Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3035. Elküldve: 2009-11-11 09:24:13, Sportmusorok
|
[7001.] |
Emlékszem anno, mikor meglett az analóg műholdvevőm, hogy mekkora nagy szám volt, mikor reggel korán kellett suliba menni, hát rá kellett pillantani a sportműsorra Egyből nem jelentett gondot a felkelés
|
| | | [válaszok erre: #3036] |
[előzmény: (3034) stubyte, 2009-11-11 09:17:57] |
|
|
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3034. Elküldve: 2009-11-11 09:17:57, Sportmusorok
|
[7002.] |
..két melle között a köldökével...
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3035] |
[előzmény: (3033) Leíratkozott felhasználó, 2009-11-11 09:08:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3033. Elküldve: 2009-11-11 09:08:00, Sportmusorok
|
[7003.] |
Mármint "a nénik lenge öltözetben"-re gondoltok?
|
| | | [válaszok erre: #3034] |
[előzmény: (3032) Kardos Attila, 2009-11-11 09:03:25] |
|
|
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
3032. Elküldve: 2009-11-11 09:03:25, Sportmusorok
|
[7004.] |
"főleg az esti "műsorait" illetően"
Azok lekerülnek róla és sport lesz akkor is...
|
| | | [válaszok erre: #3033] |
[előzmény: (3031) stubyte, 2009-11-11 08:58:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3031. Elküldve: 2009-11-11 08:58:41, Sportmusorok
|
[7005.] |
Várható volt.
Elégé tr@gya lett a DSF - főleg az esti "műsorait" illetően.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3032] |
[előzmény: (3029) Kardos Attila, 2009-11-11 08:51:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3030. Elküldve: 2009-11-11 08:58:16, Sportmusorok
|
[7006.] |
Remélem marad továbbra is FTA
|
| | |
[előzmény: (3029) Kardos Attila, 2009-11-11 08:51:47] |
|
|
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3028. Elküldve: 2009-11-07 21:36:28, Sportmusorok
|
[7008.] |
TV6 most
Profi BOX (12)
Nyikolaj Valuev - David Haye (Nürnberg)
|
| | |
[előzmény: (3027) sanca2, 2009-11-07 18:34:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3027. Elküldve: 2009-11-07 18:34:06, Sportmusorok
|
[7009.] |
|
| | | [válaszok erre: #3028] |
[előzmény: (3026) sanca2, 2009-11-07 18:30:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3026. Elküldve: 2009-11-07 18:30:41, Sportmusorok
|
[7010.] |
|
| | | [válaszok erre: #3027] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MrX

Tagság: 2005-10-09 10:26:40 Tagszám: #22676 Hozzászólások: 1840 |
3024. Elküldve: 2009-11-07 16:18:06, Sportmusorok
|
[7012.] |
Meddig működik még a Sportklub+?
Van ahol most is benne van a csomagban, jelenleg egy élő orosz meccset adnak rajta, tehát nem csak ismételgetnek. Lehet, hogy kár volt olyan korán megszabadulni tőle a KTV-knek?
2xOctagon SF8008 Combo, Vu+ Duo4k DVB-S2X/CT2
|
| | | [válaszok erre: #3025] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3023. Elküldve: 2009-10-30 14:04:01, Sportmusorok
|
[7013.] |
Adja a DSF is és a Nova Sport is élőben. Most van a 2. edzés.
|
| | |
[előzmény: (3022) psycohol, 2009-10-30 12:30:09] |
|
|
|
|
 psycohol

Tagság: 2006-06-28 22:54:26 Tagszám: #32122 Hozzászólások: 1452 |
3022. Elküldve: 2009-10-30 12:30:09, Sportmusorok
|
[7014.] |
Köszi srácok a választ, de sajnos nekem a lavórom csak 5 fok kelet és 15 fok nyugat között lát. Ezért nem tudom bbc-t nézni. :( Nova sport ha jól tudom van digibe, azt talán ha adja tudom nézni.
Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
|
| | | [válaszok erre: #3023] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3021. Elküldve: 2009-10-30 07:51:06, Sportmusorok
|
[7015.] |
A Nova Sport adni szokta, illetve a DSF is , de az utóbbi van amikor csúsztatva adja, a legjobb a BBC Stream a 28 fokon 12441 V 27500
|
| | |
[előzmény: (3019) psycohol, 2009-10-30 01:10:02] |
|
|
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 psycohol

Tagság: 2006-06-28 22:54:26 Tagszám: #32122 Hozzászólások: 1452 |
3019. Elküldve: 2009-10-30 01:10:02, Sportmusorok
|
[7017.] |
Lemaradtam közvetítés hiányában múltkor a meccsről, de holnap azaz már ma, nem szeretnék a forma 1 szabadedzésről lemaradni. Közvetíti valamelyik külföldi csatorna?
Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
|
| | | [válaszok erre: #3020 #3021] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3018. Elküldve: 2009-10-28 11:41:30, Sportmusorok
|
[7018.] |
A mérkőzésekre ingyenes a belépés !
El kell menni Nyíregyházára
Még a városi TV-jük sem közvetíti
Tényleg el kellene gondolkozniuk egyes sportadóknak, lehet hogy olcsóbban kijönne és nagyobb érdeklődésű lehet egy ilyen meccs, mint a másik féltekéről valami rögbimérkőzés.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (3017) psycohol, 2009-10-28 11:04:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 psycohol

Tagság: 2006-06-28 22:54:26 Tagszám: #32122 Hozzászólások: 1452 |
3017. Elküldve: 2009-10-28 11:04:51, Sportmusorok
|
[7019.] |
Sajnos ez tényleg nem az. :(
17:50
Magyar válogatott
Válogatás az utóbbi évtizedek legjobb magyar könnyűzenéiből.
Úgy látom akkor lemaradok erről a mérkőzésről. Furcsa azért hogy ennyi sportcsatorna van és egy sem adja. Megint akkor adják majd ha már eb-n leszünk elitkörbe...
Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
|
| | | [válaszok erre: #3018] |
[előzmény: (3016) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-28 08:09:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3016. Elküldve: 2009-10-28 08:09:00, Sportmusorok
|
[7020.] |
Az m2-n lesz este valalmi magyar válogatott című műsor, de hogy az mi lesz? Gondolom nem meccs, mert ahhoz túl rövid lenne.
|
| | | [válaszok erre: #3017] |
[előzmény: (3015) psycohol, 2009-10-28 02:13:25] |
|
|
|
|
 psycohol

Tagság: 2006-06-28 22:54:26 Tagszám: #32122 Hozzászólások: 1452 |
3015. Elküldve: 2009-10-28 02:13:25, Sportmusorok
|
[7021.] |
Sziasztok!
A 3010.hsz-emre tud valaki valamit mondani? Gondolom hogy nem olvastam félre a cikket. De júrósportokon nem látom hogy adná az u19-es magyar orosz meccset. Érdekelne, egyáltalán adja ezt valamelyik csatorna?
Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
|
| | | [válaszok erre: #3016] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3014. Elküldve: 2009-10-26 19:18:07, Sportmusorok
|
[7022.] |
Tudtommal nem
|
| | |
[előzmény: (3013) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-26 19:15:40] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3013. Elküldve: 2009-10-26 19:15:40, Sportmusorok
|
[7023.] |
de ezek nézhetőek emusan?
|
| | | [válaszok erre: #3014] |
[előzmény: (3012) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-26 14:43:47] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3012. Elküldve: 2009-10-26 14:43:47, Sportmusorok
|
[7024.] |
Al Jazeera Sport +7
Hi Sports
SuperSport 4 (DigitAlb)
SuperSport 7 (ZA)
SuperSport 7A
|
| | | [válaszok erre: #3013] |
[előzmény: (3011) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-26 14:40:36] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3011. Elküldve: 2009-10-26 14:40:36, Sportmusorok
|
[7025.] |
A szerdai Chelsea - Bolton meccset tudom nézni műholdon valahol?
Sajnso az Arsenal - Liverpool árnyékában van ezért csak pár adó adja de azok közül tudom nézni valamelyiken?
|
| | | [válaszok erre: #3012] |
|
|
|
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|