Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 tcsabi

Tagság: 2009-03-25 19:04:33 Tagszám: #72230 Hozzászólások: 262 |
2883. Elküldve: 2009-10-13 19:17:00, Sportmusorok
|
[7151.] |
Sziasztok!Melyik adó adja az Uruguay-Argentina meccset,amelyet lehet fogni itthon is?
|
| | | [válaszok erre: #2885] |
|
|
Haladó
|
|
 psycohol

Tagság: 2006-06-28 22:54:26 Tagszám: #32122 Hozzászólások: 1452 |
2882. Elküldve: 2009-10-13 19:12:09, Sportmusorok
|
[7152.] |
Szerintem nem szabad szomorkodni, a második félidő bombasztikus volt. már-már a Ghánaiak azt sem tudták hogy hova lőjék a labdát, eléggé megzavarodtak. ha még van egy 5 perc hátra biztos lőttünk volna még egyet. Azért bő fél óra alatt 2 gól nagyon ott volt. Most nem tudom papírforma szerint Costa Rica, vagy Brazilia lenne a jobb csapat a bronzmeccsen. Első félidő szerintem azért kezdődött úgy ahogy,mert nem volt nagyon támadó ember és mivel Koman hiányzott nem voltak jó passzok nagyon, de a következő mérkőzésen már ott lesz mindenki aki számít. :) Első félidő kicsit olyan felnőtt válogatottas volt. :D Biztos srácok nézték azt a meccset és be tompultak tőle kicsit az U20-asok. De szerintem nem törnek össze és a bronz mindenképp kell, mert bronzunk sem volt már irtó régen.
Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 peeety84

Tagság: 2008-11-09 17:44:51 Tagszám: #65396 Hozzászólások: 270 |
2881. Elküldve: 2009-10-13 19:12:02, Sportmusorok
|
[7153.] |
na azért nehogy elkezdjük itt szidni a srácokat, még ha nem is úgy sikerült az 1. félidő ahogy akartuk. Egervárinak nem lehetett könnyű dolga, a lelátóról irányítani egy csapatot nagyon nehéz. az első gólt hatalmas egyéni hiba előzte meg, aztán belendültek a Ghánaiak.
a 2. félidőre felébredtek a srácok, Egervári egyik legjobb döntése volt hogy lecserélte Némethet. Nem tudom figyeltétek az arcát a meccs végén? mintha félválról vette volna az egészet, szinte nem is bántotta a dolog, más alig bírt felállni a gyepről!Bár lehet h én láttam rosszul az egészet (mondjuk nekem az olaszok elleni mutatott játékán kívül nem nyújtott maradandód)!
a lényeg hogy van utánpótlás és hátha kikerül a magyar foci a mély szakadékból!
HAJRÁ MAGYAROK!!!!
|
| |
|
Haladó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
2880. Elküldve: 2009-10-13 19:11:14, Sportmusorok
|
[7154.] |
Jah, en altalanossagban kerdeztem
Sport2-n neztem ma, vontatott jatek, folyton megmeg akado, szaggatott kozvetites, jo volt!
Zolien
|
| | |
[előzmény: (2879) f14a, 2009-10-13 18:56:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
2879. Elküldve: 2009-10-13 18:56:16, Sportmusorok
|
[7155.] |
Mér van az is valahol? :)
Valahogy a mai napot az U20-al képzeltem el, de ha van jó tenisz, miért is ne?
|
| | | [válaszok erre: #2880] |
[előzmény: (2877) Zolien, 2009-10-13 18:54:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
2878. Elküldve: 2009-10-13 18:55:48, Sportmusorok
|
[7156.] |
Az első félidő csak felidegelt volna. Mintha nem is ez a csapat játszott volna.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | |
[előzmény: (2876) stubyte, 2009-10-13 18:50:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
2877. Elküldve: 2009-10-13 18:54:17, Sportmusorok
|
[7157.] |
Teniszt nem nez senki?
|
| | | [válaszok erre: #2879] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
2876. Elküldve: 2009-10-13 18:50:25, Sportmusorok
|
[7158.] |
Én csak a 2. félidőt láttam, kár hogy akkor már 2:0-ás hendikep volt.
Szép volt fiúk.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #2878] |
[előzmény: (2875) imike71, 2009-10-13 18:46:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 imike71

Tagság: 2008-01-14 08:32:06 Tagszám: #54349 Hozzászólások: 785 |
2875. Elküldve: 2009-10-13 18:46:58, Sportmusorok
|
[7159.] |
Igazad van!Hajrá Magyarok!Mostmár legyen meg az az érem!
imike71
|
| | | [válaszok erre: #2876] |
[előzmény: (2873) f14a, 2009-10-13 18:31:13] |
|
Törzstag
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
2874. Elküldve: 2009-10-13 18:44:29, Sportmusorok
|
[7160.] |
Így van.
Nekem elég egy félidő is, hogy mindent oda ítéljek nekik, csak hagyták volna őket játszani.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | |
[előzmény: (2873) f14a, 2009-10-13 18:31:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
2873. Elküldve: 2009-10-13 18:31:13, Sportmusorok
|
[7161.] |
Ugyanmár :) Ez egy vállalható eredmény, és egy szerethető csapat!
A bronz még meglehet, többet meg (őszintén) úgyse szabad várni!
Bár ahogy hallgattam, ezek a fiúk akár még focizni is tudhatnának....
A "legrosszabb" csapatnév, ahonnan magyar játékos volt az MTK, ha jól figyeltem :) Amúgy olasz, angol, német csapatok neveit hallottam csak :) Na jó, esetleg volt még loki is, de hát a BL főtábla se kisnyúl, mégha pofozógép is a loki :)))
|
| | | [válaszok erre: #2874 #2875] |
[előzmény: (2871) Rentner, 2009-10-13 18:24:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gmk87

Tagság: 2008-07-16 16:18:23 Tagszám: #61527 Hozzászólások: 736 |
2872. Elküldve: 2009-10-13 18:30:38, Sportmusorok
|
[7162.] |
Hát igen az első félidőben sikeresen kivédekeztük a győzelmet.
A szakvezetőknek fel kéne már fogni, hogy csak akkor lehet győzni, ha gólt akarunk rúgni.
Amúgy talán még jobban is járunk így hiszen van rá esély, hogy győzelemmel fejezzük be ezt a tornát és a sikerélmény jó motvácíót adhat a későbbiekben. Hiszen, ha bejutunk a dötőbe és ott kikapunk akkor "vesztesként" térünk haza, így még nem biztos.
|
| | |
[előzmény: (2870) zoloka1976, 2009-10-13 18:22:27] |
|
Törzstag
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
2871. Elküldve: 2009-10-13 18:24:51, Sportmusorok
|
[7163.] |
El is dugultam.
De ezek a srácok megérdemelték volna, hogy engedjék őket focizni!!!
Védekezni ? IDIÓTA ! (Egervári elkapált nálam, csalódtam.)
Ez az eredménye.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #2873] |
[előzmény: (2869) f14a, 2009-10-13 18:05:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoloka1976

Tagság: 2007-12-06 14:31:19 Tagszám: #52598 Hozzászólások: 864 |
2870. Elküldve: 2009-10-13 18:22:27, Sportmusorok
|
[7164.] |
Az első félidő döntött
Elvertük saját magunkat a taktikával
DM7020HD--DM800HD-DM500--Triax TD110--Kecske--meg a káposzta :)
|
| | | [válaszok erre: #2872] |
|
|
Törzstag
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
2869. Elküldve: 2009-10-13 18:05:24, Sportmusorok
|
[7165.] |
"Ne tessék sápítozni, szurkolni tessék", mondá a riporter az Eurosporton :)
Úgy legyen :)))
|
| | | [válaszok erre: #2871] |
[előzmény: (2868) Rentner, 2009-10-13 18:02:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
2868. Elküldve: 2009-10-13 18:02:32, Sportmusorok
|
[7166.] |
Ugye hogy nem olyan nagy az ellenfél.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #2869] |
[előzmény: (2867) f14a, 2009-10-13 18:00:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
2867. Elküldve: 2009-10-13 18:00:45, Sportmusorok
|
[7167.] |
Egy megvan...
|
| | | [válaszok erre: #2868] |
[előzmény: (2865) Rentner, 2009-10-13 18:00:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2866. Elküldve: 2009-10-13 18:00:19, Sportmusorok
|
[7168.] |
Már csak egy kellene Félig visszajöttünk a sírból.
|
| | |
[előzmény: (2863) Rentner, 2009-10-13 17:53:22] |
|
|
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
2865. Elküldve: 2009-10-13 18:00:08, Sportmusorok
|
[7169.] |
Benne van most, csak legyen igazad!
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #2867] |
[előzmény: (2864) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 17:55:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2864. Elküldve: 2009-10-13 17:55:26, Sportmusorok
|
[7170.] |
A legfontosabb a 2 gól lenne
|
| | | [válaszok erre: #2865] |
[előzmény: (2863) Rentner, 2009-10-13 17:53:22] |
|
|
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
2863. Elküldve: 2009-10-13 17:53:22, Sportmusorok
|
[7171.] |
Még kis vagányság kellene.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #2864 #2866] |
[előzmény: (2862) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 17:39:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2862. Elküldve: 2009-10-13 17:39:49, Sportmusorok
|
[7172.] |
Na mintha elkezdett volna játszani a magyar csapat.
|
| | | [válaszok erre: #2863] |
[előzmény: (2861) Rentner, 2009-10-13 17:26:19] |
|
|
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
2861. Elküldve: 2009-10-13 17:26:19, Sportmusorok
|
[7173.] |
A dühitő, hogy ez a Ghana azért nem egy brazil szintű csapat, szégyellni való, ha ilyen játékkal lenyomnak.
Amit összegyüjtöttek érdemet, ezzel a hozzáállással lenullázzák. (hiába volt a három győzelem)
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #2862] |
[előzmény: (2860) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 17:17:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2860. Elküldve: 2009-10-13 17:17:45, Sportmusorok
|
[7174.] |
Csak majdnem De van még egy félidő, vagy feltámadunk vagy nagyon le leszünk verve az az érzésem.
|
| | | [válaszok erre: #2861] |
[előzmény: (2858) f14a, 2009-10-13 17:15:35] |
|
|
|
|
 Gmk87

Tagság: 2008-07-16 16:18:23 Tagszám: #61527 Hozzászólások: 736 |
2859. Elküldve: 2009-10-13 17:17:40, Sportmusorok
|
[7175.] |
Már az olaszok elleni 2. félidőben is úgy játszottak mint a nagyok.
Minden mind1 csak előre nem szabad játszani, mert még gólt találunk rúgni.
|
| | |
[előzmény: (2857) Rentner, 2009-10-13 17:12:02] |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|