Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499762/25 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (78/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 698 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Dreambox HD

(üzenet: 17443, Sat)
 

Leíratkozott felhasználó
13311. Elküldve: 2014-04-11 18:02:27,

Dreambox HD

[4226.]

köszi a 6.2 telepítő megvan kipróbálom azt remélem az is jó , 0B flash írt ki. megnézem másik verziót
[előzmény: (13310) version, 2014-04-11 17:57:30]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13310. Elküldve: 2014-04-11 17:57:30,

Dreambox HD

[4227.]

A dfash 6.1-es működik jól pli imázs alatt.
Az újabb verziók nem működtek nálam sem.
Nagyjából 6 perc alatt készül el az imázs, ebből már tudni hogy jó lesz a mentés.

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[válaszok erre: #13311 #13312] [előzmény: (13309) Leíratkozott felhasználó, 2014-04-11 17:16:31]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13309. Elküldve: 2014-04-11 17:16:31,

Dreambox HD

[4228.]

Sziasztok !

A napokban akartam menteni az image-t a dreambox dm500 HD boxon open-pli image és sikertelen 148 kb ment le minden alkalommal a dflash 12.0.16.

Más is tapasztalt ilyet ?

[válaszok erre: #13310]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


999999



Tagság: 2008-03-31 10:53:07
Tagszám: #57740
Hozzászólások: 2549
13308. Elküldve: 2014-04-11 16:57:52,

Dreambox HD

[4229.]

Szia!

http://html.alldatasheet.com/html-pdf/85516/STMICROELECTRONICS/LNBH21/6495/4/LNBH21.html

18 lábon ott a 12V? 4 lábon lévő Zéner nem zárlatos?

Valamint IC2 is vedd figyelembe.

Ez nem az 500HD rajza ez ajánlott kapcsolás de segíthet.


Üdv.
[előzmény: (13307) láma, 2014-04-11 16:11:54]
Kiváló dolgozó
999999 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


láma



Tagság: 2005-10-04 15:27:22
Tagszám: #22533
Hozzászólások: 284
13307. Elküldve: 2014-04-11 16:11:54,

Dreambox HD

[4230.]

Dreambox 500 HD beltéri , nincs fejtáp.
LNBH21 IC- már cserélve de nem javult meg.
Tud valaki segíteni?
[válaszok erre: #13308]
Haladó
láma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Alien



Tagság: 2005-03-29 11:33:07
Tagszám: #17218
Hozzászólások: 5435
13306. Elküldve: 2014-04-11 09:50:57,

Dreambox HD

[4231.]

menüből, a külső beviteli eszközök alatt a távirányítót kiválasztva vedd le 0-ra a késleltetési időt, valamint a két gombnyomás közötti időt is..

DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
[előzmény: (13305) twingo16v, 2014-04-10 20:33:49]
Kiváló dolgozó
Alien adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


twingo16v



Tagság: 2010-07-15 17:28:14
Tagszám: #86906
Hozzászólások: 1098
13305. Elküldve: 2014-04-10 20:33:49,

Dreambox HD

[4232.]

Sziasztok!

Vettem egy DM800HD pvr-t EREDETI, van egy klón SE-m is. Mind a kettőn Newnigma2 4.0.9 van.

Az a gondom, hogy a 800HD csatorna váltáskor nagyon lassú, van, hogy 5-8 másodperc is eltelik mire a kép megjelenik. A távirányítóra is nehezen reagál.
A sort a saját SE-m adja neki belsőhálózaton. Nincs rajta semmi egy oscam-on kívül.
Ez kapcsolódik az SE-hez amiben a kártya van.
Szűz telepítés!!

Mitől lassú a 800hd csatornaváltáskor (az Amiko 8340-esem ami előtte volt az nem volt ilyen gáz 1mp alatt ment neki)?

Az oscam-tól, vagy tegyek rá inkább egy OE 1.6-os Newnigma2 3.3.2-est azzal gyorsabb lehet?

Vagy ajánljatok egy imaget ami gyors ezen a készüléken.

Előre is köszi a segítséget!

2db DM900UHD---DM800HD SE (A8P)---DM500S
[válaszok erre: #13306]
Kiváló dolgozó
twingo16v adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cantonfelix



Tagság: 2007-02-16 17:26:07
Tagszám: #41644
Hozzászólások: 46
13304. Elküldve: 2014-04-08 20:30:19,

Dreambox HD

[4233.]

Sziasztok!
Sajnos a mini usb nélkül nem megy, még a boxot sem ismeri fel. Először majd azt kell valahogy visszabarkácsolni.
[előzmény: (13303) Gagliardo, 2014-04-08 14:47:18]
Zöldfülű
cantonfelix adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gagliardo



Tagság: 2005-06-10 16:22:34
Tagszám: #19613
Hozzászólások: 2156
13303. Elküldve: 2014-04-08 14:47:18,

Dreambox HD

[4234.]

Kösz, de nem nekem van problémám, csak "cantonfelix"-nek próbálok "súgni".

Vu+Ultimo 4K
[válaszok erre: #13304] [előzmény: (13302) Chuang, 2014-04-08 11:42:55]
Kiváló dolgozó
Gagliardo adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Chuang



Tagság: 2013-03-16 13:12:28
Tagszám: #127426
Hozzászólások: 1483
13302. Elküldve: 2014-04-08 11:42:55,

Dreambox HD

[4235.]

hali
http://nemesis.tv/NemesisImage/index.php?dir=SecondStage-DreamUP/

DreamUP_1_3_3_9.zip [md5 számolás]
[válaszok erre: #13303] [előzmény: (13299) Gagliardo, 2014-04-07 20:23:31]
Kiváló dolgozó
Chuang adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


láma



Tagság: 2005-10-04 15:27:22
Tagszám: #22533
Hozzászólások: 284
13301. Elküldve: 2014-04-08 11:39:43,

Dreambox HD

[4236.]

DM 500HD eredeti box .
Hiba: nincs fejtáp, de image rendesen fut és ha felfűzöm másik beltéri után akkor jönnek rendesen a csatornák ( ami fejtápot a másik beltéri ad akkor).
Én a fejtáp íc re gondolok hogy hibás.
Javít valaki ilyet?
Haladó
láma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


funky



Tagság: 2005-12-28 20:00:27
Tagszám: #25062
Hozzászólások: 338
13300. Elküldve: 2014-04-07 20:47:17,

Dreambox HD

[4237.]

Igen helyre lehet hozni a boxot.

VU+DUO2 UPC Direct.
[előzmény: (13299) Gagliardo, 2014-04-07 20:23:31]
Törzstag
funky adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gagliardo



Tagság: 2005-06-10 16:22:34
Tagszám: #19613
Hozzászólások: 2156
13299. Elküldve: 2014-04-07 20:23:31,

Dreambox HD

[4238.]

A DreamUP progival a gyári szoft feltelepítésével helyre lehet még hoznia a boxot? Mert én ezzel próbálkoznék. Igaz kicsit időigényes.

Vu+Ultimo 4K
[válaszok erre: #13300 #13302] [előzmény: (13298) peter0910, 2014-04-07 19:46:54]
Kiváló dolgozó
Gagliardo adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


peter0910



Tagság: 2006-10-29 13:09:58
Tagszám: #36471
Hozzászólások: 486
13298. Elküldve: 2014-04-07 19:46:54,

Dreambox HD

[4239.]

Dehogynem jelzi, benne van az image nevében a " Ferrari " kifejezés
Az image klón Ferrari sim-es Dreambox 500 HD-ra való
[válaszok erre: #13299] [előzmény: (13297) cantonfelix, 2014-04-07 19:38:33]
Törzstag
peter0910 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cantonfelix



Tagság: 2007-02-16 17:26:07
Tagszám: #41644
Hozzászólások: 46
13297. Elküldve: 2014-04-07 19:38:33,

Dreambox HD

[4240.]

Én ezt raktam fel: dm500hd_Ferrari-PBNIGMA-VX-2.0-12-20140305_EXPERIMENTAL.nfi
Semmi sem jelzi, hogy klónra való.
[válaszok erre: #13298] [előzmény: (13296) version, 2014-04-07 19:16:27]
Zöldfülű
cantonfelix adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
13296. Elküldve: 2014-04-07 19:16:27,

Dreambox HD

[4241.]

Igen, egyértelműen klón boxra való a ferrari imázs.
Oda van még írva sim2 vagy sim2.01 az imázs nevében.


VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[válaszok erre: #13297] [előzmény: (13294) Gagliardo, 2014-04-07 19:07:49]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ex1332



Tagság: 2010-02-23 09:47:06
Tagszám: #82656
Hozzászólások: 238
13295. Elküldve: 2014-04-07 19:16:07,

Dreambox HD

[4242.]

Jól tudod!
[előzmény: (13294) Gagliardo, 2014-04-07 19:07:49]
Haladó
ex1332 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gagliardo



Tagság: 2005-06-10 16:22:34
Tagszám: #19613
Hozzászólások: 2156
13294. Elküldve: 2014-04-07 19:07:49,

Dreambox HD

[4243.]

Csak azon döbbentem meg, hogy ferrari imageről beszélsz, és én úgy emlékezem, hogy az a klónok szoftvere. Az eredetíre nem szabad felrakni, vagy rosszul tudom?

Vu+Ultimo 4K
[válaszok erre: #13295 #13296] [előzmény: (13293) cantonfelix, 2014-04-07 19:05:50]
Kiváló dolgozó
Gagliardo adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cantonfelix



Tagság: 2007-02-16 17:26:07
Tagszám: #41644
Hozzászólások: 46
13293. Elküldve: 2014-04-07 19:05:50,

Dreambox HD

[4244.]

Igen, a dreambox honlapján átment.
[válaszok erre: #13294] [előzmény: (13292) Gagliardo, 2014-04-07 19:02:50]
Zöldfülű
cantonfelix adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gagliardo



Tagság: 2005-06-10 16:22:34
Tagszám: #19613
Hozzászólások: 2156
13292. Elküldve: 2014-04-07 19:02:50,

Dreambox HD

[4245.]

Eredeti?

Vu+Ultimo 4K
[válaszok erre: #13293] [előzmény: (13291) cantonfelix, 2014-04-07 18:59:43]
Kiváló dolgozó
Gagliardo adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cantonfelix



Tagság: 2007-02-16 17:26:07
Tagszám: #41644
Hozzászólások: 46
13291. Elküldve: 2014-04-07 18:59:43,

Dreambox HD

[4246.]

DM 500 HD
[válaszok erre: #13292] [előzmény: (13290) Gagliardo, 2014-04-07 18:37:25]
Zöldfülű
cantonfelix adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gagliardo



Tagság: 2005-06-10 16:22:34
Tagszám: #19613
Hozzászólások: 2156
13290. Elküldve: 2014-04-07 18:37:25,

Dreambox HD

[4247.]

Milyen boxod van?

Vu+Ultimo 4K
[válaszok erre: #13291] [előzmény: (13289) cantonfelix, 2014-04-07 17:45:54]
Kiváló dolgozó
Gagliardo adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cantonfelix



Tagság: 2007-02-16 17:26:07
Tagszám: #41644
Hozzászólások: 46
13289. Elküldve: 2014-04-07 17:45:54,

Dreambox HD

[4248.]

Sziasztok!
Na ez rosszul sült el. A legújabb Ferrarit akartam rárakni. Minden ment szépen, de a rebot után
nem történt semmi. Azóta is bekapcsolás után a zöld led világít és tovább semmi.
Nem tudom, hogy lehet-e vele valamit csinálni?
[válaszok erre: #13290] [előzmény: (13288) whoever70, 2014-04-06 12:30:24]
Zöldfülű
cantonfelix adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


whoever70



Tagság: 2013-06-16 00:59:22
Tagszám: #128089
Hozzászólások: 1171
13288. Elküldve: 2014-04-06 12:30:24,

Dreambox HD

[4249.]

ez nem böngésző függő. viszont a firmware frissítéshez az IE a javasolt
[válaszok erre: #13289] [előzmény: (13287) cantonfelix, 2014-04-06 12:02:37]
Kiváló dolgozó
whoever70 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cantonfelix



Tagság: 2007-02-16 17:26:07
Tagszám: #41644
Hozzászólások: 46
13287. Elküldve: 2014-04-06 12:02:37,

Dreambox HD

[4250.]

Ez érdekes. A firefox mindig ezt az ablakot hozza be. Beírtam az ip-t az operába.és láss csodát, megjelent a Firmware Upgrade menüpont. Köszi szépen a segítséget.
[válaszok erre: #13288] [előzmény: (13285) superjack, 2014-04-06 11:48:12]
Zöldfülű
cantonfelix adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Dreambox HD

(üzenet: 17443, Sat)
 
    / 698 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010102987289429 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail