Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (77/37
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59132, Sat)
 

zzkrisz



Tagság: 2009-01-09 23:22:19
Tagszám: #69003
Hozzászólások: 6
31712. Elküldve: 2012-08-25 17:27:54,

MinDigTv

[27476.]

Ez hulyeség.
[válaszok erre: #31725] [előzmény: (31707) Watt25, 2012-08-25 14:14:54]
Zöldfülű
zzkrisz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tévészerelő



Tagság: 2010-06-18 13:14:57
Tagszám: #86111
Hozzászólások: 576
31711. Elküldve: 2012-08-25 16:46:03,

MinDigTv

[27477.]

Bár azt írod, hogy a Duna World nem kockásodik, amiből itt többen arra következtettek, hogy csak a HD-dekódolást nem bírja a géped, de ezt én látatlanban nem merném kijelenteni, mert elképzelhető, hogy a Duna World vételéhez szükséges kisebb sávszélességet még a zajos jelből is épp ki tudja nyerni a vevő, míg a HD-adók nagyobb adatmennyiségét már nem képes megfelelően biztosítani.

De ezt tulajdonképpen neked kell látni, akár a képhiba jellegéből is kitűnik, vagy meg kell figyelni a térerőt, jelminőséget, processzor terhelését.

____________________________
Nomen est omen.
[válaszok erre: #31716 #31718] [előzmény: (31696) BroCreSt, 2012-08-24 21:29:03]
Törzstag
Tévészerelő adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
31710. Elküldve: 2012-08-25 16:09:41,

MinDigTv

[27478.]

Persze,de beállításhoz ezt használom.. Még a régi szép analog időkben az analogot padlásra fel-le modszerrel tudtam belőni aminek egy hét izomláz volt az ára,addig ma felmegyek a laptoppal,és tíz perc alatt megoldom.. icon32.gif
..Viszont a szolnoki 24kw-on én is ledöbbentem.. Ha nem É-ra és K-re sugároz,hanem Ny-DNy-i irányba,akkor légvonalban 28km-re "illene" jönnie nálam de nyomokban sem.. Vagy Kecskemét megy joval több mint 4Kw-tal,vagy a szolnoki kevesebb mint 24-gyel........
[előzmény: (31708) parzone, 2012-08-25 14:35:12]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
31709. Elküldve: 2012-08-25 15:53:38,

MinDigTv

[27479.]

igen, szolnok a város felé sugároz, ezért északkeletre és keletre továbbra is inkább kékes lesz a megoldás.
[előzmény: (31707) Watt25, 2012-08-25 14:14:54]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


parzone



Tagság: 2008-02-25 09:58:35
Tagszám: #56262
Hozzászólások: 177
31708. Elküldve: 2012-08-25 14:35:12,

MinDigTv

[27480.]

Persze. Csak az a szépséghiba hogy a Ts reader nem oldja meg a vételi problémákat,legfeljebb pontosabb mérési eredményeket ad.
[válaszok erre: #31710 #31713] [előzmény: (31702) Tom25, 2012-08-25 02:12:46]
Haladó
parzone adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Watt25



Tagság: 2012-01-09 14:26:19
Tagszám: #97891
Hozzászólások: 717
31707. Elküldve: 2012-08-25 14:14:54,

MinDigTv

[27481.]

Egyértelműen a számítógéped teljesítménye a probléma, ha csak a HD adók kockásodnak.

---------------------------------------
Read only felhasználók számára itt a válasz
[válaszok erre: #31709 #31712] [előzmény: (31696) BroCreSt, 2012-08-24 21:29:03]
Törzstag
Watt25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
31706. Elküldve: 2012-08-25 14:13:04,

MinDigTv

[27482.]

Nekem úgy tűnik, hogy Szolnok teljesítménye sokkal kisebb, mint írták, vagy nagyon kicsi az irány amelyet sugároz. Az adótól 20 km-re csak "nyomokban" látszik, Kékes viszont stabil, pedig nekem is több, mint 70 km.
Elvileg a Besenyszögi útról sugározzák, ha csak a város felé, akkor keletre és északra reménytelen.
[válaszok erre: #31724] [előzmény: (31703) zozo12, 2012-08-25 08:06:01]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
31705. Elküldve: 2012-08-25 08:24:21,

MinDigTv

[27483.]

Üdv!
Gondolom Neked is erősítős antennád van. Iktasd ki az erősítőt, úgy próbáld meg.
[előzmény: (31703) zozo12, 2012-08-25 08:06:01]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pimpusek



Tagság: 2008-11-29 00:34:28
Tagszám: #66102
Hozzászólások: 1216
31704. Elküldve: 2012-08-25 08:22:09,

MinDigTv

[27484.]

Jó-jó. De egyelőre még van három földi analóg csatorna és senki sem tudja meddig.
[előzmény: (31691) Atilu, 2012-08-24 16:59:47]
Kiváló dolgozó
pimpusek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zozo12



Tagság: 2012-08-04 07:53:51
Tagszám: #107852
Hozzászólások: 9
31703. Elküldve: 2012-08-25 08:06:01,

MinDigTv

[27485.]

Üdvözlet mindenkinek.A szolnoki adótorony hatótávolságáról van valakinek információja?Ugyanis 16km keletre vagyok az adótoronytól,és nem tudok befogni semmit Szolnokról,de ha visszaforgatom Kékesnek(98km légvonal),azonnal mind a 32adó azonnal bejön,csak időnként szaggatnak egyes adók,ezért szeretném a közelebbi adót választani.Ha Kékes bejön akkor Szolnoknak ugyanúgy be kellene jönnie?Pedig térkép alapján igyekeztem beállitani a tetőantennát.
[válaszok erre: #31705 #31706]
Zöldfülű
zozo12 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
31702. Elküldve: 2012-08-25 02:12:46,

MinDigTv

[27486.]

persze. Ts reader.. icon32.gif
[válaszok erre: #31708] [előzmény: (31697) parzone, 2012-08-24 21:35:26]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


amkerekes



Tagság: 2010-02-19 17:40:15
Tagszám: #82536
Hozzászólások: 36
31701. Elküldve: 2012-08-25 00:37:56,

MinDigTv

[27487.]

Milyen laptoppal jelentkezik a probléma?

Érdemes megpróbálni másik kodekkel (leginkább PDVD12) a lejátszást, és ha a gép videokártyája tudja, beállítani, hogy hardveres gyorsítással menjen a dekódolás (DXVA).
[előzmény: (31696) BroCreSt, 2012-08-24 21:29:03]
Zöldfülű
amkerekes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


joejoe51



Tagság: 2005-09-07 21:27:40
Tagszám: #21729
Hozzászólások: 301
31700. Elküldve: 2012-08-25 00:21:39,

MinDigTv

[27488.]

Ha csak a HD adások kockásodnak, akkor gyenge a laptop processzor teljesítménye. Esetleg másik lejátszó szoftver segíthet.
[előzmény: (31699) BroCreSt, 2012-08-24 23:06:29]
Törzstag
joejoe51 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BroCreSt



Tagság: 2011-12-11 17:32:11
Tagszám: #96881
Hozzászólások: 27
31699. Elküldve: 2012-08-24 23:06:29,

MinDigTv

[27489.]

De a hozzáadott antennával is ugyanez a helyzet..
[válaszok erre: #31700]
Zöldfülű
BroCreSt adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
31698. Elküldve: 2012-08-24 21:51:54,

MinDigTv

[27490.]

Mi lehet a probléma ?

Az , hogy erősítős szobaantennához csatlakoztattad !
[előzmény: (31696) BroCreSt, 2012-08-24 21:29:03]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


parzone



Tagság: 2008-02-25 09:58:35
Tagszám: #56262
Hozzászólások: 177
31697. Elküldve: 2012-08-24 21:35:26,

MinDigTv

[27491.]

Szia!
Akkor mondok mást,Samsung 40" led tv. saját
Jel információ: jelerősség 95
Bithiba arány 200-407 között,kockásodik a kép(722Mhz) De ha bele akarnék merülni van Panasonic lcd és Sony led készülékem,jelenleg kábel tv van rákötve.Azokkal is csinálhatnék tesztet és szerintem ott sem lenne jó.Valamelyik csak megbízható nagyjából.
[válaszok erre: #31702] [előzmény: (31694) LZsolt, 2012-08-24 18:42:11]
Haladó
parzone adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BroCreSt



Tagság: 2011-12-11 17:32:11
Tagszám: #96881
Hozzászólások: 27
31696. Elküldve: 2012-08-24 21:29:03,

MinDigTv

[27492.]

Vettem a laptophoz egy DVB-T USB-t,
erősítős szoba antennára kapcsoltam rá,
az RTL Klub, TV2, Duna World, Euronews, Info TV jól jön, de az
M1, M2, Duna TV kockásodik folyamatosan.

Mi lehet a probléma?
[válaszok erre: #31698 #31701 #31707 #31711]
Zöldfülű
BroCreSt adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kamuleon



Tagság: 2006-10-25 11:01:38
Tagszám: #36301
Hozzászólások: 866
31695. Elküldve: 2012-08-24 18:58:48,

MinDigTv

[27493.]

Hogy nem pontos az tuti.
Lehet hogy igazságod vagyon.
[előzmény: (31694) LZsolt, 2012-08-24 18:42:11]
Törzstag
kamuleon adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
31694. Elküldve: 2012-08-24 18:42:11,

MinDigTv

[27494.]

Szerintem ez a GM beltéri is ugyanabba az ALI-chipes családba tartozik, mint jelenleg a piacon kapható összes alsó és középkategóriás (Alma, Opticum, Orton, Golden Media stb.) készülék, ezeknek a jelszintjelzője semmit nem ér, mert köztes értékeket nem mutat csak minden esetben ugyanazt a 3-4 értéket.

---------------------------
85,2°K-45°NY - Faval 100 cm + Digipower SG2100 - Triax TD78 - Sharp 0,3 dB-es LNB-k - Opticum x403 - UPCD Direct Medium
[válaszok erre: #31695 #31697] [előzmény: (31693) kamuleon, 2012-08-24 18:21:06]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kamuleon



Tagság: 2006-10-25 11:01:38
Tagszám: #36301
Hozzászólások: 866
31693. Elküldve: 2012-08-24 18:21:06,

MinDigTv

[27495.]

Mivel nekem is GM unibox 9080 beltérim van, és én is hasonló térerőt és minőséget tapasztalok itt Kecskeméten. Furcsa ez a 90% minőség. Ez nagyon egyezik mindkettőnknél. Aug. 1 előtt én is Budapestről vettem a jelet, szintén 90% Q.
Van itthon egy LCD tv is, Ezen viszont 100% a minőség.
Lehet hogy a GM-nek nem jó a szintmérője?
[válaszok erre: #31694] [előzmény: (31686) parzone, 2012-08-24 11:58:31]
Törzstag
kamuleon adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


parzone



Tagság: 2008-02-25 09:58:35
Tagszám: #56262
Hozzászólások: 177
31692. Elküldve: 2012-08-24 18:19:59,

MinDigTv

[27496.]

Természetesen irányba van állítva,nem volt nehéz dolog,mivel látom az adót a tetőről.
[előzmény: (31689) sanyci, 2012-08-24 13:51:29]
Haladó
parzone adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
31691. Elküldve: 2012-08-24 16:59:47,

MinDigTv

[27497.]

Ebben az esetben akkor lenne probléma az analóg tuner hiánya ha lenne hordozható analóg kábel TV. icon20.gif
[válaszok erre: #31704] [előzmény: (31690) pimpusek, 2012-08-24 14:39:03]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pimpusek



Tagság: 2008-11-29 00:34:28
Tagszám: #66102
Hozzászólások: 1216
31690. Elküldve: 2012-08-24 14:39:03,

MinDigTv

[27498.]

Hordozható készülékek esetében már forgalmaznak csak digitális tunerrel rendelkező tévéket. (Pl. PTV-722D)
[válaszok erre: #31691] [előzmény: (31687) Tévészerelő, 2012-08-24 12:50:43]
Kiváló dolgozó
pimpusek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
31689. Elküldve: 2012-08-24 13:51:29,

MinDigTv

[27499.]

Ok. Most már csak az a kérdés, hogy az antenna irányba állt-e, mert az jelenthet még akár kb. +40-60%-ot is...
[válaszok erre: #31692] [előzmény: (31686) parzone, 2012-08-24 11:58:31]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
31688. Elküldve: 2012-08-24 13:21:00,

MinDigTv

[27500.]

Ez rendkívül érdekes.
[előzmény: (31687) Tévészerelő, 2012-08-24 12:50:43]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59132, Sat)
 
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011241912841797 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail