Dreambox HD (üzenet: 17443, Sat) |
|
|
|
 Laci18

Tagság: 2007-05-16 19:29:02 Tagszám: #45053 Hozzászólások: 1072 |
13561. Elküldve: 2014-09-06 15:15:34, Dreambox HD
|
[3976.] |
Nincs hűtése, eredeti dm800. Egy haveromnak is eredeti, benne a venti is, ugyanez a helyzet nála is. De most, hogy pár Hz-el mellette kerestem le, úgy tűnik, hogy működik. Legalább megint tanultam valamit
|
| | |
[előzmény: (13560) Gagliardo, 2014-09-06 12:45:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gagliardo

Tagság: 2005-06-10 16:22:34 Tagszám: #19613 Hozzászólások: 2156 |
13560. Elküldve: 2014-09-06 12:45:48, Dreambox HD
|
[3977.] |
Van a boxnak megfelelő hűtése?
Vu+Ultimo 4K
|
| | | [válaszok erre: #13561] |
[előzmény: (13559) Laci18, 2014-09-06 09:06:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci18

Tagság: 2007-05-16 19:29:02 Tagszám: #45053 Hozzászólások: 1072 |
13559. Elküldve: 2014-09-06 09:06:23, Dreambox HD
|
[3978.] |
Most azt próbálom ki amit te írtál. 10821-el kb 30 perc után jelentkezik a hiba. De este amikor lekerestem a helyzet ugyanaz volt, 30 másodperc, hangolás sikertelen. Érdekes egy dolog ez. Most egésznap tesztelem, esetleg lekeresem majd 10822-vel is. A fejet cseréltem már újra is, nem segített. Nem hiszem, hogy a motorral, csatlakozókkal, kábellel lenne a baj.
|
| | | [válaszok erre: #13560] |
[előzmény: (13555) Gagliardo, 2014-09-05 20:46:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci18

Tagság: 2007-05-16 19:29:02 Tagszám: #45053 Hozzászólások: 1072 |
13558. Elküldve: 2014-09-06 08:22:41, Dreambox HD
|
[3979.] |
Csak ennél az egy tp-nél van gond, máshol semmi gondom nincs, egy M tuner egyébként
|
| | |
[előzmény: (13557) version, 2014-09-06 07:25:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3005 |
13557. Elküldve: 2014-09-06 07:25:55, Dreambox HD
|
[3980.] |
Vedd ki az alaplapból a tunert, és kontaktsprével tisztítsd meg az érintkezőket.
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
|
| | | [válaszok erre: #13558] |
[előzmény: (13556) Laci18, 2014-09-05 21:30:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci18

Tagság: 2007-05-16 19:29:02 Tagszám: #45053 Hozzászólások: 1072 |
13556. Elküldve: 2014-09-05 21:30:29, Dreambox HD
|
[3981.] |
Lekereste így is, a probléma ugyanaz. Nem telik el 30 másodperc sem és kiírja, hogy hangolás sikertelen. Forgatóm van, 100 as antennával, a jel általában 100% körüli, próbáltam már más fejjel is. Én is pli-t használok, sajna a fejlesztését sima 800-ra úgy tudom befejezték, az Enigma 1 éves, azt írja.
|
| | | [válaszok erre: #13557] |
[előzmény: (13555) Gagliardo, 2014-09-05 20:46:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gagliardo

Tagság: 2005-06-10 16:22:34 Tagszám: #19613 Hozzászólások: 2156 |
13555. Elküldve: 2014-09-05 20:46:30, Dreambox HD
|
[3982.] |
Megnéztem a csatorna viselkedését nálam, Open Pli van fennt, és a kézi keresést választva az ismert transzponderen kerestetve (10818 V/22000) a következőt eredményezte:
10821 V 21998. Próbáld meg ezekkel az adatokkal.
Vu+Ultimo 4K
|
| | | [válaszok erre: #13556 #13559] |
[előzmény: (13554) Laci18, 2014-09-05 09:31:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci18

Tagság: 2007-05-16 19:29:02 Tagszám: #45053 Hozzászólások: 1072 |
13554. Elküldve: 2014-09-05 09:31:56, Dreambox HD
|
[3983.] |
Senkinek sincs tippje ?
|
| | | [válaszok erre: #13555] |
[előzmény: (13549) Laci18, 2014-08-23 09:12:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vetifri

Tagság: 2009-11-20 10:51:06 Tagszám: #79934 Hozzászólások: 76 |
13553. Elküldve: 2014-09-04 19:33:48, Dreambox HD
|
[3984.] |
Köszönöm version fórumtársnak a segítséget, hasznos volt!
Üdv:vetifri
Dreambox DM800 SE Sim A8P, WIFI
open pli
|
| | |
[előzmény: (13551) version, 2014-09-04 15:58:42] |
|
Kezdő
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13552. Elküldve: 2014-09-04 17:31:31, Dreambox HD
|
[3985.] |
dreamboxra létezik hbo go app ?
|
| | | [válaszok erre: #13562] |
|
|
|
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3005 |
13551. Elküldve: 2014-09-04 15:58:42, Dreambox HD
|
[3986.] |
Ezt a cuccot telepítsd fel de4.0 alá:
http://data.hu/get/8021527/enigma2-menu-extra-dreamelite-oe2.0_1.0_all.ipk
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380 [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2014-09-04 16:05:54]
|
| | | [válaszok erre: #13553] |
[előzmény: (13550) vetifri, 2014-09-04 15:21:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vetifri

Tagság: 2009-11-20 10:51:06 Tagszám: #79934 Hozzászólások: 76 |
13550. Elküldve: 2014-09-04 15:21:42, Dreambox HD
|
[3987.] |
Sziasztok!
Egy Dreambox DM 800HD SE (SIM A8P)
boxra szeretnék dreamelite 4.0-át feltenni, a kérdésem annyi, hogy tudok rá CCcam 2.3.0-át feltenni?
Nem régen még online lehetett telepíteni de most valami miatt nem akar nekem működni.
Köszönettel: vetifri
Dreambox DM800 SE Sim A8P, WIFI
open pli
|
| | | [válaszok erre: #13551] |
|
|
Kezdő
|
|
 Laci18

Tagság: 2007-05-16 19:29:02 Tagszám: #45053 Hozzászólások: 1072 |
13549. Elküldve: 2014-08-23 09:12:22, Dreambox HD
|
[3988.] |
Helló mindenkinek, egy olyan kérdésem lenne, hogy az Astran 19.2-őn a 10817 V 22000-es tp-vel lenne olyan gondom, hogy kb 1 perc után kiírja a box, hogy hangolás sikertelen, a jelszint tökéletes 100% körüli. spanyol hd-k vannak ezen a tp-n
|
| | | [válaszok erre: #13554] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mnbvc39

Tagság: 2010-07-17 11:55:33 Tagszám: #86932 Hozzászólások: 110 |
13548. Elküldve: 2014-08-22 09:17:39, Dreambox HD
|
[3989.] |
Köszönöm a válaszokat:
Gábor
|
| |
|
Haladó
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3005 |
13547. Elküldve: 2014-08-22 07:23:29, Dreambox HD
|
[3990.] |
Van megoldás, most is működik az új upc ice kártya.
Az összes enigmát használó boxban működik, a többi boxot nem próbálom felsorolni.
Dreambox és az összes klónja, vu+ és az összes klónja, ezeken működik az új ice kártya.
Egyébként nem is új az ice kártya, mert 2011 őszétől van forgalomban.
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
|
| | |
[előzmény: (13545) mnbvc39, 2014-08-22 07:06:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13546. Elküldve: 2014-08-22 07:19:07, Dreambox HD
|
[3991.] |
Helló ! igen van lehetöség az ice kártyát ami 0d97 tovább müködjön a boxodban,oscam dvbapi modban au frissitéssel,vagy scam 3.60-al,cccam 2.3.0-ban is müködik de abban nem frissül a kari,többi upc karik felejtös mert párositottak !
|
| | |
[előzmény: (13545) mnbvc39, 2014-08-22 07:06:55] |
|
|
|
|
 mnbvc39

Tagság: 2010-07-17 11:55:33 Tagszám: #86932 Hozzászólások: 110 |
13545. Elküldve: 2014-08-22 07:06:55, Dreambox HD
|
[3992.] |
Kedves szakértők!
Azt olvastam,hogy a UPC az év végén megszünteti, illetve kicseréli a régi cryptoworks kódrentszerű kártyákat. Beszünteti ezt a kódolást.Van e arra megoldás, hogy a DM800HDse más kártyával tovább üzemelhessen?
|
| | | [válaszok erre: #13546 #13547] |
|
|
Haladó
|
|
 neo81

Tagság: 2009-09-21 11:57:03 Tagszám: #77964 Hozzászólások: 1227 |
13544. Elküldve: 2014-08-17 17:14:03, Dreambox HD
|
[3993.] |
Köszi!
|
| | |
[előzmény: (13543) Gagliardo, 2014-08-17 13:29:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gagliardo

Tagság: 2005-06-10 16:22:34 Tagszám: #19613 Hozzászólások: 2156 |
13543. Elküldve: 2014-08-17 13:29:39, Dreambox HD
|
[3994.] |
CAMNAME="Oscam9567/CCcam230"
remove_tmp () {
rm -rf /tmp/*.info* /tmp/*.tmp*
}
case "$1" in
start)
echo "[SCRIPT] $1: $CAMNAME"
remove_tmp
/usr/bin/oscam9567 &
sleep 10
/usr/bin/CCcam230 &
;;
stop)
echo "[SCRIPT] $1: $CAMNAME"
killall -9 CCcam230 2>/dev/null
sleep 3
killall -9 oscam9567 2>/dev/null
sleep 3
remove_tmp
;;
*)
$0 stop
exit 0
;;
esac
exit 0
Vu+Ultimo 4K
|
| | | [válaszok erre: #13544] |
[előzmény: (13541) neo81, 2014-08-16 16:53:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3005 |
13542. Elküldve: 2014-08-17 09:34:35, Dreambox HD
|
[3995.] |
Ez melyik imázs alá való oscam indítószkript?
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
|
| | |
[előzmény: (13541) neo81, 2014-08-16 16:53:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 neo81

Tagság: 2009-09-21 11:57:03 Tagszám: #77964 Hozzászólások: 1227 |
13541. Elküldve: 2014-08-16 16:53:26, Dreambox HD
|
[3996.] |
Sziasztok!
Ki tudná egészíteni valaki ezt a cam indítószkriptet úgy, hogy ne csak egy, hanem egyszerre kettő camot indítson?:
#!/bin/sh
case "*1" in
start)
ulimit -s 512
exec start-stop-daemon -S -x /usr/bin/OScam_120 -- -b -r 2 -c /etc/tuxbox/config
;;
stop)
exec start-stop-daemon -K -R 2 -x /usr/bin/OScam_120 &
sleep 2
killall -9 OScam_120 2>/dev/null
sleep 2
rm -rf /tmp/.OScam
;;
restart|reload)
*0 stop
sleep 1
*0 start
;;
version)
echo "1.20"
;;
info)
echo "OScam"
;;
*)
echo "Usage: *0 start|stop|restart"
exit 1
;;
esac
exit 0
Köszi!
|
| | | [válaszok erre: #13542 #13543] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 korkusz

Tagság: 2010-12-04 14:41:41 Tagszám: #90439 Hozzászólások: 89 |
13540. Elküldve: 2014-08-09 12:06:09, Dreambox HD
|
[3997.] |
Köszi.Üdv:
|
| | |
[előzmény: (13537) version, 2014-08-09 11:44:17] |
|
Kezdő
|
|
 korkusz

Tagság: 2010-12-04 14:41:41 Tagszám: #90439 Hozzászólások: 89 |
13539. Elküldve: 2014-08-09 12:05:15, Dreambox HD
|
[3998.] |
Köszi.Üdv:
|
| | |
[előzmény: (13536) nyakec, 2014-08-09 11:42:49] |
|
Kezdő
|
|
 korkusz

Tagság: 2010-12-04 14:41:41 Tagszám: #90439 Hozzászólások: 89 |
13538. Elküldve: 2014-08-09 12:00:59, Dreambox HD
|
[3999.] |
Köszi szépen.Üdv:
|
| | |
[előzmény: (13535) korkusz, 2014-08-09 11:22:36] |
|
Kezdő
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3005 |
13537. Elküldve: 2014-08-09 11:44:17, Dreambox HD
|
[4000.] |
Innen tudod letölteni:
http://www.dream-elite.net/DreamEliteImages/index.php?dir=800seHD/
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
|
| | | [válaszok erre: #13540] |
[előzmény: (13535) korkusz, 2014-08-09 11:22:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Dreambox HD (üzenet: 17443, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|