Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (92/29
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59132, Sat)
 

anntszer



Tagság: 2006-02-14 19:43:43
Tagszám: #27060
Hozzászólások: 756
31737. Elküldve: 2012-08-26 20:41:58,

MinDigTv

[27451.]

Akkor a rendes M1-en nincs HD adás akkor sem, amikor HD műsor van?...Nincs a111 es pr. on is csak ha HD logo fent van.

nincs nekem semmi ...
[előzmény: (31736) BroCreSt, 2012-08-26 20:35:10]
Törzstag
anntszer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BroCreSt



Tagság: 2011-12-11 17:32:11
Tagszám: #96881
Hozzászólások: 27
31736. Elküldve: 2012-08-26 20:35:10,

MinDigTv

[27452.]

Lehet hülyeséget kérdezek,
de az M1 nem csak akkor ad HD-ben,
amikor HD jelzés kint van?

A UPC Direct-en van külön M1 HD csatorna, plusz ott van a rendes M1 is.
Akkor a rendes M1-en nincs HD adás akkor sem, amikor HD műsor van?

Ez picit bonyolult nekem.. :)
[válaszok erre: #31737 #31738]
Zöldfülű
BroCreSt adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
31735. Elküldve: 2012-08-26 20:15:27,

MinDigTv

[27453.]

Az M1-en most (vasárnap 20:13) pont ellentétes az AFD jel, mint kéne!
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
31734. Elküldve: 2012-08-26 18:00:37,

MinDigTv

[27454.]

A Mindig TV nem adja az eredeti nyelven az RTL Klubot, mivel az RTL Klub nem fizet a második hang sugárzásáért.

---------------------------
85,2°K-45°NY - Faval 100 cm + Digipower SG2100 - Triax TD78 - Sharp 0,3 dB-es LNB-k - Opticum x403 - UPCD Direct Medium
[előzmény: (31733) kojak1962, 2012-08-26 16:58:58]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kojak1962



Tagság: 2012-05-06 16:36:40
Tagszám: #104211
Hozzászólások: 10
31733. Elküldve: 2012-08-26 16:58:58,

MinDigTv

[27455.]

Az RTL KLUB két nyelvű adásáról érdeklődnék. Nálam a MindigTV-s vételnél csak magyar hanggal lehet fogni, a TV-n nem tudok nyelvet váltani. A TV hibája ez, vagy a Mindig TV nem adja két hangsávval az RTL Klubot? A T-Home Sat TV-n tudom az eredeti nyelven is nézni, csak a Mindig TV-nél nem. A TV egy Lg 50PK760 a legfrissebb firmwareval.
[válaszok erre: #31734]
Zöldfülű
kojak1962 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zzkrisz



Tagság: 2009-01-09 23:22:19
Tagszám: #69003
Hozzászólások: 6
31732. Elküldve: 2012-08-26 16:19:16,

MinDigTv

[27456.]

Ebben igazad van.
Nálunk alaphelyzetben tökéletes a vétel a tunerhez adott 5 centis szoba antennával.
Ha leesik az asztalról az antenna a földre, akkor a hd adások azért már kockásodnak,
ha lusta vagyok lehajolni érte akkor csak átkapcsolok kisebb felbontásra és már nem is kockásodik.
Ebből gondolom, de ettől még könnyen lehet, hogy én írok hülyeségeket:)
[előzmény: (31725) Watt25, 2012-08-26 12:49:11]
Zöldfülű
zzkrisz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
31731. Elküldve: 2012-08-26 14:20:16,

MinDigTv

[27457.]

Az AverMedia gyári lejátszója ugyanevvel a vevővel nekem tökéletesen megy az irodai gépen, ami valamilyen Core2Duo-s, kevés RAM-mal, integrált intel videóvezérlővel, Windows 7-tel...
Max. antenna gondjaim vannak, de az is csak akkor, amikor süti a nap az irodaablakra ragasztott rögtönzött tákolmányt...
[előzmény: (31719) BroCreSt, 2012-08-26 10:45:21]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BroCreSt



Tagság: 2011-12-11 17:32:11
Tagszám: #96881
Hozzászólások: 27
31730. Elküldve: 2012-08-26 14:04:31,

MinDigTv

[27458.]

Amit rögzítettem adást
Windows Media Centerrel, melyik mappában, vagy hol tárolja,
ha esetleg rá akarom rakni Pendrive-ra?
Zöldfülű
BroCreSt adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BroCreSt



Tagság: 2011-12-11 17:32:11
Tagszám: #96881
Hozzászólások: 27
31729. Elküldve: 2012-08-26 13:52:37,

MinDigTv

[27459.]

Köszi, sokat segítettél ezzel a Windows Media Center ötlettel, tökéletesen működik!
icon32.gif

Közben elgondolkoztam, hogy is lehetne gyenge a proci, amikor
2 magos, plusz ott van a legújabb HD4000-es kártya, amiről csak jókat írnak.
[előzmény: (31723) amkerekes, 2012-08-26 11:36:42]
Zöldfülű
BroCreSt adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


amkerekes



Tagság: 2010-02-19 17:40:15
Tagszám: #82536
Hozzászólások: 36
31728. Elküldve: 2012-08-26 13:35:32,

MinDigTv

[27460.]

HDTV x.264 1080p videó (blu-ray, hd dvd, dvb-t stream, stb.) lejátszása számítógépen két módon lehetséges (leegyszerűsítve): szoftveres vagy hardveres dekódolással.

1) Szoftveres dekódolás esetén lejátszóprogram az x264 kodek útján a számítógép processzorával dolgoztatja fel a videóanyagot.

Ennek minimális követelményei:
egymagos rendszerek (Pentium 4 (Prescott) 3 Ghz, Pentium D 3Ghz, Pentium M (Dothan) 2Ghz). Ezen gépek épp elégségesek a videóanyag akadásmentes lejátszásához, ezalatt közel maximális teljesítményen dolgozik a processzor.

többmagos rendszerek minimális követelményei (pl. teljesség igénye nélkül Core 2 Duo 1.8 Ghz, Athlon 64 2.Ghz)

Fentieknél nagyobb órajelű processzorok esetén értelemszerűen egyre kevesebb processzoridőt vesz majd el a HD videó feldolgozása.

2) Másik út a hardveres dekódolás.
Ebben az esetben a videó feldolgozását az erre alkalmas videókártyák GPU chipe végzi (Ati Radeon HD család, Nvidia Geforce 8400 GS-től felfelé, Intel GMA HD család). Ehhez legalább Windows Vista operációs rendszer szükséges, és olyan lejátszó program és HD kodek, amely képes a videó anyagot a videókártyával feldolgoztatni. Ez sok esetben a megoldást lehetővé tévő DXVA néven található a kodekben / lejátszóban (DirectX VIdeo Acceleration).

A hardveres dekódolás nagyságrendi előnye abban van, hogy a videófeldolgozást teljes mértékben a videóchip végzi, ezáltal a számítógép processzora nem kap terhelést, kisebb a teljesítményfelvétele, a hőtermelés, az ebből fakadó hűtési zaj, és a számítógép HD videózás közben alkalmas más feladatok ellátására úgy, mint ha nem is futna közben a HD videó.

Ugyancsak ez ad megoldást abban az esetben, amikor a számítógép processzorának teljesítménye nem teszi lehetővé a HD videó szaggatásmentes lejátszását, mivel nem felel meg a szoftveres dekódolás minimum igényeinek. Ilyenkora HD képes videókártya és megfelelően beállított lejátszóprogram és rendszer ugyancsak tökéletes és folyamatos HD visszajátszást produkál, mivel a gyenge CPU nem vesz részt a folyamatban.

További előnyként jelentkezhet a videókártya feldolgozás során nyújtott élsimítása, nagyobb színgazdagsága - ezek természetesen beállítási kérdések.

Az, hogy a számítógép - megfelelő hardver esetén - a HD videókat fentiek közül melyik úton dolgozza fel, beállítás kérdése.

Elnézést kérek a pongyola összefoglalásért, remélem sikerült tisztább képet adni.
Zöldfülű
amkerekes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
31727. Elküldve: 2012-08-26 13:24:38,

MinDigTv

[27461.]

Valami van ezzel a Intel® Core™ i5 3317U-val. Egy más "környezetben" is indokolatlanúl lelasssul:
http://prohardver.hu/teszt/lenovo_es_sony_ultrabook_240_000_forintert/teljesitmeny_kijelzo.html
Nekem volt egy Leadtek dvb-t vevőm a legjobban a saját szoftver+frissítéssel működött.
Egedi
[előzmény: (31723) amkerekes, 2012-08-26 11:36:42]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jóképességű fehérítő



Tagság: 2002-03-18 00:00:00
Tagszám: #6
Hozzászólások: 44997
31726. Elküldve: 2012-08-26 13:16:50,

MinDigTv

[27462.]

Köszi, ez lesz, két antennát fogok használnia vételhez.

Időközben meg is jött a spéci UHF közösítő szűrőm. Egyelőre csak közvetlenül a TV előtt beiktatva próbáltam ki egyetlen, Szabadi-sóstó felé irányított tetőantennával (kivárok a régi antenna visszarakásával míg elviselhetőre csökken a hőmérséklet a tetőn), de úgy tűnik, tényleg azt csinálja, amit szeretnék:
- Az egyik bemeneti ágáról csak az UHF29-est teszi ki a kimenetére (az UHF61 és UHF64 tökéletesen elnyomva, semmilyen jelet nem fogok ott a tévén). Így már biztosan nem fog majd interferálni a siófoki toronyról vett gyengécske "A" és "C" mux jel a másik antennával fogott Kab-hegyivel.
- A másik ágáról pedig a teljes UHF sávot látni, kivéve az UHF29-et. Bár itt nem tökéletes az UHF-29 elnyomása, még így sem csökken nullára a jel (csak a jelminőség romlását látom a statisztikában, ami még így is elég jó, becsületére legyen mondva az antennának) mivel elvileg 16dB az elnyomás, de ez engem úgysem zavar, mivel Kab-hegy felől semmi nem jön az UHF29-en.
[előzmény: (31661) frakk3, 2012-08-23 08:31:50]
Kiváló dolgozó
Jóképességű fehérítő adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Watt25



Tagság: 2012-01-09 14:26:19
Tagszám: #97891
Hozzászólások: 717
31725. Elküldve: 2012-08-26 12:49:11,

MinDigTv

[27463.]

Kifejtenéd, hogy miért? Ilyen félmondatokat én is be tudnék hányni bárhová, akkor is, ha nem értek hozzá.
Más oka nem nagyon lehet annak, hogy csak a HD adók kockásonak. (Esetleg még lehet valamilyen hülye szoftver probléma, összakadás, hibás codec, de SOKKAL nagyobb a valószínűsége, hogy gyenge a gépe. Nekem itthon két számítógépem van, mindkettőnél ugyanezt tapasztalom, lévén tudom, hogy lassúak.)

---------------------------------------
Read only felhasználók számára itt a válasz
[válaszok erre: #31732] [előzmény: (31712) zzkrisz, 2012-08-25 17:27:54]
Törzstag
Watt25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zozo12



Tagság: 2012-08-04 07:53:51
Tagszám: #107852
Hozzászólások: 9
31724. Elküldve: 2012-08-26 12:41:51,

MinDigTv

[27464.]

Akkor szerintetek mi a jó megoldás a stabilabb vételre Kékesről?Antenna erősitő de melyiket,vagy antennacsere(Optimum AX1000 van jelenleg)?Mit javasoltok?
[előzmény: (31706) K78, 2012-08-25 14:13:04]
Zöldfülű
zozo12 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


amkerekes



Tagság: 2010-02-19 17:40:15
Tagszám: #82536
Hozzászólások: 36
31723. Elküldve: 2012-08-26 11:36:42,

MinDigTv

[27465.]

Már hogy lenne kevés? Az Aspire 5310 egymagos 1.7 Ghz-es Celeron processzora nem hasonlítható a négymagos Core i5-höz, a processzorba integrált HD képes videochipről nem is beszélve.

A géped tökéletesen megfelel a célra. A DVB-T tunerhez adott kodekek és szoftverek már nem minden esetben.

Próbáld meg a windows 7 beépített Windows Media Center alkalmazásával megkeresni a TV adókat. Ez a szoftver saját kodeket használ GPU gyorsítással. Ha rendben lesznek a HD adók, akkor maradhatsz ennél a programnál, vagy kereshetsz jobbat (DVB Viewer pl.), hozzá megfelelő kodeket (PDVD 12).
[válaszok erre: #31727 #31729] [előzmény: (31720) t65lala, 2012-08-26 10:47:33]
Zöldfülű
amkerekes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
31722. Elküldve: 2012-08-26 10:52:35,

MinDigTv

[27466.]

Anno , amikor indult a Mindig , nekem se ment Acer Aspire 5310 notin ( szintén 1.7-es proci)
[előzmény: (31721) BroCreSt, 2012-08-26 10:50:08]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BroCreSt



Tagság: 2011-12-11 17:32:11
Tagszám: #96881
Hozzászólások: 27
31721. Elküldve: 2012-08-26 10:50:08,

MinDigTv

[27467.]

Erre nem gondoltam! :)
[válaszok erre: #31722]
Zöldfülű
BroCreSt adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
31720. Elküldve: 2012-08-26 10:47:33,

MinDigTv

[27468.]

Itt a gond :

"Processzor

Intel® Core™ i5 Processzor 3317U (1,70 GHz, 3 MB L3 Cache)"

1.70GHz az kevés !!!
[válaszok erre: #31723] [előzmény: (31718) BroCreSt, 2012-08-26 10:41:56]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BroCreSt



Tagság: 2011-12-11 17:32:11
Tagszám: #96881
Hozzászólások: 27
31719. Elküldve: 2012-08-26 10:45:21,

MinDigTv

[27469.]

A tuner pedig:

AverMedia AverTV Volar Green HD

Esetleg milyen lejátszót érdemes felrakni?

Akkor leszedem ami ehhez van.
[válaszok erre: #31731] [előzmény: (31718) BroCreSt, 2012-08-26 10:41:56]
Zöldfülű
BroCreSt adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BroCreSt



Tagság: 2011-12-11 17:32:11
Tagszám: #96881
Hozzászólások: 27
31718. Elküldve: 2012-08-26 10:41:56,

MinDigTv

[27470.]

Megpróbálom kideríteni..

amkerekes:

Ha ez segít, ilyen gépen van,
bár kétlem hogy ez gyenge lenne..
HD4000-es GPU van bent.

http://www.samsung.com/hu/consumer/notebook-netbook/notebook-netbook/ultra-portable/NP900X3C-A01HU


[válaszok erre: #31719 #31720] [előzmény: (31711) Tévészerelő, 2012-08-25 16:46:03]
Zöldfülű
BroCreSt adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
31717. Elküldve: 2012-08-26 00:39:18,

MinDigTv

[27471.]

Lehet ebben is valami,hisz jo példa erre a bp.-i,vagy a soproni ado példája is ahol hiába a nagyteljesítményű gerincadó,mégis kellett egy másik a belvárosra is,de a helyi,kis és közepes teljesítményű adóknál biztosan nem.. Nálam mint írtam is anno egy pár száz méterre a kecskeméti adótól,nem tudom olyan irányba állítani a szobaantennát,hogy ne legyen folyamatos kép.. Szóval visszatérve hősünkre,antennaerősítő kiiktat,és szoftot cserél.. Én épp ma néztem gépemen,hogy míg az sd adások 20%-on pengetik a procit,addig a hd-s adók nem mennek 75% alá! Továbbá azt se felejtsük,hogy akár kinn van a hd lógó akár nincs,a kép akkor is nagyfelbontású.. !! (és ezzel nemcsak szép sd képet láthatunk,de néha pocsék hd-t is,mint az imént az m1-en,de ez már off) Uriemberünk töltse le a Total media,a Mediaportal,vagy a dvbviewer nevű szoftok valamelyikét,azok gyengébb gépigényűek,és lásson csodát..
[előzmény: (31715) egedi, 2012-08-25 22:57:21]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zhagyma



Tagság: 2008-12-05 08:15:37
Tagszám: #66365
Hozzászólások: 436
31716. Elküldve: 2012-08-25 23:28:25,

MinDigTv

[27472.]

Ez így biztos nem igaz. A DVB-T rendszer úgy van megtervezve, hogy a földfelszíni átvitelt jellemző hibák ellen védett. Az kizárt hogy egy multiplexen egy SD adó jól vehető a HD adók meg kockásodnak vételi hibából eredően (pédául zaj): a multiplexben az adatcsomagok külön- külön, illetve adatcsomag csoportok vannak "ellátva" digitális hibajavítással, A csomagok bit és bytesorrendje is meg van keverve. Ráadásul az egész szét van "dobva" 6817 modulált vivőre (8K mód) . Mellesleg egy adó MPEG kódolt kép adatai nem fix időközökben megjelenő csomagokban jönnek, stb.
[előzmény: (31711) Tévészerelő, 2012-08-25 16:46:03]
Törzstag
zhagyma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
31715. Elküldve: 2012-08-25 22:57:21,

MinDigTv

[27473.]

Erről már volt szó: nyílván antenna nem egy magasságban van a sugárzóval , előfordulhat egyszerűen "elsuhan" a jel felette.
Egedi
[válaszok erre: #31717] [előzmény: (31714) parzone, 2012-08-25 21:15:50]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


parzone



Tagság: 2008-02-25 09:58:35
Tagszám: #56262
Hozzászólások: 177
31714. Elküldve: 2012-08-25 21:15:50,

MinDigTv

[27474.]

Értem én. A vevőkészülékek nem speciális mérőműszerek. De ha a lent leírt rendszerrel tökéletes a vétel Budapestről,Kiskőrösről, (50Km) akkor miért kockásodik a helyi " A" MUX 1Km távolságból szabad rálátással? Műszer ide vagy oda,valami nem kerek a dologban.
[válaszok erre: #31715] [előzmény: (31713) Amatőr61, 2012-08-25 18:23:46]
Haladó
parzone adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
31713. Elküldve: 2012-08-25 18:23:46,

MinDigTv

[27475.]

Szia.

Olvasva a legutóbbi beírásaidat a vételt illetően, három dolog ugrik be azonnal :

1. A vevőkészülékek jelszint kijelzői - szinte kivétel nélkül - elsősorban tájékoztató jellegűek. Ezek nem minőségi műszerek, ezért ennek megfelelően kell kezelni az adatokat.
(Csak zárójelben : az tény, hogy egy adott készülék nem 100%-os jelszintet mutat a legnagyobb jelerősség közepette is, például egy gerincadó ideális közelségében, egy 10 méter magasan elhelyezett, nagy nyereségű antennával teljesen elfogadható. A processzor és a szoftver együttesen határozza meg a működést.)

2. A földi digitális vételnél - akárcsak a műholdasnál - a lényegesebb információt a készülék jelminőség mutatója hordozza, ezt kell az adott körülmények közepette a lehető legnagyobbra beállítani. (Sok készüléken ez az érték sem éri el a 100%-ot, például 90%- nál egyszerűen nem mutat többet. Aztán ráakasztva ugyanerre a rendszerre egy másik gyártó vevőjét megjelenik 100%-os minőség...)

3. A földi digitális vételnél akkor lehetünk nyugodtak, ha legalább 6dB - mérőműszerrel mért - tartalékkal bír a rendszer. Ha ez teljesül, akkor rossz körülmények közepette is - felhőszakadásban, hóviharban - stabil marad a vétel.

Bárki leellenőrizheti a saját rendszerét műszer hiányában is : kell hozzá 1 db 6 dB-es csillapító ( http://www.betacom.hu/csatlakozo-adapter-aljzat/f-csillapito-6db.html ) és egy rövid, kb. 30 cm-es koax darab a megfelelő csatlakozókkal. A csillapítót rendszerbe iktatva a leggyengébb MUX-ról is stabilnak kell maradnia az összes csatornának.
[válaszok erre: #31714 #31741] [előzmény: (31708) parzone, 2012-08-25 14:35:12]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59132, Sat)
 
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0097799301147461 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail