Kedves Fórumozók! Tájékoztatunk Titeket, hogy szabályzatunk értelmében kártyamegosztó szerver aktív hirdetése (vagy ilyesmi után való érdeklődés) a hozzászólás törlését, és a fórumból való kizárást vonja maga után. -- Megértéseteket köszönjük! |
Kártyamegosztás (üzenet: 17238, Sat) |
|
|
|
 peppinó

Tagság: 2005-09-08 20:54:34 Tagszám: #21759 Hozzászólások: 759 |
372. Elküldve: 2007-08-05 09:34:21, Kártyamegosztás
|
[16876.] |
Ez nem a "Kártyamegosztás" topic?...Úgy látszik eltévedtem.
hm, hm, hm.
|
| | | [válaszok erre: #373] |
|
|
Törzstag
|
|
 Crizal

Tagság: 2006-02-15 10:37:24 Tagszám: #27085 Hozzászólások: 81 |
371. Elküldve: 2007-08-05 08:03:31, Kártyamegosztás
|
[16877.] |
Privátot nyilvánosságra hozni nem egy fair dolog!
|
| | |
[előzmény: (369) yoda9, 2007-08-05 06:28:46] |
|
Kezdő
|
|
 siemensguru

Tagság: 2004-05-30 17:28:10 Tagszám: #10719 Hozzászólások: 2547 |
370. Elküldve: 2007-08-05 07:54:17, Kártyamegosztás
|
[16878.] |
Eddig nem szóltam le senkit, de komolyan mondom te ritka egy paraszt vagy. De szerintem ez volt az utólsó beírásod, ha a modeáror meglátja.
|
| | |
[előzmény: (369) yoda9, 2007-08-05 06:28:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Johnnyka

Tagság: 2004-11-29 19:18:29 Tagszám: #14249 Hozzászólások: 128 |
368. Elküldve: 2007-08-04 20:13:44, Kártyamegosztás
|
[16879.] |
Akadt egy kis gondom a gbox-om-al
Azok jelentkezését várom akik tudnának segíteni nekem
A többit Pü-ben
|
| | |
[előzmény: (367) MrX, 2007-08-04 12:24:57] |
|
Haladó
|
|
 MrX

Tagság: 2005-10-09 10:26:40 Tagszám: #22676 Hozzászólások: 1840 |
367. Elküldve: 2007-08-04 12:24:57, Kártyamegosztás
|
[16880.] |
Valami ki-ha-nem-én figura lehet, aki a friss regjével akarja fitogtatni a leleményességét.
2xOctagon SF8008 Combo, Vu+ Duo4k DVB-S2X/CT2
|
| | | [válaszok erre: #368] |
[előzmény: (365) siemensguru, 2007-08-04 12:22:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MrX

Tagság: 2005-10-09 10:26:40 Tagszám: #22676 Hozzászólások: 1840 |
366. Elküldve: 2007-08-04 12:22:45, Kártyamegosztás
|
[16881.] |
user/pass/deskey/emu típusa nélkül szerinted mire jó? Ráadásul 1 usernévvel csak 1 felhasználó tudja használni. Ha pedig ADSL a lelkem, akkor ez az ip max 1 napig jó.
Gratulálok.
2xOctagon SF8008 Combo, Vu+ Duo4k DVB-S2X/CT2
|
| | | [válaszok erre: #369] |
[előzmény: (364) yoda9, 2007-08-04 12:17:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 siemensguru

Tagság: 2004-05-30 17:28:10 Tagszám: #10719 Hozzászólások: 2547 |
365. Elküldve: 2007-08-04 12:22:07, Kártyamegosztás
|
[16882.] |
Komolyan ezt a topicot be kellene zárni. Az ilyen és ehhez hasonló beírások miatt. Nem is értem a moderátort hogy miért kell engedni az ilyet.
|
| | | [válaszok erre: #367] |
[előzmény: (364) yoda9, 2007-08-04 12:17:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
363. Elküldve: 2007-08-03 20:07:13, Kártyamegosztás
|
[16883.] |
Aláírás???
Elvárod, hogy mártsanak be másokat, te meg inkognítóban maradsz? Kicsit gerinctelen viselkedés, nem?
|
| | |
[előzmény: (337) G,Bajor, 2007-07-18 07:44:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jozsi879

Tagság: 2007-04-15 16:34:05 Tagszám: #43982 Hozzászólások: 332 |
362. Elküldve: 2007-08-03 20:02:02, Kártyamegosztás
|
[16884.] |
|
| |
|
Törzstag
|
|
 lila@

Tagság: 2005-11-28 12:36:11 Tagszám: #24122 Hozzászólások: 62 |
361. Elküldve: 2007-08-03 19:58:07, Kártyamegosztás
|
[16885.] |
Most mi van?
Újraszerveződik az AVH vagy mi a fene.
|
| | |
[előzmény: (336) szunti, 2007-07-17 20:24:32] |
|
Kezdő
|
|
 jozsi879

Tagság: 2007-04-15 16:34:05 Tagszám: #43982 Hozzászólások: 332 |
360. Elküldve: 2007-08-03 18:54:10, Kártyamegosztás
|
[16886.] |
igen de csak home share-es szoftverrel
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Crizal

Tagság: 2006-02-15 10:37:24 Tagszám: #27085 Hozzászólások: 81 |
359. Elküldve: 2007-08-03 08:21:29, Kártyamegosztás
|
[16887.] |
Azt lehet Goldenen????
|
| | |
[előzmény: (358) jozsi879, 2007-08-02 21:10:07] |
|
Kezdő
|
|
 jozsi879

Tagság: 2007-04-15 16:34:05 Tagszám: #43982 Hozzászólások: 332 |
358. Elküldve: 2007-08-02 21:10:07, Kártyamegosztás
|
[16888.] |
Keresek egy olyan személyt aki eltudná magyarázni hogy hogyan működik az internetes kártyamegosztás golden interstaron
a beltérire már feltettem a homeshares szoftvert
|
| | | [válaszok erre: #359] |
|
|
Törzstag
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
357. Elküldve: 2007-07-22 18:44:01, Kártyamegosztás
|
[16889.] |
fogadjunk vagy az RDI sat,vagy ez:http://www.setbb.com/gboxsharing/viewforum.php?f=1&mforum=gboxsharing
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
356. Elküldve: 2007-07-22 18:07:42, Kártyamegosztás
|
[16890.] |
Én is elkérném a másik fórum címét , előre is köszönöm!
|
| | |
[előzmény: (355) Crizal, 2007-07-22 17:40:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Crizal

Tagság: 2006-02-15 10:37:24 Tagszám: #27085 Hozzászólások: 81 |
355. Elküldve: 2007-07-22 17:40:37, Kártyamegosztás
|
[16891.] |
Valaki átdobná a másik fórum címét? Köszönöm
|
| | | [válaszok erre: #356] |
|
|
Kezdő
|
|
 sith

Tagság: 2006-03-18 14:00:25 Tagszám: #28574 Hozzászólások: 681 |
354. Elküldve: 2007-07-21 21:36:47, Kártyamegosztás
|
[16892.] |
Hali.
Légyszi egy kis okosságot dobjatok erről a másik fórumról,hátha találok valami használhatót.
Köszönöm!!
Ásni nem szeretek,de a kapálást napokig el tudom nézni..
|
| | |
[előzmény: (343) once, 2007-07-20 11:31:46] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
353. Elküldve: 2007-07-21 21:21:33, Kártyamegosztás
|
[16893.] |
|
| | |
[előzmény: (337) G,Bajor, 2007-07-18 07:44:12] |
|
|
|
|
 Madison 07

Tagság: 2007-03-09 21:33:08 Tagszám: #42624 Hozzászólások: 4080 |
352. Elküldve: 2007-07-21 20:40:45, Kártyamegosztás
|
[16894.] |
OK! megy...
Üdv.: Madison'
|
| | |
[előzmény: (351) szunti, 2007-07-21 20:39:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
351. Elküldve: 2007-07-21 20:39:17, Kártyamegosztás
|
[16895.] |
Lehet.
|
| | | [válaszok erre: #352] |
[előzmény: (350) Madison 07, 2007-07-21 20:37:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Madison 07

Tagság: 2007-03-09 21:33:08 Tagszám: #42624 Hozzászólások: 4080 |
350. Elküldve: 2007-07-21 20:37:02, Kártyamegosztás
|
[16896.] |
Érdekel a dolog
Üdv.: Madison'
|
| | | [válaszok erre: #351] |
[előzmény: (349) szunti, 2007-07-21 20:32:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
349. Elküldve: 2007-07-21 20:32:01, Kártyamegosztás
|
[16897.] |
PÜ rendel. :)
|
| | | [válaszok erre: #350] |
[előzmény: (347) Endre G, 2007-07-21 09:27:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 santi

Tagság: 2004-02-10 14:32:40 Tagszám: #8636 Hozzászólások: 1653 |
348. Elküldve: 2007-07-21 20:28:39, Kártyamegosztás
|
[16898.] |
Sziasztok fórumtársak!
Kártyamegosztással kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem, hogy az SBCL programban mire tudom a pluginokat használni. Hogyan
tudom a pluginok lehetőségeit kihasználni.
Üdv.: santi
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Endre G

Tagság: 2005-07-30 12:51:05 Tagszám: #20807 Hozzászólások: 72 |
347. Elküldve: 2007-07-21 09:27:26, Kártyamegosztás
|
[16899.] |
PU - ment
DM800se sr4 +DM 500s +ss2 + digi
150cm primefokusz antenna
|
| | | [válaszok erre: #349] |
[előzmény: (346) Madison 07, 2007-07-21 09:01:45] |
|
Kezdő
|
|
 Madison 07

Tagság: 2007-03-09 21:33:08 Tagszám: #42624 Hozzászólások: 4080 |
346. Elküldve: 2007-07-21 09:01:45, Kártyamegosztás
|
[16900.] |
Jöhetne hozzám is 346-ra...
Üdv.: Madison'
|
| | | [válaszok erre: #347] |
[előzmény: (345) Endre G, 2007-07-21 08:47:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Kártyamegosztás (üzenet: 17238, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|