Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499775/12 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (93/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2281
6034. Elküldve: 2013-10-21 16:53:41,

Sportmusorok

[4026.]

Elkezdtek szabalyozni a magyar jatekosok szamat, mar az idei bajnoksagban is. Csak az elhet a tamogatassal, amely csapat legalabb 8 magyar 21 even alulit nevezz a kereteben. Jovore 12, a kovetkezo evben pedig 13 magyar 21 even aluli jatekosnak kell a keretben lennie.
Azert jatszanak itt azok az idegenlegiosok akikrol irsz, mert olcsobbak, mint a magyar 20 eves jatekos. Tudjak a kluboknal is, hogy nem sztarokat vasaroltak, de ez fer a keretbe.
Ez az egyik szomoru a tortenetben, hogy nem a jatektudasa miatt jatszik a kulfoldi a fiatal helyett, hanem mert olcsobb.
[válaszok erre: #6035] [előzmény: (6031) kiraly45, 2013-10-21 12:00:32]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


HongKong



Tagság: 2010-02-04 15:40:20
Tagszám: #82015
Hozzászólások: 677
6033. Elküldve: 2013-10-21 15:22:40,

Sportmusorok

[4027.]

Időnként nézek focit, de nem ismerem a csapatokat akik éppen játszanak. Így aztán percekbe telik míg kiderül milyen színű mezben játszanak éppen. Illő lenne eljutni oda mindegyik sportcsatornának hogy a csapatok neve mellett ot van a mez színe is. Tegnap például a Sparta Prága-Dukla Prága közvetítése példás volt! A királyi tv is összekaphatja magát.
Törzstag
HongKong adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pedro5413



Tagság: 2011-03-30 12:28:45
Tagszám: #92973
Hozzászólások: 1971
6032. Elküldve: 2013-10-21 14:35:38,

Sportmusorok

[4028.]

Milyen igaz...sajnos. icon32.gif

...............................................................................
VU+Zero 4K, Axas HIS 4K Combo+, Alien shd 8900, Amiko Mini HD, Ariva 100E HD
, 110-es Bozsér, BU fej, DM 3800 (75 E - 45 W)
[előzmény: (6031) kiraly45, 2013-10-21 12:00:32]
Kiváló dolgozó
pedro5413 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kiraly45



Tagság: 2004-05-05 06:15:09
Tagszám: #10328
Hozzászólások: 1612
6031. Elküldve: 2013-10-21 12:00:32,

Sportmusorok

[4029.]

Talán nem véletlen, hogy sokat foglalkozunk a magyar foci válogatott 8-1-es vereségével. Lemondott az edző, sajtótájékoztatót tartott az elnök. Az elnök szerint legközelebb külföldi kapitány lesz. Bizonyára sorban állnak a magyar válogatott edzői székéért a külföldi nevesebbnél nevesebb fociedzők. De nem is ez a lényeg, hogy sorban állnak-e vagy sem, hanem az, elképzelhető-e bármiféle változás, ami a játékot, az eredményességet illeti? Ugyanis véleményem szerint, ha egy válogatott nem tűzi ki célul a továbbjutást egy selejtező csoportból, akkor minek indul el rajta?
Szalai Ádám kipakolása sok mindenre rávilágított, bár én teljesen nem értek vele egyet. Amivel egyetértek, és ami a legfontosabb a mondanivalójából, hogy nekünk nincsenek német, angol, spanyol bajnokságokban edződő játékosaink, vagy akik esetleg ott játszanak, azok nem meghatározó játékosok. Ez teljesen így van. Hajnal Tamás melyik Bundesliga csapatban tudott gyökeret verni? Egyikben sem. Amikor kicsit magasabb lett a színvonal, azonnal ki is rakták. Maga Szalai is azért játszik, mert Huntelaar sérült a Schalke-ban. A többi tényleg holland meg ki tudja, milyen ismeretlen bajnokságban játszik.
A véleményem tehát az, hogy teljesen fölösleges külföldi edzőt hozni. Lehet, hogy 8-1 helyett csak 3-0-ra fogunk kikapni a hollandoktól. Egy külföldi nem fog tudni mást tenni, mint védekeztetni a válogatottat, hogy legalább ne égjen le nagyon. Na, de a lényegen változtat ez valamit? Ugyan már.
Az elnök helyében én inkább elkezdeném szabályozni, hogy hány külföldi játszhat a magyar bajnokságban. Nem is értem ezt a szemléletet, hogy szinte csupa külföldi játszik a gyenge magyar élvonalban. Milyen külföldiek ezek? Európa selejtje, aki sehol máshol nem kell. Azért, hogy külföldi selejt-idegenlégiósokat nézzek nekem nincs is értelme kimennem egy meccsre.


oscamguru
[válaszok erre: #6032 #6034 #6043] [előzmény: (6017) huni66, 2013-10-11 22:31:20]
Kiváló dolgozó
kiraly45 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
6030. Elküldve: 2013-10-21 07:08:59,

Sportmusorok

[4030.]

Most látom van ez a tv

Türksat 2A/3A @ 42° East 11988 H
DVB-S/MPEG-2 2222 5/6 Rah-e-Farda TV

3 Seria meccset is adtak a hétvégén, bizakodunk hogy lesz most is!!! icon48.gif

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
6029. Elküldve: 2013-10-15 14:07:26,

Sportmusorok

[4031.]

Számolgatni nem kell, mert egy esetleges pótselejtező talán még a 97-est is felülmúlná. Ahová megjegyzem egy 90. percben esett finn öngóllal sikerült odaérnünk.
Az 1-7 és 0-5 magáért beszél.
icon49.gif icon49.gif icon49.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (6027) Leíratkozott felhasználó, 2013-10-15 11:18:56]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
6028. Elküldve: 2013-10-15 13:56:40,

Sportmusorok

[4032.]

Csak az a bibi, hogy Huszti ezt már sokkal előbb kinyögte, Ő kegyvesztett lett...

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (6026) huni66, 2013-10-14 18:49:07]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6027. Elküldve: 2013-10-15 11:18:56,

Sportmusorok

[4033.]

Sziasztok!Nem késő ez egy kicsit...,ez a fene nagy "őszinteségi roham"?!
Ha nincs ez a "nagy zakó",akkor tovább "kussolt" volna ő is...!???
"Bátorság próba...!"
Jó magyar szokás szerint van,aki még számolgat...,matematikai esély...,szánalmas...!!!
Üdv.:Gili
[válaszok erre: #6029] [előzmény: (6026) huni66, 2013-10-14 18:49:07]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
6026. Elküldve: 2013-10-14 18:49:07,

Sportmusorok

[4034.]

Sziasztok!

Most nézem a híradóban Szalai Ádám véleményét.....hú, basszus.De nagy igazság.... icon75.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #6027 #6028]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
6025. Elküldve: 2013-10-12 15:29:53,

Sportmusorok

[4035.]

Nem rossz.
[előzmény: (6024) huni66, 2013-10-12 15:09:51]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
6024. Elküldve: 2013-10-12 15:09:51,

Sportmusorok

[4036.]

Jó nagy taplóság már másodjára, de sajna Európa így néz bennünket:

http://sportgeza.hu/mindenidok/2013/10/12/tenyleg_ne_haragudjanak_mar_mifelenk_ilyen_egy_meccs/

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #6025 #6030]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6023. Elküldve: 2013-10-12 13:45:37,

Sportmusorok

[4037.]

icon32.gif
[előzmény: (6022) junior19, 2013-10-12 13:32:44]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2281
6022. Elküldve: 2013-10-12 13:32:44,

Sportmusorok

[4038.]

Neki nyolc, hogy lemond vagy marad. :)
[válaszok erre: #6023] [előzmény: (6021) Patyomkin, 2013-10-12 08:53:35]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
6021. Elküldve: 2013-10-12 08:53:35,

Sportmusorok

[4039.]

Az M1 híradóban most mondták be, hogy lemondott a szövetségi kapitány.
Szerintem nem neki kellett volna lemondani, hanem az egész szégyenteljes Magyar labdarúgásnak. icon26.gif
[válaszok erre: #6022] [előzmény: (6020) eszenyi82, 2013-10-12 07:58:25]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eszenyi82



Tagság: 2009-07-25 12:36:37
Tagszám: #76396
Hozzászólások: 517
6020. Elküldve: 2013-10-12 07:58:25,

Sportmusorok

[4040.]

Én amikor bekapcsoltam a TV-t pont egy szép gólt láttam. A magyar játékos mintaszerűen fejelte a kapuba. Utána láttam hogy az a mi kapunk volt.
icon21.gif
...és akkor kapcsoltam is tovább!

csatornavadász
[válaszok erre: #6021] [előzmény: (6017) huni66, 2013-10-11 22:31:20]
Törzstag
eszenyi82 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
6019. Elküldve: 2013-10-12 07:33:52,

Sportmusorok

[4041.]

Ha az nem magyar akkor igen....
[előzmény: (6018) Leíratkozott felhasználó, 2013-10-12 07:30:10]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6018. Elküldve: 2013-10-12 07:30:10,

Sportmusorok

[4042.]

Azt sem érdemlik meg, hogy beszéljünk róla. Bivalybasznád FC is hozta volna ezt az eredményt.
[válaszok erre: #6019] [előzmény: (6017) huni66, 2013-10-11 22:31:20]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
6017. Elküldve: 2013-10-11 22:31:20,

Sportmusorok

[4043.]

Senki nem kommentálja a holland meccset?...
A hollandok a papírformát, mi meg a szégyent hoztuk megint... icon65.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #6018 #6020 #6031]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kiraly45



Tagság: 2004-05-05 06:15:09
Tagszám: #10328
Hozzászólások: 1612
6016. Elküldve: 2013-10-10 19:28:23,

Sportmusorok

[4044.]

A Guardiola-filozófia lényege, hogy az ilyen labdatartásból előbb-utóbb helyzetek is kialakulnak és a helyzetekből gólok. Ahogy ez a City ellen is volt. A Barca Guardiola alatt verhetetlen volt. Oda tart most a Bayern is. Azt mondjuk nem gondoltam, hogy ez Kroos-szal, Schweinsteigerrel, Müllerrel is menni fog, akiket én nem tartottam tiki-taka-játékosnak, de megcáfoltak.

A Bayer Leverkusen ellen ugyanez volt a szitu 3 nappal később. Csak azok ellen kihagytuk a sok helyzetet.

Azért érdekes, hogy ez a játékstílus mennyire megosztja a focirajongókat.

Én még nem láttam ilyet a Bayerntől, amit a City ellen produkáltak. Mondom, a City nem tudott átmenni a félpályán.

Talán még annyit, hogy Bayern-szurkolóként mindig néztem a Real Madrid - Barcelona classicó-kat. Guardiola vs. Mourinho. Mourinho tényleg mindent kipróbált akkoriban Guardiola ellen, de soha (talán egyszer) nem tudta megverni. Én soha nem találtam akkoriban unalmasnak a Barca játékát.

oscamguru
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2013-10-10 19:45:22]
[előzmény: (6015) gurabli, 2013-10-10 15:28:04]
Kiváló dolgozó
kiraly45 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gurabli



Tagság: 2010-08-04 09:34:06
Tagszám: #87393
Hozzászólások: 413
6015. Elküldve: 2013-10-10 15:28:04,

Sportmusorok

[4045.]

Labdakezelésben csodálatos, és persze helyezkedésben is, de ennél kevés unalmasabb dolog van, sajnos. Ahogy mondod, kapura hányszor is lőttek? És az mennyire volt eredményes? Ezt angol csapatokkal meg lehet csinálni, mert ők a "rúgj bele és fuss utána" stílust erőltetik még most is (kivétel pl. az Arsenal), de ez egy olasz vagy német csapat ellen...
Semmivel sem érdekesebb és végkép nem eredményesebb. mint pl. a catenaccio volt, azt pedig milyen divat manapság szidni. Az is minimum ilyen szintű labdakezelést és hihetetlen összpontosítást igényelt, nem beszélve a fegyelemről. Ráadásul ott többször jutottak el az ellenfél kapuja elé, annyi különbséggel, hogy a tizenhatos körül egy kiváló középcsatár rá is durrantotta, ami nagyon sokszor gólt is jelentett. És nem került vissza a középcsatártól a labda a kapushoz.
Az igaz Barca (és sajnos most már Bayern) rajongók tudják miről van szó, nekik egész biztos, hogy nem tetszik ez a mai stílus. Akik meg Messi óta szeretik a Barcát (mai szurkolók többsége), azok meg nem is igazi rajongók, vagy túl fiatalok és még nem láttak mást:) Attól még az eredményeknek persze lehet örülni.
Nagyon sajnálom a Bayernt, annyira nem illik nekik ez a "lagymatag" játék, mindig is egy energetikus, ledaráló, de képzett, célratörő játékosokból álló csapat volt.
[válaszok erre: #6016] [előzmény: (6013) junior19, 2013-10-10 10:00:16]
Törzstag
gurabli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kiraly45



Tagság: 2004-05-05 06:15:09
Tagszám: #10328
Hozzászólások: 1612
6014. Elküldve: 2013-10-10 13:09:59,

Sportmusorok

[4046.]

Azon természetesen lehet vitatkozni, hogy szimpatikus-e vagy sem. De az szerintem vitathatatlan, hogy aki így tud játszani, az szinte verhetetlen. Ha nem jut labdához az ellenfél, akkor ugye gólt se tud rúgni. icon20.gif
Sőt, nemhogy labdához nem jut az ellenfél, még párharcokba se tud kerülni. Ez tulajdonképpen a magyarázata annak, hogy úgy látszik, mintha az ellenfél semmiféle ellenállást nem tanúsítana.

oscamguru
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2013-10-10 13:19:24]
[előzmény: (6013) junior19, 2013-10-10 10:00:16]
Kiváló dolgozó
kiraly45 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2281
6013. Elküldve: 2013-10-10 10:00:16,

Sportmusorok

[4047.]

A 80-as evektol tetszett a Barcelone jateka. S pont emiatt valt unszimpatikussa. Mennyi ido is a video hossza, s ez alatt mennyi kapuraloves vagy helyzet vot?
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2013-10-10 10:09:38]
[válaszok erre: #6014 #6015] [előzmény: (6012) kiraly45, 2013-10-09 21:45:55]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kiraly45



Tagság: 2004-05-05 06:15:09
Tagszám: #10328
Hozzászólások: 1612
6012. Elküldve: 2013-10-09 21:45:55,

Sportmusorok

[4048.]

Tiki-Taka icon21.gif
http://vimeo.com/76215979
Kapcsold be a hangot!

oscamguru
[válaszok erre: #6013]
Kiváló dolgozó
kiraly45 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6011. Elküldve: 2013-10-05 18:18:24,

Sportmusorok

[4049.]

Női kézilabda bl most a digisport 1-en.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
6010. Elküldve: 2013-09-21 07:08:00,

Sportmusorok

[4050.]

Nem tud valaki valamilyen műholdas vagy online nézhető streamet a lengyelországban zajló kick-box, k1 eb-ről? Bármilyen megoldás érdekelhet.
Van egy helyi srác aki az elődöntőben van és még a családja sem tudja nézni. Hátha valaki tudna segíteni. Ma délután 1 órakor lesz a mérkőzése.

Megköszönném előre is a család nevében. icon50.gif
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01085090637207 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail