OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 K.Gabi

Tagság: 2004-07-18 17:02:05 Tagszám: #11539 Hozzászólások: 562 |
5913. Elküldve: 2007-08-15 20:46:10, OFF TOPIC
|
[62426.] |
"5000db"?El tudod Te azt képzelni mekkora érvágás lenne az a Pannon tárcáján?Mégha 5-öt,vagy 50-et mondtak volna akkor talán hihető lenne...
Üdv. K.Gabi
|
| | | [válaszok erre: #5914] |
[előzmény: (5912) garga pista, 2007-08-15 20:42:05] |
|
Törzstag
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
5912. Elküldve: 2007-08-15 20:42:05, OFF TOPIC
|
[62427.] |
nem tudja valaki igaz-e hogy a pannonnál szept.31-ig 5000db inegyen mmst lehet küldeni? tegnap kaptam egy mms-t abban volt leírva plussz egy kép (a pannon honlapján nem találtam erról semmit)
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #5913] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
5911. Elküldve: 2007-08-15 20:04:28, OFF TOPIC
|
[62428.] |
Gondoljatok csak bele,hogy milyen sok jogi végzettségü ember van ebben az országban,a T.Parlamentben(a törvényhozásban) is.Csak azt szeretnék,hogy minél több munkájuk legyen.
|
| | |
[előzmény: (5910) Laci082, 2007-08-15 19:07:35] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
5910. Elküldve: 2007-08-15 19:07:35, OFF TOPIC
|
[62429.] |
Ezeket fizetik, hogy mindenből hisztériát keltsenek?
|
| | | [válaszok erre: #5911] |
[előzmény: (5909) K. Tibor, 2007-08-15 19:03:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
5909. Elküldve: 2007-08-15 19:03:17, OFF TOPIC
|
[62430.] |
A mobilozás káros az egészségre - tanácsok
2007-08-15. 18:25:33
A Bécsi Orvosi Kamara aranyszabályai a mobilozáshoz
1. 16 év alatti gyerekek ne használjanak mobiltelefont!
2. Csak sürgős esetben, rövid ideig telefonáljunk mobillal!
3. Ne hordjuk a telefont zsebben, és a gyerekek ne SMS-ezzenek a pad alatt, mindkét esetben negatívan befolyásolódhat a termékenység!
4. SMS-küldéskor tartsuk magunktól távol a készüléket!
5. Éjszakára kapcsoljuk ki a készüléket, ha mégis bekapcsolva hagyjuk, ne maradjon a fejünk közelében!
6. Járműveken (autó, busz, vonat) ne telefonáljunk, mivel ilyenkor a készülék nagyobb teljesítménnyel sugároz!
7. Nem ajánlott a mikrofonos fejhallgató, mivel a kábel gyakran antennaként továbbítja a jeleket.
8. Ne játsszunk a mobilon!
9. A kapcsolásig ne tartsuk a készüléket a fejünkhöz!
10. Telefonáláskor távolodjunk el pár méterre a többiektől, mert őket is sugárzás éri!
11. Ha keveset telefonálunk, kisebb a mobiltelefon-átjátszóktól induló sugárzás mértéke is.
12. Csak kábelen keresztül internetezzünk, tartózkodjunk az UMTS és WLAN mobilkommunikációs rendszerektől.
(Igazságügyi Szakértő c. szaklap, 2007. június, 17. old.)
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | | [válaszok erre: #5910 #5915] |
[előzmény: (5908) rézdrót, 2007-08-15 12:42:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5908. Elküldve: 2007-08-15 12:42:43, OFF TOPIC
|
[62431.] |
Csak van tán rajta vmi szolgáltató logó?
Hollandiában láttam egy üzletet, ahol a dekóderes beltérikből, igaz, hogy kártya lógott ki de ez csak egy szimbolikus jelzés vólt, hogy ne tegyél bele pl.: nagra karit.
Le tudod fotózni a kártyát?
De, hogy ne legyek ennyire pesszimista, jobbik esetben a beltéri megvásárlásával kaphattál hozzáférést vmi prémium csomaghoz is.
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #5909] |
[előzmény: (5905) pitorpen, 2007-08-14 22:39:56] |
|
Törzstag
|
|
 Endre G

Tagság: 2005-07-30 12:51:05 Tagszám: #20807 Hozzászólások: 72 |
5907. Elküldve: 2007-08-15 06:59:55, OFF TOPIC
|
[62432.] |
Szia Szokoz !
Koszi a javitast , es varunk a szobabann :) .
DM800se sr4 +DM 500s +ss2 + digi
150cm primefokusz antenna
|
| | |
[előzmény: (5906) Leíratkozott felhasználó, 2007-08-15 06:07:43] |
|
Kezdő
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
5906. Elküldve: 2007-08-15 06:07:43, OFF TOPIC
|
[62433.] |
Szia!
Mielőtt megkeresnének a többiek, kijavítok egy hibát.
"5. Commands > Join > #sateliti "
Nem minden kliens rendelkezik ilyen lehetőségekkel.
A parancs elé sokszor kell a / jel.
A /help menü ezen a szerveren is mindent elárul.
A karakter kódolást nem adtad meg, gondolom: ISO-8859-1
Az IRC port is lemaradt Port:6667
Köszi az infót!
|
| | | [válaszok erre: #5907] |
[előzmény: (5903) Endre G, 2007-08-14 18:34:34] |
|
|
|
|
 pitorpen

Tagság: 2007-08-10 14:50:18 Tagszám: #47940 Hozzászólások: 2 |
5905. Elküldve: 2007-08-14 22:39:56, OFF TOPIC
|
[62434.] |
És azt honnan tudom hogy aktív-e? Boltban lett véve, kb. 1éve benne volt egy beltériben.
|
| | | [válaszok erre: #5908] |
[előzmény: (5904) szunyog2676, 2007-08-14 18:39:49] |
|
Zöldfülű
|
|
 szunyog2676

Tagság: 2006-10-22 11:01:11 Tagszám: #36198 Hozzászólások: 1302 |
5904. Elküldve: 2007-08-14 18:39:49, OFF TOPIC
|
[62435.] |
A cryptoworks kártya nem jelent semmit. Ami számít, hogy milyen előfizetés tartozik hozzá, ill., hogy az aktív-e, ki van-e fizetve...
üdv.: szunyog
Echosmart DSB-771 FTA | Optibox CX PVR
|
| | | [válaszok erre: #5905] |
[előzmény: (5902) pitorpen, 2007-08-13 23:08:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Endre G

Tagság: 2005-07-30 12:51:05 Tagszám: #20807 Hozzászólások: 72 |
5903. Elküldve: 2007-08-14 18:34:34, OFF TOPIC
|
[62436.] |
Sziasztok.
Van egy magyar char szoba ahova barki belephet barmikor ha eppen a szatelites tevezesrol lenne kedve beszelgetni.
1. IRC kliens letöltése, telepítése, pl Mirc (http://www.mirc.com/get.html)
2. Tools > Options > Connect > adatok kitöltése
3. Servers > ADD > Description (akármi), IRC server (irc.german-irc.org) > ADD
4. File > Connect
5. Commands > Join > #sateliti
DM800se sr4 +DM 500s +ss2 + digi
150cm primefokusz antenna
|
| | | [válaszok erre: #5906] |
|
|
Kezdő
|
|
 pitorpen

Tagság: 2007-08-10 14:50:18 Tagszám: #47940 Hozzászólások: 2 |
5902. Elküldve: 2007-08-13 23:08:57, OFF TOPIC
|
[62437.] |
Szisztok!
Egy hozzá nem értő kér segítséget. Van egy cryptowork kártyám. Mit lehet vele fogni, van valami idő tartam amíg használni lehet? Előre is kösz.
pitörpen
|
| | | [válaszok erre: #5904] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
5901. Elküldve: 2007-08-13 21:56:32, OFF TOPIC
|
[62438.] |
Kicsit én is off-olok:Bemegy a rendőr az orvosához a rendelőbe leveszi a tányérsapkáját,ott űl a fején egy béka.
-Mi a panasza?-kérdi a doki
-Nézze már doktor úr,mi nőtt a seggemre!-szólal meg a béka.(Ez a vicc még az átkosból való,amikor még divatban voltak a rendőrviccek ):)53
|
| | |
[előzmény: (5897) Gazember, 2007-08-13 13:33:32] |
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
5900. Elküldve: 2007-08-13 20:59:22, OFF TOPIC
|
[62439.] |
Kösz szépen!
Egyébként 2 - 3 évről van szó , majd akkor egy korszerű gépet akarok építeni.Ez meg megy a gyerekeknek.Még az idén kap egy 3,4 gigás pentium procit.Jövő ilyenkorig meg szeretnék egy ssHD-t.Gondolom , csökken valamelyest az ára annak is.....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (5899) rézdrót, 2007-08-13 20:45:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5899. Elküldve: 2007-08-13 20:45:12, OFF TOPIC
|
[62440.] |
Leld benne örömöd sokáig! :))
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #5900] |
[előzmény: (5898) huni66, 2007-08-13 16:34:29] |
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
5898. Elküldve: 2007-08-13 16:34:29, OFF TOPIC
|
[62441.] |
Nos , ez mellett döntöttem.A memória , ill. a sebesség volt a döntő.Lehet , hogy jobb választás is lehetett volna , dehát valami mellett kellett dönteni.
Kösz mindenkinek , aki hozzászólt a témához.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #5899] |
[előzmény: (5896) huni66, 2007-08-12 22:34:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
5896. Elküldve: 2007-08-12 22:34:16, OFF TOPIC
|
[62443.] |
http://www.pcx.hu/?action=termekOldal&azonosito=06202
Van valakinek tapasztalata ezzel a karival?
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3 [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-08-12 22:41:20]
|
| | | [válaszok erre: #5898] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lorenzen

Tagság: 2005-07-12 15:17:01 Tagszám: #20376 Hozzászólások: 2488 |
5895. Elküldve: 2007-08-12 18:29:15, OFF TOPIC
|
[62444.] |
http://www.nvidia.com/page/purevideo_hd.html
'Revolutionary New Video Processing Architecture
NVIDIA GeForce 8400, 8500, and 8600 GPUs for Desktop and GeForce 8400M and 8600M for Notebooks, incorporate a revolutionary new video processing architecture, making them the world’s first GPU video processors to offload 100% of Blu-ray and HD DVD H.264 video decoding from the CPU.** This added processing power gives PureVideo HD technology the ability to support more complex features as they are added to Blu-ray and HD DVD movies, including “picture-in-picture” movies, interactive games and menus, and higher bit-rate / higher quality movie pictures.
**Currently supported in Windows Vista only '
|
| | |
[előzmény: (5894) amdrulez, 2007-08-12 16:02:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 amdrulez

Tagság: 2005-03-29 16:10:53 Tagszám: #17223 Hozzászólások: 1345 |
5894. Elküldve: 2007-08-12 16:02:57, OFF TOPIC
|
[62445.] |
Köszi!
Nem tudtam, csak van az Nvidia-nak oldalán olvastam, hogy valamennyire támogatják a h264-es gyorsítást. Ennek meglétét semmilyen módon nem tapasztaltam . Lehet többet vártam, mint ami elvárható ezektől a vga-któl ;)
|
| | | [válaszok erre: #5895] |
[előzmény: (5893) lorenzen, 2007-08-12 13:58:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lorenzen

Tagság: 2005-07-12 15:17:01 Tagszám: #20376 Hozzászólások: 2488 |
5893. Elküldve: 2007-08-12 13:58:38, OFF TOPIC
|
[62446.] |
Az Nvidia kártyái közül
8500, 8600 és a 8400 -as jelzésűek rendelkezne nativ HD támogatással.
A 8800-as széria sem hardveres h.264 kártya!
|
| | | [válaszok erre: #5894] |
[előzmény: (5891) amdrulez, 2007-08-12 13:10:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5892. Elküldve: 2007-08-12 13:32:35, OFF TOPIC
|
[62447.] |
Az Asrock P4m890-es alaplap megoldaná ezt a problémát, mert ebbe még nem a DDR-II memória kell, viszont PGA 478 as proci foglalat van benne.
Ja meg persze xpress .
5.1hangkártya, 64Mb int videó, de ez tiltható.
Nem részletezem tovább, úgyis utánna nézel:)).
Azért tudom ennyire mert a gyerkőcöknek ebből raktam most össze 1 gépet. Sztem várakozáson felűli.
Na meg az ára: 13000.
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | |
[előzmény: (5889) huni66, 2007-08-12 11:49:27] |
|
Törzstag
|
|
 amdrulez

Tagság: 2005-03-29 16:10:53 Tagszám: #17223 Hozzászólások: 1345 |
5891. Elküldve: 2007-08-12 13:10:50, OFF TOPIC
|
[62448.] |
Szia!
Atiból 9600-ast nehogy vegyél! Az elavult ;)
Atiból az x1XXX es széria igér HD gyorsítást - ezt még nem tudtam kipróbálni :(
Nvidia 7600GS jó kari, de ezzel se tapasztaltam a HD-filmeknél gyorsulást :(
Ezeknél a teszteknél 720p -s mkv-t néztem, ill műholdról felvett 1080i-s AVC1-es adást.
PowerDVD és WinDVD ugyanolyan terheléssel vitte a HD műsort, pedig legújabb driver volt fennt, ill PureVideo-t is feltettem. Ez így nem győzött meg - lehet valamit nem jól csináltam ;)
CoreAVC-vel egy mai CPU képes HD-s anyagot szaggatás nélkül vinni. Igérnek GPU támogatást is hozzá, csak az még nincs kész :(
|
| | | [válaszok erre: #5893] |
[előzmény: (5889) huni66, 2007-08-12 11:49:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vizes

Tagság: 2006-05-31 16:56:41 Tagszám: #31164 Hozzászólások: 3617 |
5890. Elküldve: 2007-08-12 11:52:26, OFF TOPIC
|
[62449.] |
hali
én meg keresek egy gépet linux servernek
min. 1000 proci 512 memori 40-es vinyó
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
5889. Elküldve: 2007-08-12 11:49:27, OFF TOPIC
|
[62450.] |
Nekem is új gép kell , ha változtatok az alaplapon.478-as proci van , DDR RAM-okkal.
Az alaplap : Intel Corporation D865PERL AAC27646-212 , 256kb chace.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #5891 #5892] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|