Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499738/1 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (78/20
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12586. Elküldve: 2009-02-27 10:32:16,

OFF TOPIC

[55776.]

sok szerencsét icon24.gif
[előzmény: (12585) mlaszlo, 2009-02-27 10:19:44]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
12585. Elküldve: 2009-02-27 10:19:44,

OFF TOPIC

[55777.]

Igen, sajnos nekem is van ilyen tapasztalatom a szervizekkel, de most igazából nem szakszervizre gondoltam, hanem ott a környéken ajánlott az egyik szomszéd egy ismerős "mini" szervizt és akkor vele megnézetnénk, hogy mit mond, érdemes-e megcsináltatni.
[válaszok erre: #12586] [előzmény: (12584) Zolien, 2009-02-27 10:14:06]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12584. Elküldve: 2009-02-27 10:14:06,

OFF TOPIC

[55778.]

szervíz.. szervíz. van egy esetem egy kapcsolócserével (on/off) és nem túlzás. szervízben azt mondták 8000. igaz nemvolt egyszerű de magamtól levadásztam egyet. mennyi volt? 900ft. munkadíjam: 0ft. végösszeg: 900ft. örül, használ.
[válaszok erre: #12585]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
12583. Elküldve: 2009-02-27 10:08:39,

OFF TOPIC

[55779.]

Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek. Akkor azt hiszem megnézetjük a szervizzel.
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12582. Elküldve: 2009-02-27 09:54:50,

OFF TOPIC

[55780.]

esetleg kondik átnézése.. akkor még érdemes is.
[előzmény: (12579) mlaszlo, 2009-02-27 09:02:43]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
12581. Elküldve: 2009-02-27 09:53:54,

OFF TOPIC

[55781.]

Ilyen messziről nehéz megmondani.
Szerintem új állja a helyét.
Rendszerint többe kerűl a javítás mint amit maga a készülék ér.
De el kell vinni egy servízbe megmondják 2000 vagy 20000 a javítás és el lehet dönteni.


Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-27 10:12:17]
[előzmény: (12579) mlaszlo, 2009-02-27 09:02:43]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tranceworld



Tagság: 2008-08-23 12:29:48
Tagszám: #62828
Hozzászólások: 2452
12580. Elküldve: 2009-02-27 09:36:39,

OFF TOPIC

[55782.]

Jóregggelt icon17.gif

csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
Kiváló dolgozó
tranceworld adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
12579. Elküldve: 2009-02-27 09:02:43,

OFF TOPIC

[55783.]

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Rokonomnak van egy kb. 4-5 éves LG DVD-Video combo-ja, amihez 5.1-es hangfalak is vannak. Most olyat csinál, hogy ha DVD-t vagy videot szeretne nézni, esetleg rádiót hallgatni, akkor kb. 1-2 perc után van egy pattogó hang a hangszórókban (mintha kihúznám használat közben a konnektorból) és mindig stand by-ba kapcsol. Van esetleg valakinek ötlete, hogy mi lehet a baja? Érdemes megcsináltatni vagy már ne is foglalkozzon vele?
Előre is köszönöm a segítséget.
[válaszok erre: #12581 #12582]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
12578. Elküldve: 2009-02-27 08:49:56,

OFF TOPIC

[55784.]

Szeretnénk NYOMATÉKOSAN felhívni a fórumozók figyelmét, hogy mint ismeretes, ezen a fórumon politizálásnak helye nincs. Megvannak az erre létrehozott fórumok az interneten - ez itt egy szakmai fórum.

Köszönjük mindenkinek a megértést és a betartását!
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
12577. Elküldve: 2009-02-27 07:16:01,

OFF TOPIC

[55785.]

Szia
A trécom is csinál ilyet. Úgy hívják ADSL classik solo Mezitlábas ADSL+ Voip Telefon 8000/512 a le/feltőltés És korlátlan. Csak arra figyelj hogy ha van rá lehetőség pirelli modemes routert ne kapj. Iszonyat. A Thomson az jó vagy a másik új amit most osztanak.

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #12592] [előzmény: (12576) fiat1954, 2009-02-27 05:41:05]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
12576. Elküldve: 2009-02-27 05:41:05,

OFF TOPIC

[55786.]

sziasztok,telefon és internet összevonását akarnám ..persze kicsit megtakaritanák,..igény annyi, ne legyen forgalmi korlát ,sebesség nem lényeg...ja érdemes internet alapúval is foglalkozni?..max 8 e. jó lenne...nincs rá több keret,az a nadrágszijj icon53.gif a trékom valamiért nem csinál ilyet
[válaszok erre: #12577] [előzmény: (12575) sanca2, 2009-02-26 21:34:57]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
12575. Elküldve: 2009-02-26 21:34:57,

OFF TOPIC

[55787.]

Szia

Ez sajnos nem csak az én elméletem és örülök hogy egyezik a Tieddel is

szombat reggel megyek akkor mi legyen?? icon21.gif
[válaszok erre: #12576] [előzmény: (12573) fiat1954, 2009-02-26 19:45:27]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
12574. Elküldve: 2009-02-26 20:44:37,

OFF TOPIC

[55788.]

E kettő közül választok :)

http://webshop.terminator.hu/index.php?page=prod&id=16371

vagy

http://webshop.terminator.hu/index.php?page=prod&id=15831

Illetve amelyiket hamarabb beszerzik :)
[előzmény: (12572) sat_nobody, 2009-02-26 19:14:26]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
12573. Elküldve: 2009-02-26 19:45:27,

OFF TOPIC

[55789.]

szia hát ekkora volumenű válaszra nem számitottam..részint nem is ezt kérdeztem,mindösszesen csak annyit :tényleg létezhet-e ez a diszbodzaszedő?..ja az elméleted alapjában igaz csak nem népcsoportokra hanem globális gyüjtőhely leszünk,mivel más éghajlatok hamarosan élhetetlenek lesznek..dehát sok jó ember kis helyen is elfér..ja és a diktátor is meglesz,még ha ovis is lesz icon53.gif
[válaszok erre: #12575] [előzmény: (12554) sanca2, 2009-02-25 21:16:54]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_nobody



Tagság: 2005-04-11 11:02:19
Tagszám: #17666
Hozzászólások: 2636
12572. Elküldve: 2009-02-26 19:14:26,

OFF TOPIC

[55790.]

Nem akarok senkit megbántani, de a HP sem a régi... Sőt...

Toshiba-ban nem fogsz csalódni.
[válaszok erre: #12574] [előzmény: (12559) Gazember, 2009-02-26 10:39:31]
Kiváló dolgozó
sat_nobody adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
12571. Elküldve: 2009-02-26 17:45:30,

OFF TOPIC

[55791.]

Technikailag a BitComet letöltésnél mit jelent a "No slots available ". Ezt nekem kellene beállítanom? Egy ideje nem tudok letölteni, pedig sorba van állítva egy pár letöltendő cucc. icon77.gif
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tranceworld



Tagság: 2008-08-23 12:29:48
Tagszám: #62828
Hozzászólások: 2452
12570. Elküldve: 2009-02-26 17:11:05,

OFF TOPIC

[55792.]

Ez jó:
kártya helyetesitő csipp

icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif

azért telefonszámot nemadnék meg így....... mert nehogy valaki más legyen a vonal túl oldalán..
icon78.gif miért van egy olyan érzésem hogy elszaporodtak az ehez hasonló hirdetések??? icon53.gif

csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
Kiváló dolgozó
tranceworld adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
12569. Elküldve: 2009-02-26 16:57:48,

OFF TOPIC

[55793.]

Ja. Ez meg hádés, és amíg a szolgáltató megy, addig a "csippel" nézhetnénk...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (12568) zolpol, 2009-02-26 16:48:46]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zolpol



Tagság: 2008-12-27 18:57:09
Tagszám: #67695
Hozzászólások: 549
12568. Elküldve: 2009-02-26 16:48:46,

OFF TOPIC

[55794.]

Látod, Yaksi kellett nekünk drága pénzen Strongot venni, ami még a Hir tv-t sem hozza az Amosról.
icon77.gif

Amiko 8800, Strong srt 7335, 120-as forgatós + 120-as fix parabola, UPC kábel
[válaszok erre: #12569] [előzmény: (12567) yaksi, 2009-02-26 15:40:42]
Törzstag
zolpol adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
12567. Elküldve: 2009-02-26 15:40:42,

OFF TOPIC

[55795.]

Vannak még érdekes dolgok:

http://www.expressz.hu/szorakoztatoelektronika/parabola_digitv_set_top_box/showAdvert13124345.html




yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #12568]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12566. Elküldve: 2009-02-26 15:02:53,

OFF TOPIC

[55796.]

´´ És kérdem Én kik itt a politikusok??? ,,

ez egy nagyon nagyon jo kerdes.politikus vegülis barki lehetne,te vagy en vagy barki. viszont szerintem a jo politikus nem csak a kezet kellene hogy tartsa a fizetesert,hanem tenni is kellene erte.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (12558) sanca2, 2009-02-26 07:47:27]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


donsony1



Tagság: 2007-04-29 08:53:03
Tagszám: #44425
Hozzászólások: 980
12565. Elküldve: 2009-02-26 14:18:26,

OFF TOPIC

[55797.]

Relativ menyire olcsó a 10560 Ft körüli bruttó áral ... http://www.minigaleria.hu/
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-26 14:25:10]
[előzmény: (12564) embertelen, 2009-02-26 14:06:23]
Törzstag
donsony1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


embertelen



Tagság: 2007-04-13 21:24:42
Tagszám: #43916
Hozzászólások: 3664
12564. Elküldve: 2009-02-26 14:06:23,

OFF TOPIC

[55798.]

tudtok anntena uzletet ahol c-savos fejet lehet kapni es nem tul draga
[válaszok erre: #12565]
Kiváló dolgozó
embertelen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilveszter63



Tagság: 2008-07-08 19:31:01
Tagszám: #61273
Hozzászólások: 192
12563. Elküldve: 2009-02-26 12:37:51,

OFF TOPIC

[55799.]

Ott vannak pedig, Milyen használsz?
http://rockportal.mindenkilapja.hu/
[előzmény: (12552) hikjma, 2009-02-25 19:54:35]
Haladó
Szilveszter63 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12562. Elküldve: 2009-02-26 11:51:10,

OFF TOPIC

[55800.]

nemrossz. majd szolj mi lett a vege:)
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011273860931396 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail