Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/0 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (33/8
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
13488. Elküldve: 2009-04-14 20:09:42,

OFF TOPIC

[54876.]

Acer TravelMate 5330

Phoenix BIOS

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #13492 #13494] [előzmény: (13486) stmiklos, 2009-04-14 20:06:48]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
13487. Elküldve: 2009-04-14 20:08:46,

OFF TOPIC

[54877.]

A történet régebbi, de mai is lehetne: kárpátaljai ismerőseimen keresztül ismertem meg azt az "úriembert", aki ilyen lányok "üzemeltetésével" foglalkozott. Jól megfizette őket, hogy bepalizzanak a neten embereket, akik fiatalok, feltehetően egészségesek, tehetősebbek, hogy utazni tudjanak. Csavargatják a lányok az áldozat fejét, chatelnek, webkameráznak, majd felbiztatják, hogy utazzon - aztán jobb esetben csak az egyik veséjét operálja ki a fogadóbizottság ...

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (13485) sztar1, 2009-04-14 20:03:12]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stmiklos



Tagság: 2009-01-17 18:22:10
Tagszám: #69302
Hozzászólások: 681
13486. Elküldve: 2009-04-14 20:06:48,

OFF TOPIC

[54878.]

A lehetőség, hogy mit lehet csinálni igen erősen laptop típus függő. Sokadik üzenetváltásból sem derült számomra, Te melyikhez kérsz segítséget. / Hogy lehet így válaszolni?/ Én annyit tudok, hogy a Toshibák / ÁLTALÁBAN!!/ security chipesek, alkatrésznek eladható.
Üdv: StMiklos
[válaszok erre: #13488] [előzmény: (13480) @malacka@, 2009-04-14 19:15:52]
Törzstag
stmiklos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
13485. Elküldve: 2009-04-14 20:03:12,

OFF TOPIC

[54879.]

ja,szopatos??gondolod ö is ilyen?? talan csak menekülne onnan.naluk sem jobb a helyzet.talan ezert keresgel errefele.ha azt nezem hogy a tagged oldalan is ausztria van bejelölve nalam,akkor valoszinübb hogy erefele vagyodik.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #13487] [előzmény: (13484) Gazember, 2009-04-14 19:59:55]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
13484. Elküldve: 2009-04-14 19:59:55,

OFF TOPIC

[54880.]

Nem nyálas film, inkább szopatós icon32.gif
[válaszok erre: #13485] [előzmény: (13460) sztar1, 2009-04-14 16:04:35]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
13483. Elküldve: 2009-04-14 19:59:05,

OFF TOPIC

[54881.]

Winrar kell hogy kicsomagold!

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (13482) gyurkabá, 2009-04-14 19:47:54]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyurkabá



Tagság: 2007-10-14 11:06:36
Tagszám: #50312
Hozzászólások: 780
13482. Elküldve: 2009-04-14 19:47:54,

OFF TOPIC

[54882.]

Hello Mki!
Hogyan lehet rar fájlt megnyitni és
átírni avi-ba?
Pl:http://rapidshare.com/files/
210041243/Flashdance.part1.rar

Köszi.






Gyurkabá
[válaszok erre: #13483]
Törzstag
gyurkabá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
13481. Elküldve: 2009-04-14 19:39:12,

OFF TOPIC

[54883.]

A satpimps fórum nem nagyon működik mostanában..
Tudtok róla valamit?

*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
13480. Elküldve: 2009-04-14 19:15:52,

OFF TOPIC

[54884.]

Komolyabb ötleted neked sincs? icon26.gif

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #13486] [előzmény: (13479) sat_nobody, 2009-04-14 19:03:02]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_nobody



Tagság: 2005-04-11 11:02:19
Tagszám: #17666
Hozzászólások: 2636
13479. Elküldve: 2009-04-14 19:03:02,

OFF TOPIC

[54885.]

Már ha nincs benne security chip.

Most vót nálam egy FSC, teljesen noname kiépítettség, ~100 EUR-ért mondja meg a szervíz a jelszót...


icon33.gif
[válaszok erre: #13480] [előzmény: (13474) serwer, 2009-04-14 16:38:47]
Kiváló dolgozó
sat_nobody adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13478. Elküldve: 2009-04-14 18:03:13,

OFF TOPIC

[54886.]

nagyon szívesen icon32.gif

Rapidshare Media

[előzmény: (13477) Rönó, 2009-04-14 17:34:44]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rönó



Tagság: 2004-10-08 18:01:16
Tagszám: #13089
Hozzászólások: 567
13477. Elküldve: 2009-04-14 17:34:44,

OFF TOPIC

[54887.]

Szevasz!
Sikerült a dolog!!!!
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!
Üdv: Rönó icon32.gif icon50.gif icon70.gif icon48.gif
[válaszok erre: #13478] [előzmény: (13454) serwer, 2009-04-13 22:35:07]
Törzstag
Rönó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dj tami



Tagság: 2006-12-21 18:52:14
Tagszám: #38811
Hozzászólások: 1127
13476. Elküldve: 2009-04-14 17:22:27,

OFF TOPIC

[54888.]

Eladó! Használt de ujszerű állapotban lévő Cannon Selphy cp510 tipusu nyomtató. Patron kell bele mert az kifogyott.Színes tintasugaras nyomtató maximum 4800x1200 dpi felbontással. USB csatlakozóval, opciós belső hálózati nyomtatással.

NYOMTATÁSI TECHNOLÓGIA: Tintás
SZÍNES NYOMTATÁS: Igen
SEBESSÉG: 18 lap/perc
FELBONTÁS (DPI): 4800x1200 dpi
PAPÍRFORMÁTUM: A4-es
PAPÍRTÍPUS: Ív
CSATLAKOZÓ: USB
MEMÓRIA: 0 Mb
HÁLÓZATI NYOMTATÁS: Opció

Ár: 6000ft + posta költség Érd: pü - ben.

http://data.hu/get/1338502/canon_selphy_cp510.rar.html



90cm tükör,srt dm2100 diseqc h-h motor,0,3 fej
Kiváló dolgozó
dj tami adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


TonySoprano



Tagság: 2008-03-20 09:55:10
Tagszám: #57283
Hozzászólások: 1372
13475. Elküldve: 2009-04-14 16:39:18,

OFF TOPIC

[54889.]

Ez érdekes.Gondolom megprobáltál már pár komnbináciot.
Hát körbe kérdezek.De nagyon könnyen hogy a vége az lesz hogy csak szét kell kapnod.

High Quality 771 hetvenegy
[előzmény: (13472) @malacka@, 2009-04-14 16:35:13]
Kiváló dolgozó
TonySoprano adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13474. Elküldve: 2009-04-14 16:38:47,

OFF TOPIC

[54890.]

szétszedés nélkül különféle, a típusra jellemző master jelszavakkal lehet próbálkozni:
http://www.plasma-online.de/index.html?content=http%3A//www.plasma-online.de/english/help/solutions/bios_password.html

szétszedve a gombelemet kell kivenni 10 percre vagy akár 24 órára icon27.gif



Rapidshare Media

[válaszok erre: #13479] [előzmény: (13464) @malacka@, 2009-04-14 16:14:22]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
13473. Elküldve: 2009-04-14 16:36:50,

OFF TOPIC

[54891.]

Nem volt jelszó beállítva.

Érdeklődtem: átveszik garanciális ügyintézéssel, de a gépnek indulnia kellene holnap Németországba.

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (13471) brumi21, 2009-04-14 16:34:48]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
13472. Elküldve: 2009-04-14 16:35:13,

OFF TOPIC

[54892.]

Be lehet úgy állítani egyes BIOS-okat, hogy még a rendszer indítása előtt bekérjék a jelszót. Ez így van beállítva. Bekapcsolod és eljut a jelszó bekéréséig (3 másodperc), majd vár (a végtelenségig), OP-rendszer indításról szó sincs

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #13475] [előzmény: (13470) TonySoprano, 2009-04-14 16:31:48]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


brumi21



Tagság: 2009-03-16 11:25:02
Tagszám: #71841
Hozzászólások: 529
13471. Elküldve: 2009-04-14 16:34:48,

OFF TOPIC

[54893.]

más eséjes a botolásért esetleg beviszed ahol veted és megkérdezed a bios jelszot oszt kész meg elregéled mit akarsz vele csinálni icon50.gif könyebet már nem tudok mondani :D icon32.gif
[válaszok erre: #13473]
Törzstag
brumi21 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


TonySoprano



Tagság: 2008-03-20 09:55:10
Tagszám: #57283
Hozzászólások: 1372
13470. Elküldve: 2009-04-14 16:31:48,

OFF TOPIC

[54894.]

Késöbb megyek egy haveromhoz.Meg kérdezem.
Formatálni akarod és a boottolást akarod beállitani?Mert lehet,hogy alapbol ugy van be állitva hogy ha boot lemezt teszel bele akkor rákérdez...

High Quality 771 hetvenegy
[válaszok erre: #13472] [előzmény: (13469) @malacka@, 2009-04-14 16:25:51]
Kiváló dolgozó
TonySoprano adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
13469. Elküldve: 2009-04-14 16:25:51,

OFF TOPIC

[54895.]

Már belépni sem lehet, mert védi a jelszó.

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #13470] [előzmény: (13468) TonySoprano, 2009-04-14 16:22:38]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


TonySoprano



Tagság: 2008-03-20 09:55:10
Tagszám: #57283
Hozzászólások: 1372
13468. Elküldve: 2009-04-14 16:22:38,

OFF TOPIC

[54896.]

Akkor is marhaságnak tartom.Még céges rendes gépen eltudnám képzelni de laptopon?
Éppen az ilyen gondokért....
Amugy meg passz.
Talán valahogy egy bios resetet próbálj meg.
Ja,hogy nem akarod szét kapni.
Alaphelyzetbe állítással nem áll vissza,gondolom.


High Quality 771 hetvenegy
[válaszok erre: #13469] [előzmény: (13464) @malacka@, 2009-04-14 16:14:22]
Kiváló dolgozó
TonySoprano adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
13467. Elküldve: 2009-04-14 16:22:11,

OFF TOPIC

[54897.]

az biztos. nezd csak meg az arcat! lesem tagadhatna hogy orosz.szep es kerek arca van. ja es 27 eves.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (13466) zoro67, 2009-04-14 16:20:01]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
13466. Elküldve: 2009-04-14 16:20:01,

OFF TOPIC

[54898.]

Aranyos

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #13467] [előzmény: (13461) sztar1, 2009-04-14 16:05:55]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
13465. Elküldve: 2009-04-14 16:18:39,

OFF TOPIC

[54899.]

legkönyebben ugy ha Jumpereled. de ehez mindenfelekeppen szetkell szedni.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (13462) @malacka@, 2009-04-14 16:09:08]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
13464. Elküldve: 2009-04-14 16:14:22,

OFF TOPIC

[54900.]

Mondjuk, hogy illetéktelenek ne tudjanak beállításokat megváltoztatni. (boot sorrend néha egyben rendszervédelem is, stb.)

A laptop nem az enyém, és az is ködbe vész, hogy hogyan lett beállítva a BIOS jelszava. Szétszedni nem akarom, mert két hete vették.

Hogyan lehet üresre állítani?

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #13468 #13474] [előzmény: (13463) TonySoprano, 2009-04-14 16:10:47]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0099389553070068 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail