Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499763/0 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (43/16
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
6336. Elküldve: 2014-10-21 22:29:37,

Sportmusorok

[3726.]

Sajnos a puls4 nem adja holnap a real meccset.
A ct sport viszont adja.
UPC előfizetéssel fogható, cseh csatorna.

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[előzmény: (6334) version, 2014-10-21 21:12:11]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bogtoj



Tagság: 2003-08-16 12:41:23
Tagszám: #6206
Hozzászólások: 1898
6335. Elküldve: 2014-10-21 21:27:42,

Sportmusorok

[3727.]

Köszönöm !
[előzmény: (6334) version, 2014-10-21 21:12:11]
Kiváló dolgozó
bogtoj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3006
6334. Elküldve: 2014-10-21 21:12:11,

Sportmusorok

[3728.]

Most a roma-bayern meccset adja a puls4 osztrák csatorna az astrán.
Cccam vagy mgcamd emu kell hozzá.
Gondolom, hogy holnap adja a real meccset is.

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[válaszok erre: #6335 #6336] [előzmény: (6331) bogtoj, 2014-10-21 19:15:29]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bogtoj



Tagság: 2003-08-16 12:41:23
Tagszám: #6206
Hozzászólások: 1898
6333. Elküldve: 2014-10-21 20:26:33,

Sportmusorok

[3729.]

Köszi, ez az ahol már én is ellenőriztem :-(

Úgy tűnik, matt...
[előzmény: (6332) Leíratkozott felhasználó, 2014-10-21 19:18:49]
Kiváló dolgozó
bogtoj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6332. Elküldve: 2014-10-21 19:18:49,

Sportmusorok

[3730.]

Nézd meg itt: http://liveonsat.com/LJS_FT_int_UEFA_CL.php
[válaszok erre: #6333] [előzmény: (6331) bogtoj, 2014-10-21 19:15:29]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


bogtoj



Tagság: 2003-08-16 12:41:23
Tagszám: #6206
Hozzászólások: 1898
6331. Elküldve: 2014-10-21 19:15:29,

Sportmusorok

[3731.]

Sziasztok !


Segítség !

Egyik barátom fanatikus Real Madrid szurkoló, és meg van őrülve, hogy holnap nem tudja nézni a Liverpool elleni meccset. (A DigiSport adja, ami neki nincs)
Van egy tányérja, ami a 19.2°E-re néz.

Én nem találtam, de hátha valaki tud tippet adni egy az Astrán lévő FTA adóra ami közvetíti a holnapi Liverpool - Real Madrid meccset...

Köszi előre is: Balázs
[válaszok erre: #6332 #6334]
Kiváló dolgozó
bogtoj adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6330. Elküldve: 2014-10-09 16:58:02,

Sportmusorok

[3732.]

http://index.hu/kultur/media/2014/10/09/megszunhet_a_sportszerkesztoseg_a_koztevenel/


http://hvg.hu/itthon/20141009_atszervezes_a_koztevenel
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6329. Elküldve: 2014-10-08 20:45:19,

Sportmusorok

[3733.]

Kint voltak a román digisportosok is a debreceni kézi meccsen, innen lőtték fel az adást.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Egon



Tagság: 2004-09-26 21:04:45
Tagszám: #12848
Hozzászólások: 811
6328. Elküldve: 2014-10-08 10:32:31,

Sportmusorok

[3734.]

Hát azért ez csak egy barátságos, felkészülési meccs!

Üdv. Egon
[előzmény: (6327) SiriusBlack, 2014-10-07 21:00:58]
Törzstag
Egon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6327. Elküldve: 2014-10-07 21:00:58,

Sportmusorok

[3735.]

Pont a napokban jutott eszembe, hogy a C8-ra is tehetnének EB-selejtező meccseket és tessék!
:D
[válaszok erre: #6328] [előzmény: (6326) attila.scourgeofgod, 2014-10-07 11:44:33]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6326. Elküldve: 2014-10-07 11:44:33,

Sportmusorok

[3736.]

EB selejtezők: http://tvmustra.blog.hu/2014/10/07/franciaorszag_portugalia_a_c8-on



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #6327]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6325. Elküldve: 2014-10-04 20:46:59,

Sportmusorok

[3737.]

Nem lenne rossz, hogy ha a következő szezontól a magyar változat is közvetíteni kézi BL meccseket.
[előzmény: (6319) attila.scourgeofgod, 2014-10-04 16:34:55]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


snowman6705



Tagság: 2006-12-14 14:40:59
Tagszám: #38549
Hozzászólások: 813
6324. Elküldve: 2014-10-04 17:34:14,

Sportmusorok

[3738.]

Az EPG délután is mést mutatott...
[előzmény: (6319) attila.scourgeofgod, 2014-10-04 16:34:55]
Törzstag
snowman6705 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6323. Elküldve: 2014-10-04 17:07:24,

Sportmusorok

[3739.]

Wikipédia szerint 1996...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (6322) Zolien, 2014-10-04 17:02:55]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
6322. Elküldve: 2014-10-04 17:02:55,

Sportmusorok

[3740.]

Ezt értettem alatta. Elismerem, pongyola voltam. Szóval a magyar hangsáv számunkra melyik évben indult meg
[válaszok erre: #6323] [előzmény: (6321) attila.scourgeofgod, 2014-10-04 16:57:16]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6321. Elküldve: 2014-10-04 16:57:16,

Sportmusorok

[3741.]

Nincs magyar Eurosportunk (de lehet, hogy lesz, a Discovery sok országban tervez lokális Eusport csatit), magyar nyelven is elérhető Eurosport van...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #6322] [előzmény: (6320) Zolien, 2014-10-04 16:39:34]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
6320. Elküldve: 2014-10-04 16:39:34,

Sportmusorok

[3742.]

Mikortól is van magyar Eurosportunk?
[válaszok erre: #6321]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6319. Elküldve: 2014-10-04 16:34:55,

Sportmusorok

[3743.]

Sőt, este adják a Veszprémet is (legalább is a weboldaluk szerint, az EPG-ben más van)...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2014-10-04 16:40:12]
[válaszok erre: #6324 #6325] [előzmény: (6318) snowman6705, 2014-10-04 14:08:39]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


snowman6705



Tagság: 2006-12-14 14:40:59
Tagszám: #38549
Hozzászólások: 813
6318. Elküldve: 2014-10-04 14:08:39,

Sportmusorok

[3744.]

Megy a Szeged meccse a cseh Sport1-en. icon42.gif
[válaszok erre: #6319]
Törzstag
snowman6705 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
6317. Elküldve: 2014-09-29 20:17:48,

Sportmusorok

[3745.]

Éppen a múlt héten beszélgettem, egy emberkével, h. biztosan lesz valami újdonság az ES körül, h. a Discoveryhez került. És hoppá.
Az AMC is beleerősit, a F1 cseh- szlovák jogok terén.
Van egy olyan érzésem hamarosan a Diginek is meggyűlik a baja ( pénztárcája ) a ( főleg ) Discoveryvel és a AMC- vel,
Meglátjuk.

A Cseheknél a Nova/ NovaSport, szlovákiában pedig a Markiza/ Dajto közvetiti az F1.

Ez meg Az.
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
6316. Elküldve: 2014-09-29 20:11:52,

Sportmusorok

[3746.]

Ezért lesz a cseheknél is Sport 1 HD?
[előzmény: (6314) attila.scourgeofgod, 2014-09-29 19:55:54]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6315. Elküldve: 2014-09-29 19:59:07,

Sportmusorok

[3747.]

Idén ezeket mi közvetítette a cseheknél? A nova sport?
[előzmény: (6313) drogos, 2014-09-29 19:52:51]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6314. Elküldve: 2014-09-29 19:55:54,

Sportmusorok

[3748.]

Meg a komplett F1, az időmérőkkel egyemben...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #6316] [előzmény: (6313) drogos, 2014-09-29 19:52:51]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
6313. Elküldve: 2014-09-29 19:52:51,

Sportmusorok

[3749.]

no és ez?

http://www.parabola.cz/zpravicky/22694/formule-1-od-nove-sezony-na-sport1-a-sport2/

átkerül néhány gp2, gp3 futam közvetítése ha jól értelmezem?

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #6314 #6315]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6312. Elküldve: 2014-09-26 17:12:15,

Sportmusorok

[3750.]

Eurosport Hu-ra...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (6310) f14a, 2014-09-26 12:42:08]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011461973190308 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail