Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499727/48 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (79/30
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

konijani



Tagság: 2007-12-29 23:32:05
Tagszám: #53450
Hozzászólások: 26
28225. Elküldve: 2011-12-26 18:35:17,

MinDigTv

[30951.]

üdv! veröce málnás u-ban jön stabilan a 38-és a62-es csatorna 1 tecatel 18db-es antennával 1 kerti 2m-es árbocról de 55-öst nem sikerült megfogni .sajnos a samsung led tv-én nincs térerö mérés igy aztán nem tudtam finomitani az antenna beállitáson!
[válaszok erre: #28226 #28233] [előzmény: (28104) part_wish, 2011-12-20 11:41:21]
Zöldfülű
konijani adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Konst



Tagság: 2009-12-02 20:20:36
Tagszám: #80342
Hozzászólások: 48
28224. Elküldve: 2011-12-26 13:29:50,

MinDigTv

[30952.]

Nem szükséges bajlódni vele havonta. A számla hátoldalán olvastam, hogy aki január 31-ig jelzi szándékát, hogy előre egy összegben kifizeti a díját, egy évre 10 % fél éve 5 % kedvezményt kap.
[előzmény: (28220) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-25 20:42:08]
Zöldfülű
Konst adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agy



Tagság: 2003-10-16 13:28:55
Tagszám: #6986
Hozzászólások: 842
28223. Elküldve: 2011-12-26 13:20:15,

MinDigTv

[30953.]

Szia! Köszi a választ. icon2.gif

@gy
[előzmény: (28222) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-25 21:00:17]
Törzstag
agy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28222. Elküldve: 2011-12-25 21:00:17,

MinDigTv

[30954.]

http://www.mindigtvextra.hu/GYIK

Egy előfizetéshez hány darab kártyát igényelhetek?

Határozatlan idejű szerződéskötés esetén összesen 3 db kártya igényelhető egy szerződéshez. Az első kártya ÁSZF szerinti havi szolgáltatási díja Alapcsomag esetén 1.299 Ft, egy éves hűségidővel az első három hónapban csak 999.-Ft. A második kártya havi szolgáltatási díja 299 Ft, a 3. kártya havi szolgáltatási díja 399 Ft. Az első kártya ÁSZF szerinti havi szolgáltatási díja Családi csomag esetén 2.490 Ft, egy éves hűségidővel az első három hónapban csak 1.990.-Ft. A második kártya havi szolgáltatási díja 299 Ft, a 3. kártya havi szolgáltatási díja 399 Ft. Határozott idejű szerződéskötés esetén egy szerződéshez csak egy kártyát lehet igényelni.

+++

Nem tudom, él e még az a lehetőség, hogy az előre fizetett kártyások egy telefonhívással válthatnak havidíjas rendszerre. A családi csomag indulásakor működött. Próbáld meg.
[válaszok erre: #28223] [előzmény: (28221) agy, 2011-12-25 20:48:32]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


agy



Tagság: 2003-10-16 13:28:55
Tagszám: #6986
Hozzászólások: 842
28221. Elküldve: 2011-12-25 20:48:32,

MinDigTv

[30955.]

köszi, és melyik oldalon van a társkártya és díja?mert nem találom

@gy
[válaszok erre: #28222] [előzmény: (28220) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-25 20:42:08]
Törzstag
agy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28220. Elküldve: 2011-12-25 20:42:08,

MinDigTv

[30956.]

Csak havidíjasnál van. "Bajlódnod" kell, ha havi 300 Ft-ért akarod a második kártyát.
[válaszok erre: #28221 #28224] [előzmény: (28219) agy, 2011-12-25 20:01:04]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


agy



Tagság: 2003-10-16 13:28:55
Tagszám: #6986
Hozzászólások: 842
28219. Elküldve: 2011-12-25 20:01:04,

MinDigTv

[30957.]

Kellemes Ünnepeket!
Nyitva van valamelyik +csatorna az extra kártyával az ünnepekre való tekintettel? pl HBO, mert nekem nem nyílnak.
A társkártya díjait nem találom a mindigtvextra oldalon. Úgy emlékszem korábban fenn volt ( vagy vak vagyok?)
1 évre előre fizetett szolgáltatásnál is lehet társkártyát igényelni, vagy csak havidíjas 1 év hűségre. Január első hetében jár le az 1 évre előre fizetett kártyám. Nem akarok havidíjjal bajlódni, előre akarom fizetni+ társkártyával.
Köszönöm a válaszokat. További szép ünnepet. icon50.gif

@gy
[válaszok erre: #28220]
Törzstag
agy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
28218. Elküldve: 2011-12-25 19:46:55,

MinDigTv

[30958.]

Szerintem az Alcor HD-2800 jó választás lehet.

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[előzmény: (28217) tigers, 2011-12-25 19:20:02]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tigers



Tagság: 2009-01-10 09:48:45
Tagszám: #69008
Hozzászólások: 164
28217. Elküldve: 2011-12-25 19:20:02,

MinDigTv

[30959.]

Üdv mindenkinek
Egy kis segítséget szeretnék kérni azoktól akik ismerik a mindig tv vételére alkalmas vevőket milyen márkát válasszunk ? Az elképzelés az hogy tudjon kártyát is kezelni ha egyszer lesz rá igény . Családban akarunk megajándékozni időseket vele azaz nem kell túl csicsás az értéke úgy 13 -15 e ft körül lehet gondolom ezért nem is lehet nagy tudásút kapni de nem is ez a cél.

A segítőknek előre is köszönöm , Boldog Karácsonyt és Boldog Újévet minden fórumozónak .
[válaszok erre: #28218 #30003] [előzmény: (16334) tigers, 2010-09-18 20:50:46]
Haladó
tigers adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28216. Elküldve: 2011-12-25 19:07:20,

MinDigTv

[30960.]

Nincs hozzá távirányító. Majd mehetek az edigitalba kiverni a balhét.
[előzmény: (28215) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-25 18:54:42]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28215. Elküldve: 2011-12-25 18:54:42,

MinDigTv

[30961.]

A HBO-nak nem két hangsávja van? Próbáld ki a másikon.
[válaszok erre: #28216] [előzmény: (28213) CineDOG, 2011-12-25 18:29:47]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28214. Elküldve: 2011-12-25 18:52:05,

MinDigTv

[30962.]

Azt hittem Synaps THD-3000, annak volt ilyen szoft gondja, ezek szerint a wayteq hd-95cx-nek ez a hibája, remélem kijavítják, még nagyon új készülék, mert a hd-90cx-nek nincs vele gondja.
[előzmény: (28213) CineDOG, 2011-12-25 18:29:47]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28213. Elküldve: 2011-12-25 18:29:47,

MinDigTv

[30963.]

Nem fogom frissíteni, mert úgysem lesz később. Ezt kapták a szüleim: http://www.edigital.hu/TV_antenna_digitalis_vevo/Wayteq_HD-95CX_MPEG4_DVB-T_vevo_+_12_havi_MinDigTV_Extra_csomag-p279841.html
[válaszok erre: #28214 #28215] [előzmény: (28212) breki196, 2011-12-25 18:20:05]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28212. Elküldve: 2011-12-25 18:20:05,

MinDigTv

[30964.]

A HBO-nak van hangja is.Néhány készüléket frissíteni kell, mert hibásan kezeli a HBO hangját.
Milyen tipusú a box?
Minden kártya az aktiválás előtt minden csatornát nyit, vannak előre aktiváltak is, amiket a mindigtv webshopon keresztül lehet mevenni, na annál nincs ilyen bónusz.
A távirányítót, meg keményen reklamáld meg, mert külön iszonyat drága kb 7000.
[válaszok erre: #28213] [előzmény: (28211) CineDOG, 2011-12-25 18:07:05]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28211. Elküldve: 2011-12-25 18:07:05,

MinDigTv

[30965.]

Helló!
Ma meglepődtem.... először is, a fa mellett kicsomagolt csomgabn nem volt benne a távirányító. Egyem a zúzáját az edigital dolgozójának, aki kivette a cuccot megmutogatni, de ezek szerint nem teljesen pakolta vissza.
Másodszor mert tudom hogy 7 napig megy az extra aktiválás nélkül, de nem gondoltam, hogy a családi csomag megy, sőt az HBO is, bár az hang nélkül.
[válaszok erre: #28212]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28210. Elküldve: 2011-12-25 17:07:18,

MinDigTv

[30966.]

Örülnék ha a térkép alapján az állításodat nem csak kijelentő módban, hanem mondjuk egy konkrét telephelyre is nézve tudnád bizonyítani. Mert ha alaposan megnézed a térképet, minden decemberben elindult telephely, és az azokhoz tartozó lefedettség fel van rajta tüntetve.
[válaszok erre: #28230] [előzmény: (28191) hoffmanng, 2011-12-24 12:01:22]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
28209. Elküldve: 2011-12-25 16:43:00,

MinDigTv

[30967.]

https://ugyfelkapu.mindigtvextra.hu/kartyaaktivalas
[előzmény: (28205) Pappi01, 2011-12-25 16:36:34]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28208. Elküldve: 2011-12-25 16:42:50,

MinDigTv

[30968.]

Rajta a kártyán: 1211
https://ugyfelkapu.mindigtvextra.hu/
Az online aktiválás nem minden esetben lehetséges, a telefonos mindíg megy.
Az online ügyfélszolgálatot fejeleszthetnék, ilyen irányba és persze a webshopot is, mert fetöltőkártyát, még midíg nem lehet venni, se feltölteni, pedig az összes mobilszolgátató weboldalán lehet és jónéhány bank weboldalán is.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-12-25 16:50:12]
[előzmény: (28205) Pappi01, 2011-12-25 16:36:34]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28207. Elküldve: 2011-12-25 16:41:47,

MinDigTv

[30969.]

Elvileg 1211-es vagy a 06-40-900-999-es telefonszámon.
[előzmény: (28205) Pappi01, 2011-12-25 16:36:34]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28206. Elküldve: 2011-12-25 16:39:54,

MinDigTv

[30970.]

Kapni csillapítót állítható kivitelben és fix értékkel is.
http://forgat-sat.hu/webshop/csillapito-szabalyoz-cst4612g-p-118.html
vagy
http://www.antennawebshop.hu/index.php?page_info=1177&auth=0
A koaxkábel jó a csatlakozásoknál, mert az is okozhat érdekes hibákat.
Antenna erősítő nélkül még nem láttam beltérit túlvezérelni sima antannával, persze minden lehet.
Próbáld másfelé fordítani az antennát, ha az adóra pont 90 fokra áll, akkor van a jelminimumon, a jelminőségnek valahol javulnia kell, vagy a boxal lehet még gond.
Az antennát, ha van jel, mindíg a legjobb jelminőségre kell állítani, nem a jelmaximumra, persze ez általában egybe esik. de nem mindíg.
Azt jó lenne tudni a telefunken ttr-300 mennyire tűri a magas jelszintet.
A nagy jelszintű analóg adás is zavarhat (elvileg),de a beltrinek illene tűrnie.
Olcsó dvb-t tunerkártyán láttam olyat, hogy a szomszédos csatornán ugyanazt megtalálta, pedig ott nem volt adás.
Az anrennát próbáld mozgani valamerre az a legegyszerűbb.
[előzmény: (28195) kope20, 2011-12-24 22:05:47]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Pappi01



Tagság: 2008-10-08 23:16:30
Tagszám: #64323
Hozzászólások: 3
28205. Elküldve: 2011-12-25 16:36:34,

MinDigTv

[30971.]

Szuper! Milyen számon? Köszi!
[válaszok erre: #28207 #28208 #28209] [előzmény: (28204) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-25 16:35:40]
Zöldfülű
Pappi01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28204. Elküldve: 2011-12-25 16:35:40,

MinDigTv

[30972.]

Telefonon fel kell hívni őket és aktiváltatni.
[válaszok erre: #28205] [előzmény: (28203) Pappi01, 2011-12-25 16:35:10]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Pappi01



Tagság: 2008-10-08 23:16:30
Tagszám: #64323
Hozzászólások: 3
28203. Elküldve: 2011-12-25 16:35:10,

MinDigTv

[30973.]

Üdv!

Szuper, hogyan tegyem?
[válaszok erre: #28204] [előzmény: (28202) zoro67, 2011-12-25 16:19:01]
Zöldfülű
Pappi01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
28202. Elküldve: 2011-12-25 16:19:01,

MinDigTv

[30974.]

aktiválni kell a kártyát

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #28203] [előzmény: (28201) Pappi01, 2011-12-25 16:04:40]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Pappi01



Tagság: 2008-10-08 23:16:30
Tagszám: #64323
Hozzászólások: 3
28201. Elküldve: 2011-12-25 16:04:40,

MinDigTv

[30975.]

Szép Napot!

A minap vettünk egy Mindig tv dekódert egy 12hó. előfizetéssel.Letelt a 7 nap és már csak a szabadon fogható adókat tudom nézni. Mi történhetett.Nem ír kártyahibát. Nem aktiválódott a kártya,vagy ezt külön kell aktiválni? Az info számuk egy vicc. Köszi a segítséget.
További kellemes ünnepeket!
[válaszok erre: #28202]
Zöldfülű
Pappi01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010776996612549 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail