35,

Dreambox HD

[3995.]

Ez melyik imázs alá való oscam indítószkript?

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[előzmény: (13541) neo81, 2014-08-16 16:53:26]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


neo81



Tagság: 2009-09-21 11:57:03
Tagszám: #77964
Hozzászólások: 1227
13541. Elküldve: 2014-08-16 16:53:26,

Dreambox HD

[3996.]

Sziasztok!
Ki tudná egészíteni valaki ezt a cam indítószkriptet úgy, hogy ne csak egy, hanem egyszerre kettő camot indítson?:


#!/bin/sh

case "*1" in
start)
ulimit -s 512
exec start-stop-daemon -S -x /usr/bin/OScam_120 -- -b -r 2 -c /etc/tuxbox/config
;;
stop)
exec start-stop-daemon -K -R 2 -x /usr/bin/OScam_120 &
sleep 2
killall -9 OScam_120 2>/dev/null
sleep 2
rm -rf /tmp/.OScam
;;
restart|reload)
*0 stop
sleep 1
*0 start
;;
version)
echo "1.20"
;;
info)
echo "OScam"
;;
*)
echo "Usage: *0 start|stop|restart"
exit 1
;;
esac
exit 0


Köszi!
[válaszok erre: #13542 #13543]
Kiváló dolgozó
neo81 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


korkusz



Tagság: 2010-12-04 14:41:41
Tagszám: #90439
Hozzászólások: 89
13540. Elküldve: 2014-08-09 12:06:09,

Dreambox HD

[3997.]

Köszi.Üdv:
[előzmény: (13537) version, 2014-08-09 11:44:17]
Kezdő
korkusz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


korkusz



Tagság: 2010-12-04 14:41:41
Tagszám: #90439
Hozzászólások: 89
13539. Elküldve: 2014-08-09 12:05:15,

Dreambox HD

[3998.]

Köszi.Üdv:
[előzmény: (13536) nyakec, 2014-08-09 11:42:49]
Kezdő
korkusz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


korkusz



Tagság: 2010-12-04 14:41:41
Tagszám: #90439
Hozzászólások: 89
13538. Elküldve: 2014-08-09 12:00:59,

Dreambox HD

[3999.]

Köszi szépen.Üdv:
[előzmény: (13535) korkusz, 2014-08-09 11:22:36]
Kezdő
korkusz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3005
13537. Elküldve: 2014-08-09 11:44:17,

Dreambox HD

[4000.]

Innen tudod letölteni:

http://www.dream-elite.net/DreamEliteImages/index.php?dir=800seHD/

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[válaszok erre: #13540] [előzmény: (13535) korkusz, 2014-08-09 11:22:36]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Dreambox HD

(üzenet: 17443, Sat)
 
    / 698 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010494947433472 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail