Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
2858. Elküldve: 2009-10-13 17:15:35, Sportmusorok
|
[7176.] |
Ha azt mondom, hogy ez a meccs már elment, akkor egy pesszimista állatfajta vagyok???
De remélem a bronzmeccsen Costa-Rica ellen majd jobban megy...
|
| | | [válaszok erre: #2860] |
[előzmény: (2857) Rentner, 2009-10-13 17:12:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
2857. Elküldve: 2009-10-13 17:12:02, Sportmusorok
|
[7177.] |
Mint a "nagyok".
Hogy lehet ilyen taktikát kitalálni???
Soha nem fogom megérteni.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #2858 #2859] |
[előzmény: (2855) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 17:01:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gmk87

Tagság: 2008-07-16 16:18:23 Tagszám: #61527 Hozzászólások: 736 |
2856. Elküldve: 2009-10-13 17:11:22, Sportmusorok
|
[7178.] |
Hát öngól helyett rúgtak inkább nekünk még1et.
|
| | |
[előzmény: (2854) Rentner, 2009-10-13 16:44:11] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2855. Elküldve: 2009-10-13 17:01:20, Sportmusorok
|
[7179.] |
Hát sajna nem öngól lett
|
| | | [válaszok erre: #2857] |
[előzmény: (2854) Rentner, 2009-10-13 16:44:11] |
|
|
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
2854. Elküldve: 2009-10-13 16:44:11, Sportmusorok
|
[7180.] |
Be kellene állni mindenkinek az ötösön belülre, és a Ghana majd rúg egy öngólt.
Ez lenne a stratégia.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #2855 #2856] |
[előzmény: (2853) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 16:40:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2853. Elküldve: 2009-10-13 16:40:22, Sportmusorok
|
[7181.] |
Sajnos 1-0 ellenünk
|
| | | [válaszok erre: #2854] |
[előzmény: (2852) banok5, 2009-10-13 16:38:47] |
|
|
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
2852. Elküldve: 2009-10-13 16:38:47, Sportmusorok
|
[7182.] |
király lenne döntőbe jutni.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #2853] |
[előzmény: (2851) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 16:10:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2851. Elküldve: 2009-10-13 16:10:58, Sportmusorok
|
[7183.] |
Nemsoká kezdődik a U20-as meccs. El ne felejtsétek
|
| | | [válaszok erre: #2852] |
|
|
|
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
2850. Elküldve: 2009-10-13 12:45:56, Sportmusorok
|
[7184.] |
Azért a Serie B is felér az NB I-gyel.
Nem itt van a lényeg, hanem mikor bekerül egy olyan közegbe, ahol a sok kiöregedett - de még eladható - játékos között kell mutatnia valamit. Nincs egészséges verseny a csapatba kerülésért, hiszen a megélhetési focisták könnyebben kiszorítják őket a csapatból a szerződéseik alapján. Nem azért fizetnek egy külföldinek, hogy a kispadon üljön..., de nem is nagyon ülnek le, mert akkor romlik a piaci megítélésük.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (2849) peeety84, 2009-10-13 11:40:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 peeety84

Tagság: 2008-11-09 17:44:51 Tagszám: #65396 Hozzászólások: 270 |
2849. Elküldve: 2009-10-13 11:40:07, Sportmusorok
|
[7185.] |
arra gondolnak stubyte hogy játékban vannak a srácok és hogy nem a kispadon ücsörögnek évközben tehetségesen, annál még a magyar nb1 is jobb...
|
| | | [válaszok erre: #2850] |
|
|
Haladó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
2848. Elküldve: 2009-10-13 09:58:47, Sportmusorok
|
[7186.] |
Csak az a duma nem kellene, hogy az a magyar fiúk előnye, hogy többségük rendszeresen játszik a magyar NB I-ben.
Nem tűnik fel senkinek, hogy 18-20 éves korukig nincs különösebb baj a focistáinkkal. De akik ezután itthon maradnak azokra sok esetben a süllyesztő vár. Amíg 30-40 éves román, szerb, albán játékosok szaladgálnak jó pénzért a hazai bajnokságban addig csodákat ne várjunk.
Az utánpótlás-nevelés kérdése igenis fontos. A heti 2-3 óra testneveléssel a "szunnyadó tehetségeket " sem könnyű felfedezni. Kell a pénz az utánpótlás-neveléshez, de vigyázni kell, hogy ebből senki sem csináljon monopóliumot. A hasznot meg vissza kell forgatni. 20-30 éve a világ élvonalába tartoztunk a sportorvoslás témakörében, ma meg már ebben is a sereghajtók között vagyunk.
Háttérintézmények nélkül ez nem megy. Évről évre emelkednek a követelmények, gyorsul a játék, a fizikai felkészülés mellett a mentális is felértékelődik.
A Honduras elleni meccs után én a szakmai stábot vettem volna elő, nem a gyerekeket b@szogattam volna.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (2844) peeety84, 2009-10-13 09:44:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 imike71

Tagság: 2008-01-14 08:32:06 Tagszám: #54349 Hozzászólások: 785 |
2847. Elküldve: 2009-10-13 09:55:35, Sportmusorok
|
[7187.] |
HAJRÁ MAGYAROK!!!!Bármi lesz a vége ez a csapat szeretnivaló!
imike71
|
| | |
[előzmény: (2844) peeety84, 2009-10-13 09:44:48] |
|
Törzstag
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8044 |
2846. Elküldve: 2009-10-13 09:49:40, Sportmusorok
|
[7188.] |
Szia.
Jól jön az még később is.
Még az is előfordulhat, hogy pl. a tavasszal ebbe a pozícióba költözik a két Duna is.
De, talán addig is akad rajta néznivaló műsor...
|
| | |
[előzmény: (2843) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 09:42:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 peeety84

Tagság: 2008-11-09 17:44:51 Tagszám: #65396 Hozzászólások: 270 |
2845. Elküldve: 2009-10-13 09:48:11, Sportmusorok
|
[7189.] |
most olvastam vissza, amit írtam: az egyi felvetésem ellenkezik a másikkal...
újraszerkeszteni meg nem tudom...
a lényeg h nem véletlenül vagyunk ott a legjobb 4között, voltak akik számítottak erre az eredményre...
|
| |
|
Haladó
|
|
 peeety84

Tagság: 2008-11-09 17:44:51 Tagszám: #65396 Hozzászólások: 270 |
2844. Elküldve: 2009-10-13 09:44:48, Sportmusorok
|
[7190.] |
azért volt esélyünk már az elején is, mi voltunk a meglepetés csapat a vb-n. voltak ennek a csapatnak már eredményei, eb bronzérem, az sem kis teljesítmény. most tényleg feltehetik a koronát a teljesítményükre!!!
jajjj, csak maradnának így együtt és lennének ilyen sikeresek a "NAGY" válogatottban is!!!
HAJRÁ MAGYAROK!!!!!
|
| | | [válaszok erre: #2847 #2848] |
|
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2843. Elküldve: 2009-10-13 09:42:31, Sportmusorok
|
[7191.] |
Csak azoknak, akik emiatt vették a fáradtságot
|
| | | [válaszok erre: #2846] |
[előzmény: (2842) Amatőr61, 2009-10-13 09:37:49] |
|
|
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8044 |
2842. Elküldve: 2009-10-13 09:37:49, Sportmusorok
|
[7192.] |
Szia.
Miért lenne felesleges ?
|
| | | [válaszok erre: #2843] |
[előzmény: (2838) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 08:40:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
2841. Elküldve: 2009-10-13 09:30:53, Sportmusorok
|
[7193.] |
Ez már ajándék- mind a két meccs, bármi is lesz a vége.
Egy Magyarország- Costa Rica döntő-re milyen oddszal lehetet fogadni az elején... és most ?
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (2840) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 09:19:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2840. Elküldve: 2009-10-13 09:19:01, Sportmusorok
|
[7194.] |
Csak nehogy elkiabálják
|
| | | [válaszok erre: #2841] |
[előzmény: (2839) stubyte, 2009-10-13 09:04:46] |
|
|
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
2839. Elküldve: 2009-10-13 09:04:46, Sportmusorok
|
[7195.] |
Ők már a döntőre készülnek
Remélem nem hiába...
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #2840] |
[előzmény: (2838) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-13 08:40:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2838. Elküldve: 2009-10-13 08:40:32, Sportmusorok
|
[7196.] |
Az M2 helyett az M1 adja a mai Magyarország - Ghána meccsett. Így egyesekkel feleslegesen szereltettek fejet az Eurobird-re
|
| | | [válaszok erre: #2839 #2842] |
|
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2837. Elküldve: 2009-10-12 20:47:53, Sportmusorok
|
[7197.] |
engem csak az érdekel hogy adják le az angol fordulót,tudjam nézni és legyen sör a hűtőben
|
| | |
[előzmény: (2835) djbagi, 2009-10-12 08:12:15] |
|
|
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
2836. Elküldve: 2009-10-12 20:40:31, Sportmusorok
|
[7198.] |
Csak lesz egy jó hosszú híradó a szünetben.Vagy 25 perces legalább.....Mármint az M1-re gondoltam, ami itt nincs föltüntetve.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (2828) sanca2, 2009-10-11 10:52:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 djbagi

Tagság: 2007-09-03 22:00:12 Tagszám: #48840 Hozzászólások: 438 |
2835. Elküldve: 2009-10-12 08:12:15, Sportmusorok
|
[7199.] |
De van elég sportesemény, csak ahhoz a focin kívül mást is műsorra kéne tűzni. Hétköznap nincs annyi, mint 7végén.
Hova lett a biliárd, bowling a sporttvről? Ja meg a salakmotorra is legtöbbször aznap már nincs idő - mert a raul madrid vagy a barca épp akkor játszik...
Szeretem nézni a focit, de már lassan oda jutunk, hogy minden sportcsatorna csak azt akarja közvetíteni, a többi sportág meg le van ejtve - igazodjon a focihoz. Na ezen kéne változtatni.
Amiko Viper 4k51 + több Amiko dekóder polcon pihen
|
| | | [válaszok erre: #2837] |
[előzmény: (2830) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-11 14:32:15] |
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
2834. Elküldve: 2009-10-12 07:23:03, Sportmusorok
|
[7200.] |
Hali
ez is érdekes mecs lesz biztos
|
| | |
[előzmény: (2828) sanca2, 2009-10-11 10:52:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|