Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499739/2 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (56/18
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28425. Elküldve: 2012-01-05 15:46:12,

MinDigTv

[30751.]

Vidd vissza, csere 2 év garancia !
Üdv, Gábor
[előzmény: (28424) blackpanther, 2012-01-05 15:15:16]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


blackpanther



Tagság: 2002-11-16 00:00:00
Tagszám: #439
Hozzászólások: 246
28424. Elküldve: 2012-01-05 15:15:16,

MinDigTv

[30752.]

Kifogtam egy hibás darabot? c024.gif
[válaszok erre: #28425] [előzmény: (28419) hoffmanng, 2012-01-04 23:33:55]
Haladó
blackpanther adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Satelit48



Tagság: 2008-12-14 17:28:41
Tagszám: #66700
Hozzászólások: 600
28423. Elküldve: 2012-01-05 14:22:59,

MinDigTv

[30753.]

Én például semmi változást nem tapasztalok a Nagy Hideg hegyi indulása óta Márianosztrán Őri telep 17 szám van lefedettség ,18sz nincs ,19 van pedig iker házak pár méter van köztük és a fehér mezőben vannak a térkép szerint.
[előzmény: (28418) part_wish, 2012-01-04 22:17:23]
Törzstag
Satelit48 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28422. Elküldve: 2012-01-05 07:45:58,

MinDigTv

[30754.]

Amit ott válaszoltak,korrekt.Fogadd meg. icon32.gif icon50.gif
[előzmény: (28421) danee91, 2012-01-05 02:15:09]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


danee91



Tagság: 2007-07-30 13:45:46
Tagszám: #47549
Hozzászólások: 2
28421. Elküldve: 2012-01-05 02:15:09,

MinDigTv

[30755.]

Bocs mindenkitől tesztként raktam be a másik fórum hozzászólásomat, mert ilyen hosszút ez a fórum nem enged elküldeni...

Ha vki hajlandó esetleg ott elolvasni, megköszönöm! Válasz nyugodtan jöhet ide
[válaszok erre: #28422] [előzmény: (28420) danee91, 2012-01-05 02:12:23]
Zöldfülű
danee91 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


danee91



Tagság: 2007-07-30 13:45:46
Tagszám: #47549
Hozzászólások: 2
28420. Elküldve: 2012-01-05 02:12:23,

MinDigTv

[30756.]

http://forum.mpeg4-players.info/index.php?showtopic=1769&view=findpost&p=158821
[válaszok erre: #28421]
Zöldfülű
danee91 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28419. Elküldve: 2012-01-04 23:33:55,

MinDigTv

[30757.]

Fülemet a box-ra tettem, teljes a csend !
Üdv, Gábor
[válaszok erre: #28424] [előzmény: (28417) blackpanther, 2012-01-04 18:08:51]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28418. Elküldve: 2012-01-04 22:17:23,

MinDigTv

[30758.]

végre lefrissült a lefedettségi adatbázis és térképes megjelenítés a decemberben átadott adókkal:
http://mindigtv.hu/lefedettseg
megköszönöm, ha megírjátok a véleményeteket.
[válaszok erre: #28423 #28426]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


blackpanther



Tagság: 2002-11-16 00:00:00
Tagszám: #439
Hozzászólások: 246
28417. Elküldve: 2012-01-04 18:08:51,

MinDigTv

[30759.]

Idézet:

1. 11W
2. 9W
3. Nem mérhető
Üdv, Gábor


c017.gif

Nálad hallatszik energia takarékos módban (3. Piros led látszik) sistergés, ciripelés a box-ból?
[válaszok erre: #28419] [előzmény: (28387) hoffmanng, 2012-01-03 18:17:22]
Haladó
blackpanther adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28416. Elküldve: 2012-01-04 17:18:10,

MinDigTv

[30760.]

Elég kicsi a nyeresége ennek az antennának sajna.Rálátásod van a Strázsa hegyre?Esetleg egy Triax gyertya erősítővel?
[előzmény: (28415) ttamas77, 2012-01-04 16:19:16]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ttamas77



Tagság: 2010-10-13 00:46:19
Tagszám: #89256
Hozzászólások: 45
28415. Elküldve: 2012-01-04 16:19:16,

MinDigTv

[30761.]

ASP-4 A Kislepke

[válaszok erre: #28416] [előzmény: (28392) part_wish, 2012-01-03 20:26:19]
Zöldfülű
ttamas77 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28414. Elküldve: 2012-01-04 14:14:42,

MinDigTv

[30762.]

Németeknél elég sok tartományban elindult az év végén a DAB+ digitális rádiós szolgáltatás, valamint a franciák is a DAB+ rendszerben gondolkodnak (lásd pl. itt a hírek között: http://www.worlddab.org/news
ha a több mint százmilliós piacon elkezdenék venni a készülékeket és a német/francia autógyártók szériában adnák a DAB+ képes vevőket, akkor elindulhat egy pozitív folyamat a penetrációt és a készülékárakat illetően. ne feledjük, mikor MPEG-4-ben elindult 2008 végén a MinDig TV, egy dekóder kb. 45 ezerbe került, 3 évvel később már az ötödéért kapható. hasonló tendenciát várnék egy sikeres európai elterjedés esetén.
[előzmény: (28409) robertut, 2012-01-04 13:47:55]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bkgb



Tagság: 2008-12-27 23:15:15
Tagszám: #68121
Hozzászólások: 256
28413. Elküldve: 2012-01-04 14:14:40,

MinDigTv

[30763.]

Oké, akkor ezzel én itt a DAB témát lezárom és a következő kérdésemet a DAB/DRM szolgáltatás Magyarországon topicban teszem fel.
[előzmény: (28411) part_wish, 2012-01-04 14:01:49]
Haladó
bkgb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28412. Elküldve: 2012-01-04 14:04:39,

MinDigTv

[30764.]

A DVB-T sugárzással ellentétben semmi probléma sincs a beltéri lefedettséggel.



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (28407) xule, 2012-01-04 13:36:40]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28411. Elküldve: 2012-01-04 14:01:49,

MinDigTv

[30765.]

http://ahrt.hu/Digitalis_atallas/Digitalis%20radiozas/DAB%20Mao.aspx

222 MHz-en megy a mostani sugárzás is, ezen a muxon kb.
15-16 csatorna férne el.

de lehet, hogy az eszmecserét inkább a DAB-topikban kellene folytatni.
[válaszok erre: #28413] [előzmény: (28410) bkgb, 2012-01-04 13:52:46]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bkgb



Tagság: 2008-12-27 23:15:15
Tagszám: #68121
Hozzászólások: 256
28410. Elküldve: 2012-01-04 13:52:46,

MinDigTv

[30766.]

"A dab(dab+) a vhf3-as sávot és az 1400MHZ körülit használja."
1400 MHz? Ehhez képest érdekes a következő oldal: http://www.frekvencia.hu/t-dab-hng-planned.htm
eszerint Mo-n a 220 MHz körüli frekik lennének használva
[válaszok erre: #28411] [előzmény: (28407) xule, 2012-01-04 13:36:40]
Haladó
bkgb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


robertut



Tagság: 2006-12-30 18:12:15
Tagszám: #39145
Hozzászólások: 2203
28409. Elküldve: 2012-01-04 13:47:55,

MinDigTv

[30767.]

A rádió sokkal kényesebb ügy mint a TV. Hisz sokkal kevesebb TV nézőt érint a digitalizáció - lakosság zöme kábelen vagy DTH-n TV-zik.

Rádiózni pedig mindenki a levegőből teszi azt. Sőt a legtöbb hallgató autóban rádiózik.

Magyarországon még nem árulnak DAB-képes gyári autórádiókkal felszerelt autókat. Utólagosan beszerelhető 1 vagy 2 DIN-es DAB rádiók vannak külföldön horror áron. Háztartási ilyen-olyan DAB vevők is léteznek, kuriózum kategória és baromi drága.

A rádiók átállása digitális platformra nem csak abból áll, hogy digitális platformot építünk, rányomjuk az adást, majd FM off...
[válaszok erre: #28414]
Kiváló dolgozó
robertut adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bkgb



Tagság: 2008-12-27 23:15:15
Tagszám: #68121
Hozzászólások: 256
28408. Elküldve: 2012-01-04 13:47:08,

MinDigTv

[30768.]

"tudtommal semmilyen fázisban nincs."
az fa*a, pedig őket is érintené a majdani analóg lekapcs.
[előzmény: (28405) part_wish, 2012-01-04 13:28:52]
Haladó
bkgb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xule



Tagság: 2009-07-01 22:23:48
Tagszám: #75863
Hozzászólások: 1306
28407. Elküldve: 2012-01-04 13:36:40,

MinDigTv

[30769.]

A dab(dab+) a vhf3-as sávot és az 1400MHZ körülit használja. A logikátlanság ebben: a vhf3-as sávú dvb-t és analóg adásokkal is koordinálni kell . Másrészt beltéri lefedettséget még a később teljes teljesítménnyel is nehéz lesz elérni .
[válaszok erre: #28410 #28412] [előzmény: (28406) Samott, 2012-01-04 13:31:57]
Kiváló dolgozó
xule adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Samott



Tagság: 2008-07-07 14:58:11
Tagszám: #61229
Hozzászólások: 1089
28406. Elküldve: 2012-01-04 13:31:57,

MinDigTv

[30770.]

Eleve miert kellene lekapcsolni az analog radiokat? Ugy tudom a DAB+ mas frekvenciatartomanyt hasznal, a vilag vegeig mehetnek parhuzamosan, nem?
[válaszok erre: #28407] [előzmény: (28404) part_wish, 2012-01-04 13:26:34]
Kiváló dolgozó
Samott adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28405. Elküldve: 2012-01-04 13:28:52,

MinDigTv

[30771.]

"helyi tv-k digitalizációja milyen fázisban van, hol tart jelenleg?"

tudtommal semmilyen fázisban nincs.
[válaszok erre: #28408] [előzmény: (28401) bkgb, 2012-01-04 13:06:09]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28404. Elküldve: 2012-01-04 13:26:34,

MinDigTv

[30772.]

rádiós átállásra nincs semmilyen EU előírás. azt azért látni kell, hogy elég nehéz úgy hálózatot építeni, hogy az állami csatornák immáron több mint 3 éve nem szerződnek le a sugárzásra. olyan üzleti modellről még nem hallottam, hogy egy cég több milliárdos nagyságrendű beruházást valósítson meg, üzemeltesse az új hálózatot, hogy utána se a műsorszolgáltatói, se a hallgatói oldal ne fizessen a szolgáltatásért. ja, és mindezt annak érdekében, hogy az analóg lekapcsolással jelentősnek mondható bevételtől mondjon le mindezekért cserébe.
[válaszok erre: #28406] [előzmény: (28400) maximillian, 2012-01-04 13:02:20]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28403. Elküldve: 2012-01-04 13:19:30,

MinDigTv

[30773.]

+ az Ipsos 260 ezres adata október elejei kutatáson alapszik.
[előzmény: (28395) attila.scourgeofgod, 2012-01-04 11:10:32]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xule



Tagság: 2009-07-01 22:23:48
Tagszám: #75863
Hozzászólások: 1306
28402. Elküldve: 2012-01-04 13:16:43,

MinDigTv

[30774.]

DAB+ zsebrádió 1 kapható hazánkban ~20000Ft ? Egyéb olcsó típus alig , most egy analóg zsebrádió ˇ~2000Ft - ez 10x-es különbség - kinek éri meg ?. 50000Ft felett már van . Német webáruházban is van néhány típus . Majd ha gyártanak megfelelő árazásút ....
[előzmény: (28401) bkgb, 2012-01-04 13:06:09]
Kiváló dolgozó
xule adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bkgb



Tagság: 2008-12-27 23:15:15
Tagszám: #68121
Hozzászólások: 256
28401. Elküldve: 2012-01-04 13:06:09,

MinDigTv

[30775.]

Hát épp ez az, hol tart még annak a kiépítése (DAB+ hálózat), meg az ezt vevő készülékek nem hogy elterjedtsége, de még forgalmazása is! Ez elég érdekes lesz 2014 végén, ha akkor le kell kapcsolni az analóg rádiókat.
Jajj még egy kérdés lenne az illetékesektől: a helyi tv-k digitalizációja milyen fázisban van, hol tart jelenleg?
[válaszok erre: #28402 #28405] [előzmény: (28399) sdfgh5, 2012-01-04 12:40:03]
Haladó
bkgb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012063980102539 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail