Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5859. Elküldve: 2013-06-07 18:26:07, Sportmusorok
|
[4201.] |
|
| | |
[előzmény: (5857) attila.scourgeofgod, 2013-06-07 18:20:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
5858. Elküldve: 2013-06-07 18:25:25, Sportmusorok
|
[4202.] |
A cikk dátuma 3 évvel ezelőtti: 2010. július 23
oscamguru
|
| | |
[előzmény: (5856) SiriusBlack, 2013-06-07 18:18:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
5855. Elküldve: 2013-06-07 16:26:58, Sportmusorok
|
[4205.] |
2013. június 16-án rendkívüli állapotra készül München. Ekkor tartja első sajtótájékoztatóját Guardiola. Ezzel meg is fog kezdődni a Guardiola-őrület a Bayern Münchennél.
Az egész világ szeme Münchenre tapad.
oscamguru
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
5854. Elküldve: 2013-06-07 15:54:13, Sportmusorok
|
[4206.] |
Ez még nem dőlt el, egyébként is 3 évre ( szezonra ) értékesítik a jogkat.
Hivatalos bejelentés még nemvolt, bár valószinűleg marad minden a régiben. ( szigorúan magánvélemény )
Bár, az is előfordulhat, h. bukja a Digi a jogokat, ugye mostanában nem állnak valami fényesen.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #5862] |
[előzmény: (5852) oldcsatterhand, 2013-06-07 14:35:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 joco79

Tagság: 2008-06-28 20:47:16 Tagszám: #60941 Hozzászólások: 482 |
5853. Elküldve: 2013-06-07 14:43:31, Sportmusorok
|
[4207.] |
ezt te honann veszed?? ilyenkor már agyba föbe szokták reklámozni hogy köv idénytöl is ök kövezvetitenek!! most látsz ilyet???
|
| | | [válaszok erre: #5863] |
[előzmény: (5852) oldcsatterhand, 2013-06-07 14:35:23] |
|
Törzstag
|
|
 oldcsatterhand

Tagság: 2004-11-08 19:41:49 Tagszám: #13762 Hozzászólások: 1438 |
5852. Elküldve: 2013-06-07 14:35:23, Sportmusorok
|
[4208.] |
Most ti melyik bajnoki közvetítésekről beszéltek? Mert az Angol meccsek augusztustól a digisporté ez tuti(még 2 évig). Az olasz,francia a sportklub és a spanyol meg a sport tv-é
|
| | | [válaszok erre: #5853 #5854 #5856] |
[előzmény: (5851) SiriusBlack, 2013-06-07 14:22:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5851. Elküldve: 2013-06-07 14:22:37, Sportmusorok
|
[4209.] |
Úgy tűnik, hogy a DIGI kapott egy erős konkurenciát , ezért húzódhat el ennyire a tárgyalások (emlékeszem, hogy 3 éve már februárban tudni lehetett , hogy ki közvetít)
Ez a helyzet egyébként kísértetiesen hasonlít arra amikor tavaly a Sport Klub-hoz került a Serie-A. Akkor is elég sokáig elhúzódtak a tárgyalások , amiből a DIGI került ki vesztesen.
|
| | | [válaszok erre: #5852] |
[előzmény: (5838) attila.scourgeofgod, 2013-06-06 12:32:48] |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5850. Elküldve: 2013-06-07 14:16:20, Sportmusorok
|
[4210.] |
Nagy pechjük van a szlovákoknak. Előbb megkapják a DIGI Sportot najd amikor már kivonul onnan, akkor jön egy újabb sportcsatorna.
|
| | |
[előzmény: (5836) attila.scourgeofgod, 2013-06-06 10:02:15] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5849. Elküldve: 2013-06-07 13:27:17, Sportmusorok
|
[4211.] |
A tegnapi nemzetisport azt írta hogy az m2 is lesz.....
|
| | |
[előzmény: (5847) hikjma, 2013-06-06 21:24:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5848. Elküldve: 2013-06-07 13:12:46, Sportmusorok
|
[4212.] |
Mert marad a Digisport?
|
| | |
[előzmény: (5846) z.marian, 2013-06-06 18:56:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
5847. Elküldve: 2013-06-06 21:24:39, Sportmusorok
|
[4213.] |
A neten valahol van a magyar foci meccs?
|
| | | [válaszok erre: #5849] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 z.marian

Tagság: 2011-07-09 14:17:02 Tagszám: #94315 Hozzászólások: 2315 |
5846. Elküldve: 2013-06-06 18:56:05, Sportmusorok
|
[4214.] |
A Slovak Sport egy teljesen különálló csatorna, egy helyi médiavállalkozó kibontakozó projektje, amelyre még pár hónappal ezelőtt jómagam is csak legyintettem. Most meg ez... Szóval semmit köze a Chello-s Sport TV-khez. Sztem Magyarországon és Romániában marad a DIGISport-on. A Slovak Sport, kifejezetten a külföldi sportokra fókuszáló 2-es csatornája viszont jöhetne a UPC DTH-ra az ESPN America helyett. Legalább SD-ben.
|
| | | [válaszok erre: #5848] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
5845. Elküldve: 2013-06-06 18:53:41, Sportmusorok
|
[4215.] |
meg a Sport1-en :)
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (5840) vadj, 2013-06-06 16:36:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pedro5413

Tagság: 2011-03-30 12:28:45 Tagszám: #92973 Hozzászólások: 1971 |
5843. Elküldve: 2013-06-06 18:50:34, Sportmusorok
|
[4217.] |
Jó, hogy mondod. Nézzük!
...............................................................................
VU+Zero 4K, Axas HIS 4K Combo+, Alien shd 8900, Amiko Mini HD, Ariva 100E HD
, 110-es Bozsér, BU fej, DM 3800 (75 E - 45 W)
|
| | |
[előzmény: (5840) vadj, 2013-06-06 16:36:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 joco79

Tagság: 2008-06-28 20:47:16 Tagszám: #60941 Hozzászólások: 482 |
5842. Elküldve: 2013-06-06 18:44:39, Sportmusorok
|
[4218.] |
szerintem ugyanat mint a magyaré!! mivel a logo és a csatorna ajánlo és reklám blokkjai is hasonloak!! ezért bizom hogy nálunk is itt lessz a pl:)
|
| | | [válaszok erre: #5844] |
[előzmény: (5841) taurus, 2013-06-06 16:57:31] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
5841. Elküldve: 2013-06-06 16:57:31, Sportmusorok
|
[4219.] |
A Slovak Sport 2 az kinek a tulajdona?
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2013-06-06 17:13:30]
|
| | | [válaszok erre: #5842] |
[előzmény: (5838) attila.scourgeofgod, 2013-06-06 12:32:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vadj

Tagság: 2010-12-02 10:52:50 Tagszám: #90389 Hozzászólások: 328 |
5840. Elküldve: 2013-06-06 16:36:53, Sportmusorok
|
[4220.] |
Hali ma este:
M2
20:30 Magyarország-Kuvait..
dr.vadas
|
| | | [válaszok erre: #5843 #5845] |
[előzmény: (5839) joco79, 2013-06-06 13:35:49] |
|
Törzstag
|
|
 joco79

Tagság: 2008-06-28 20:47:16 Tagszám: #60941 Hozzászólások: 482 |
5839. Elküldve: 2013-06-06 13:35:49, Sportmusorok
|
[4221.] |
adja isten hogy nálunk is a sport tv-n legyen ujjra mint jo pár éve
|
| | | [válaszok erre: #5840] |
[előzmény: (5838) attila.scourgeofgod, 2013-06-06 12:32:48] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csocso_12

Tagság: 2011-04-21 06:54:59 Tagszám: #93261 Hozzászólások: 1991 |
5837. Elküldve: 2013-06-06 12:23:21, Sportmusorok
|
[4223.] |
A magyar sogárzásról még semmi hír?
----------------------------------------------------
Panasonic TX-L42D25 LCD TV DVB-T,beépített DVB-S/S2, VU+ Uno 4K SE; Gibertini alu 100-as (1W) és Maximum E85 multifókuszos parabola.
|
| | | [válaszok erre: #5838] |
[előzmény: (5836) attila.scourgeofgod, 2013-06-06 10:02:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
5835. Elküldve: 2013-06-05 17:18:50, Sportmusorok
|
[4225.] |
Az M is.
|
| | |
[előzmény: (5834) attila.scourgeofgod, 2013-06-05 17:18:08] |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|