Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499900/10 Témák: 19750 Tagok: 113683 Legújabb tag: nthobweo Online: (77/35
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59132, Sat)
 

warp



Tagság: 2005-01-17 19:54:23
Tagszám: #15234
Hozzászólások: 603
31812. Elküldve: 2012-09-03 12:21:15,

MinDigTv

[27376.]

Jó, legyen Széchényi-hegy (amíg Tarlós át nem nevezi... :D
[válaszok erre: #31813] [előzmény: (31809) attila.scourgeofgod, 2012-09-03 10:39:26]
Törzstag
warp adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Watt25



Tagság: 2012-01-09 14:26:19
Tagszám: #97891
Hozzászólások: 717
31811. Elküldve: 2012-09-03 11:52:55,

MinDigTv

[27377.]

Szerintem sokat segítene a dolgon, ha elárulnád a frekit. :)

---------------------------------------
Read only felhasználók számára itt a válasz
[válaszok erre: #31816] [előzmény: (31807) warp, 2012-09-03 10:24:43]
Törzstag
Watt25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djlacee



Tagság: 2010-05-31 18:57:21
Tagszám: #85492
Hozzászólások: 163
31810. Elküldve: 2012-09-03 11:35:25,

MinDigTv

[27378.]

Mi lehet annak az oka, hogy Sopron-Virágvölgy városrészében a MUX A más antennabeállítással jön, mint a MUX C ? Szinte ugyan azzal a beállítással jön az osztrák A, a szlovák A és B, de a magyar A-hoz el kell forgatni az antennát. Összességében egyébként elég kellemes a 17 különböző csatorna egy szobaantennával :)

radioPLAY - online rádió
Haladó
djlacee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
31809. Elküldve: 2012-09-03 10:39:26,

MinDigTv

[27379.]

Irányított antenna a szabadság-hegyre? Mi a szöszt veszel onnan, hogy oda van irányítva?

Szerk: mindemellett, a 43-as csati környékén nem találok semmit....



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2012-09-03 11:08:30]
[válaszok erre: #31812] [előzmény: (31807) warp, 2012-09-03 10:24:43]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


warp



Tagság: 2005-01-17 19:54:23
Tagszám: #15234
Hozzászólások: 603
31808. Elküldve: 2012-09-03 10:28:54,

MinDigTv

[27380.]

Van ellenpélda is! Egyik közeli délután a FEM3-on németül és magyarul egyszerre ment a Hegyidoktor adása, ami azért elég zavaró...
Betelefonáltam az Ügyfélszolgálatra és - bár a kisasszony jesszusmária mit csináljak most felkiáltása aranyos volt- kértem, hogy szóljon a múűszakiaknak, ami alighanem megtörtént, mert percek múlva helyreállt a rend...

_Warp
[válaszok erre: #31815] [előzmény: (31801) celeburdi, 2012-09-02 22:38:13]
Törzstag
warp adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


warp



Tagság: 2005-01-17 19:54:23
Tagszám: #15234
Hozzászólások: 603
31807. Elküldve: 2012-09-03 10:24:43,

MinDigTv

[27381.]

jell = jel (sorry...)

Dél-Budapesten veszem a Szabadsághegyről, irányított tetőantennával, nem látok a környéken olyan adót -a frekitáblázat szerint-, amely a főadóval hasonló jelerősséget produkálhatna...

_Warp
[válaszok erre: #31809 #31811] [előzmény: (31805) warp, 2012-09-03 09:22:29]
Törzstag
warp adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Watt25



Tagság: 2012-01-09 14:26:19
Tagszám: #97891
Hozzászólások: 717
31806. Elküldve: 2012-09-03 10:03:36,

MinDigTv

[27382.]

Igaz, hogy itt a munkahelyemen csak botantennával tudok próbálkozni, de eddig minden jól bejött vele. De mégsem találok új MUX-ot, csináltam teljes szkennelést kétszer és semmi eredmény.

---------------------------------------
Read only felhasználók számára itt a válasz
[előzmény: (31805) warp, 2012-09-03 09:22:29]
Törzstag
Watt25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


warp



Tagság: 2005-01-17 19:54:23
Tagszám: #15234
Hozzászólások: 603
31805. Elküldve: 2012-09-03 09:22:29,

MinDigTv

[27383.]

1) Biztos, hogy nem egy extra terjedésű vétel, mert
a) vett jell 99%, a minőség 100%
b) az elektronikus műsorújságnál pedig ez a szöveg olvasható körölbelül: "A csatorna nem tartalmaz elektronikus műsorújság adatokat"
A frekvenciát nem tudom... túl vagyok automatizálva :)

_Warp
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2012-09-03 09:27:48]
[válaszok erre: #31806 #31807] [előzmény: (31804) K78, 2012-09-03 09:08:11]
Törzstag
warp adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
31804. Elküldve: 2012-09-03 09:08:11,

MinDigTv

[27384.]

Mi a frekvencia? Nem lehet, hogy egy másik, jelenleg működő adóról jön, valamilyen kedvező terjedés miatt?
[válaszok erre: #31805] [előzmény: (31803) warp, 2012-09-03 08:56:55]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


warp



Tagság: 2005-01-17 19:54:23
Tagszám: #15234
Hozzászólások: 603
31803. Elküldve: 2012-09-03 08:56:55,

MinDigTv

[27385.]

Budapesten tökéletes minőségben megjelent a 4 közszolgálati csatorna és a rádióadások "klónja". (Valahol azon a tájékon, ahol a m3d volt).
Ez valami kísérleti adás a reménykeltő további bővítésre?... ;)
[válaszok erre: #31804] [előzmény: (31800) part_wish, 2012-09-02 22:14:21]
Törzstag
warp adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
31802. Elküldve: 2012-09-02 23:10:01,

MinDigTv

[27386.]

Már jó:

dorcel_201209012305_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
31801. Elküldve: 2012-09-02 22:38:13,

MinDigTv

[27387.]

Az a gond, hogy az a dolga hogy "jelentse" nem pedig az, hogy megoldja.

Egy ilyen problémánál:

1 nap elmegy.
2 nap ciki
3 nap hanyagság



[válaszok erre: #31808] [előzmény: (31800) part_wish, 2012-09-02 22:14:21]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
31800. Elküldve: 2012-09-02 22:14:21,

MinDigTv

[27388.]

az ő dolga, hogy jelentse. a csatorna dolga pedig, hogy jelezze, hova és mikortól kell átállni.
[válaszok erre: #31801 #31803] [előzmény: (31799) celeburdi, 2012-09-02 21:59:29]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
31799. Elküldve: 2012-09-02 21:59:29,

MinDigTv

[27389.]

Ha észrevette, miért nem csinált semmit?

Azért ez nincs rendben.



[válaszok erre: #31800] [előzmény: (31797) part_wish, 2012-09-02 20:10:36]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
31798. Elküldve: 2012-09-02 20:27:22,

MinDigTv

[27390.]

"Volt már ilyen pár hónapja. Akkor is több napba telt mire észrevették."
Ezek szerint a kutya nem nézi hiszen ha valakinek hiányozna hibára jelentené.
[előzmény: (31796) takarakka, 2012-09-02 17:37:04]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
31797. Elküldve: 2012-09-02 20:10:36,

MinDigTv

[27391.]

de van, eszre is vette, de mondjuk az lenne a minimum, hogy a csatorna jogtulajdonos ertesiti a partnereit a valtasrol, de ilyen persze nem tortent.
[válaszok erre: #31799] [előzmény: (31796) takarakka, 2012-09-02 17:37:04]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


takarakka



Tagság: 2009-11-19 17:38:18
Tagszám: #79904
Hozzászólások: 16
31796. Elküldve: 2012-09-02 17:37:04,

MinDigTv

[27392.]

Volt már ilyen pár hónapja. Akkor is több napba telt mire észrevették. Ezek szerint annyira automatizált a rendszer, hogy nincs egy ügyeletes, aki a csatorna váltásokat vagy csatornaindulásokat ellenőrizné.
[válaszok erre: #31797 #31798] [előzmény: (31794) LZsolt, 2012-09-01 14:58:34]
Zöldfülű
takarakka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


emtigris



Tagság: 2006-02-17 13:45:21
Tagszám: #27213
Hozzászólások: 161
31795. Elküldve: 2012-09-01 17:54:08,

MinDigTv

[27393.]

...nincs bajom az erotikus csatornákkal, de az egyik helyett tényleg mehetne éjszaka valami más (angol-német-francia-spanyol-olasz) adó...
[előzmény: (31793) fepalko, 2012-09-01 14:51:10]
Haladó
emtigris adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
31794. Elküldve: 2012-09-01 14:58:34,

MinDigTv

[27394.]

Az, hogy az elosztási helyen a műholdon átrendezték a csomagot és a Dorcel korábbi helyén jelent meg egy olasz csatorna, a Dorcel pedig új adatokkal sugároz, de a Mindig TV Extránál ezt még nem vették észre, így a másik csatornát sugározzák.

---------------------------
85,2°K-45°NY - Faval 100 cm + Digipower SG2100 - Triax TD78 - Sharp 0,3 dB-es LNB-k - Opticum x403 - UPCD Direct Medium
[válaszok erre: #31796] [előzmény: (31793) fepalko, 2012-09-01 14:51:10]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fepalko



Tagság: 2005-01-17 14:41:28
Tagszám: #15220
Hozzászólások: 145
31793. Elküldve: 2012-09-01 14:51:10,

MinDigTv

[27395.]

Már két napja a DORCEL TV helyett egy olasz nyelvű adó,nem az előfizetésnek megfelelő tartalommal jelentkezik a mindig TV csomagjában.Vajon mi lehet az oka? fepalko
[válaszok erre: #31794 #31795]
Haladó
fepalko adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
31792. Elküldve: 2012-08-31 22:06:39,

MinDigTv

[27396.]

Lehet miben válogatni , az ár is viszonylag korrekt : http://www.antennak.hu/index.php?kat=94
Az előzőt épp a tápfeladás lehetősége és a kicsi csillapítása miatt ajánlottam (meg ha valakinek nem tetszik az üres fali doboz)
[előzmény: (31791) hoffmanng, 2012-08-31 19:59:07]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
31791. Elküldve: 2012-08-31 19:59:07,

MinDigTv

[27397.]

Vigyázz !
Az aljzatnak csak egy TV kimenete van, a másik FM rádió !!
[válaszok erre: #31792] [előzmény: (31790) t65lala, 2012-08-31 19:26:49]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
31790. Elküldve: 2012-08-31 19:26:49,

MinDigTv

[27398.]

http://www.antennak.hu/index.php?kat=95&id=1053
[válaszok erre: #31791] [előzmény: (31781) Silberpfeil, 2012-08-31 10:56:51]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
31789. Elküldve: 2012-08-31 18:25:09,

MinDigTv

[27399.]

Szia !
A leírt csatlakozók rendszerben felfüzésre készülnek. Keress véglezáró aljazot, csillapítása a két kimeneten 4 - 4 dB
Üdv, Gábor
[előzmény: (31781) Silberpfeil, 2012-08-31 10:56:51]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jóképességű fehérítő



Tagság: 2002-03-18 00:00:00
Tagszám: #6
Hozzászólások: 44997
31788. Elküldve: 2012-08-31 16:24:09,

MinDigTv

[27400.]

part_wish!

Egy kérdésem lenne:

Most, hogy végre sikerült két antennával és egy speciális UHF közösítő szűrővel megoldani a vételi problémáimat Siófokon (Siófok-Szabadifürdőről csak a B muxot fogom, Kabhegy felől pedig az A-t és a C-t, mert ezek valószínűleg valamilyen takarás miatt nagyon rossz minőségben jöttek nálam Szabadifürdőről) szerettem volna az eddigi 1 helyett 3 tévén fogni a MindigTV családi csomagot (2 további kártyát és 2 CA modult használva).

...de csak szerettem volna, mert az ügyfélszolgálatot felhívva azt a tájékoztatást kaptam, hogy ez nem lehetséges: családi prepaid-ről nem lehet családi havidíjasra áttérni, csak alap prepaid-ről lehet havidíjas családira váltani! Márpedig amíg nem vagyok havidíjas, addig nincs társkártya sem.

Létezik ez, hogy ilyen rugalmatlanra lett kitalálva az áttérés? icon72.gif
Most várhatok december 15-ig, amíg lejár a PrePaid és akkor tudok áttérni havidíjas előfizetésre és akkor juthatok a 2 kártyához és 2 CA modulhoz. icon44.gif

(A legbosszantóbb az, hogy alig 1 hónapja tértem át prepaid alapcsomagról prepaid családira. Úgy gondoltam, hogy kipróbálom milyen stabil a B mux vétele és ha kedvezőek a tapasztalatok, akkor a másik két tévére is veszek előfizetést. Ha nem váltottam volna magasabb csomagra, akkor most az alap prepaid-ről állítólag simán válthattam volna családi havidíjasra.)
[előzmény: (31646) part_wish, 2012-08-21 20:38:19]
Kiváló dolgozó
Jóképességű fehérítő adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59132, Sat)
 
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011528015136719 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail