Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499730/51 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (81/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
28250. Elküldve: 2011-12-28 12:24:54,

MinDigTv

[30926.]

Nálam is ez van Kékes-i adóról Lg42pj550-tv vel

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[előzmény: (28238) Nanorak, 2011-12-27 21:00:42]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tibiszabo



Tagság: 2011-10-10 18:02:29
Tagszám: #96006
Hozzászólások: 9
28249. Elküldve: 2011-12-28 12:17:46,

MinDigTv

[30927.]

Sziasztok!
Egy megbizható és olcsó antenna szerelőt nem tudtok DEBRECENBEN???
Mux variálás ota szivok a vételel a visszaverődések miatt és műszeresen lenne jó belőni a vételt sajna olyan rossz helyen vagyok nagyon sok mindent probáltam erdménytelenűl
Zöldfülű
tibiszabo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
28248. Elküldve: 2011-12-28 11:51:37,

MinDigTv

[30928.]

szabványos... azért nincs minden vevőn pl. a tv 2 nek meg az rtl nek hangja... Átnéztem a szabványt, de én nem láttam benne olyat hogy AAC tömörítésű hang példáúl.. lehet én voltam figyelmetlen.

ami pedig az mpeg2 es boxokat illeti: valóbban elsózták őket, de ezek után is ugyan úgy el lehet majd adni, mert az emberek nem értenek hozzá.

Országvezetésünk megint csak arra gondolt, hogy csak multik léteznek és annak megfelelően írták meg a jogszabályt. A kis műszaki boltokban tudod mikor fogják ezeket kiírni...
[előzmény: (28247) breki196, 2011-12-28 11:43:41]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28247. Elküldve: 2011-12-28 11:43:41,

MinDigTv

[30929.]

Az adás szabványos, csak a vevőkészülékek (gyártói) időnként sajátosan értelmezik a szabványt.
A vevőkészülékek miatt kell törvény, mert még az mpeg2-es vevőt is megpróbálták eladni, hogy jó az ide.
[válaszok erre: #28248] [előzmény: (28245) RiCheta, 2011-12-28 11:34:08]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
28246. Elküldve: 2011-12-28 11:37:42,

MinDigTv

[30930.]

"Ez a rendelet 2015. december 31-én hatályát veszti."

Mibe fogadnék, hogy addigra megint új rendszert találnak ki, hogy megint FIZESSEN a magyar új set top boxokért...
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
28245. Elküldve: 2011-12-28 11:34:08,

MinDigTv

[30931.]

Atyaég! Inkább hoznak egy törvényt, mint, hogy inkább teljesen szabványos dvbt adást írnának elő... Rajtunk röhög fél Európa...
[válaszok erre: #28247] [előzmény: (28240) sdfgh5, 2011-12-27 21:28:56]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
28244. Elküldve: 2011-12-28 04:31:28,

MinDigTv

[30932.]

Ha úgy érzed, hogy olyan készüléket vettél ami nem felel meg a szolgáltatáshoz meghatározott paramétereknek, reklamálni tudsz a gyártó/forgalmazónál vagy eredménnyel jársz vagy nem. Eredménytelenség esetén pereskedhetsz, itt nem csak a gyártó/forgalmazó jöhet szóba, hiszen ő akár úgy is elháríthatja magáról a felelősséget, hogy a tanúsítványt ami igazolja a megfelelőséget azt az AH adta ki, tehát szóba jöhet az AH is emiatt.
Sajnos a mai világban senki nem védi a vásárlókat illetve ha a jogait akarja érvényesíteni akkor hosszú hónapok alatt tudja szerencsésebb esetekben, rosszabb esetben pedig akár több év alatt hiszen ismert a bírósági tárgyalások ideje. Emiatt pár ezer, tízezres tételek miatt a legtöbben inkább nyelnek egyet és kész.
[válaszok erre: #28251] [előzmény: (28243) Konst, 2011-12-27 23:47:54]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Konst



Tagság: 2009-12-02 20:20:36
Tagszám: #80342
Hozzászólások: 48
28243. Elküldve: 2011-12-27 23:47:54,

MinDigTv

[30933.]

Ok. A jövőben ezt lehet javítani fogják a bolt honlapján, de mi van azokkal, akik már ilyen készüléket vettek?

Az Antenna Hungária, nemcsak matricát adott ehhez a készülékhez, de több promóciójában kifejezetten ösztönzött a Technisat HDT 4 vásárlására. Ez, hogy lehet?

Mármint az, hogy a szolgáltató olyan készüléket támogat, mely a rendelet szerint alkalmatlan a szolgáltatás igénybevételére?
[válaszok erre: #28244] [előzmény: (28241) KBelS, 2011-12-27 22:27:23]
Zöldfülű
Konst adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest



Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
28242. Elküldve: 2011-12-27 22:44:24,

MinDigTv

[30934.]

A családi csomag csak az első 3 hónapban 1990, utána már 2500 körül van, ugyanígy az alapcsomag csak az első 6 hónapban 999 utána pedig közel 1300 ft.

Úgy emlékszem a váltásról részletesen írnak az általános szerződési feltételekben:
http://www.mindigtvextra.hu/aszf
Pontosabbat nem tudok mondani.

kraffel:
esetleg az ügyfélszolgálat email címére küldőtt levéllel (a szükséges adatok megadásával) is sikerülhet az aktiválás. Legalábbis valaki nemrég úgy mesélte, hasonló szituációban.
[előzmény: (28235) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-27 11:07:10]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KBelS



Tagság: 2006-01-11 11:30:43
Tagszám: #25666
Hozzászólások: 438
28241. Elküldve: 2011-12-27 22:27:23,

MinDigTv

[30935.]

Akkor csak egy példa, amiben ezekután törvénysértés van a középen elhelyezett tájékoztató feliratban: http://bolt.sat.hu/dvbt/dbt_vevo/technisat_hd_t4_digitalis_foldi_vevo_505

mivel nem teljesül az alábbi tétel:
Az eszköznek képesnek kell lennie a video adatfolyamban jelenlévo képoldalarányt meghatározó jelzésrendszerek
folyamatos feldolgozására:
....
cb) ETSI TS 101 154 – Annex B szerinti AFD (Active Format Description), mely a képkeretben átvitt ténylegesen
„hasznos területeket” határozza meg. Amennyiben AFD jelzés nem kerül átvitelre, akkor a teljes frame
tartalma hasznos területnek tekintendő.


Jó lesz a kereskedőknek átnézni a kínálatukat, és helyesbíteni a kiírásokat, mert ezért valaki büntetni fog.
[válaszok erre: #28243] [előzmény: (28240) sdfgh5, 2011-12-27 21:28:56]
Törzstag
KBelS adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdfgh5



Tagság: 2009-01-13 18:44:16
Tagszám: #69155
Hozzászólások: 867
28240. Elküldve: 2011-12-27 21:28:56,

MinDigTv

[30936.]

Megjelent a Magyar Közlönyben
14/2011. (XII. 27.) NMHH
rendelet
Az egyes mûszaki eszközök földfelszíni digitális mûsorok vételére való
alkalmasságának megjelölésérõl

Itt olvasható:
http://www.magyarkozlony.hu/pdf/11406

A rendelet a pdf fájl 123. oldalán kezdődik.
[válaszok erre: #28241 #28245 #28254]
Törzstag
sdfgh5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
28239. Elküldve: 2011-12-27 21:28:22,

MinDigTv

[30937.]

Fura, nálam is ez van, de Úzdról.
Azt hittem a z időjárás és a nagy távolság miatt van...
[előzmény: (28238) Nanorak, 2011-12-27 21:00:42]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Nanorak



Tagság: 2008-12-27 22:38:02
Tagszám: #68095
Hozzászólások: 48
28238. Elküldve: 2011-12-27 21:00:42,

MinDigTv

[30938.]

Udv. Pár napja gyakran kockás az rtlklub meg a tv2 ezt mitől van? Van hogy fél óránt át jó utána megint kockázza a képet! Wayteq HD90CX beltéri van egy éves karival. A többi csatorna jó! Kékest fogom eddig nem volt kockás csak 2napja csinálja. Köszi

A ,,béna és a süket"és
a huligánok! http://
www.youtube.com/
watch?v=ArtxCbNTF-
o
[válaszok erre: #28239 #28250]
Zöldfülű
Nanorak adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


raczandris



Tagság: 2005-10-07 23:08:30
Tagszám: #22642
Hozzászólások: 4760
28237. Elküldve: 2011-12-27 12:04:45,

MinDigTv

[30939.]

Orosznandor szia
Köszönöm az infót a Technisat -ról. Egy ügyfélnél üzemeltem be egy általa megvásárolt beltérit ami sajnos többször lefagyott .
Azóta kicseréltette és jól működik.
R.A.
[előzmény: (28234) orosznandor, 2011-12-27 11:05:42]
Kiváló dolgozó
raczandris adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kraffel



Tagság: 2008-11-10 20:26:52
Tagszám: #65446
Hozzászólások: 14
28236. Elküldve: 2011-12-27 11:15:31,

MinDigTv

[30940.]

Lassan egy hete próbálom aktiváltatni a Mindigtv extra kártyámat. (sajnos interneten nem engedi aktiváltatni, ez is érthetetlen 2011 év végén a digitális forradalomban) a telefonos ügyfélszolgálaton mást még nem hallottam, csak azt "Hívása fontos számunkra...". A telefonszámla egy kettőre összemérhető a havi előfizetés összegévével :)
Mit lehet még tenni ?
Zöldfülű
kraffel adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28235. Elküldve: 2011-12-27 11:07:10,

MinDigTv

[30941.]

Hogyan működik ez a MinDig tv Extra.Én arra gondolok hogy lehet-e csomagot váltani pl most a 1990 ft. csomag van de később elég lenne a 999 ft csomag.
[válaszok erre: #28242]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


orosznandor



Tagság: 2004-09-13 20:29:55
Tagszám: #12604
Hozzászólások: 460
28234. Elküldve: 2011-12-27 11:05:42,

MinDigTv

[30942.]

@raczandris

Szia, probalgattam hosszasan a Technisat egyseget, nem fagyott hangero allitasnal. Javaslom, hogy nyomj egy gyari alapertek visszatoltest. Ez utan sajnos ujra kell hangolnod, de remelem megszunik a problema.
[válaszok erre: #28237] [előzmény: (28160) orosznandor, 2011-12-21 22:18:30]
Törzstag
orosznandor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28233. Elküldve: 2011-12-26 21:37:48,

MinDigTv

[30943.]

a tecatel egy igen kivalo spanyol antenna: 470 - 862 MHz, UHF 21 - 69, es hat 18db, nekem is ez van.
[válaszok erre: #28253] [előzmény: (28225) konijani, 2011-12-26 18:35:17]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Csacati



Tagság: 2008-08-05 10:28:02
Tagszám: #62208
Hozzászólások: 31
28232. Elküldve: 2011-12-26 21:12:27,

MinDigTv

[30944.]

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Milyen megbízható felvevős set-top-box-ot érdemes venni?
Olvastam a hírekben, hogy a Forma1 ezentúl az m1-en lesz HD minőségben és azt szeretném rögzíteni, mert nem mindig vagyok itthon hétvégente és szeretném rögzíteni nehogy lemaradjak róla.

Köszönöm a segítséget előre is!

Cs
Zöldfülű
Csacati adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28231. Elküldve: 2011-12-26 21:02:55,

MinDigTv

[30945.]

Csak tájékoztatás !
Pilismarót - Dunapart
UHF 38 62dBuV
UHF 55 53dbuV
UHF 62 51dbvV
Ködös párás idö 2 fok
Setbox: 90- 95% jelerösség , 90-92% jelminőség.
AH térkép szerint még nem lefedett terület !
Várj az adatok frissítésére !
[előzmény: (28230) hoffmanng, 2011-12-26 20:12:49]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28230. Elküldve: 2011-12-26 20:12:49,

MinDigTv

[30946.]

Szia !
Nem kivánok vitát nyitni !
Nézd meg a dec.21-én indult Nagy-Hideg hegy lefedettségi adatait !
Az adótorony szerepel a térképen de a lefedettség még nem !!
Pedig Pilismarót-Dunakarban már FOGHATÓ ! Fehér terület !!
Üdv, Gábor
[válaszok erre: #28231] [előzmény: (28210) radio100jozsi, 2011-12-25 17:07:18]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


konijani



Tagság: 2007-12-29 23:32:05
Tagszám: #53450
Hozzászólások: 26
28229. Elküldve: 2011-12-26 19:59:51,

MinDigTv

[30947.]

ok! köszi az infót akkor holnap megprobálom az 55-ös csatornát is befogni!
[előzmény: (28226) rózsabimbó, 2011-12-26 19:14:07]
Zöldfülű
konijani adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rózsabimbó



Tagság: 2008-06-22 07:15:23
Tagszám: #60713
Hozzászólások: 266
28228. Elküldve: 2011-12-26 19:35:09,

MinDigTv

[30948.]

... ezt mondjuk, nem is tudtam.

Nincs olyan, hogy valami nem antenna. (Nincs olyan, hogy valami nem sörnyitó.)
[előzmény: (28227) Layosh, 2011-12-26 19:16:43]
Haladó
rózsabimbó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
28227. Elküldve: 2011-12-26 19:16:43,

MinDigTv

[30949.]

vagy az info gombot folyamatosan nyomni ;)

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[válaszok erre: #28228] [előzmény: (28226) rózsabimbó, 2011-12-26 19:14:07]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rózsabimbó



Tagság: 2008-06-22 07:15:23
Tagszám: #60713
Hozzászólások: 266
28226. Elküldve: 2011-12-26 19:14:07,

MinDigTv

[30950.]

Ezen a tv-n van jelszint-kijelzés. A 'Menü' -ből el lehet érni: Menü -> Öndiagnosztika -> Jelinformáció

Nincs olyan, hogy valami nem antenna. (Nincs olyan, hogy valami nem sörnyitó.)
[válaszok erre: #28227 #28229] [előzmény: (28225) konijani, 2011-12-26 18:35:17]
Haladó
rózsabimbó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01115894317627 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail