Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499759/22 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (70/37
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
28675. Elküldve: 2012-01-19 16:06:55,

MinDigTv

[30501.]

Csak úgy mellékesen: az Euronews a görög és ciprusi DVB-T hálózatra is felkerül...

-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
[válaszok erre: #28676]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dvb



Tagság: 2009-10-15 18:33:12
Tagszám: #78663
Hozzászólások: 129
28674. Elküldve: 2012-01-19 15:43:35,

MinDigTv

[30502.]

Elsősorban archiválni szeretném a felvett anyagokat. Egyenlőre egy 4GB-os kingston pendrive-ot használok felvételre, ennek a korlátait nem tudom, csak az bosszant, hogy az STB nem egy .TS fájlba vesz fel, mert össze tudom fűzni a darabokat, csak az összefűzési pontnál csúnyán bekockásodik a videó 1-2 másodpercre, és ezért lenne jó, ha egy fájlba venne fel.
[válaszok erre: #28684] [előzmény: (28672) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-19 13:30:15]
Haladó
dvb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cs-robert



Tagság: 2003-01-22 00:00:00
Tagszám: #848
Hozzászólások: 435
28673. Elküldve: 2012-01-19 14:23:41,

MinDigTv

[30503.]

http://szorakozas.msn.mainap.hu/mozi-tv/felmillio-haztartas-maradhat-a-tv2-es-rtl-nelkul-8011/

"A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság a Népszabadság kérdésére azt válaszolta, a hatóság és a szolgáltatók között korábban lezajlott tárgyalások során a szolgáltatók jelezték, hogy a digitális átállás időpontjáig élni kívánnak az analóg műsorszolgáltatás, vagyis a szerződések meghosszabbításának lehetőségével. Ez pedig azt jelenti, hogy nem kapcsolják le 2012 nyarán az analóg adást, hanem továbbra is fizetnek érte az Antenna Hungáriának."
Törzstag
cs-robert adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28672. Elküldve: 2012-01-19 13:30:15,

MinDigTv

[30504.]

Mi a célod vele?

Ha nem olyan fájlszerkezetre van formázva, ami 2 (4) GB-nál nagyobb méretű fájlokat is kezel, akkor ez inkább előny.

Többnyire csak egyszerűen darabolt fájlokról van szó.

Ha az első fájl kiterjesztését (TRP, TS, stb.) átnevezed 000-ra, akkor pl. a Total Commander programmal egyesítheted, a keletkezett fájlt meg visszanevezed a megfelelő kiterjesztésre.
[válaszok erre: #28674] [előzmény: (28671) dvb, 2012-01-19 12:35:16]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


dvb



Tagság: 2009-10-15 18:33:12
Tagszám: #78663
Hozzászólások: 129
28671. Elküldve: 2012-01-19 12:35:16,

MinDigTv

[30505.]

sziasztok

lenne egy olyan problemam, hogy vettem egy synaps thd 2880 tipisu STB-t, es kiprobaltam vele a felvetelt, hogy mukodik. 2 problemam van: a felvett kb. egy oras anyagot 1 GB-os darabokban veszi fel a dekoder. be lehet vajon allitani. hogy ne darabolja, hanem egy egesz fajlba vegye fel? a masik kerdesem, hogy tud ugy felvenni az eszkoz, ha beallitom EPG-ben, hogy vegye fel azt a musort ami holnap 11:00-kor kezdodik, es a STB nics bekapcsolva? mert idaig ezt meg nem siekrult megoldanom.
[válaszok erre: #28672 #28681]
Haladó
dvb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Samott



Tagság: 2008-07-07 14:58:11
Tagszám: #61229
Hozzászólások: 1089
28670. Elküldve: 2012-01-19 09:41:01,

MinDigTv

[30506.]

Tiszta elmebeteg dolog ez az allando csusztatgatas. A nyaron le kellene kapcsolni a ket kereskedelmit, az indukalna akkora erdeklodest, hogy az ev vegen mar lenne eleg eszkoz a haztartasokban. Es akkor le lehetne kapcsolni az m1-et is... igy addig se maradnanak musor nelkul, akik meg nem valtottak. 7e forintert volt a tescoban karacsony kornyeken 2 kulonbozo vevo is, ez a nyarra 5e kornyeken lesz. Csak a 2013-ban sugarzasra koltott penzbol vehetnenek minden erintettnek egyet...
[előzmény: (28669) sdfgh5, 2012-01-19 09:23:31]
Kiváló dolgozó
Samott adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdfgh5



Tagság: 2009-01-13 18:44:16
Tagszám: #69155
Hozzászólások: 867
28669. Elküldve: 2012-01-19 09:23:31,

MinDigTv

[30507.]

Digitális tili-toli: politikai okai is lehetnek a TV2 és az RTL váratásának

http://nol.hu/belfold/20120119-digitalis_tili-toli
[válaszok erre: #28670]
Törzstag
sdfgh5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


öCSIszan



Tagság: 2006-12-07 22:14:12
Tagszám: #38276
Hozzászólások: 3062
28668. Elküldve: 2012-01-18 20:11:56,

MinDigTv

[30508.]

Szia !

Ez nem lehet rossz dolog egy külső erősítős (pl erősítős lepke) antennához.

HF --> TV
Power <-- tápfesz.
HF+Power --> kifelé menő coax az erősítős lepkeantennához, vagy antennához és a közvetlenül előtte elhelyezett coax-erősítőhöz.
[előzmény: (28666) djczefre, 2012-01-18 17:11:29]
Kiváló dolgozó
öCSIszan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


uhl3



Tagság: 2009-05-13 18:05:58
Tagszám: #73987
Hozzászólások: 57
28667. Elküldve: 2012-01-18 18:08:16,

MinDigTv

[30509.]

Biztosan a Szegedi adot fogod , mert szentes is adja a 60-65-ös csatornát de a 22-est nem. Esetleg rosz irányba van az antennád. A kábeled hány méter hoszu mert lehet a 22 kisebb jelszintnél elveszik a hoszu kábelezésben. kereas rá a pontos adóirányokra és keres egy uj csatornalistát
[előzmény: (28665) bunfi19803, 2012-01-18 16:44:22]
Kezdő
uhl3 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djczefre



Tagság: 2008-12-27 21:15:13
Tagszám: #67992
Hozzászólások: 917
28666. Elküldve: 2012-01-18 17:11:29,

MinDigTv

[30510.]

Szep estet a forumtarsaknak!
Gyors valszra lenne szuksegem mielott egy bakit elkovetnek . http://www.mostelado.hu/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=28&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=585&category_id=29 oldalon lathato termek 3 csatlakozojanak a helyes sorrendjere lennek kivancsi, a power az tiszta, a masik ketto nem. Szoval elore is koszonom a segitseget!
[válaszok erre: #28668]
Törzstag
djczefre adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bunfi19803



Tagság: 2007-11-27 19:22:25
Tagszám: #52234
Hozzászólások: 29
28665. Elküldve: 2012-01-18 16:44:22,

MinDigTv

[30511.]

a 60,65 kanalis a jelszint 100% minoseg 100% a 22 esen semmi. Ma csereltem antennat P-43 N TRIPLEX ISkra.
[válaszok erre: #28667]
Zöldfülű
bunfi19803 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bunfi19803



Tagság: 2007-11-27 19:22:25
Tagszám: #52234
Hozzászólások: 29
28664. Elküldve: 2012-01-18 16:41:36,

MinDigTv

[30512.]

Hat igen. ebben igazad lehet. keves tartalek volt. de gondnelkul mukodott, kockasodas nelkul. koszi az infot.
Zöldfülű
bunfi19803 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


uhl3



Tagság: 2009-05-13 18:05:58
Tagszám: #73987
Hozzászólások: 57
28663. Elküldve: 2012-01-18 16:24:19,

MinDigTv

[30513.]

szia a szegedi 22-es csatornával nincs semmi baj csupán itt szegeden havazik és lehet az antennád már nem képes fogni a jelet. volt tartalékod a jelben vagy csak éppen müködött.
[előzmény: (28662) bunfi19803, 2012-01-18 14:09:50]
Kezdő
uhl3 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bunfi19803



Tagság: 2007-11-27 19:22:25
Tagszám: #52234
Hozzászólások: 29
28662. Elküldve: 2012-01-18 14:09:50,

MinDigTv

[30514.]

Udv! van e valakinek gondja szegederol jovo 22 csatrona vetelnel. Pentekig minden ok volt. Azota viszont semmit sem fogok rola. Vajdasagbol. Hasit.!
[válaszok erre: #28663]
Zöldfülű
bunfi19803 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jofre0101



Tagság: 2009-05-11 18:02:20
Tagszám: #73894
Hozzászólások: 204
28661. Elküldve: 2012-01-18 14:02:48,

MinDigTv

[30515.]

Hali. Létezik olyasmi hogy a strong 8100 beltéri 98% jelszint mutat 85% minőséggel az 55 frekin stabilan és nem veszi le a programokat?????? A 38-on kisebb jelszint és minőség mellett levette a muxot??? icon26.gif
Haladó
jofre0101 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nakiazaki



Tagság: 2008-11-27 15:49:01
Tagszám: #66056
Hozzászólások: 952
28660. Elküldve: 2012-01-18 12:30:06,

MinDigTv

[30516.]

Azért a Digihez képest lényegesen jobb a MinDig-en a minőség. Spektrum vs Spektrum összehasonlításban is a két szolgáltató esetében.
[előzmény: (28658) kjocoka, 2012-01-18 11:41:16]
Törzstag
nakiazaki adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
28659. Elküldve: 2012-01-18 11:48:32,

MinDigTv

[30517.]

Ha esetleg Budapesten jársz, akkor az ügyfélszolgálaton meg tudod nézni a minőséget.
[előzmény: (28658) kjocoka, 2012-01-18 11:41:16]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kjocoka



Tagság: 2010-10-25 12:42:51
Tagszám: #89555
Hozzászólások: 12
28658. Elküldve: 2012-01-18 11:41:16,

MinDigTv

[30518.]

A diginél is csak akkor van pixelesedés, ha gyorsan mozognak a képppontok. Akkor nem kapkododm el a digi lecserélését.
[válaszok erre: #28659 #28660] [előzmény: (28657) mlaszlo, 2012-01-18 11:31:34]
Zöldfülű
kjocoka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
28657. Elküldve: 2012-01-18 11:31:34,

MinDigTv

[30519.]

Igazából a Spektrum-ot pixel mentesen UPC kábelen, illetve azoknál a kábelszolgáltatóknál tudod nézni, akik optikán kapják a csatornát. Ha a minőséget nézem, akkor a második legjobb minőség a UPC Direct-en érhető el, de ugye már ez is egy tömörített jel.
Mindig TV-n szerintem rendben van a minőség, bár gyorsabb mozgásoknál kicsit kockásodik, persze csak nagyobb tv-n tűnik fel.
[válaszok erre: #28658] [előzmény: (28654) kjocoka, 2012-01-18 11:12:31]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
28656. Elküldve: 2012-01-18 11:27:40,

MinDigTv

[30520.]

Ez így nem teljesen igaz, az Euronews-nál sokkal jobb minőségűek a fizetős csatornák. Inkább azt mondanám, hogy a TV2, RTL és a Duna TV között van a fizetős csatornák minősége.
[előzmény: (28653) K78, 2012-01-18 11:04:58]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28655. Elküldve: 2012-01-18 11:24:40,

MinDigTv

[30521.]

Az LCD tv-ben nincs beépített vevő?
[előzmény: (28654) kjocoka, 2012-01-18 11:12:31]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kjocoka



Tagság: 2010-10-25 12:42:51
Tagszám: #89555
Hozzászólások: 12
28654. Elküldve: 2012-01-18 11:12:31,

MinDigTv

[30522.]

Nekem még nics vevőm sem. Azért kérdeztem, hogy milyen a képminősége, mert feleslegesen nem vennék beltérit. A Spektrum a kedvenc csatornám, és azt szeretnén pixel mentesen nézni.
[válaszok erre: #28655 #28657] [előzmény: (28653) K78, 2012-01-18 11:04:58]
Zöldfülű
kjocoka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28653. Elküldve: 2012-01-18 11:04:58,

MinDigTv

[30523.]

Nézd meg az Euronews képét. Kb. ilyenek a kódoltak is.
[válaszok erre: #28654 #28656] [előzmény: (28652) kjocoka, 2012-01-18 10:53:33]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kjocoka



Tagság: 2010-10-25 12:42:51
Tagszám: #89555
Hozzászólások: 12
28652. Elküldve: 2012-01-18 10:53:33,

MinDigTv

[30524.]

Sziasztok!
Kinéztem magamnak a mindig tv családi csomagot. Jelenleg a DIGI-tv-t nézem 3 helyiségben. Érdemes lecserélni a digit? Nekem elég sokszor pixeles, pocsék a kép minősége. Tudom, ez a sávszélesség miatt van. Mivel nem láttam a Spektrum, képét a mindig tv-n, ezért érdekelne a kép minősége. Nem örűlnék, ha előfizetnék egy ugyan olyan pixeles képre, mert a diginek van talán a legjobb csatorna kinálata. Abban tényleg a csak a legjobbak vannak. De hát a képminősége az borzasztó nagy LCD-tvn. Szerintetek érdemes váltani?
[válaszok erre: #28653]
Zöldfülű
kjocoka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28651. Elküldve: 2012-01-18 09:36:05,

MinDigTv

[30525.]

Lehet, hogy többet fizet (vagy inkább biztos), de legalább azért fizet, amit néz. icon25.gif
[előzmény: (28650) mlaszlo, 2012-01-18 09:18:56]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0094010829925537 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail