Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499684/5 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (75/32
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5439
5282. Elküldve: 2007-06-13 23:26:24,

OFF TOPIC

[63051.]

ciganysor.jpg



No komment.........

***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[válaszok erre: #5284] [előzmény: (5281) rakal, 2007-06-13 22:59:56]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
5281. Elküldve: 2007-06-13 22:59:56,

OFF TOPIC

[63052.]

Morci21:
Csak egy dolog a hátulütője:
a lefedettség,ha elhagyod Budapest (Győr,Pécs ,Szeged,Debrecen,Miskolc környékét),máris vége a dolognak.Vidékiek ismét hátrányban.
[válaszok erre: #5282 #5283] [előzmény: (5280) Morci21, 2007-06-13 22:42:10]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
5280. Elküldve: 2007-06-13 22:42:10,

OFF TOPIC

[63053.]

és nincs agyon korlátozva se semmi lehet hogy megrendelem a rendes netem mellet mert azon meg egykét dolog nem megy.
[válaszok erre: #5281]
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
5279. Elküldve: 2007-06-13 22:41:14,

OFF TOPIC

[63054.]

aki tudja vagy nemtudja akkor most megtudja...
korlátlan internet a vodafonnál.5rugó
kétév hüségnyilatkozat.......................
nemkamu googleba elég ha csak beírod hogy korlátlan internet vodafone....
[válaszok erre: #5285]
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Hule



Tagság: 2003-03-06 00:00:00
Tagszám: #1357
Hozzászólások: 95
5278. Elküldve: 2007-06-13 20:46:00,

OFF TOPIC

[63055.]

az optika ket vegere kell hegeszteni egy-egy patch-et (amit be lehet dugni a konvertorba), darabja kb 5$, kell mindket vegere a konvertor, darabja kb 65$, onnan mar rendes UTP-n mehet tovabb minden gond nelkul.
A legnagyobb gond a hegesztes szokott lenni, altalaban kulon muszer van erre ami draga es nagyobb cegeknek van. Optika is sokfele van... ajanlom szakember bevonasat icon18.gif
[előzmény: (5277) Jakab_j, 2007-06-13 15:42:52]
Kezdő
Hule adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jakab_j



Tagság: 2006-04-10 13:37:45
Tagszám: #29474
Hozzászólások: 281
5277. Elküldve: 2007-06-13 15:42:52,

OFF TOPIC

[63056.]

Epp most szakitotta el az optikait egy buldoexkavator, mehetek dolgozni. icon11.gif
De azert erdekelne a megoldas, de ahogy nezegettem eleg borsos az aruk.

Jakab
[válaszok erre: #5278] [előzmény: (5276) Jakab_j, 2007-06-13 13:49:21]
Haladó
Jakab_j adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jakab_j



Tagság: 2006-04-10 13:37:45
Tagszám: #29474
Hozzászólások: 281
5276. Elküldve: 2007-06-13 13:49:21,

OFF TOPIC

[63057.]

Adott egy helyi halózat, sima utp, rooter, switch, 5 gep van rákötve.
Adott egy 20km-es optikai kábel, kihuzva, összekötve, kábeltévé megy rajta. A kábelben van 2 szabad szál. A kábel másik végén van egy gép, amit szeretnék bekötni a fentebb leirt hálózatba, de fogalmam sincs honnan induljak el.

Jakab
[válaszok erre: #5277] [előzmény: (5275) sat_nobody, 2007-06-13 13:06:12]
Haladó
Jakab_j adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_nobody



Tagság: 2005-04-11 11:02:19
Tagszám: #17666
Hozzászólások: 2636
5275. Elküldve: 2007-06-13 13:06:12,

OFF TOPIC

[63058.]

Közvetlenül a gépet nem szoktuk az optikára kötni, csak switchen keresztül. Ennek több oka van, elsősorban az optikai kábel sérülékenysége miatt a rack-ben van az optikai végpont. (Takszi néni benyúl a felmosóronggyal, aztán annyi ...)

Sok eszköz kapható, kérdés mi a cél?

Ha nagy távolságot kell áthidalni optikán, akkor érdemes olyan switchet venni, amibe lehet dugni optikás kártyát, így all-in-one megoldasz mindent. Működését tekintve ugyanolyan, mintha kábelen menne a cucc. icon33.gif

Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
[válaszok erre: #5276] [előzmény: (5274) Jakab_j, 2007-06-13 12:17:08]
Kiváló dolgozó
sat_nobody adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jakab_j



Tagság: 2006-04-10 13:37:45
Tagszám: #29474
Hozzászólások: 281
5274. Elküldve: 2007-06-13 12:17:08,

OFF TOPIC

[63059.]

Sziasztok. Egy par kerdes:
Van-e valakinek tapasztalata az optikai kabelen torteno halozat kiepiteseben?
Milyen csatoloval lehet megoldani a szamitogep optikai kabelre torteno csatolasat?

Jakab
[válaszok erre: #5275]
Haladó
Jakab_j adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
5273. Elküldve: 2007-06-13 02:44:26,

OFF TOPIC

[63060.]

Yeah.
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Morci21



Tagság: 2006-11-06 11:58:52
Tagszám: #36806
Hozzászólások: 516
5272. Elküldve: 2007-06-13 01:25:02,

OFF TOPIC

[63061.]

én meg döntöttem nem lesz weblapom hanem csak egy fórum oszt jóvan gyertek odais, www.hunorchat.extra.hu
Törzstag
Morci21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
5271. Elküldve: 2007-06-13 01:00:38,

OFF TOPIC

[63062.]

51.25cm kepatloju CRT tv-t 240cm-rol nezek, az jo?

ti hany centis kijelzot milyen tavolsagbol bamultok?

Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


butyiba



Tagság: 2002-10-10 00:00:00
Tagszám: #344
Hozzászólások: 844
5270. Elküldve: 2007-06-12 21:35:54,

OFF TOPIC

[63063.]

Szia,

Linksys WRT54GL router a te barátod. Rátöltöd a ddwrt szoftot és beállítod az Ethernet cliens opciót és már megy is. Nálam a Dreambox 7020S-es megy így. Teljesen stabil. Gagyi ethernet Bridget ne vegyél erre a célra mert megszívhatod. Nálam ketyegett egy darabig SMC termék ( router és bridge ) de folyamatosan szakadozott a két cucc. Ezután váltottam Linksysre és atomstabil lett. Ha kell segítség keress PÜ ben vagy skype ( butyiba ).


Üdv
BütyiBá
VU+ Duo2, DM 8000 HD, VU+ Zero Wavefrontier
[előzmény: (5259) zottyus, 2007-06-11 19:40:44]
Törzstag
butyiba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


postatib



Tagság: 2002-07-23 00:00:00
Tagszám: #147
Hozzászólások: 1220
5269. Elküldve: 2007-06-12 21:19:50,

OFF TOPIC

[63064.]

zottyus: Szerintem nem úszod meg a kábelezést

üdv: Posta Tibor
bolt.sat.hu
hoteltv.sat.hu
[előzmény: (5259) zottyus, 2007-06-11 19:40:44]
Kiváló dolgozó
postatib adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


valaki 1979



Tagság: 2006-12-30 11:08:15
Tagszám: #39121
Hozzászólások: 1662
5268. Elküldve: 2007-06-12 21:16:38,

OFF TOPIC

[63065.]

Agresszív kismalac cseresznyét eszik a körtefán.
Arra megy a róka.
Mit eszel kismalac?
Cseresznyét.
De ez egy körtefa.
Kuss! Hoztam magammal! icon53.gif icon53.gif

-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
Kiváló dolgozó
valaki 1979 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_nobody



Tagság: 2005-04-11 11:02:19
Tagszám: #17666
Hozzászólások: 2636
5267. Elküldve: 2007-06-12 13:44:31,

OFF TOPIC

[63066.]

Örülök neki! icon33.gif

Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
[előzmény: (5266) Gazember, 2007-06-12 13:42:23]
Kiváló dolgozó
sat_nobody adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
5266. Elküldve: 2007-06-12 13:42:23,

OFF TOPIC

[63067.]

köszi, sikerült!
nem is tudtam hogy a winamp ilyeneket is tud icon32.gif
[válaszok erre: #5267] [előzmény: (5265) sat_nobody, 2007-06-12 13:37:46]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_nobody



Tagság: 2005-04-11 11:02:19
Tagszám: #17666
Hozzászólások: 2636
5265. Elküldve: 2007-06-12 13:37:46,

OFF TOPIC

[63068.]

Winamp, outputnak válassz disc writer plug-int. icon33.gif

Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
[válaszok erre: #5266] [előzmény: (5264) Gazember, 2007-06-12 13:35:08]
Kiváló dolgozó
sat_nobody adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
5264. Elküldve: 2007-06-12 13:35:08,

OFF TOPIC

[63069.]

.mpa file-ból milyen progival tudok .wav-et csinálni?

soundforge előbb regisztálni akar :(
[válaszok erre: #5265]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_nobody



Tagság: 2005-04-11 11:02:19
Tagszám: #17666
Hozzászólások: 2636
5263. Elküldve: 2007-06-12 09:55:18,

OFF TOPIC

[63070.]

Droidzóna.

Egy egyesület (ISZT) hogyan állíthatja le az internetet???

Droidióták, rémhírterjesztők, spekulánsok. icon33.gif

Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
[előzmény: (5261) Satlina, 2007-06-12 07:17:33]
Kiváló dolgozó
sat_nobody adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


oldboy3



Tagság: 2005-12-30 13:56:38
Tagszám: #25136
Hozzászólások: 1215
5262. Elküldve: 2007-06-12 07:22:24,

OFF TOPIC

[63071.]

Ez egy baromság icon53.gif icon53.gif icon53.gif
[előzmény: (5261) Satlina, 2007-06-12 07:17:33]
Kiváló dolgozó
oldboy3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Satlina



Tagság: 2007-03-21 16:08:26
Tagszám: #43034
Hozzászólások: 1356
5261. Elküldve: 2007-06-12 07:17:33,

OFF TOPIC

[63072.]

Ezt találtam az RDI magyar fórumán!
2007 06 09.-én rakták fel.

Tudtok róla valamit?

Leállítják az internetet Magyarországon
Hálózatfejlesztési munkálatok miatt az egész ország területén leállás várható.

Az előzetes tájékoztatás alapján 2007. június 13-án reggel 5 és 6 óra között karbantartási munkálatok miatt a magyarországi internet-szolgáltatásban leállás várható.

A leállás előreláthatólag 2 x 15 percet vesz igénybe.
A karbantartást az ISZT (Internet Szolgáltatók Tanácsa) végzi,és a teljes BIX-et érinti.


Satlina
________
Echo DSB790 > DSB HD7109 x5 db.
Philips 4101 > 6010 > 8111 & Humax UD-Fox > HD UD-Fox > HD UD-DVR = UPC Direct teszt
Sagem ISD83-250HD Családi+HD = T-Sat + LG LCD HD-TV
[válaszok erre: #5262 #5263]
Kiváló dolgozó
Satlina adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
5260. Elküldve: 2007-06-11 21:02:26,

OFF TOPIC

[63073.]

létezne ,hogy rossz telepitőt adtak hozzá,mert mi értelme lenne a jelszónak amikor még be sem léptem..meg rendesen megfogja a gépet,hogyan lehetne belépni a beállitások menűjébe..vagy ezt játszuk azért nem tudom beállitani mert nem tudom beállitani a vele való kapcsolatot
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zottyus



Tagság: 2006-12-02 11:01:30
Tagszám: #38008
Hozzászólások: 450
5259. Elküldve: 2007-06-11 19:40:44,

OFF TOPIC

[63074.]

Na itt kérdezem mert semmi más forumon nem válaszoltak. Dm 500-ast szeretnék venni.Azon csak ethernet port van.Az a bajom h wireless routerem van és nem szeretnék kábelt húzni a beltériig , mi a megoldás?Valami átalakito kellene.
[válaszok erre: #5269 #5270]
Törzstag
zottyus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
5258. Elküldve: 2007-06-11 19:36:50,

OFF TOPIC

[63075.]

szia köszi,de usert nem kér csak passw-ot..mondjuk még a root-ot nem próbáltam..
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-06-11 19:54:49]
[előzmény: (5257) rakal, 2007-06-11 19:24:54]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010408878326416 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail