Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499682/3 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (89/28
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

K.Gabi



Tagság: 2004-07-18 17:02:05
Tagszám: #11539
Hozzászólások: 562
5913. Elküldve: 2007-08-15 20:46:10,

OFF TOPIC

[62426.]

"5000db"?El tudod Te azt képzelni mekkora érvágás lenne az a Pannon tárcáján?Mégha 5-öt,vagy 50-et mondtak volna akkor talán hihető lenne...

Üdv. K.Gabi
[válaszok erre: #5914] [előzmény: (5912) garga pista, 2007-08-15 20:42:05]
Törzstag
K.Gabi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
5912. Elküldve: 2007-08-15 20:42:05,

OFF TOPIC

[62427.]

nem tudja valaki igaz-e hogy a pannonnál szept.31-ig 5000db inegyen mmst lehet küldeni? tegnap kaptam egy mms-t abban volt leírva plussz egy kép (a pannon honlapján nem találtam erról semmit)

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #5913]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
5911. Elküldve: 2007-08-15 20:04:28,

OFF TOPIC

[62428.]

Gondoljatok csak bele,hogy milyen sok jogi végzettségü ember van ebben az országban,a T.Parlamentben(a törvényhozásban) is.Csak azt szeretnék,hogy minél több munkájuk legyen. icon50.gif
[előzmény: (5910) Laci082, 2007-08-15 19:07:35]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
5910. Elküldve: 2007-08-15 19:07:35,

OFF TOPIC

[62429.]

Ezeket fizetik, hogy mindenből hisztériát keltsenek?
[válaszok erre: #5911] [előzmény: (5909) K. Tibor, 2007-08-15 19:03:17]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5439
5909. Elküldve: 2007-08-15 19:03:17,

OFF TOPIC

[62430.]

A mobilozás káros az egészségre - tanácsok
2007-08-15. 18:25:33

A Bécsi Orvosi Kamara aranyszabályai a mobilozáshoz

1. 16 év alatti gyerekek ne használjanak mobiltelefont!

2. Csak sürgős esetben, rövid ideig telefonáljunk mobillal!

3. Ne hordjuk a telefont zsebben, és a gyerekek ne SMS-ezzenek a pad alatt, mindkét esetben negatívan befolyásolódhat a termékenység!

4. SMS-küldéskor tartsuk magunktól távol a készüléket!

5. Éjszakára kapcsoljuk ki a készüléket, ha mégis bekapcsolva hagyjuk, ne maradjon a fejünk közelében!
6. Járműveken (autó, busz, vonat) ne telefonáljunk, mivel ilyenkor a készülék nagyobb teljesítménnyel sugároz!

7. Nem ajánlott a mikrofonos fejhallgató, mivel a kábel gyakran antennaként továbbítja a jeleket.

8. Ne játsszunk a mobilon!

9. A kapcsolásig ne tartsuk a készüléket a fejünkhöz!

10. Telefonáláskor távolodjunk el pár méterre a többiektől, mert őket is sugárzás éri!

11. Ha keveset telefonálunk, kisebb a mobiltelefon-átjátszóktól induló sugárzás mértéke is.

12. Csak kábelen keresztül internetezzünk, tartózkodjunk az UMTS és WLAN mobilkommunikációs rendszerektől.

(Igazságügyi Szakértő c. szaklap, 2007. június, 17. old.)

***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[válaszok erre: #5910 #5915] [előzmény: (5908) rézdrót, 2007-08-15 12:42:43]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5908. Elküldve: 2007-08-15 12:42:43,

OFF TOPIC

[62431.]

Csak van tán rajta vmi szolgáltató logó?
Hollandiában láttam egy üzletet, ahol a dekóderes beltérikből, igaz, hogy kártya lógott ki de ez csak egy szimbolikus jelzés vólt, hogy ne tegyél bele pl.: nagra karit.

Le tudod fotózni a kártyát?
De, hogy ne legyek ennyire pesszimista, jobbik esetben a beltéri megvásárlásával kaphattál hozzáférést vmi prémium csomaghoz is.

- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[válaszok erre: #5909] [előzmény: (5905) pitorpen, 2007-08-14 22:39:56]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Endre G



Tagság: 2005-07-30 12:51:05
Tagszám: #20807
Hozzászólások: 72
5907. Elküldve: 2007-08-15 06:59:55,

OFF TOPIC

[62432.]

Szia Szokoz !
Koszi a javitast , es varunk a szobabann :) .

DM800se sr4 +DM 500s +ss2 + digi
150cm primefokusz antenna
[előzmény: (5906) Leíratkozott felhasználó, 2007-08-15 06:07:43]
Kezdő
Endre G adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
5906. Elküldve: 2007-08-15 06:07:43,

OFF TOPIC

[62433.]

Szia!
Mielőtt megkeresnének a többiek, kijavítok egy hibát. icon42.gif

"5. Commands > Join > #sateliti "

Nem minden kliens rendelkezik ilyen lehetőségekkel.
A parancs elé sokszor kell a / jel.
A /help menü ezen a szerveren is mindent elárul.
A karakter kódolást nem adtad meg, gondolom: ISO-8859-1
Az IRC port is lemaradt Port:6667
Köszi az infót! icon50.gif
[válaszok erre: #5907] [előzmény: (5903) Endre G, 2007-08-14 18:34:34]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


pitorpen



Tagság: 2007-08-10 14:50:18
Tagszám: #47940
Hozzászólások: 2
5905. Elküldve: 2007-08-14 22:39:56,

OFF TOPIC

[62434.]

És azt honnan tudom hogy aktív-e? Boltban lett véve, kb. 1éve benne volt egy beltériben.
[válaszok erre: #5908] [előzmény: (5904) szunyog2676, 2007-08-14 18:39:49]
Zöldfülű
pitorpen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szunyog2676



Tagság: 2006-10-22 11:01:11
Tagszám: #36198
Hozzászólások: 1302
5904. Elküldve: 2007-08-14 18:39:49,

OFF TOPIC

[62435.]

A cryptoworks kártya nem jelent semmit. Ami számít, hogy milyen előfizetés tartozik hozzá, ill., hogy az aktív-e, ki van-e fizetve...

üdv.: szunyog
Echosmart DSB-771 FTA | Optibox CX PVR
[válaszok erre: #5905] [előzmény: (5902) pitorpen, 2007-08-13 23:08:57]
Kiváló dolgozó
szunyog2676 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Endre G



Tagság: 2005-07-30 12:51:05
Tagszám: #20807
Hozzászólások: 72
5903. Elküldve: 2007-08-14 18:34:34,

OFF TOPIC

[62436.]

Sziasztok.
Van egy magyar char szoba ahova barki belephet barmikor ha eppen a szatelites tevezesrol lenne kedve beszelgetni.

1. IRC kliens letöltése, telepítése, pl Mirc (http://www.mirc.com/get.html)
2. Tools > Options > Connect > adatok kitöltése
3. Servers > ADD > Description (akármi), IRC server (irc.german-irc.org) > ADD
4. File > Connect
5. Commands > Join > #sateliti


DM800se sr4 +DM 500s +ss2 + digi
150cm primefokusz antenna
[válaszok erre: #5906]
Kezdő
Endre G adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pitorpen



Tagság: 2007-08-10 14:50:18
Tagszám: #47940
Hozzászólások: 2
5902. Elküldve: 2007-08-13 23:08:57,

OFF TOPIC

[62437.]

Szisztok!
Egy hozzá nem értő kér segítséget. Van egy cryptowork kártyám. Mit lehet vele fogni, van valami idő tartam amíg használni lehet? Előre is kösz.
pitörpen
[válaszok erre: #5904]
Zöldfülű
pitorpen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
5901. Elküldve: 2007-08-13 21:56:32,

OFF TOPIC

[62438.]

Kicsit én is off-olok:Bemegy a rendőr az orvosához a rendelőbe leveszi a tányérsapkáját,ott űl a fején egy béka.
-Mi a panasza?-kérdi a doki
-Nézze már doktor úr,mi nőtt a seggemre!-szólal meg a béka.(Ez a vicc még az átkosból való,amikor még divatban voltak a rendőrviccek ):)53
[előzmény: (5897) Gazember, 2007-08-13 13:33:32]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
5900. Elküldve: 2007-08-13 20:59:22,

OFF TOPIC

[62439.]

Kösz szépen!
Egyébként 2 - 3 évről van szó , majd akkor egy korszerű gépet akarok építeni.Ez meg megy a gyerekeknek.Még az idén kap egy 3,4 gigás pentium procit.Jövő ilyenkorig meg szeretnék egy ssHD-t.Gondolom , csökken valamelyest az ára annak is.....

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (5899) rézdrót, 2007-08-13 20:45:12]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5899. Elküldve: 2007-08-13 20:45:12,

OFF TOPIC

[62440.]

Leld benne örömöd sokáig! :))

- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[válaszok erre: #5900] [előzmény: (5898) huni66, 2007-08-13 16:34:29]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
5898. Elküldve: 2007-08-13 16:34:29,

OFF TOPIC

[62441.]

Nos , ez mellett döntöttem.A memória , ill. a sebesség volt a döntő.Lehet , hogy jobb választás is lehetett volna , dehát valami mellett kellett dönteni.
Kösz mindenkinek , aki hozzászólt a témához.

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #5899] [előzmény: (5896) huni66, 2007-08-12 22:34:16]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
5897. Elküldve: 2007-08-13 13:33:32,

OFF TOPIC

[62442.]

9917382619_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltoltes.hu
[válaszok erre: #5901]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
5896. Elküldve: 2007-08-12 22:34:16,

OFF TOPIC

[62443.]

http://www.pcx.hu/?action=termekOldal&azonosito=06202

Van valakinek tapasztalata ezzel a karival?

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-08-12 22:41:20]
[válaszok erre: #5898]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lorenzen



Tagság: 2005-07-12 15:17:01
Tagszám: #20376
Hozzászólások: 2488
5895. Elküldve: 2007-08-12 18:29:15,

OFF TOPIC

[62444.]

http://www.nvidia.com/page/purevideo_hd.html
'Revolutionary New Video Processing Architecture
NVIDIA GeForce 8400, 8500, and 8600 GPUs for Desktop and GeForce 8400M and 8600M for Notebooks, incorporate a revolutionary new video processing architecture, making them the world’s first GPU video processors to offload 100% of Blu-ray and HD DVD H.264 video decoding from the CPU.** This added processing power gives PureVideo HD technology the ability to support more complex features as they are added to Blu-ray and HD DVD movies, including “picture-in-picture” movies, interactive games and menus, and higher bit-rate / higher quality movie pictures.
**Currently supported in Windows Vista only '
[előzmény: (5894) amdrulez, 2007-08-12 16:02:57]
Kiváló dolgozó
lorenzen adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


amdrulez



Tagság: 2005-03-29 16:10:53
Tagszám: #17223
Hozzászólások: 1345
5894. Elküldve: 2007-08-12 16:02:57,

OFF TOPIC

[62445.]

Köszi!

Nem tudtam, csak van az Nvidia-nak oldalán olvastam, hogy valamennyire támogatják a h264-es gyorsítást. Ennek meglétét semmilyen módon nem tapasztaltam . Lehet többet vártam, mint ami elvárható ezektől a vga-któl ;)
[válaszok erre: #5895] [előzmény: (5893) lorenzen, 2007-08-12 13:58:38]
Kiváló dolgozó
amdrulez adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lorenzen



Tagság: 2005-07-12 15:17:01
Tagszám: #20376
Hozzászólások: 2488
5893. Elküldve: 2007-08-12 13:58:38,

OFF TOPIC

[62446.]

Az Nvidia kártyái közül
8500, 8600 és a 8400 -as jelzésűek rendelkezne nativ HD támogatással.
A 8800-as széria sem hardveres h.264 kártya!
[válaszok erre: #5894] [előzmény: (5891) amdrulez, 2007-08-12 13:10:50]
Kiváló dolgozó
lorenzen adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5892. Elküldve: 2007-08-12 13:32:35,

OFF TOPIC

[62447.]

Az Asrock P4m890-es alaplap megoldaná ezt a problémát, mert ebbe még nem a DDR-II memória kell, viszont PGA 478 as proci foglalat van benne.
Ja meg persze xpress .
5.1hangkártya, 64Mb int videó, de ez tiltható.
Nem részletezem tovább, úgyis utánna nézel:)).
Azért tudom ennyire mert a gyerkőcöknek ebből raktam most össze 1 gépet. Sztem várakozáson felűli.
Na meg az ára: 13000.

- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[előzmény: (5889) huni66, 2007-08-12 11:49:27]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


amdrulez



Tagság: 2005-03-29 16:10:53
Tagszám: #17223
Hozzászólások: 1345
5891. Elküldve: 2007-08-12 13:10:50,

OFF TOPIC

[62448.]

Szia!

Atiból 9600-ast nehogy vegyél! Az elavult ;)

Atiból az x1XXX es széria igér HD gyorsítást - ezt még nem tudtam kipróbálni :(

Nvidia 7600GS jó kari, de ezzel se tapasztaltam a HD-filmeknél gyorsulást :(
Ezeknél a teszteknél 720p -s mkv-t néztem, ill műholdról felvett 1080i-s AVC1-es adást.
PowerDVD és WinDVD ugyanolyan terheléssel vitte a HD műsort, pedig legújabb driver volt fennt, ill PureVideo-t is feltettem. Ez így nem győzött meg - lehet valamit nem jól csináltam ;)

CoreAVC-vel egy mai CPU képes HD-s anyagot szaggatás nélkül vinni. Igérnek GPU támogatást is hozzá, csak az még nincs kész :(
[válaszok erre: #5893] [előzmény: (5889) huni66, 2007-08-12 11:49:27]
Kiváló dolgozó
amdrulez adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vizes



Tagság: 2006-05-31 16:56:41
Tagszám: #31164
Hozzászólások: 3617
5890. Elküldve: 2007-08-12 11:52:26,

OFF TOPIC

[62449.]

hali
én meg keresek egy gépet linux servernek
min. 1000 proci 512 memori 40-es vinyó
Kiváló dolgozó
vizes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
5889. Elküldve: 2007-08-12 11:49:27,

OFF TOPIC

[62450.]

Nekem is új gép kell , ha változtatok az alaplapon.478-as proci van , DDR RAM-okkal.
Az alaplap : Intel Corporation D865PERL AAC27646-212 , 256kb chace.

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #5891 #5892]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010043144226074 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail