OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5762. Elküldve: 2007-07-25 11:37:53, OFF TOPIC
|
[62576.] |
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-07-25 11:56:13]
|
| |
|
Törzstag
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
5761. Elküldve: 2007-07-25 11:35:18, OFF TOPIC
|
[62577.] |
TV Out a videókártyán van, meg az ss1-en...
|
| | |
[előzmény: (5759) hikjma, 2007-07-24 16:29:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5760. Elküldve: 2007-07-25 11:22:40, OFF TOPIC
|
[62578.] |
sziasztok! tudna valaki nekem egy olyan progit adni amivel fel lehet venni az asztalt és el lehet menteni aviba?
|
| |
|
Törzstag
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
5759. Elküldve: 2007-07-24 16:29:57, OFF TOPIC
|
[62579.] |
Milyen tipusú Sky Star kártyákon van TV kimenet is, le akarom cserélni az alig használt Ilu M3-ast egy ilyen cuccra.
|
| | | [válaszok erre: #5761] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5758. Elküldve: 2007-07-23 22:59:52, OFF TOPIC
|
[62580.] |
valaki 1979! há hol lennék? a nintendóban!
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5757. Elküldve: 2007-07-23 22:57:39, OFF TOPIC
|
[62581.] |
huni66 oké legalább lenne közös témánk
|
| |
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
5756. Elküldve: 2007-07-23 22:14:48, OFF TOPIC
|
[62582.] |
Jövök én , ha ez a Morci gyerek már így vonakodik.....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (5754) valaki 1979, 2007-07-23 20:53:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
5755. Elküldve: 2007-07-23 22:08:03, OFF TOPIC
|
[62583.] |
Tudjátok-e már,hol lehet jelentkezni,
hogy O.V történelmi szövetséget kössön velünk?
Egy szegény ember
|
| | | [válaszok erre: #5767] |
|
|
Törzstag
|
|
 valaki 1979

Tagság: 2006-12-30 11:08:15 Tagszám: #39121 Hozzászólások: 1662 |
5754. Elküldve: 2007-07-23 20:53:50, OFF TOPIC
|
[62584.] |
Morci21 Holvagy?
-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
|
| | | [válaszok erre: #5756] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
5753. Elküldve: 2007-07-23 20:10:13, OFF TOPIC
|
[62585.] |
A kiírthatatlan magyar gén:
http://www.arvisura.van.hu/keret.cgi?/magyar_gen.htm
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
5752. Elküldve: 2007-07-23 17:22:27, OFF TOPIC
|
[62586.] |
időközben földhözvágtam párszor és azóta működik
|
| | |
[előzmény: (5750) Gazember, 2007-07-23 13:20:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
5751. Elküldve: 2007-07-23 15:12:46, OFF TOPIC
|
[62587.] |
Mi lesz veled szegény ORTT?
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
5750. Elküldve: 2007-07-23 13:20:21, OFF TOPIC
|
[62588.] |
DiSEqC kapcsoló PMSW 28
kattog egyfolytában de nem kapcsol, lehet a meleg ártott meg neki?
5éven belül ez már a második ami megdöglik, szereljek rá ventillátort?
|
| | | [válaszok erre: #5752] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
5749. Elküldve: 2007-07-23 13:10:14, OFF TOPIC
|
[62589.] |
nem popup menu hanem helyi menu.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
5748. Elküldve: 2007-07-23 13:06:48, OFF TOPIC
|
[62590.] |
hat ez igy eleg erdekes, tegnap meg olvasta a D:\ meghajtot ami a problemas particio lenne mameg mar popup menu sem jon fel(meg egyaltalan semmit nemcsinal azon kivul hogy neha berreg) ha gyorsformazast szeretnek vegrehajtani. ugyanez a hatas nem erheto el mondjuk partition magicbol? tipikus szektorhibara utal ez a jelenseg, nemcsinal semmit - berreg.
ugyhogy nemtudom hogyantovabb. biztos elszorakoznek itt megyamag is vele de - szamomra - fontos adatokrol van szo.
es ha eme allapotaban get dataznam meg ahoz mit szolna?
emberek. maxtor az maxtor. az enyem tovabb huzta, joval tovabb az atlagnal, depersze a vegzet utoleri az embert ha szart vesz. meg ha nem szandekosan is.
szep nyarat
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5747. Elküldve: 2007-07-23 12:56:41, OFF TOPIC
|
[62591.] |
jóreggelt, kellene ss2diseq az újabb verzió amit már nemigen kel babrálni, volt nékemis, de csak volt, előre is köszi
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Shtirley

Tagság: 2005-02-21 00:16:11 Tagszám: #16009 Hozzászólások: 725 |
5746. Elküldve: 2007-07-23 12:43:04, OFF TOPIC
|
[62592.] |
Keress az index fórumán. Ott van egy Opel keres-kínál topic, ott szoktam látni.
|
| | |
[előzmény: (5745) vizes, 2007-07-23 12:24:18] |
|
Törzstag
|
|
 vizes

Tagság: 2006-05-31 16:56:41 Tagszám: #31164 Hozzászólások: 3617 |
5745. Elküldve: 2007-07-23 12:24:18, OFF TOPIC
|
[62593.] |
Sziasztok!
Keresek A vectrához kilométer órát ha valakinek van keressen meg
köszi
|
| | | [válaszok erre: #5746] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
5744. Elküldve: 2007-07-23 10:37:18, OFF TOPIC
|
[62594.] |
hm, a formazast ertem de azota irva is lett arra a teruletre? mert ha igen, es ezekutan hozta vissz akkor tenyleg tuti.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
5743. Elküldve: 2007-07-23 10:33:28, OFF TOPIC
|
[62595.] |
xml
jpeg
jpg
log
txt
mp3
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5742. Elküldve: 2007-07-23 10:08:34, OFF TOPIC
|
[62596.] |
Ha tudnám, hogy milyen kiterjesztésű a dolog amit keresel konkrét progit is tudok ajánlani.
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | |
[előzmény: (5741) rézdrót, 2007-07-23 10:06:50] |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5741. Elküldve: 2007-07-23 10:06:50, OFF TOPIC
|
[62597.] |
Hogy mennyire jó a getdata?
Akár 3 fromat után is képes visszahozni a dolgokat.
2-3 hónapja kerestem egy fotót amit véletlenűl töröltem.
2001-ből is hozott vissza dolgokat, pedig azóta elhiheted vólt már egy pár formázás.
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #5742] |
[előzmény: (5740) Zolien, 2007-07-23 09:57:17] |
|
Törzstag
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
5740. Elküldve: 2007-07-23 09:57:17, OFF TOPIC
|
[62598.] |
koszi drot. ha az altalad irottakat nem lepem meg kevesebb nyereseggel dolgozik a getdata back is?
reinstall elott dosban meg latta a konyvtarakat viszont 1, ami szamomra fontos az mar akkoris elvolt tunve. azzal nemtudom mivan/lesz. mertugye ha elkezdte a formazast a telepito es az emlitett konyvtarat eltuntette, mertugye azzal kezdte, akkor nemtudom van-e esely annak visszanyeresere. a masik, hogy ujratelepitett win nemlatja a particiot az tenyleg a kisebbik gond.
|
| | | [válaszok erre: #5741] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5739. Elküldve: 2007-07-23 09:51:42, OFF TOPIC
|
[62599.] |
Ja még annyit, hogy k.b. 1 órahosszat még itt vok.
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | |
[előzmény: (5738) rézdrót, 2007-07-23 09:50:23] |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5738. Elküldve: 2007-07-23 09:50:23, OFF TOPIC
|
[62600.] |
Bocs Zolien, hogy most térek vissza a témára , de csak most olvastam.
Szóval az elveszett cuccaidban szeretnék segíteni.
A winyón csinálj e logikai formázást--- gyors formázást. Ez azt jelenti, hogy minden cuccod megmarad, csupán a cimkék (ált az első kettő) karakterét írja át. Innestől a win tőkéletesen látja a partíciót.
Na ezután jöhet a getdata, vagy akár kisebb tudású filerecovery is megteszi, ez annyira rutinfeledat a számukra.
Akár újra telepített win alatt is futtathatod ezeket a progikat minden szépen visssza fog jönni.
Egy kis szemléltetés a feladat egyszerűségére:
Vegyük alapul, hogy van egy meghajtód amin csak felesleges cucc van. Sajátgépből csinálsz egy gyorsformázást erre a meghajtóra.
Elméletileg ugyebár eltűnik minden!
Pedig ÁÁÁÁá dehogy.
Parancssorban belelépsz ebbe a meghajtóba és beírsz egy "undelete" parancsot----> s láss csodát visszajön mindened.
Megtévesztő lehet, hogy a cimkék első két karaktere " ??" De a tartalom az változatlan.
Ha bármiben tudok segíteni akkor szólj. Ne PÜ! Email.
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #5739] |
[előzmény: (5737) Zolien, 2007-07-23 07:53:35] |
|
Törzstag
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|