Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499725/46 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (94/42
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
5762. Elküldve: 2007-07-25 11:37:53,

OFF TOPIC

[62576.]

icon36.gif icon36.gif icon36.gif
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-07-25 11:56:13]
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szunti



Tagság: 2005-11-26 17:51:18
Tagszám: #24075
Hozzászólások: 1595
5761. Elküldve: 2007-07-25 11:35:18,

OFF TOPIC

[62577.]

TV Out a videókártyán van, meg az ss1-en...
[előzmény: (5759) hikjma, 2007-07-24 16:29:57]
Kiváló dolgozó
szunti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
5760. Elküldve: 2007-07-25 11:22:40,

OFF TOPIC

[62578.]

sziasztok! tudna valaki nekem egy olyan progit adni amivel fel lehet venni az asztalt és el lehet menteni aviba?
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
5759. Elküldve: 2007-07-24 16:29:57,

OFF TOPIC

[62579.]

Milyen tipusú Sky Star kártyákon van TV kimenet is, le akarom cserélni az alig használt Ilu M3-ast egy ilyen cuccra.
[válaszok erre: #5761]
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
5758. Elküldve: 2007-07-23 22:59:52,

OFF TOPIC

[62580.]

valaki 1979! há hol lennék? a nintendóban! icon53.gif
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
5757. Elküldve: 2007-07-23 22:57:39,

OFF TOPIC

[62581.]

huni66 oké icon53.gif legalább lenne közös témánk icon53.gif icon53.gif
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
5756. Elküldve: 2007-07-23 22:14:48,

OFF TOPIC

[62582.]

Jövök én , ha ez a Morci gyerek már így vonakodik..... icon25.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (5754) valaki 1979, 2007-07-23 20:53:50]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
5755. Elküldve: 2007-07-23 22:08:03,

OFF TOPIC

[62583.]

Tudjátok-e már,hol lehet jelentkezni,
hogy O.V történelmi szövetséget kössön velünk? icon5.gif
Egy szegény ember icon16.gif
[válaszok erre: #5767]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


valaki 1979



Tagság: 2006-12-30 11:08:15
Tagszám: #39121
Hozzászólások: 1662
5754. Elküldve: 2007-07-23 20:53:50,

OFF TOPIC

[62584.]

Morci21 Holvagy?

-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
[válaszok erre: #5756]
Kiváló dolgozó
valaki 1979 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
5753. Elküldve: 2007-07-23 20:10:13,

OFF TOPIC

[62585.]

A kiírthatatlan magyar gén:

http://www.arvisura.van.hu/keret.cgi?/magyar_gen.htm
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
5752. Elküldve: 2007-07-23 17:22:27,

OFF TOPIC

[62586.]

időközben földhözvágtam párszor és azóta működik icon32.gif
[előzmény: (5750) Gazember, 2007-07-23 13:20:21]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
5751. Elküldve: 2007-07-23 15:12:46,

OFF TOPIC

[62587.]

Mi lesz veled szegény ORTT? icon66.gif
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
5750. Elküldve: 2007-07-23 13:20:21,

OFF TOPIC

[62588.]

DiSEqC kapcsoló PMSW 28
kattog egyfolytában de nem kapcsol, lehet a meleg ártott meg neki?
5éven belül ez már a második ami megdöglik, szereljek rá ventillátort?
[válaszok erre: #5752]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
5749. Elküldve: 2007-07-23 13:10:14,

OFF TOPIC

[62589.]

nem popup menu hanem helyi menu.
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
5748. Elküldve: 2007-07-23 13:06:48,

OFF TOPIC

[62590.]

hat ez igy eleg erdekes, tegnap meg olvasta a D:\ meghajtot ami a problemas particio lenne mameg mar popup menu sem jon fel(meg egyaltalan semmit nemcsinal azon kivul hogy neha berreg) ha gyorsformazast szeretnek vegrehajtani. ugyanez a hatas nem erheto el mondjuk partition magicbol? tipikus szektorhibara utal ez a jelenseg, nemcsinal semmit - berreg.
ugyhogy nemtudom hogyantovabb. biztos elszorakoznek itt megyamag is vele de - szamomra - fontos adatokrol van szo.
es ha eme allapotaban get dataznam meg ahoz mit szolna?

emberek. maxtor az maxtor. az enyem tovabb huzta, joval tovabb az atlagnal, depersze a vegzet utoleri az embert ha szart vesz. meg ha nem szandekosan is.

szep nyarat
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
5747. Elküldve: 2007-07-23 12:56:41,

OFF TOPIC

[62591.]

jóreggelt, kellene ss2diseq az újabb verzió amit már nemigen kel babrálni, volt nékemis, de csak volt, előre is köszi
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Shtirley



Tagság: 2005-02-21 00:16:11
Tagszám: #16009
Hozzászólások: 725
5746. Elküldve: 2007-07-23 12:43:04,

OFF TOPIC

[62592.]

Keress az index fórumán. Ott van egy Opel keres-kínál topic, ott szoktam látni.
[előzmény: (5745) vizes, 2007-07-23 12:24:18]
Törzstag
Shtirley adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vizes



Tagság: 2006-05-31 16:56:41
Tagszám: #31164
Hozzászólások: 3617
5745. Elküldve: 2007-07-23 12:24:18,

OFF TOPIC

[62593.]

Sziasztok!
Keresek A vectrához kilométer órát ha valakinek van keressen meg
köszi
[válaszok erre: #5746]
Kiváló dolgozó
vizes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
5744. Elküldve: 2007-07-23 10:37:18,

OFF TOPIC

[62594.]

hm, a formazast ertem de azota irva is lett arra a teruletre? mert ha igen, es ezekutan hozta vissz akkor tenyleg tuti.
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
5743. Elküldve: 2007-07-23 10:33:28,

OFF TOPIC

[62595.]

xml
jpeg
jpg
log
txt
mp3
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5742. Elküldve: 2007-07-23 10:08:34,

OFF TOPIC

[62596.]

Ha tudnám, hogy milyen kiterjesztésű a dolog amit keresel konkrét progit is tudok ajánlani.

- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[előzmény: (5741) rézdrót, 2007-07-23 10:06:50]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5741. Elküldve: 2007-07-23 10:06:50,

OFF TOPIC

[62597.]

Hogy mennyire jó a getdata?
Akár 3 fromat után is képes visszahozni a dolgokat.
2-3 hónapja kerestem egy fotót amit véletlenűl töröltem.
2001-ből is hozott vissza dolgokat, pedig azóta elhiheted vólt már egy pár formázás.

- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[válaszok erre: #5742] [előzmény: (5740) Zolien, 2007-07-23 09:57:17]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
5740. Elküldve: 2007-07-23 09:57:17,

OFF TOPIC

[62598.]

koszi drot. ha az altalad irottakat nem lepem meg kevesebb nyereseggel dolgozik a getdata back is?

reinstall elott dosban meg latta a konyvtarakat viszont 1, ami szamomra fontos az mar akkoris elvolt tunve. azzal nemtudom mivan/lesz. mertugye ha elkezdte a formazast a telepito es az emlitett konyvtarat eltuntette, mertugye azzal kezdte, akkor nemtudom van-e esely annak visszanyeresere. a masik, hogy ujratelepitett win nemlatja a particiot az tenyleg a kisebbik gond.
[válaszok erre: #5741]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5739. Elküldve: 2007-07-23 09:51:42,

OFF TOPIC

[62599.]

Ja még annyit, hogy k.b. 1 órahosszat még itt vok.

- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[előzmény: (5738) rézdrót, 2007-07-23 09:50:23]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5738. Elküldve: 2007-07-23 09:50:23,

OFF TOPIC

[62600.]

Bocs Zolien, hogy most térek vissza a témára , de csak most olvastam.

Szóval az elveszett cuccaidban szeretnék segíteni.
A winyón csinálj e logikai formázást--- gyors formázást. Ez azt jelenti, hogy minden cuccod megmarad, csupán a cimkék (ált az első kettő) karakterét írja át. Innestől a win tőkéletesen látja a partíciót.
Na ezután jöhet a getdata, vagy akár kisebb tudású filerecovery is megteszi, ez annyira rutinfeledat a számukra.

Akár újra telepített win alatt is futtathatod ezeket a progikat minden szépen visssza fog jönni.

Egy kis szemléltetés a feladat egyszerűségére:

Vegyük alapul, hogy van egy meghajtód amin csak felesleges cucc van. Sajátgépből csinálsz egy gyorsformázást erre a meghajtóra.
Elméletileg ugyebár eltűnik minden!
Pedig ÁÁÁÁá dehogy.
Parancssorban belelépsz ebbe a meghajtóba és beírsz egy "undelete" parancsot----> s láss csodát visszajön mindened.
Megtévesztő lehet, hogy a cimkék első két karaktere " ??" De a tartalom az változatlan.
Ha bármiben tudok segíteni akkor szólj. Ne PÜ! Email.

- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[válaszok erre: #5739] [előzmény: (5737) Zolien, 2007-07-23 07:53:35]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010613203048706 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail