OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12586. Elküldve: 2009-02-27 10:32:16, OFF TOPIC
|
[55776.] |
sok szerencsét
|
| | |
[előzmény: (12585) mlaszlo, 2009-02-27 10:19:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
12585. Elküldve: 2009-02-27 10:19:44, OFF TOPIC
|
[55777.] |
Igen, sajnos nekem is van ilyen tapasztalatom a szervizekkel, de most igazából nem szakszervizre gondoltam, hanem ott a környéken ajánlott az egyik szomszéd egy ismerős "mini" szervizt és akkor vele megnézetnénk, hogy mit mond, érdemes-e megcsináltatni.
|
| | | [válaszok erre: #12586] |
[előzmény: (12584) Zolien, 2009-02-27 10:14:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12584. Elküldve: 2009-02-27 10:14:06, OFF TOPIC
|
[55778.] |
szervíz.. szervíz. van egy esetem egy kapcsolócserével (on/off) és nem túlzás. szervízben azt mondták 8000. igaz nemvolt egyszerű de magamtól levadásztam egyet. mennyi volt? 900ft. munkadíjam: 0ft. végösszeg: 900ft. örül, használ.
|
| | | [válaszok erre: #12585] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
12583. Elküldve: 2009-02-27 10:08:39, OFF TOPIC
|
[55779.] |
Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek. Akkor azt hiszem megnézetjük a szervizzel.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12582. Elküldve: 2009-02-27 09:54:50, OFF TOPIC
|
[55780.] |
esetleg kondik átnézése.. akkor még érdemes is.
|
| | |
[előzmény: (12579) mlaszlo, 2009-02-27 09:02:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
12581. Elküldve: 2009-02-27 09:53:54, OFF TOPIC
|
[55781.] |
Ilyen messziről nehéz megmondani.
Szerintem új állja a helyét.
Rendszerint többe kerűl a javítás mint amit maga a készülék ér.
De el kell vinni egy servízbe megmondják 2000 vagy 20000 a javítás és el lehet dönteni.
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-27 10:12:17]
|
| | |
[előzmény: (12579) mlaszlo, 2009-02-27 09:02:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
12580. Elküldve: 2009-02-27 09:36:39, OFF TOPIC
|
[55782.] |
Jóregggelt
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
12579. Elküldve: 2009-02-27 09:02:43, OFF TOPIC
|
[55783.] |
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Rokonomnak van egy kb. 4-5 éves LG DVD-Video combo-ja, amihez 5.1-es hangfalak is vannak. Most olyat csinál, hogy ha DVD-t vagy videot szeretne nézni, esetleg rádiót hallgatni, akkor kb. 1-2 perc után van egy pattogó hang a hangszórókban (mintha kihúznám használat közben a konnektorból) és mindig stand by-ba kapcsol. Van esetleg valakinek ötlete, hogy mi lehet a baja? Érdemes megcsináltatni vagy már ne is foglalkozzon vele?
Előre is köszönöm a segítséget.
|
| | | [válaszok erre: #12581 #12582] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357 |
12578. Elküldve: 2009-02-27 08:49:56, OFF TOPIC
|
[55784.] |
Szeretnénk NYOMATÉKOSAN felhívni a fórumozók figyelmét, hogy mint ismeretes, ezen a fórumon politizálásnak helye nincs. Megvannak az erre létrehozott fórumok az interneten - ez itt egy szakmai fórum.
Köszönjük mindenkinek a megértést és a betartását!
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
12577. Elküldve: 2009-02-27 07:16:01, OFF TOPIC
|
[55785.] |
Szia
A trécom is csinál ilyet. Úgy hívják ADSL classik solo Mezitlábas ADSL+ Voip Telefon 8000/512 a le/feltőltés És korlátlan. Csak arra figyelj hogy ha van rá lehetőség pirelli modemes routert ne kapj. Iszonyat. A Thomson az jó vagy a másik új amit most osztanak.
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | | [válaszok erre: #12592] |
[előzmény: (12576) fiat1954, 2009-02-27 05:41:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12576. Elküldve: 2009-02-27 05:41:05, OFF TOPIC
|
[55786.] |
sziasztok,telefon és internet összevonását akarnám ..persze kicsit megtakaritanák,..igény annyi, ne legyen forgalmi korlát ,sebesség nem lényeg...ja érdemes internet alapúval is foglalkozni?..max 8 e. jó lenne...nincs rá több keret,az a nadrágszijj a trékom valamiért nem csinál ilyet
|
| | | [válaszok erre: #12577] |
[előzmény: (12575) sanca2, 2009-02-26 21:34:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12575. Elküldve: 2009-02-26 21:34:57, OFF TOPIC
|
[55787.] |
Szia
Ez sajnos nem csak az én elméletem és örülök hogy egyezik a Tieddel is
szombat reggel megyek akkor mi legyen??
|
| | | [válaszok erre: #12576] |
[előzmény: (12573) fiat1954, 2009-02-26 19:45:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
12574. Elküldve: 2009-02-26 20:44:37, OFF TOPIC
|
[55788.] |
E kettő közül választok :)
http://webshop.terminator.hu/index.php?page=prod&id=16371
vagy
http://webshop.terminator.hu/index.php?page=prod&id=15831
Illetve amelyiket hamarabb beszerzik :)
|
| | |
[előzmény: (12572) sat_nobody, 2009-02-26 19:14:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12573. Elküldve: 2009-02-26 19:45:27, OFF TOPIC
|
[55789.] |
szia hát ekkora volumenű válaszra nem számitottam..részint nem is ezt kérdeztem,mindösszesen csak annyit :tényleg létezhet-e ez a diszbodzaszedő?..ja az elméleted alapjában igaz csak nem népcsoportokra hanem globális gyüjtőhely leszünk,mivel más éghajlatok hamarosan élhetetlenek lesznek..dehát sok jó ember kis helyen is elfér..ja és a diktátor is meglesz,még ha ovis is lesz
|
| | | [válaszok erre: #12575] |
[előzmény: (12554) sanca2, 2009-02-25 21:16:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
12572. Elküldve: 2009-02-26 19:14:26, OFF TOPIC
|
[55790.] |
Nem akarok senkit megbántani, de a HP sem a régi... Sőt...
Toshiba-ban nem fogsz csalódni.
|
| | | [válaszok erre: #12574] |
[előzmény: (12559) Gazember, 2009-02-26 10:39:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
12571. Elküldve: 2009-02-26 17:45:30, OFF TOPIC
|
[55791.] |
Technikailag a BitComet letöltésnél mit jelent a "No slots available ". Ezt nekem kellene beállítanom? Egy ideje nem tudok letölteni, pedig sorba van állítva egy pár letöltendő cucc.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
12570. Elküldve: 2009-02-26 17:11:05, OFF TOPIC
|
[55792.] |
Ez jó:
kártya helyetesitő csipp
azért telefonszámot nemadnék meg így....... mert nehogy valaki más legyen a vonal túl oldalán..
miért van egy olyan érzésem hogy elszaporodtak az ehez hasonló hirdetések???
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
12569. Elküldve: 2009-02-26 16:57:48, OFF TOPIC
|
[55793.] |
Ja. Ez meg hádés, és amíg a szolgáltató megy, addig a "csippel" nézhetnénk...
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (12568) zolpol, 2009-02-26 16:48:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zolpol

Tagság: 2008-12-27 18:57:09 Tagszám: #67695 Hozzászólások: 549 |
12568. Elküldve: 2009-02-26 16:48:46, OFF TOPIC
|
[55794.] |
Látod, Yaksi kellett nekünk drága pénzen Strongot venni, ami még a Hir tv-t sem hozza az Amosról.
Amiko 8800, Strong srt 7335, 120-as forgatós + 120-as fix parabola, UPC kábel
|
| | | [válaszok erre: #12569] |
[előzmény: (12567) yaksi, 2009-02-26 15:40:42] |
|
Törzstag
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12566. Elküldve: 2009-02-26 15:02:53, OFF TOPIC
|
[55796.] |
´´ És kérdem Én kik itt a politikusok??? ,,
ez egy nagyon nagyon jo kerdes.politikus vegülis barki lehetne,te vagy en vagy barki. viszont szerintem a jo politikus nem csak a kezet kellene hogy tartsa a fizetesert,hanem tenni is kellene erte.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (12558) sanca2, 2009-02-26 07:47:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 donsony1

Tagság: 2007-04-29 08:53:03 Tagszám: #44425 Hozzászólások: 980 |
12565. Elküldve: 2009-02-26 14:18:26, OFF TOPIC
|
[55797.] |
Relativ menyire olcsó a 10560 Ft körüli bruttó áral ... http://www.minigaleria.hu/
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-26 14:25:10]
|
| | |
[előzmény: (12564) embertelen, 2009-02-26 14:06:23] |
|
Törzstag
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
12564. Elküldve: 2009-02-26 14:06:23, OFF TOPIC
|
[55798.] |
tudtok anntena uzletet ahol c-savos fejet lehet kapni es nem tul draga
|
| | | [válaszok erre: #12565] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
|
Haladó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12562. Elküldve: 2009-02-26 11:51:10, OFF TOPIC
|
[55800.] |
nemrossz. majd szolj mi lett a vege:)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|