Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499787/10 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (105/40
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

gyerekbela



Tagság: 2010-06-15 20:55:02
Tagszám: #85997
Hozzászólások: 11
20659. Elküldve: 2011-02-12 21:10:32,

MinDigTv

[38501.]


Állítólag működik a dolog!
Akkor nem hallot itt róla semmit?
[előzmény: (20658) szemil, 2011-02-12 20:35:02]
Zöldfülű
gyerekbela adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
20658. Elküldve: 2011-02-12 20:35:02,

MinDigTv

[38502.]

Arra én is csak gondolni tudok. icon33.gif
[válaszok erre: #20659] [előzmény: (20657) Leíratkozott felhasználó, 2011-02-12 20:30:12]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20657. Elküldve: 2011-02-12 20:30:12,

MinDigTv

[38503.]

Szerintem ingyen extrára gondolt icon50.gif
[válaszok erre: #20658] [előzmény: (20656) szemil, 2011-02-12 20:28:12]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
20656. Elküldve: 2011-02-12 20:28:12,

MinDigTv

[38504.]

[/url]http://forgat-sat.hu/webshop/usb-dvbt-tuner-sim-kartyaolvaso-alcor-p-913.html[url]
Gondolom van olcsóbb is keress a neten.
[válaszok erre: #20657] [előzmény: (20653) gyerekbela, 2011-02-12 17:50:45]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyerekbela



Tagság: 2010-06-15 20:55:02
Tagszám: #85997
Hozzászólások: 11
20655. Elküldve: 2011-02-12 20:09:28,

MinDigTv

[38505.]

Milyen progi kell hozzá hogy szabad legyen az extra is és milyen USB-s vevő?
[válaszok erre: #20660] [előzmény: (20654) Layosh, 2011-02-12 17:54:33]
Zöldfülű
gyerekbela adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
20654. Elküldve: 2011-02-12 17:54:33,

MinDigTv

[38506.]

Van ilyen, mire vagy kíváncsi?

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[válaszok erre: #20655] [előzmény: (20653) gyerekbela, 2011-02-12 17:50:45]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyerekbela



Tagság: 2010-06-15 20:55:02
Tagszám: #85997
Hozzászólások: 11
20653. Elküldve: 2011-02-12 17:50:45,

MinDigTv

[38507.]


Sziasztok!

Ki hallot már az USB-s DVB-T néhető Pc-s verziójáról? Na persze EXTRA kivitelben?
Van itt egy fórum, de nem nézi senki ezért gondoltam hátha itt valaki tudja a +oldást!

Üdv.


[válaszok erre: #20654 #20656] [előzmény: (20652) nocsakk, 2011-02-11 20:31:25]
Zöldfülű
gyerekbela adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nocsakk



Tagság: 2007-10-03 05:33:41
Tagszám: #49910
Hozzászólások: 3176
20652. Elküldve: 2011-02-11 20:31:25,

MinDigTv

[38508.]

Árverési oldalak? icon2.gif

http://www.mtv.co.uk/channels/mtv-rocks

MTV Rocks és Vh1 Classic fan
[válaszok erre: #20653] [előzmény: (20651) supertech, 2011-02-11 20:19:33]
Kiváló dolgozó
nocsakk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


supertech



Tagság: 2010-01-22 12:34:36
Tagszám: #81551
Hozzászólások: 8
20651. Elküldve: 2011-02-11 20:19:33,

MinDigTv

[38509.]

A T-s gazdaságos antenna még kapható valahol? Én pesten sehol nem találom.
[válaszok erre: #20652]
Zöldfülű
supertech adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nocsakk



Tagság: 2007-10-03 05:33:41
Tagszám: #49910
Hozzászólások: 3176
20650. Elküldve: 2011-02-11 19:27:18,

MinDigTv

[38510.]

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítségét!Ha odaköltöztünk írok fejleményekről.(Mondjuk még nem tudjuk párommal milyen albérletbe megyünk),de egy tescos szobaantennát beszerzek(analóg adások vételére gondolom elég lesz tuti?)


http://www.mtv.co.uk/channels/mtv-rocks

MTV Rocks és Vh1 Classic fan
Kiváló dolgozó
nocsakk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


roberts5



Tagság: 2009-06-05 10:43:21
Tagszám: #75084
Hozzászólások: 475
20649. Elküldve: 2011-02-11 18:15:32,

MinDigTv

[38511.]

Nagyon függ attól,hogy hova költözöl. A Zala és a Válicka völgyébe és a domboldalakra épült a város. A Road show keretében 'part_wish' -ék a belvárosi szálloda egyik termében helyezték el a kültéri antennát így volt vételük. Lényegében a belvárosban az Euro... tévéket árusító üzletben parabolahálós erősítős szobaantennával a földszinten volt vételük mikor ott voltam tavaly. Nekem szintén a belvárosban a másodikon 7-8 méter magasan van vételem Vasvár (Hegyhátsál) irányából az adóval ellentétes oldalon szobában Tescós és az USB stick-hez kapott antennával is. Persze nem stabil. A biztos vétel érdekében erősítős lepke van kint az erkélyen és ezzel a magyar adók mellett az osztrák és időszakosan a horvát adók felől is van vételem. A beltéri vétel az egész városban szerintem csak a Bazita-i tévétoronyba telepített dvb-t adókkal lenne biztosítható.
[előzmény: (20644) nocsakk, 2011-02-11 12:32:31]
Törzstag
roberts5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Melba



Tagság: 2004-12-30 09:50:56
Tagszám: #14732
Hozzászólások: 755
20648. Elküldve: 2011-02-11 16:41:29,

MinDigTv

[38512.]

Sziasztok,
Leszögezném, hogy helyi viszonylatban nincs tapasztalatom a vételt illetöen, de vasvár 20km-re van Egerszegtöl légvonalban és 50 KW-al ad, szerintem ennek jönnie kell akár szoba antennával is.

--< LG 82UN85003LA TV, Mutant 4K HD51, VU+ UNO, 100cm Gibertini forgatóval, földi: ATX91 Yagi, Triax FM3, ALCAD AM-356 közösitő erősitő+ALCAD AL-105 táp, vételi hely Mór Fejér megye
[előzmény: (20647) noni76, 2011-02-11 14:05:04]
Törzstag
Melba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


noni76



Tagság: 2006-03-04 18:43:34
Tagszám: #27989
Hozzászólások: 92
20647. Elküldve: 2011-02-11 14:05:04,

MinDigTv

[38513.]

szia t65lalának igaza van csak kabhegy az ideális vételi lehetőség vagy kanizsa de csak tetőantennával de ahogy észrevettem minél jobb a lefedetség .
[válaszok erre: #20648] [előzmény: (20644) nocsakk, 2011-02-11 12:32:31]
Kezdő
noni76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
20646. Elküldve: 2011-02-11 13:31:44,

MinDigTv

[38514.]

Az ország túlsó feléből írok , de , mert a 80-as években "éltem" ott egy ideig , volt szerencsém beállítani egypár antennát , nem sok jóval biztatlak ! Egy domboldalban épült város , osztrák adók darab dróttal jött , de az egerszegi adótorony fikát se ért ! A város magasabb részein Kabhegyről inkább van vételi lehetőség , de csak tetőantennával , szobaival ne is kísérletezz !
[előzmény: (20644) nocsakk, 2011-02-11 12:32:31]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
20645. Elküldve: 2011-02-11 12:40:42,

MinDigTv

[38515.]

Szia !
Szabolcs mindig elmarad mindenben sajnos !
Budapesttől 35 Km-re a teljes Dunakanyarban nincs DVB-T vétel ! Az analóg földi adások vétele is nehézkes !
Te már látod az alagút végét ! Örülj neki.
Üdv, Gábor
[előzmény: (20643) nsanya72, 2011-02-11 11:47:48]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nocsakk



Tagság: 2007-10-03 05:33:41
Tagszám: #49910
Hozzászólások: 3176
20644. Elküldve: 2011-02-11 12:32:31,

MinDigTv

[38516.]

Sziasztok.Lehet Zalaegerszegre költözünk.Megnéztem a mindigtv honlapján a lefedettségi térlépet,és ha jól láttam nincs beltéri lefedettség a városban a vasvári erősítőről?Akinek van tapasztalata a zalaegerszegi vételi viszonyokról kérem ossza meg.Szobaantennát tudnék csak használni!Köszönöm

http://www.mtv.co.uk/channels/mtv-rocks

MTV Rocks és Vh1 Classic fan
[válaszok erre: #20646 #20647 #20649]
Kiváló dolgozó
nocsakk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nsanya72



Tagság: 2010-09-28 14:26:55
Tagszám: #88885
Hozzászólások: 304
20643. Elküldve: 2011-02-11 11:47:48,

MinDigTv

[38517.]

Igen csak F.gyarmat még csak év vége.
Én pedig N.ecseden lakom és gyenge nagyon a vétel.
Szabolcs mindig elmarad mindenben sajnos.
De azért köszi.
[válaszok erre: #20645] [előzmény: (20642) part_wish, 2011-02-11 11:40:31]
Törzstag
nsanya72 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20642. Elküldve: 2011-02-11 11:40:31,

MinDigTv

[38518.]

nyírbátorban tokaj már most is vehető, de igazából fehérgyarmat látná el a várost és környékét teljes egészében év végétől, tehát nem értem, miért is kellene oda átjátszó.
[válaszok erre: #20643] [előzmény: (20638) nsanya72, 2011-02-11 09:58:47]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
20641. Elküldve: 2011-02-11 11:22:37,

MinDigTv

[38519.]

Kab-hegy szobaantennával Budapesten? Az szép teljesítmény, Érden nekem eddig egyszer sikerült csak fogni egy tavaly nyári terjedés alkalmával.
[előzmény: (20634) xule, 2011-02-10 22:22:18]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sas2008



Tagság: 2009-01-22 10:37:28
Tagszám: #69505
Hozzászólások: 439
20640. Elküldve: 2011-02-11 11:20:32,

MinDigTv

[38520.]

http://sat.hu/download/um/User%20Manual_SYNAPS_THD2800_HU.pdf

----------------------------------------------------
DVB-S2 Freesat V7 Receptor Satellite / Amiko Alien 2+ OpenPli 7 / Vu+ Solo2 OpenAtv 7.3 / VU+ Duo 4K SE OpenAtv 8.0.0 /
-=V=- SaS (Hun)
[előzmény: (20639) nrc, 2011-02-11 10:18:29]
Törzstag
sas2008 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nrc



Tagság: 2009-02-25 13:52:16
Tagszám: #70968
Hozzászólások: 47
20639. Elküldve: 2011-02-11 10:18:29,

MinDigTv

[38521.]

Üdv!

Van valakinek információja arról, hogy a Synaps THD-2800 dvb-t vevő jól kezeli-e az AFD kapcsolójelet, illetve, hogy milyen a készülék érzékenysége?

Érdekes, hogy a gyári termékinformációkból jellemzően nem lehet megtudni, hogy egy doboz kezeli-e az AFD-t, pedig ennek hiányában 4:3-as képarányú TV-hez kb. nem is érdemes használni.
[válaszok erre: #20640]
Zöldfülű
nrc adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nsanya72



Tagság: 2010-09-28 14:26:55
Tagszám: #88885
Hozzászólások: 304
20638. Elküldve: 2011-02-11 09:58:47,

MinDigTv

[38522.]

Sziasztok.
Valaki tud mondani arról,hogy Nyírbátorban lessz-e átjátszó adó?
Csak én is halottam.
Előre is köszi.
[válaszok erre: #20642]
Törzstag
nsanya72 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
20637. Elküldve: 2011-02-11 08:24:20,

MinDigTv

[38523.]

Szia.

Egyeztetni kell az ukrán és a román hatóságokkal is, mindketten későbbre tervezik az átállást...
[előzmény: (20636) vakegér1276, 2011-02-11 06:52:33]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
20636. Elküldve: 2011-02-11 06:52:33,

MinDigTv

[38524.]

Szia!


A Szerb lekapcsolás után, nálunk hol várható még változtatás a budapesti adón kívül?

Előre is Köszönöm!
[válaszok erre: #20637] [előzmény: (20633) part_wish, 2011-02-09 20:32:32]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
20635. Elküldve: 2011-02-10 22:25:56,

MinDigTv

[38525.]

"hallottunk itt már olyat is, hogy DVB-T2-ben akarnak indulni"

Ja, erre azt mondta az ottani AH, hogy erre nincsenek cuccaik és hát vevő se igen...
Szóval lehet, hogy marad a DVB-T/MPEG4.
[előzmény: (20630) part_wish, 2011-02-09 19:06:04]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01187801361084 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail