Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Susnyas

Tagság: 2006-10-23 21:08:42 Tagszám: #36261 Hozzászólások: 601 |
6361. Elküldve: 2014-11-08 07:12:59, Sportmusorok
|
[3701.] |
A ma esti MKB MVM veszpém Seha liga meccsét közvetítik valahol?
Solo2 - Solo2 - Zero
|
| | | [válaszok erre: #6362] |
|
|
Törzstag
|
|
 Juve

Tagság: 2009-10-29 12:03:57 Tagszám: #79134 Hozzászólások: 592 |
6360. Elküldve: 2014-11-07 15:36:05, Sportmusorok
|
[3702.] |
Abból a 80 milliárdból telik rá....
|
| | |
[előzmény: (6359) SiriusBlack, 2014-11-07 14:01:04] |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6357. Elküldve: 2014-11-01 18:45:41, Sportmusorok
|
[3705.] |
A többi "nagy" szogáltatónál annyira azért nem fogható....
|
| | |
[előzmény: (6356) vpeti22, 2014-11-01 18:29:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3990 |
6356. Elküldve: 2014-11-01 18:29:51, Sportmusorok
|
[3706.] |
Illetve DIGI Sport-ja, mivel a csatorna nemcsak a DIGI-nél fogható.
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | | [válaszok erre: #6357] |
[előzmény: (6354) SiriusBlack, 2014-11-01 17:04:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6355. Elküldve: 2014-11-01 17:46:46, Sportmusorok
|
[3707.] |
Így igaz....
köztük én is
|
| | |
[előzmény: (6353) SiriusBlack, 2014-11-01 17:03:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6354. Elküldve: 2014-11-01 17:04:24, Sportmusorok
|
[3708.] |
Legalábbis, akinek van DIGI-je azok így gondolkodnak.
|
| | | [válaszok erre: #6356] |
[előzmény: (6353) SiriusBlack, 2014-11-01 17:03:43] |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6353. Elküldve: 2014-11-01 17:03:43, Sportmusorok
|
[3709.] |
És, aki nem látja az meg le van csinálva.
|
| | | [válaszok erre: #6354 #6355] |
[előzmény: (6349) taurus, 2014-10-31 17:44:21] |
|
Törzstag
|
|
 kovpeti

Tagság: 2009-02-01 16:14:43 Tagszám: #69941 Hozzászólások: 292 |
6352. Elküldve: 2014-11-01 13:33:41, Sportmusorok
|
[3710.] |
Végre egy normális csatornához került akkor.
|
| | |
[előzmény: (6348) attila.scourgeofgod, 2014-10-31 16:38:36] |
|
Haladó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6351. Elküldve: 2014-11-01 11:00:27, Sportmusorok
|
[3711.] |
Állítólag ez is volt az eredeti terv, hogy majd később átpasszolják a DIGI-nek csak kérdés, hogy minek hülyítették be a közvéleményt?
|
| | |
[előzmény: (6348) attila.scourgeofgod, 2014-10-31 16:38:36] |
|
Törzstag
|
|
 kungfuman

Tagság: 2010-02-25 16:26:37 Tagszám: #82740 Hozzászólások: 645 |
6350. Elküldve: 2014-10-31 21:15:28, Sportmusorok
|
[3712.] |
Ezért... kell az M4 sport. Már évekkel ez előtt kellett volna, hogy összefogja a Magyar vonatkozású sportokat.
Csak itt meg attól tartok, ki maradnak az államilag nem támogatott... pedig világbajnokaink vannak... Nagyon sok egyéni sportoló van, akikről csak utólag hallunk, ha hallunk...
|
| | |
[előzmény: (6348) attila.scourgeofgod, 2014-10-31 16:38:36] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6349. Elküldve: 2014-10-31 17:44:21, Sportmusorok
|
[3713.] |
Aki látja annak legalább jobb lesz a minőség....
|
| | | [válaszok erre: #6353] |
[előzmény: (6348) attila.scourgeofgod, 2014-10-31 16:38:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6347. Elküldve: 2014-10-30 18:42:03, Sportmusorok
|
[3715.] |
Én úgy tudom ,hogy a Seha egyik kikötése, hogy országos lefedettségű csatorna közvetítése a meccseket. A többi dolgok hátteréről nem tudok, de jól lenne, hogy ha továbbra is olyan csatorna közvetítse a Veszprém SEHA-meccseit, ami az összes kábelszolgáltatónál elérhető.
|
| | | [válaszok erre: #6348] |
[előzmény: (6346) kovpeti, 2014-10-30 18:19:02] |
|
Törzstag
|
|
 kovpeti

Tagság: 2009-02-01 16:14:43 Tagszám: #69941 Hozzászólások: 292 |
6346. Elküldve: 2014-10-30 18:19:02, Sportmusorok
|
[3716.] |
Igen, a kézilabdát kedvelők szemszögéből óriási hibát követett el. Eleve várható volt, hogy ez lesz a vége, ha egy ilyen csatornával szerződnek.
A baj csak az, hogy szerintem az illető a saját szemszögéből nézi a dolgokat, és úgy nézve, saját maga biztosan nagyon jól járt ezzel a szerződéssel...
|
| | | [válaszok erre: #6347] |
[előzmény: (6344) SiriusBlack, 2014-10-30 18:07:59] |
|
Haladó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6344. Elküldve: 2014-10-30 18:07:59, Sportmusorok
|
[3718.] |
Azért , aki megkötötte az 5 meccses szerződést a Veszprémiek részéről az óriási hibát követett el.
|
| | | [válaszok erre: #6346] |
[előzmény: (6342) attila.scourgeofgod, 2014-10-30 17:02:20] |
|
Törzstag
|
|
 NoOne

Tagság: 2003-08-31 20:29:27 Tagszám: #6393 Hozzászólások: 220 |
6343. Elküldve: 2014-10-30 17:40:04, Sportmusorok
|
[3719.] |
Ezért nem lenne szabad eleve megvenie egy ilyen csatornának a közvetítési jogokat. (Na meg persze eladni sem!) Nem ez a profiljuk, egyszerüen nincs rá szükségük.
|
| | |
[előzmény: (6342) attila.scourgeofgod, 2014-10-30 17:02:20] |
|
Haladó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6342. Elküldve: 2014-10-30 17:02:20, Sportmusorok
|
[3720.] |
No comment...
Idézet:
| Befejeződnek a SEHA Liga közvetítések a PRO4-en
Október 22-én utoljára láthatták a PRO4 nézői az MKB-MVM Veszprém kézilabdacsapat mérkőzéseit a SEHA ligában. Az elmúlt szezonban bajnoki illetve kupagyőzelmet arató MKB-MVM Veszprém a hazai porond és a Bajnokok Ligája mellett indult a főként dél-európai csapatokat tömörítő SEHA Liga küzdelmeiben is.
A PRO4 a veszprémi csapat öt mérkőzését közvetítette. A csatorna az összecsapások képernyőre tűzésével teljesítette szerződéses kötelezettségeit, a SEHA liga további mérkőzéseinek közvetítésére vonatkozóan azonban már nem hosszabbítja meg a megállapodást.
| |
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #6343 #6344] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3006 |
6341. Elküldve: 2014-10-25 19:08:11, Sportmusorok
|
[3721.] |
Igen, siet a hang a képhez képest.
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
|
| | |
[előzmény: (6340) zolibá, 2014-10-25 18:04:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zolibá

Tagság: 2006-05-16 14:15:16 Tagszám: #30624 Hozzászólások: 569 |
6340. Elküldve: 2014-10-25 18:04:26, Sportmusorok
|
[3722.] |
Másnál is hamarabb jön a hang a sport2-n (REAL-BARCA)? upc direct.....
Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
|
| | | [válaszok erre: #6341] |
|
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 vadj

Tagság: 2010-12-02 10:52:50 Tagszám: #90389 Hozzászólások: 328 |
6338. Elküldve: 2014-10-22 15:46:12, Sportmusorok
|
[3724.] |
19:45 Liverpool - Real Madrid
OBN Eutelsat 16°E -11262 H 30000 -FTA
szabadon nézhető
dr.vadas
|
| | |
[előzmény: (6337) attila.scourgeofgod, 2014-10-22 12:38:20] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|