Szakemberek segítsenek! (üzenet: 7455, Sat) |
|
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045 |
981. Elküldve: 2014-08-13 22:27:00, Szakemberek segítsenek!
|
[6476.] |
Szia.
Nem ismerem az adott LG tévét.
Végső megoldásként, ha csinálsz egy kézi keresést az adott MUX-on, ahol a két DIGI Sport található, akkor az el lehet menteni a készülék memóriájába.
|
| | | [válaszok erre: #982] |
[előzmény: (980) agy, 2014-08-13 20:33:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 agy

Tagság: 2003-10-16 13:28:55 Tagszám: #6986 Hozzászólások: 842 |
980. Elküldve: 2014-08-13 20:33:15, Szakemberek segítsenek!
|
[6477.] |
Sziasztok! LG42LV375S tv-vel szívok. DVB-T csatorna frissítésnél megjelennek az új csatornák ( Digisport1, 2 ...) a listában megjelennek, rámegyek nézem a műsort. Kikapcs a készülék -vissza, a friss csatornák sehol.Mentés fület nem találok. Más típusú LG tv-nél kilép és megmaradnak a frissített csatornák. Hol rontottam el? Köszi a válaszokat .
@gy
|
| | | [válaszok erre: #981] |
|
|
Törzstag
|
|
 gidacska

Tagság: 2003-10-14 19:22:37 Tagszám: #6963 Hozzászólások: 787 |
979. Elküldve: 2014-08-13 17:54:33, Szakemberek segítsenek!
|
[6478.] |
Megoldottam a rejtélyt. Azon a tv-n nézem ahol van hang.Csak érdekesnek találtam a hibát gondoltam rákérdezek hátha valaki belefutott már hasonlóba.
|
| | |
[előzmény: (978) Gilszkilabor, 2014-08-13 17:50:08] |
|
Törzstag
|
|
 Gilszkilabor

Tagság: 2013-12-02 17:53:27 Tagszám: #129146 Hozzászólások: 1026 |
978. Elküldve: 2014-08-13 17:50:08, Szakemberek segítsenek!
|
[6479.] |
Így a messzi távolból tanácstalan vagyok, érdekes hibába futottál bele, ezt látni kéne. Keress a közelben valami tökös szakembert, hátha ő megoldja a rejtélyt.
AMIKO ALIEN 2+ tripla tuner, STRONG SG2100, kommersz LNB és 70 cm-es offset tükör.
|
| | | [válaszok erre: #979] |
[előzmény: (977) gidacska, 2014-08-13 16:06:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gidacska

Tagság: 2003-10-14 19:22:37 Tagszám: #6963 Hozzászólások: 787 |
977. Elküldve: 2014-08-13 16:06:44, Szakemberek segítsenek!
|
[6480.] |
Korábban nem volt vele gond.Újra hangolás után sem lett jó.Viszont másik tv-n jó.Elképzelhető hogy csak azon az egy csatornán nem működik a hang?Hangnormákat próbáltam váltogatni de csak az eredetin szól pár mp ig.
|
| | | [válaszok erre: #978] |
[előzmény: (976) Gilszkilabor, 2014-08-13 15:59:52] |
|
Törzstag
|
|
 Gilszkilabor

Tagság: 2013-12-02 17:53:27 Tagszám: #129146 Hozzászólások: 1026 |
976. Elküldve: 2014-08-13 15:59:52, Szakemberek segítsenek!
|
[6481.] |
Csak egy tipp: olyan, mint ha a TV-nek és a problémás csatornának nem egyezne a kép/hang normája. Nálam anno olyasmi volt, hogy ha valamelyik más sugárzási normát választottam a menüben, kép volt, de a hang döglődött. Nézz szét a menüben, hátha sikerült valamit elállítani. De az is lehet, hogy elhangolódott a csatorna, finomhangolással próbálj pontosítani. Azt nem írtad, hogy korábban jó volt-e?
AMIKO ALIEN 2+ tripla tuner, STRONG SG2100, kommersz LNB és 70 cm-es offset tükör.
|
| | | [válaszok erre: #977] |
[előzmény: (975) gidacska, 2014-08-13 15:46:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gidacska

Tagság: 2003-10-14 19:22:37 Tagszám: #6963 Hozzászólások: 787 |
975. Elküldve: 2014-08-13 15:46:14, Szakemberek segítsenek!
|
[6482.] |
Olyan kérdésem lenne, ha egy analóg csatorna hangja 1 pillanatra hallható majd elmegy át, majd visszakapcsoláskor visszajön szintén 1 pillanatra az a tv hibája vagy a szolgáltatásé? 52 csatorna közül 1 csatornával van probléma.Köszönöm.
|
| | | [válaszok erre: #976] |
|
|
Törzstag
|
|
 starsky0606

Tagság: 2009-10-17 21:42:09 Tagszám: #78725 Hozzászólások: 208 |
974. Elküldve: 2014-07-30 11:09:46, Szakemberek segítsenek!
|
[6483.] |
Sziasztok.Mérőműszerrel kapcsolatban lenne kérdésem.Melyiket vegyem meg a kettő közül: openbox sf-120 , vagy Golden Media Multibox -DVB-S2/T2/C ?
Van valakinek ezekkel valami tapasztalata?
Köszönöm.
|
| |
|
Haladó
|
|
 Merlot

Tagság: 2002-04-11 00:00:00 Tagszám: #26 Hozzászólások: 13911 |
973. Elküldve: 2014-07-28 17:04:58, Szakemberek segítsenek!
|
[6484.] |
Elég, ha ide beteszed azt a fotót,
(kellő méretben!), és ha szerencséd van, valaki rendelkezik felesleges darabbal.
(Én is kaptam már így kecskeméti antennához bilincseket, ami elég nagy ritkaság manapság.)
GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
|
| | |
[előzmény: (971) joco79, 2014-07-28 16:18:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10661 |
972. Elküldve: 2014-07-28 16:49:22, Szakemberek segítsenek!
|
[6485.] |
Fotózd le és tedd be a "Hirdetések" topicba.
/De persze nem mint eladandó árú/
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | |
[előzmény: (971) joco79, 2014-07-28 16:18:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 joco79

Tagság: 2008-06-28 20:47:16 Tagszám: #60941 Hozzászólások: 482 |
971. Elküldve: 2014-07-28 16:18:59, Szakemberek segítsenek!
|
[6486.] |
sziasztok ma vettem észre hogy a müholdvevö antennám lnb tartoja el van törve müanyag a kérdésem az lenne hogy lehet e ilyen tartot kapni vagy kompletten antenát kel cserélnem? sima egyfejes tarto
|
| | | [válaszok erre: #972 #973] |
|
|
Törzstag
|
|
 fgabor87

Tagság: 2014-04-02 14:17:03 Tagszám: #129911 Hozzászólások: 1630 |
970. Elküldve: 2014-07-25 13:12:02, Szakemberek segítsenek!
|
[6487.] |
Analóg csatorna akadozása egyértelműen fejállomás probléma lesz szerintem. Ott a kábel vagy erősítő probléma szemcsésedésben jelentkezne. Szerintem nyugodtan jelentsd be ezt is.
Jó kis szolgáltató lehet.
Részvétem. :D
|
| | |
[előzmény: (969) gidacska, 2014-07-25 10:23:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gidacska

Tagság: 2003-10-14 19:22:37 Tagszám: #6963 Hozzászólások: 787 |
969. Elküldve: 2014-07-25 10:23:25, Szakemberek segítsenek!
|
[6488.] |
Szia. A fejállomás újraindításával megszűnt a probléma. Legalábbis azt mondták, hogy azt csinálták. Most már nem szakadoznak, akadoznak a csatornák. Viszont az analogon nézett csatornák meg elkezdtek.Olyan mintha gyenge nettel videót akarsz nézni a youtubon meg megakad. Erre valami ötlet hogy miért lehet?Köszi
|
| | | [válaszok erre: #970] |
[előzmény: (957) fgabor87, 2014-07-03 13:25:21] |
|
Törzstag
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
968. Elküldve: 2014-07-24 21:22:20, Szakemberek segítsenek!
|
[6489.] |
Igen, a legutolsoval jó lesz.
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | |
[előzmény: (967) Rentner, 2014-07-24 21:20:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
967. Elküldve: 2014-07-24 21:20:06, Szakemberek segítsenek!
|
[6490.] |
Azt írták, az utolsónál már nem fog jelentkezni
ez a hiba. Azt tettem rá.
Ugy tünik megy rendesen.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #968] |
[előzmény: (966) miroka, 2014-07-24 21:05:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
966. Elküldve: 2014-07-24 21:05:46, Szakemberek segítsenek!
|
[6491.] |
Meg lecserélni a software-t.
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #967] |
[előzmény: (965) Rentner, 2014-07-24 18:21:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
965. Elküldve: 2014-07-24 18:21:34, Szakemberek segítsenek!
|
[6492.] |
Közben jött baráti segitség, miszerint a következőt kell csinálni.
Megcsináltam, müködött!
Erre a végtelen ki-be kapcsolás / újraindulás / safe felírat-os hibára ez a megoldás működik: indulás közben nyomkodni kell a TV/RADIO gombot, ekkor egyszercsak bejön egy csatorna. Ekkor egy gyári visszaállítást kell csinálni majd újrahangolni a csatornákat.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #966] |
[előzmény: (964) Rentner, 2014-07-24 18:05:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
964. Elküldve: 2014-07-24 18:05:29, Szakemberek segítsenek!
|
[6493.] |
Mindenkinek szép napot!
Wayteq HD 95 RF >>> folyamatosan ki - be kapcsolgat. (de nem müködik)
Tapasztalat, jótanács?
Előre is köszönet !
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #965] |
[előzmény: (963) raczandris, 2014-07-19 16:30:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 raczandris

Tagság: 2005-10-07 23:08:30 Tagszám: #22642 Hozzászólások: 4760 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mateus33

Tagság: 2013-11-18 23:31:30 Tagszám: #129066 Hozzászólások: 3 |
962. Elküldve: 2014-07-19 13:44:45, Szakemberek segítsenek!
|
[6495.] |
Rendbem köszönöm!:)
|
| | |
[előzmény: (961) Merlot, 2014-07-16 19:45:27] |
|
Zöldfülű
|
|
 Merlot

Tagság: 2002-04-11 00:00:00 Tagszám: #26 Hozzászólások: 13911 |
961. Elküldve: 2014-07-16 19:45:27, Szakemberek segítsenek!
|
[6496.] |
Keresd raczandris kollégánkat itt a fórumon.
GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
|
| | | [válaszok erre: #962] |
[előzmény: (960) mateus33, 2014-07-16 18:48:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mateus33

Tagság: 2013-11-18 23:31:30 Tagszám: #129066 Hozzászólások: 3 |
960. Elküldve: 2014-07-16 18:48:03, Szakemberek segítsenek!
|
[6497.] |
Tisztelt fórumtársak!
Hamarosan felköltözök Budapesten a 13. kerbe. Van-e valaki, vagy tudtok-e valakit ajánlani, aki foglalkozik parabola felszerelésével? 3 emeletes ház 2. emeletéről van szó, a magasság ahova az antennának kerülnie kéne a földtől kb 6-7 m. A beltérimet vinném magammal.
|
| | | [válaszok erre: #961 #963] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 gidacska

Tagság: 2003-10-14 19:22:37 Tagszám: #6963 Hozzászólások: 787 |
959. Elküldve: 2014-07-03 14:01:18, Szakemberek segítsenek!
|
[6498.] |
Bocsánat a dupláért. Kipróbáltam ugyanaz a hiba a bejövő vezetékre direktbe rákötve.Tehát nem a lakáson belüli kötésekkel van a baj.
|
| | |
[előzmény: (958) gidacska, 2014-07-03 13:28:12] |
|
Törzstag
|
|
 gidacska

Tagság: 2003-10-14 19:22:37 Tagszám: #6963 Hozzászólások: 787 |
958. Elküldve: 2014-07-03 13:28:12, Szakemberek segítsenek!
|
[6499.] |
Ez jó ötlet.Nincs beltéri mert a tv be van beépített tuner. Ezt ki is próbálom és jelentkezem.
|
| | | [válaszok erre: #959] |
[előzmény: (957) fgabor87, 2014-07-03 13:25:21] |
|
Törzstag
|
|
 fgabor87

Tagság: 2014-04-02 14:17:03 Tagszám: #129911 Hozzászólások: 1630 |
957. Elküldve: 2014-07-03 13:25:21, Szakemberek segítsenek!
|
[6500.] |
Lehet a rossz kábelezés. Elképzelhető, hogy a környéken azon a frekvencián egy DVB-T csatorna működik, és ha gyenge a kábel árnyékolása, megzavarja.
Legegyszerűbb kipróbálni talán, ha van rá lehetőség, a beltérit és egy kisebb tv-t felvinni a padlásra, és közvetlenül a szolgáltató által bekötött kábelre kötni, és úgy megnézni a jelszinteket.
|
| | | [válaszok erre: #958 #969] |
[előzmény: (952) gidacska, 2014-07-03 11:51:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Szakemberek segítsenek! (üzenet: 7455, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|