Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/0 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (34/9
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
47613. Elküldve: 2015-10-03 08:29:35,

MinDigTv

[11626.]

Hát, ez a Samu nem a legjobban sikerültek közé tartozik, nekem a kisebb volt (P2270HD), monitornak elment, de tévézésre nem volt kifejezetten alkalmas... Most Samu T24D590 van, no ez már lényegesen jobban sikerült darab... :)



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (47606) fgabor87, 2015-10-02 22:00:36]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
47612. Elküldve: 2015-10-03 05:31:53,

MinDigTv

[11627.]

Ez nem az SD változat? Ha igen, akkor értelmetlen az összehasonlítás, mivel a Mindig TV-n a HD változat szerepel az M1-ből.
A szolgáltatók az SD változatot már a HD verzióból állítják elő, normál tv-re szerintem ez az SD bőven jó, lapos tv-re meg ott a HD.
[válaszok erre: #47614] [előzmény: (47598) fgabor87, 2015-10-02 18:27:45]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xule



Tagság: 2009-07-01 22:23:48
Tagszám: #75863
Hozzászólások: 1306
47611. Elküldve: 2015-10-02 23:49:33,

MinDigTv

[11628.]

Volt ahol 5156 volt sr érték, mert a 8MHz sáv 3/4-ét használták (arányosan csökkentett). Ezt néhány tv nem értelmezte jól....
Kiváló dolgozó
xule adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


EnJoe



Tagság: 2004-10-20 08:27:53
Tagszám: #13293
Hozzászólások: 1938
47610. Elküldve: 2015-10-02 23:42:41,

MinDigTv

[11629.]

Egyik sem nyert! 8 MHz-es csatornában európai ajánlás szerint (EN 300.429 & ITU-T J.83 Annex A) 256 QAM esetén az SR: 6.952 Msps. Kisebb érték is alkalmazható, de akkor a csatorna sávszélessége kisebb lesz...@fgabor87: miből gondolod, hogy a "T" IPTV-je nem szabványos?
[előzmény: (47607) t65lala, 2015-10-02 22:18:28]
Kiváló dolgozó
EnJoe adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tomiii



Tagság: 2015-06-19 09:38:59
Tagszám: #131703
Hozzászólások: 44
47609. Elküldve: 2015-10-02 22:58:21,

MinDigTv

[11630.]

Holnaptól lesz 2 hétig AXN is.
-----------------------------------------------------------------
Feltöltőkártyás Extra Alapcsomagnál hogy megy ez a 15 napon belüli lemondás? A dekódert (kártyával egy dobozban volt) kötelező visszaküldenem?
[előzmény: (47608) Zolien, 2015-10-02 22:39:46]
Zöldfülű
Tomiii adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47608. Elküldve: 2015-10-02 22:39:46,

MinDigTv

[11631.]

Melyik a harmadik?
[válaszok erre: #47609] [előzmény: (47602) Tomiii, 2015-10-02 20:36:09]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
47607. Elküldve: 2015-10-02 22:18:28,

MinDigTv

[11632.]

"6875-ös symbol rate"
az elírás , nem ?
inkább 6900 lesz az !
[válaszok erre: #47610] [előzmény: (47606) fgabor87, 2015-10-02 22:00:36]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47606. Elküldve: 2015-10-02 22:00:36,

MinDigTv

[11633.]

Samsung P2470HD

A 256-os QAM-nál nem szabványos a 6875-ös symbol rate. De ez így már nagyon off.
És a telekomra mindig is jellemző volt a szabványtalanság, IPTV esetén is, és mindenhol máshol. Nem véletlen, hogy csak saját eszközökkel működik a szolgáltatás, és másikra nem is adnak még csak supportot sem. Ha bejelentem, hogy a tv-men nem működik a digitális adás, ki sem jönnek.
[válaszok erre: #47607 #47613 #47624] [előzmény: (47605) Atilu, 2015-10-02 21:29:12]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
47605. Elküldve: 2015-10-02 21:29:12,

MinDigTv

[11634.]

"symbol rate sem szabványos"

Megírnád, hogy melyik szabványra gondolsz emiatt?
[válaszok erre: #47606] [előzmény: (47603) fgabor87, 2015-10-02 21:02:28]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


EnJoe



Tagság: 2004-10-20 08:27:53
Tagszám: #13293
Hozzászólások: 1938
47604. Elküldve: 2015-10-02 21:13:30,

MinDigTv

[11635.]

"fgabor87", esetleg leírhatnád a TV típusát, mert úgy olvasom, azzal a készülékkel nagyon sok baj van...nálam egy 4 éves LG TV-n tökéletesen működik a "T" DVB-C-je. Mondjuk annyi bajom van, hogy vagy kábeles vagy földi digitálist tud, a kettőt együtt nem. :(
[előzmény: (47603) fgabor87, 2015-10-02 21:02:28]
Kiváló dolgozó
EnJoe adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47603. Elküldve: 2015-10-02 21:02:28,

MinDigTv

[11636.]

Más szolgáltatónál működik, és volt már cserélve is.
Nem tudom, a symbol rate sem szabványos, és epg sem működik egyáltalán, Nem véletlen.
[válaszok erre: #47604 #47605] [előzmény: (47601) Atilu, 2015-10-02 19:26:46]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tomiii



Tagság: 2015-06-19 09:38:59
Tagszám: #131703
Hozzászólások: 44
47602. Elküldve: 2015-10-02 20:36:09,

MinDigTv

[11637.]

Ilyen se volt még, hogy egyszerre 3 előfizetéses csatorna nyitva...
-----------------------------------------------------------------
Feltöltőkártyás Extra Alapcsomagnál hogy megy ez a 15 napon belüli lemondás? A dekódert (kártyával egy dobozban volt) kötelező visszaküldenem?
[válaszok erre: #47608]
Zöldfülű
Tomiii adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
47601. Elküldve: 2015-10-02 19:26:46,

MinDigTv

[11638.]

Az az stb lényegében egy ajándék.
Bármilyen forgalomban kapható dvb-c-s stb-vel megy.
A TV-d szerintem sz@r egyszerűen.
Milyen szabványtalanságról írsz?
[válaszok erre: #47603] [előzmény: (47600) fgabor87, 2015-10-02 19:06:49]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47600. Elküldve: 2015-10-02 19:06:49,

MinDigTv

[11639.]

Ezt adják, tehát mindenkinél ilyen lesz a minőség. Nem is lehet tőlük másikat kérni.
Esetleg vehetsz sajátot, de nincs rá garancia, hogy menni fog vele. Az én LCD TV-mmel nem is működik, szerelő meg csak vonogatja a vállát, hogy műszer szerint minden rendben. Ez az átka a szabványtalanságnak.
[válaszok erre: #47601] [előzmény: (47599) sztar1, 2015-10-02 18:43:15]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
47599. Elküldve: 2015-10-02 18:43:15,

MinDigTv

[11640.]

hát a humax az sosem volt egy nagy favorit vagy minöségi megjelenitö!

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #47600] [előzmény: (47598) fgabor87, 2015-10-02 18:27:45]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47598. Elküldve: 2015-10-02 18:27:45,

MinDigTv

[11641.]

Akinek nem tetszik a MinDigTV képminősége, az gyönyörködhet a Telekom digitális kábeltv képminőségében.
https://youtu.be/S4JJJ6pxqQA
Főleg a feliratok és sávok széleire érdemes koncentrálni.
[válaszok erre: #47599 #47612]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
47597. Elküldve: 2015-10-02 17:26:50,

MinDigTv

[11642.]

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/televizio-sok-haztartasbol-eltunhet-a-sport-tv-2441589
[válaszok erre: #47625]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Jumapili



Tagság: 2015-03-05 19:49:00
Tagszám: #131361
Hozzászólások: 606
47596. Elküldve: 2015-10-02 16:18:26,

MinDigTv

[11643.]

Ott megy pl. az egyik legjobb sorozat (IMDb 8.0) Murdoch nyomozó rejtélyei.
[előzmény: (47595) Zolien, 2015-10-02 16:11:09]
Törzstag
Jumapili adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47595. Elküldve: 2015-10-02 16:11:09,

MinDigTv

[11644.]

Jó a Story4. A VHS-idõkben örültünk volna ilyen képzajmentességnek. Kb. a tartalom is akkori. :)
[válaszok erre: #47596]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47594. Elküldve: 2015-10-02 16:07:18,

MinDigTv

[11645.]

Úgy értem egy alapvetõen jobb gazdasági környezetben még az oda szabott díjak mellett is több dedikált tartalmat tudnak adni, még ha fajlagosan ugyanannyiba kerül is a sportcsomag. Nem fog változni, igaz. Azt nem tudom honnan a muníciód. Torrent?
[előzmény: (47593) gurabli, 2015-10-02 16:02:20]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gurabli



Tagság: 2010-08-04 09:34:06
Tagszám: #87393
Hozzászólások: 413
47593. Elküldve: 2015-10-02 16:02:20,

MinDigTv

[11646.]

Nem, piactól függ, hogy mi mennyibe kerül. És igen, nem véletlenül drágák a jogok, hiszen ennyire népszerű, ez is magyarázza, miért ennyire fontos.
Ha nem lenne benne üzlet, akkor nem venné meg senki, holott egymás nyakát törik, hogy kinél legyenek a jogok.

Persze, hogy drága pl. a BL vagy Premier League, de a Serie A és La Liga is, biztos, hogy sokkal több, mint a doppingos bringásokra leszerződni:)

No, de nem érdekes, úgysem változik semmi, attól, hogy itt irkálok:)
[válaszok erre: #47594] [előzmény: (47592) Zolien, 2015-10-02 15:53:48]
Törzstag
gurabli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47592. Elküldve: 2015-10-02 15:53:48,

MinDigTv

[11647.]

Arányok ide, arányoknda, azért a közvetítési jogok csak ugyanannyiba kerülnek, nem? Nagyobb erszénybõl eleve könnyebb adni is.
[válaszok erre: #47593] [előzmény: (47590) gurabli, 2015-10-02 13:23:33]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
47591. Elküldve: 2015-10-02 13:25:19,

MinDigTv

[11648.]

Errol van szó.
[előzmény: (47590) gurabli, 2015-10-02 13:23:33]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


gurabli



Tagság: 2010-08-04 09:34:06
Tagszám: #87393
Hozzászólások: 413
47590. Elküldve: 2015-10-02 13:23:33,

MinDigTv

[11649.]

Jaaaj, könyörgöm, ne gyere ezzel. Nézd meg mennyi a keresetük:) És rögtön nem olyan vészes:) Persze még ezekben az arányokban is sok, elismerem.
Ha megnézed a magyar bérekhez viszonyítva az itteni full csomagokat, rögtön nem is olyan olcsó.

Na, de ez off.
[válaszok erre: #47591 #47592] [előzmény: (47589) Leíratkozott felhasználó, 2015-10-02 13:17:44]
Törzstag
gurabli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
47589. Elküldve: 2015-10-02 13:17:44,

MinDigTv

[11650.]

Majd ha az elofizetés is annyi lesz mint a Sky-nál, akkor ne félj nem lenne tilitoli a csatornákkal. Nézdd meg mennyi a sport csomag a Sky-nál. Kb. 18000 ft havonta.
[válaszok erre: #47590] [előzmény: (47588) gurabli, 2015-10-02 12:54:23]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010865926742554 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail