Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499680/1 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (50/17
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

tcsabi



Tagság: 2009-03-25 19:04:33
Tagszám: #72230
Hozzászólások: 262
2883. Elküldve: 2009-10-13 19:17:00,

Sportmusorok

[7151.]

Sziasztok!Melyik adó adja az Uruguay-Argentina meccset,amelyet lehet fogni itthon is?
[válaszok erre: #2885]
Haladó
tcsabi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


psycohol



Tagság: 2006-06-28 22:54:26
Tagszám: #32122
Hozzászólások: 1452
2882. Elküldve: 2009-10-13 19:12:09,

Sportmusorok

[7152.]

Szerintem nem szabad szomorkodni, a második félidő bombasztikus volt. már-már a Ghánaiak azt sem tudták hogy hova lőjék a labdát, eléggé megzavarodtak. ha még van egy 5 perc hátra biztos lőttünk volna még egyet. Azért bő fél óra alatt 2 gól nagyon ott volt. Most nem tudom papírforma szerint Costa Rica, vagy Brazilia lenne a jobb csapat a bronzmeccsen. Első félidő szerintem azért kezdődött úgy ahogy,mert nem volt nagyon támadó ember és mivel Koman hiányzott nem voltak jó passzok nagyon, de a következő mérkőzésen már ott lesz mindenki aki számít. :) Első félidő kicsit olyan felnőtt válogatottas volt. :D Biztos srácok nézték azt a meccset és be tompultak tőle kicsit az U20-asok. De szerintem nem törnek össze és a bronz mindenképp kell, mert bronzunk sem volt már irtó régen.

Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
Kiváló dolgozó
psycohol adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


peeety84



Tagság: 2008-11-09 17:44:51
Tagszám: #65396
Hozzászólások: 270
2881. Elküldve: 2009-10-13 19:12:02,

Sportmusorok

[7153.]

na azért nehogy elkezdjük itt szidni a srácokat, még ha nem is úgy sikerült az 1. félidő ahogy akartuk. Egervárinak nem lehetett könnyű dolga, a lelátóról irányítani egy csapatot nagyon nehéz. az első gólt hatalmas egyéni hiba előzte meg, aztán belendültek a Ghánaiak.
a 2. félidőre felébredtek a srácok, Egervári egyik legjobb döntése volt hogy lecserélte Némethet. Nem tudom figyeltétek az arcát a meccs végén? mintha félválról vette volna az egészet, szinte nem is bántotta a dolog, más alig bírt felállni a gyepről!Bár lehet h én láttam rosszul az egészet (mondjuk nekem az olaszok elleni mutatott játékán kívül nem nyújtott maradandód)!
a lényeg hogy van utánpótlás és hátha kikerül a magyar foci a mély szakadékból!
HAJRÁ MAGYAROK!!!! icon32.gif icon50.gif
Haladó
peeety84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
2880. Elküldve: 2009-10-13 19:11:14,

Sportmusorok

[7154.]

Jah, en altalanossagban kerdeztem icon79.gif

Sport2-n neztem ma, vontatott jatek, folyton megmeg akado, szaggatott kozvetites, jo volt! icon24.gif

Zolien
[előzmény: (2879) f14a, 2009-10-13 18:56:16]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
2879. Elküldve: 2009-10-13 18:56:16,

Sportmusorok

[7155.]

Mér van az is valahol? :)

Valahogy a mai napot az U20-al képzeltem el, de ha van jó tenisz, miért is ne?
[válaszok erre: #2880] [előzmény: (2877) Zolien, 2009-10-13 18:54:17]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
2878. Elküldve: 2009-10-13 18:55:48,

Sportmusorok

[7156.]

Az első félidő csak felidegelt volna. Mintha nem is ez a csapat játszott volna.

icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[előzmény: (2876) stubyte, 2009-10-13 18:50:25]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
2877. Elküldve: 2009-10-13 18:54:17,

Sportmusorok

[7157.]

Teniszt nem nez senki?
[válaszok erre: #2879]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
2876. Elküldve: 2009-10-13 18:50:25,

Sportmusorok

[7158.]

Én csak a 2. félidőt láttam, kár hogy akkor már 2:0-ás hendikep volt.

Szép volt fiúk. icon32.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #2878] [előzmény: (2875) imike71, 2009-10-13 18:46:58]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


imike71



Tagság: 2008-01-14 08:32:06
Tagszám: #54349
Hozzászólások: 785
2875. Elküldve: 2009-10-13 18:46:58,

Sportmusorok

[7159.]

Igazad van!Hajrá Magyarok!Mostmár legyen meg az az érem!

imike71
[válaszok erre: #2876] [előzmény: (2873) f14a, 2009-10-13 18:31:13]
Törzstag
imike71 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
2874. Elküldve: 2009-10-13 18:44:29,

Sportmusorok

[7160.]

Így van.

Nekem elég egy félidő is, hogy mindent oda ítéljek nekik, csak hagyták volna őket játszani.

icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[előzmény: (2873) f14a, 2009-10-13 18:31:13]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
2873. Elküldve: 2009-10-13 18:31:13,

Sportmusorok

[7161.]

Ugyanmár :) Ez egy vállalható eredmény, és egy szerethető csapat!

A bronz még meglehet, többet meg (őszintén) úgyse szabad várni!

Bár ahogy hallgattam, ezek a fiúk akár még focizni is tudhatnának....

A "legrosszabb" csapatnév, ahonnan magyar játékos volt az MTK, ha jól figyeltem :) Amúgy olasz, angol, német csapatok neveit hallottam csak :) Na jó, esetleg volt még loki is, de hát a BL főtábla se kisnyúl, mégha pofozógép is a loki :)))
[válaszok erre: #2874 #2875] [előzmény: (2871) Rentner, 2009-10-13 18:24:51]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gmk87



Tagság: 2008-07-16 16:18:23
Tagszám: #61527
Hozzászólások: 736
2872. Elküldve: 2009-10-13 18:30:38,

Sportmusorok

[7162.]

Hát igen az első félidőben sikeresen kivédekeztük a győzelmet.
A szakvezetőknek fel kéne már fogni, hogy csak akkor lehet győzni, ha gólt akarunk rúgni.
Amúgy talán még jobban is járunk így hiszen van rá esély, hogy győzelemmel fejezzük be ezt a tornát és a sikerélmény jó motvácíót adhat a későbbiekben. Hiszen, ha bejutunk a dötőbe és ott kikapunk akkor "vesztesként" térünk haza, így még nem biztos.
[előzmény: (2870) zoloka1976, 2009-10-13 18:22:27]
Törzstag
Gmk87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
2871. Elküldve: 2009-10-13 18:24:51,

Sportmusorok

[7163.]

El is dugultam.

De ezek a srácok megérdemelték volna, hogy engedjék őket focizni!!!

Védekezni ? IDIÓTA ! (Egervári elkapált nálam, csalódtam.)
Ez az eredménye.

icon26.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #2873] [előzmény: (2869) f14a, 2009-10-13 18:05:24]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoloka1976



Tagság: 2007-12-06 14:31:19
Tagszám: #52598
Hozzászólások: 864
2870. Elküldve: 2009-10-13 18:22:27,

Sportmusorok

[7164.]

Az első félidő döntött icon15.gif
Elvertük saját magunkat a taktikával icon26.gif

DM7020HD--DM800HD-DM500--Triax TD110--Kecske--meg a káposzta :)
[válaszok erre: #2872]
Törzstag
zoloka1976 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
2869. Elküldve: 2009-10-13 18:05:24,

Sportmusorok

[7165.]

"Ne tessék sápítozni, szurkolni tessék", mondá a riporter az Eurosporton :)

Úgy legyen :)))
[válaszok erre: #2871] [előzmény: (2868) Rentner, 2009-10-13 18:02:32]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
2868. Elküldve: 2009-10-13 18:02:32,

Sportmusorok

[7166.]

icon2.gif

Ugye hogy nem olyan nagy az ellenfél.

icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #2869] [előzmény: (2867) f14a, 2009-10-13 18:00:45]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
2867. Elküldve: 2009-10-13 18:00:45,

Sportmusorok

[7167.]

Egy megvan...
[válaszok erre: #2868] [előzmény: (2865) Rentner, 2009-10-13 18:00:08]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
2866. Elküldve: 2009-10-13 18:00:19,

Sportmusorok

[7168.]

Már csak egy kellene icon32.gif Félig visszajöttünk a sírból.
[előzmény: (2863) Rentner, 2009-10-13 17:53:22]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
2865. Elküldve: 2009-10-13 18:00:08,

Sportmusorok

[7169.]

Benne van most, csak legyen igazad!

icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #2867] [előzmény: (2864) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 17:55:26]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
2864. Elküldve: 2009-10-13 17:55:26,

Sportmusorok

[7170.]

A legfontosabb a 2 gól lenne icon50.gif
[válaszok erre: #2865] [előzmény: (2863) Rentner, 2009-10-13 17:53:22]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
2863. Elküldve: 2009-10-13 17:53:22,

Sportmusorok

[7171.]

Még kis vagányság kellene.

icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #2864 #2866] [előzmény: (2862) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 17:39:49]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
2862. Elküldve: 2009-10-13 17:39:49,

Sportmusorok

[7172.]

Na mintha elkezdett volna játszani a magyar csapat.
[válaszok erre: #2863] [előzmény: (2861) Rentner, 2009-10-13 17:26:19]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
2861. Elküldve: 2009-10-13 17:26:19,

Sportmusorok

[7173.]

A dühitő, hogy ez a Ghana azért nem egy brazil szintű csapat, szégyellni való, ha ilyen játékkal lenyomnak.
Amit összegyüjtöttek érdemet, ezzel a hozzáállással lenullázzák. (hiába volt a három győzelem)

icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #2862] [előzmény: (2860) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 17:17:45]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
2860. Elküldve: 2009-10-13 17:17:45,

Sportmusorok

[7174.]

Csak majdnem icon32.gif De van még egy félidő, vagy feltámadunk vagy nagyon le leszünk verve az az érzésem.
[válaszok erre: #2861] [előzmény: (2858) f14a, 2009-10-13 17:15:35]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Gmk87



Tagság: 2008-07-16 16:18:23
Tagszám: #61527
Hozzászólások: 736
2859. Elküldve: 2009-10-13 17:17:40,

Sportmusorok

[7175.]

Már az olaszok elleni 2. félidőben is úgy játszottak mint a nagyok.
Minden mind1 csak előre nem szabad játszani, mert még gólt találunk rúgni. icon16.gif
[előzmény: (2857) Rentner, 2009-10-13 17:12:02]
Törzstag
Gmk87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0098788738250732 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail