Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499735/56 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (86/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 492 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Univerzális Enigma2

(üzenet: 12295, Sat)
 

Smart0



Tagság: 2015-07-23 16:54:56
Tagszám: #131807
Hozzászólások: 1977
3072. Elküldve: 2020-03-15 00:11:46,

Univerzális Enigma2

[9226.]

Frissítettem OpenPli 7.0-ról OpenPli 7.2-re. Korábban tudtam használni a z Enigma2 SatFinder appot, de mos nem tud csatlakozni. Ezt engedélyezni kell valahol?
Azt be lehet állítani, hogykézi keresésnél a rádió állomásokat ne tárolja le?
Kiváló dolgozó
Smart0 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
3071. Elküldve: 2020-03-11 10:57:12,

Univerzális Enigma2

[9227.]

sziasztok erre van megoldás? Open Vision
Solo4k UPC kábel tv modul


zCEhFvC.png

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


malvin



Tagság: 2003-09-17 14:53:50
Tagszám: #6620
Hozzászólások: 585
3070. Elküldve: 2020-03-10 05:33:23,

Univerzális Enigma2

[9228.]

ViX-ben mit jelent, ha a box kijelzőjén és az tv-n az info sávban egy ilyen jel villog? Reboot után elünt.
wix2.png
Törzstag
malvin adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


qvadis



Tagság: 2003-05-15 21:37:50
Tagszám: #4182
Hozzászólások: 1218
3069. Elküldve: 2020-03-05 13:31:24,

Univerzális Enigma2

[9229.]

Márciusba kiadtak uj imaget Dream Elite 6.0 OE 2.5 és Newnigma2 OE 2.5-öt.
Kiváló dolgozó
qvadis adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
3068. Elküldve: 2020-03-04 16:49:21,

Univerzális Enigma2

[9230.]

Egy olasz fórum és image készítők bezártak.

notes satlodge forum is closed down now

thankyou to all satlodge team for the support on past years
unluckily we had a team glitchy and is impossible to carryon
satloge would like to tanks
admin loda
super moderato infinity
mod sansiro
best wishing to all user
satlodge wishing all the best for the future
regards to all

megjegyzi, hogy a satlodge fórum már bezárt

köszönet minden satlodge csapatnak az elmúlt évek támogatásáért
  szerencsétlen volt egy csapatunk, akinek nehéz volt és lehetetlen továbbvinni
satloge szeretne tankok
admin loda
szuper moderato végtelenség
mod sansiro
minden felhasználónak kívánva
satlodge minden jót kívánva a jövőnek
mindenki tekintetében

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


resTore



Tagság: 2005-03-15 19:04:25
Tagszám: #16740
Hozzászólások: 1044
3067. Elküldve: 2020-03-03 19:49:39,

Univerzális Enigma2

[9231.]

Vannak ám nagyon ügyes emberkék!!!
Azért leírom h volt nekem is olyan problémám hogy még port sem volt nyitva a 8001 re ,es vagy 4 ipcímet (egyenként) találtam az infóban, h streamelik az egyik műsort! Persze HD kellett nekik! Router microtik volt akkor (biztosan jó tűzfallal) és mégis.
Most tomato van fenn ,azóta minden rendben.

De most én is becsuktam ezt a kaput is.

üdv.
resTore
[előzmény: (3066) Kenderice, 2020-03-03 16:10:11]
Kiváló dolgozó
resTore adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kenderice



Tagság: 2003-02-13 00:00:00
Tagszám: #1008
Hozzászólások: 1471
3066. Elküldve: 2020-03-03 16:10:11,

Univerzális Enigma2

[9232.]

Tőlem is lopták anno.
Elég volt forwardolnom a portot kifelé egy húszezer feletti portra. Azóta nincs gondom.
[válaszok erre: #3067] [előzmény: (3057) resTore, 2020-03-02 06:21:28]
Kiváló dolgozó
Kenderice adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyógyegér



Tagság: 2006-05-11 18:38:35
Tagszám: #30477
Hozzászólások: 903
3065. Elküldve: 2020-03-03 14:04:47,

Univerzális Enigma2

[9233.]

Köszönöm szépen! icon50.gif
[előzmény: (3062) resTore, 2020-03-02 10:12:44]
Törzstag
gyógyegér adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kj1008



Tagság: 2015-12-18 18:31:25
Tagszám: #132288
Hozzászólások: 614
3064. Elküldve: 2020-03-03 14:04:46,

Univerzális Enigma2

[9234.]

Openatv 6.4 esetében letiltható az FTP-hez szükséges jelszó beírás?
Törzstag
kj1008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3063. Elküldve: 2020-03-03 13:49:12,

Univerzális Enigma2

[9235.]

laosznak uzenem, hogy nem tudok PU-t írni, le vagyok nálad tiltva
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


resTore



Tagság: 2005-03-15 19:04:25
Tagszám: #16740
Hozzászólások: 1044
3062. Elküldve: 2020-03-02 10:12:44,

Univerzális Enigma2

[9236.]

Kísérletezgettem egy picit a PLI -vel.
Most 7.2 van fenn ,és kódolja a streamet rendesen!

2 helyen be kell kapcsolni.

1. menü--> bővítmények-->openwebif Engedélezze a hitelesítést a streaminghez.

2.beállítások-->rendszer-->testreszabás-->azonosítás megkövetése a HTTP streamek esetén.

Ezeket kapcsold be ,és jó lesz.

üdv.
resTore
[válaszok erre: #3065] [előzmény: (3059) resTore, 2020-03-02 07:22:28]
Kiváló dolgozó
resTore adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3061. Elküldve: 2020-03-02 09:45:41,

Univerzális Enigma2

[9237.]

Elnézést az admintól, de nem tudtam, hogy nem szabad ugyanazt több helyre beírni! Mire kiderült, már nem tudom törölni.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
3060. Elküldve: 2020-03-02 08:49:43,

Univerzális Enigma2

[9238.]

Végképp búcsúzhatunk a S.. DE-től?! Szombat óta hozzá alakított OScam-mal se megy, csak akadozik. Más info?
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


resTore



Tagság: 2005-03-15 19:04:25
Tagszám: #16740
Hozzászólások: 1044
3059. Elküldve: 2020-03-02 07:22:28,

Univerzális Enigma2

[9239.]

Azt passzolom, de mindegy is ha sikerulne akkor sem ersz el vele semmit sem ,mert akkor azon a porton jonnek be es streamelnek. Szerintem.
En ugy gondolom h a megoldas az az lenne ha a stream portot lehetne vedeni felhasznalonev jelszo parossal.
Ugyan a pliben be lehet kapcsolni ezt a funkciot ,de attol meg valami nem stimmel mert akkor is streamelheto az adas.

üdv.
resTore
[válaszok erre: #3062] [előzmény: (3058) gyógyegér, 2020-03-02 06:55:45]
Kiváló dolgozó
resTore adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyógyegér



Tagság: 2006-05-11 18:38:35
Tagszám: #30477
Hozzászólások: 903
3058. Elküldve: 2020-03-02 06:55:45,

Univerzális Enigma2

[9240.]

Ezért kérdeztem , hogy hogyan lehet a 8001-est megváltoztatni.
[válaszok erre: #3059] [előzmény: (3057) resTore, 2020-03-02 06:21:28]
Törzstag
gyógyegér adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


resTore



Tagság: 2005-03-15 19:04:25
Tagszám: #16740
Hozzászólások: 1044
3057. Elküldve: 2020-03-02 06:21:28,

Univerzális Enigma2

[9241.]

Teljesen mindegy ha a 8001 nyitva van kifelé, mindegy hova forwardolod a portot,es mindegy h milyen jelszoval veded akkor is tudnak strimelni...

üdv.
resTore
[válaszok erre: #3058 #3066] [előzmény: (3055) gyógyegér, 2020-03-01 21:57:24]
Kiváló dolgozó
resTore adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tottika



Tagság: 2008-08-14 21:54:57
Tagszám: #62576
Hozzászólások: 552
3056. Elküldve: 2020-03-01 22:23:29,

Univerzális Enigma2

[9242.]

Amennyiben így van, akkor az előzőleg leírtak szerint emelni kell a biztonsági szintet. Figyelni és tiltani az IP-ket.

- USTYM 4K PRO - ME ELO UNO - DM800 -
[előzmény: (3055) gyógyegér, 2020-03-01 21:57:24]
Törzstag
tottika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyógyegér



Tagság: 2006-05-11 18:38:35
Tagszám: #30477
Hozzászólások: 903
3055. Elküldve: 2020-03-01 21:57:24,

Univerzális Enigma2

[9243.]

Open-pli van telepítve. Az info menűben látom a streamelő klienseknél.
[válaszok erre: #3056 #3057] [előzmény: (3054) tottika, 2020-03-01 21:52:58]
Törzstag
gyógyegér adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tottika



Tagság: 2008-08-14 21:54:57
Tagszám: #62576
Hozzászólások: 552
3054. Elküldve: 2020-03-01 21:52:58,

Univerzális Enigma2

[9244.]

Minden törhető, de próbálj erősebb jelszót és más felhasználónevet használni. Amúgy miből gondolod, hogy rád akadt valaki?

- USTYM 4K PRO - ME ELO UNO - DM800 -
[válaszok erre: #3055] [előzmény: (3052) gyógyegér, 2020-03-01 20:15:27]
Törzstag
tottika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


greba



Tagság: 2004-09-04 19:46:48
Tagszám: #12419
Hozzászólások: 1821
3053. Elküldve: 2020-03-01 20:37:20,

Univerzális Enigma2

[9245.]

Nem értem mi a gond. A routeredben megnyitott portot a külvilág felé átírod másikra,a BOX felé meg hagyod 8000-en.
Mondjuk a 80-ast sem árt áttenni,ha a webinterface is ki van engedve...
[előzmény: (3052) gyógyegér, 2020-03-01 20:15:27]
Kiváló dolgozó
greba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyógyegér



Tagság: 2006-05-11 18:38:35
Tagszám: #30477
Hozzászólások: 903
3052. Elküldve: 2020-03-01 20:15:27,

Univerzális Enigma2

[9246.]

Felhasználónév/jelszó is van.
[válaszok erre: #3053 #3054] [előzmény: (3051) tottika, 2020-03-01 19:38:04]
Törzstag
gyógyegér adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tottika



Tagság: 2008-08-14 21:54:57
Tagszám: #62576
Hozzászólások: 552
3051. Elküldve: 2020-03-01 19:38:04,

Univerzális Enigma2

[9247.]

Mindenképpen nyitnod kell portokat a világ felé és ezeket meg lehet találni, de lehet védeni őket. Például felhasználónév/jelszó párossal.

- USTYM 4K PRO - ME ELO UNO - DM800 -
[válaszok erre: #3052] [előzmény: (3050) gyógyegér, 2020-03-01 19:16:33]
Törzstag
tottika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyógyegér



Tagság: 2006-05-11 18:38:35
Tagszám: #30477
Hozzászólások: 903
3050. Elküldve: 2020-03-01 19:16:33,

Univerzális Enigma2

[9248.]

Szia. Pont ez a gondom. Működik minden, de időnként más is csatlakozik. Ezért szeretném megváltoztatni.
[válaszok erre: #3051] [előzmény: (3049) tottika, 2020-03-01 17:55:04]
Törzstag
gyógyegér adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tottika



Tagság: 2008-08-14 21:54:57
Tagszám: #62576
Hozzászólások: 552
3049. Elküldve: 2020-03-01 17:55:04,

Univerzális Enigma2

[9249.]

Meg lehet változtatni, de felesleges erőlködni vele. Portforward-al megoldható a külső elérés.


- USTYM 4K PRO - ME ELO UNO - DM800 -
[válaszok erre: #3050] [előzmény: (3047) gyógyegér, 2020-03-01 16:17:33]
Törzstag
tottika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5439
3048. Elküldve: 2020-03-01 17:26:58,

Univerzális Enigma2

[9250.]

Az E2iplayer deps plugint is telepíteni kell.
Függőségek.

***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[előzmény: (3044) sandorkis, 2020-03-01 14:03:12]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Univerzális Enigma2

(üzenet: 12295, Sat)
 
    / 492 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.009911060333252 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail