Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499680/1 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (105/21
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
2858. Elküldve: 2009-10-13 17:15:35,

Sportmusorok

[7176.]

Ha azt mondom, hogy ez a meccs már elment, akkor egy pesszimista állatfajta vagyok???

De remélem a bronzmeccsen Costa-Rica ellen majd jobban megy...
[válaszok erre: #2860] [előzmény: (2857) Rentner, 2009-10-13 17:12:02]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
2857. Elküldve: 2009-10-13 17:12:02,

Sportmusorok

[7177.]

Mint a "nagyok".

Hogy lehet ilyen taktikát kitalálni???
Soha nem fogom megérteni.

icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #2858 #2859] [előzmény: (2855) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 17:01:20]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gmk87



Tagság: 2008-07-16 16:18:23
Tagszám: #61527
Hozzászólások: 736
2856. Elküldve: 2009-10-13 17:11:22,

Sportmusorok

[7178.]

Hát öngól helyett rúgtak inkább nekünk még1et. icon29.gif
[előzmény: (2854) Rentner, 2009-10-13 16:44:11]
Törzstag
Gmk87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
2855. Elküldve: 2009-10-13 17:01:20,

Sportmusorok

[7179.]

Hát sajna nem öngól lett icon33.gif
[válaszok erre: #2857] [előzmény: (2854) Rentner, 2009-10-13 16:44:11]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
2854. Elküldve: 2009-10-13 16:44:11,

Sportmusorok

[7180.]

Be kellene állni mindenkinek az ötösön belülre, és a Ghana majd rúg egy öngólt.
Ez lenne a stratégia.

icon72.gif icon72.gif icon72.gif icon72.gif icon72.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #2855 #2856] [előzmény: (2853) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 16:40:22]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
2853. Elküldve: 2009-10-13 16:40:22,

Sportmusorok

[7181.]

Sajnos 1-0 ellenünk
[válaszok erre: #2854] [előzmény: (2852) banok5, 2009-10-13 16:38:47]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
2852. Elküldve: 2009-10-13 16:38:47,

Sportmusorok

[7182.]

király lenne döntőbe jutni. icon2.gif

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #2853] [előzmény: (2851) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 16:10:58]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
2851. Elküldve: 2009-10-13 16:10:58,

Sportmusorok

[7183.]

Nemsoká kezdődik a U20-as meccs. El ne felejtsétek icon50.gif
[válaszok erre: #2852]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
2850. Elküldve: 2009-10-13 12:45:56,

Sportmusorok

[7184.]

Azért a Serie B is felér az NB I-gyel. icon32.gif

Nem itt van a lényeg, hanem mikor bekerül egy olyan közegbe, ahol a sok kiöregedett - de még eladható - játékos között kell mutatnia valamit. Nincs egészséges verseny a csapatba kerülésért, hiszen a megélhetési focisták könnyebben kiszorítják őket a csapatból a szerződéseik alapján. Nem azért fizetnek egy külföldinek, hogy a kispadon üljön..., de nem is nagyon ülnek le, mert akkor romlik a piaci megítélésük.

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (2849) peeety84, 2009-10-13 11:40:07]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


peeety84



Tagság: 2008-11-09 17:44:51
Tagszám: #65396
Hozzászólások: 270
2849. Elküldve: 2009-10-13 11:40:07,

Sportmusorok

[7185.]

arra gondolnak stubyte hogy játékban vannak a srácok és hogy nem a kispadon ücsörögnek évközben tehetségesen, annál még a magyar nb1 is jobb... icon13.gif
[válaszok erre: #2850]
Haladó
peeety84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
2848. Elküldve: 2009-10-13 09:58:47,

Sportmusorok

[7186.]

Csak az a duma nem kellene, hogy az a magyar fiúk előnye, hogy többségük rendszeresen játszik a magyar NB I-ben.

Nem tűnik fel senkinek, hogy 18-20 éves korukig nincs különösebb baj a focistáinkkal. De akik ezután itthon maradnak azokra sok esetben a süllyesztő vár. Amíg 30-40 éves román, szerb, albán játékosok szaladgálnak jó pénzért a hazai bajnokságban addig csodákat ne várjunk.

Az utánpótlás-nevelés kérdése igenis fontos. A heti 2-3 óra testneveléssel a "szunnyadó tehetségeket " sem könnyű felfedezni. Kell a pénz az utánpótlás-neveléshez, de vigyázni kell, hogy ebből senki sem csináljon monopóliumot. A hasznot meg vissza kell forgatni. 20-30 éve a világ élvonalába tartoztunk a sportorvoslás témakörében, ma meg már ebben is a sereghajtók között vagyunk.

Háttérintézmények nélkül ez nem megy. Évről évre emelkednek a követelmények, gyorsul a játék, a fizikai felkészülés mellett a mentális is felértékelődik.

A Honduras elleni meccs után én a szakmai stábot vettem volna elő, nem a gyerekeket b@szogattam volna.

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (2844) peeety84, 2009-10-13 09:44:48]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


imike71



Tagság: 2008-01-14 08:32:06
Tagszám: #54349
Hozzászólások: 785
2847. Elküldve: 2009-10-13 09:55:35,

Sportmusorok

[7187.]

HAJRÁ MAGYAROK!!!!Bármi lesz a vége ez a csapat szeretnivaló!

imike71
[előzmény: (2844) peeety84, 2009-10-13 09:44:48]
Törzstag
imike71 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8044
2846. Elküldve: 2009-10-13 09:49:40,

Sportmusorok

[7188.]

Szia.

Jól jön az még később is.
Még az is előfordulhat, hogy pl. a tavasszal ebbe a pozícióba költözik a két Duna is.
De, talán addig is akad rajta néznivaló műsor...
[előzmény: (2843) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 09:42:31]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


peeety84



Tagság: 2008-11-09 17:44:51
Tagszám: #65396
Hozzászólások: 270
2845. Elküldve: 2009-10-13 09:48:11,

Sportmusorok

[7189.]

most olvastam vissza, amit írtam: az egyi felvetésem ellenkezik a másikkal... icon14.gif
újraszerkeszteni meg nem tudom...
a lényeg h nem véletlenül vagyunk ott a legjobb 4között, voltak akik számítottak erre az eredményre... icon32.gif
Haladó
peeety84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


peeety84



Tagság: 2008-11-09 17:44:51
Tagszám: #65396
Hozzászólások: 270
2844. Elküldve: 2009-10-13 09:44:48,

Sportmusorok

[7190.]

azért volt esélyünk már az elején is, mi voltunk a meglepetés csapat a vb-n. voltak ennek a csapatnak már eredményei, eb bronzérem, az sem kis teljesítmény. most tényleg feltehetik a koronát a teljesítményükre!!!
jajjj, csak maradnának így együtt és lennének ilyen sikeresek a "NAGY" válogatottban is!!!
HAJRÁ MAGYAROK!!!!!
[válaszok erre: #2847 #2848]
Haladó
peeety84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
2843. Elküldve: 2009-10-13 09:42:31,

Sportmusorok

[7191.]

Csak azoknak, akik emiatt vették a fáradtságot icon50.gif
[válaszok erre: #2846] [előzmény: (2842) Amatőr61, 2009-10-13 09:37:49]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8044
2842. Elküldve: 2009-10-13 09:37:49,

Sportmusorok

[7192.]

Szia.

Miért lenne felesleges ?
[válaszok erre: #2843] [előzmény: (2838) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 08:40:32]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
2841. Elküldve: 2009-10-13 09:30:53,

Sportmusorok

[7193.]

Ez már ajándék- mind a két meccs, bármi is lesz a vége.

Egy Magyarország- Costa Rica döntő-re milyen oddszal lehetet fogadni az elején... és most ?

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (2840) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 09:19:01]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
2840. Elküldve: 2009-10-13 09:19:01,

Sportmusorok

[7194.]

Csak nehogy elkiabálják icon33.gif
[válaszok erre: #2841] [előzmény: (2839) stubyte, 2009-10-13 09:04:46]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
2839. Elküldve: 2009-10-13 09:04:46,

Sportmusorok

[7195.]

Ők már a döntőre készülnek icon32.gif icon32.gif icon32.gif

Remélem nem hiába...

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #2840] [előzmény: (2838) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 08:40:32]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
2838. Elküldve: 2009-10-13 08:40:32,

Sportmusorok

[7196.]

Az M2 helyett az M1 adja a mai Magyarország - Ghána meccsett. Így egyesekkel feleslegesen szereltettek fejet az Eurobird-re icon32.gif
[válaszok erre: #2839 #2842]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
2837. Elküldve: 2009-10-12 20:47:53,

Sportmusorok

[7197.]

engem csak az érdekel hogy adják le az angol fordulót,tudjam nézni és legyen sör a hűtőben icon32.gif
[előzmény: (2835) djbagi, 2009-10-12 08:12:15]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
2836. Elküldve: 2009-10-12 20:40:31,

Sportmusorok

[7198.]

Csak lesz egy jó hosszú híradó a szünetben.Vagy 25 perces legalább.....Mármint az M1-re gondoltam, ami itt nincs föltüntetve. icon21.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (2828) sanca2, 2009-10-11 10:52:04]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djbagi



Tagság: 2007-09-03 22:00:12
Tagszám: #48840
Hozzászólások: 438
2835. Elküldve: 2009-10-12 08:12:15,

Sportmusorok

[7199.]

De van elég sportesemény, csak ahhoz a focin kívül mást is műsorra kéne tűzni. Hétköznap nincs annyi, mint 7végén.

Hova lett a biliárd, bowling a sporttvről? Ja meg a salakmotorra is legtöbbször aznap már nincs idő - mert a raul madrid vagy a barca épp akkor játszik...
Szeretem nézni a focit, de már lassan oda jutunk, hogy minden sportcsatorna csak azt akarja közvetíteni, a többi sportág meg le van ejtve - igazodjon a focihoz. Na ezen kéne változtatni.

Amiko Viper 4k51 + több Amiko dekóder polcon pihen
[válaszok erre: #2837] [előzmény: (2830) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-11 14:32:15]
Törzstag
djbagi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
2834. Elküldve: 2009-10-12 07:23:03,

Sportmusorok

[7200.]

Hali

ez is érdekes mecs lesz biztos icon32.gif

a8c347abb0dd.jpg
[előzmény: (2828) sanca2, 2009-10-11 10:52:04]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010471105575562 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail