Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/0 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (54/11
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28850. Elküldve: 2012-01-31 14:44:35,

MinDigTv

[30326.]

Egy jelentős bővítéssel felérne, ha az Alföld közepén létesülne egy közepes v. nagyteljesítményű adó, (pl. Szolnok vagy Cegléd) ezzel párszázezer embernek megoldaná az egyszerű vétel lehetőségét, nem kellene a 60-70 km-re lévő adókra (Szentes v. Kékes) "vadászni".
[válaszok erre: #28853] [előzmény: (28846) part_wish, 2012-01-31 11:05:06]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28849. Elküldve: 2012-01-31 14:42:54,

MinDigTv

[30327.]

megadnám de van e mail címed?
[előzmény: (28836) part_wish, 2012-01-30 20:19:07]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
28848. Elküldve: 2012-01-31 12:37:02,

MinDigTv

[30328.]

a JimJam tv pedig milyen jó lenne itt !!!
Már intézném is az előfizetést :-))
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
28847. Elküldve: 2012-01-31 11:17:23,

MinDigTv

[30329.]

Értem, köszönöm!
[előzmény: (28846) part_wish, 2012-01-31 11:05:06]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28846. Elküldve: 2012-01-31 11:05:06,

MinDigTv

[30330.]

Szia!

Ha megírod nekem, mikor lesz kapacitásunk (lesz-e analóg lekapcsolás idén), akkor lehet kalkulálni további jelentős bővítéssel.
Új kapacitás nélkül nehéz, maximum kisebb változtatások elképzelhetők.
[válaszok erre: #28847 #28850] [előzmény: (28845) vakegér1276, 2012-01-31 10:46:10]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
28845. Elküldve: 2012-01-31 10:46:10,

MinDigTv

[30331.]

Szia!

Mire számíthatunk idén bővítés terén?
[válaszok erre: #28846] [előzmény: (28844) part_wish, 2012-01-31 09:42:55]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28844. Elküldve: 2012-01-31 09:42:55,

MinDigTv

[30332.]

7 mux:

2,5 mux: van jelenleg (még a B muxot sem lehet mindenhol kiépíteni).

2,5 mux: AH megnyert 5 mux üzemeltetését, ennek függvénye a 3 országos analóg tévéhálózat leállítása.

többi mux: ezekre nem vennék mérget, a digitális hozadék miatt ugyanis nagy valószínűséggel a 61 feletti frekiket el kell majd hagyni.
[válaszok erre: #28845 #28858] [előzmény: (28843) bogyo01, 2012-01-31 08:32:31]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bogyo01



Tagság: 2007-10-05 08:01:26
Tagszám: #49991
Hozzászólások: 2211
28843. Elküldve: 2012-01-31 08:32:31,

MinDigTv

[30333.]

Az AH is döntött, mégpedig a DVB-T HD/SD mellett. Lehetett volna várni még a T2-re is, sőt, lehet, hogy most is "felesleges" a T2, mert majd egyszer jön a T3, vagy valami teljesen más technológia.
De SZVSZ legnagyobb zsákutca, hogy kapkodunk. Most az AH a jelenlegi EFI számot annak is köszönheti, hogy a tv-k nagy része rendelkezik DVB-T tunerrel.
Mi lenne, ha egyszer csak átállnának T2-re. Szerintem kapnának itt hideget-meleget, de leginkább visszaesne a nézőszám rendesen.
Ezen felül azt is nézzük meg, hogy mi a cél. 20-30% kapacitásnövekedés? Most is ment a huza-vona, hogy kapacitás vs. jobb vételi körülmények. És akkor kapnánk pár plusz adót, ami nem tetszene, csak pár embernek, mert mondjuk a meglévő csomagokba tuszkolnának újabb csatornákat.
Szerintem nem nyernénk a technológia váltással.
És tegyük hozzá, hogy ha kapacitás kell, akkor van. Pontosabban elméletben van. 7 MUX-unk van, amit elérhetnénk, ha szeretnénk.

DM800se (klón, Nemesis); IllusionSat Max2HD (Vantage 2.58); UPC-Direct (Thor); MinDigTV; olcso.tv; Leadtek DTV Dongle H (Ubuntu)
[válaszok erre: #28844] [előzmény: (28842) breki196, 2012-01-31 00:36:51]
Kiváló dolgozó
bogyo01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28842. Elküldve: 2012-01-31 00:36:51,

MinDigTv

[30334.]

Ausztria,Szlovákia az új multiplexeket dvb-t2-ben indítja, de mind kódolt, fizetős csatornákkal.
Szerbia, Horvátország és Ukrajna is a dvb-t2 választotta az új muxoknak, ha jól tudom.
Fizetős csatornánál nem probléma, a dvb-t2 box hiánya, mivel boxot is adnak mellé.
A sávszélesség a pozsonyi teszt adásnál 40mbit volt, ez egy kicsivel több mint a mindigen. Fta adás esetén jelenleg nagyon problémás lenne a dvb-t2, ugyanis alíg van box hozzá, 2-3 típus létezik kb. 100-150€ németországi árral.
Két év múlva jóval olcsóbbak lesznek, pláne, ha a németek is indítanak dvb-t2-es országos adást.
Én inkább az idei analóg lekapcsolásnak szurkolok, hiszen minden adott hozzá, már "csak" döntenie kéne a politikusoknak.
[válaszok erre: #28843] [előzmény: (28841) petersg, 2012-01-31 00:00:28]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
28841. Elküldve: 2012-01-31 00:00:28,

MinDigTv

[30335.]

Honnan veszed ezt?Több helyen mpeg2 van!
[válaszok erre: #28842] [előzmény: (28840) arpad2, 2012-01-30 23:09:16]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


arpad2



Tagság: 2011-03-27 20:31:12
Tagszám: #92928
Hozzászólások: 33
28840. Elküldve: 2012-01-30 23:09:16,

MinDigTv

[30336.]

Több sávszélességet a DVB-T2-vel is belehetne hozni. Főleg , ha 2014-ig nem állítják le az analóg adókat, addigra már az összes környező ország a HD t az újabb szabványon adja majd.
[válaszok erre: #28841] [előzmény: (28838) junior19, 2012-01-30 20:44:15]
Zöldfülű
arpad2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
28839. Elküldve: 2012-01-30 21:42:51,

MinDigTv

[30337.]

Szerintem meg nem estek át.Ma kis hazánkban erre van a legnagyobb igény minél több csatorna annál jobban eladható a minősége másodlagos szempont az átlagnak.Azt gondoltam anno az indulásnál hogy max lesz 15 előfizetéses csatorna jó minőségben és kész.Tévedtem.Nem kicsit ,nagyot.
[előzmény: (28838) junior19, 2012-01-30 20:44:15]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2281
28838. Elküldve: 2012-01-30 20:44:15,

MinDigTv

[30338.]

Nem az újabb technika a rosszabb.Több sávszélesség kellene, ami kevesebb csatornát jelentene. Jobb lenne ez, csak a több csatornával átestek a ló túloldalára. Ennyivel nem kellene több,s akkor a minőség is meg lenne. Erről viszont nem az új technika tehet.
[válaszok erre: #28839 #28840] [előzmény: (28837) Tévészerelő, 2012-01-30 20:22:38]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tévészerelő



Tagság: 2010-06-18 13:14:57
Tagszám: #86111
Hozzászólások: 576
28837. Elküldve: 2012-01-30 20:22:38,

MinDigTv

[30339.]

Én eddig csak HD-adáson hallottam elfogadható zenei minőséget, amikor egy komolyzenei koncert volt valamelyiken. Itt HD-zenei adó pláne esélytelen, SD-től meg mit várnál?

Miután a TV-k dobozhangját soha nem is tudtam elviselni, természetesen erősítőn és hangfalakon keresztül hallgatom, de így sem tudom tolerálni az RTL Klub stb. hangját. Rádióhallgatás szóba sem jöhet, pedig így erősítővel még a TV-t sem kellene bekapcsolni hozzá.

De ha az erősítőn ide-oda kapcsolgatok az URH-FM és MinDigRádió között (azonos műsoron), az egy borzasztó élmény, nem ajánlom senkinek. Legrosszabb az egészben a visszafejlődés élménye. Az újabb technika rosszabb, mint a régi, szívás...

____________________________
Nomen est omen.
[válaszok erre: #28838] [előzmény: (28826) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-30 19:51:45]
Törzstag
Tévészerelő adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28836. Elküldve: 2012-01-30 20:19:07,

MinDigTv

[30340.]

ha megküldöd az e-mailcímed, azt meg tudom ígérni, hogy legközelebb nagy bővítésnél megkérdezünk téged is..

az egyébként, hogy kikérjük az előfizetők véleményét, nem azt jelenti, hogy mind az 30-40-53-x ezer előfizető véleményét megkérdezzük. az adatbázisból lehet reprezentatív mintát képezni, és őket lekérdezni.
[válaszok erre: #28849] [előzmény: (28833) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-30 20:15:10]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28835. Elküldve: 2012-01-30 20:17:50,

MinDigTv

[30341.]

Nem baj,vitatkozni lehet amíg kultúráltan tesszük. icon32.gif
Csak sajnos hiába valók a nézők igényei,főleg 1-1 csatornára.Mindent csomagokban értékesítenek.Így bekerülnek silányabb csatornák is.Ez van. icon52.gif
[előzmény: (28832) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-30 20:12:21]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28834. Elküldve: 2012-01-30 20:16:25,

MinDigTv

[30342.]

Megszavazhatod, hogy pl. Blake Lively vagy Leighton Meester töltse veled a hétvégét, de ha egyáltalán nem akarnak jönni, vagy nem tudod biztosítani feltételeiket, akkor mi van?
[előzmény: (28829) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-30 19:57:20]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
28833. Elküldve: 2012-01-30 20:15:10,

MinDigTv

[30343.]

A kezdetek óta előfizető vagyok! Senki soha sem kérdezett meg. Se telefon se e-mail,se levél!!!
[válaszok erre: #28836]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
28832. Elküldve: 2012-01-30 20:12:21,

MinDigTv

[30344.]

Nézd! Nem vitatkozni akarok!!
[válaszok erre: #28835]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28831. Elküldve: 2012-01-30 20:10:20,

MinDigTv

[30345.]

Még mindíg nem érted,látom.
Ma magyarországon a csatornák diktálnak.A 16:9-es váltásnál az RTL nem adta a Mindigtv-nek és a Diginek sem a kapcsoló jelet.Megegyezés született be kellett rakni még pár hozzájuk köthető csatornákat,pl:Muzsikatv.És lőn az RTL-en kapcsoló jel. icon27.gif A Digin azóta sincsen.
Ez így működik ebben a kicsi országban,sajnos.Hely jelenleg nincsen,kivenni nem fognak semmit,mert gondolom hosszabb távúak a szerződések. icon18.gif
[előzmény: (28829) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-30 19:57:20]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28830. Elküldve: 2012-01-30 20:04:27,

MinDigTv

[30346.]

valóban, 53,000 felett az előfizetőszám. Egyébként ennek a vitának zenecsatorna vs. sport vs. gyerek vs. más semmi értelme.. Minden egyes bővítés előtt (legutoljára tavaly ősszel volt ilyen) megkérdezzük az előfizetők véleményét is.
[előzmény: (28827) mlaszlo, 2012-01-30 19:52:26]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28829. Elküldve: 2012-01-30 19:57:20,

MinDigTv

[30347.]

Nézd! Nem vitatkozni akarok!!
Meg lehetne kérdezni az előfizetőket pl. internetes szavazáson.....
[válaszok erre: #28831 #28834]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
28828. Elküldve: 2012-01-30 19:54:46,

MinDigTv

[30348.]

Pl. 1 Music channel ( magyar)
VH1
vagy valami mai zenéket is játszó zene csatorna.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
28827. Elküldve: 2012-01-30 19:52:26,

MinDigTv

[30349.]

A két felnőtt csatorna tudtommal helyet nem foglal, mert olyankor mennek, amikor valamelyik másik csatornán már nincs adás.
A kínálat valahol azért mégis megfelelő lehet, mert az előfizetői szám növekszik.
[válaszok erre: #28830] [előzmény: (28822) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-30 19:35:30]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28826. Elküldve: 2012-01-30 19:51:45,

MinDigTv

[30350.]

Pl. 1 Music channel ( magyar)
VH1
vagy valami mai zenéket is játszó zene csatorna.
[válaszok erre: #28837]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011136054992676 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail