OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
5282. Elküldve: 2007-06-13 23:26:24, OFF TOPIC
|
[63051.] |
No komment.........
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | | [válaszok erre: #5284] |
[előzmény: (5281) rakal, 2007-06-13 22:59:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
5281. Elküldve: 2007-06-13 22:59:56, OFF TOPIC
|
[63052.] |
Morci21:
Csak egy dolog a hátulütője:
a lefedettség,ha elhagyod Budapest (Győr,Pécs ,Szeged,Debrecen,Miskolc környékét),máris vége a dolognak.Vidékiek ismét hátrányban.
|
| | | [válaszok erre: #5282 #5283] |
[előzmény: (5280) Morci21, 2007-06-13 22:42:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5280. Elküldve: 2007-06-13 22:42:10, OFF TOPIC
|
[63053.] |
és nincs agyon korlátozva se semmi lehet hogy megrendelem a rendes netem mellet mert azon meg egykét dolog nem megy.
|
| | | [válaszok erre: #5281] |
|
|
Törzstag
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5279. Elküldve: 2007-06-13 22:41:14, OFF TOPIC
|
[63054.] |
aki tudja vagy nemtudja akkor most megtudja...
korlátlan internet a vodafonnál.5rugó
kétév hüségnyilatkozat.......................
nemkamu googleba elég ha csak beírod hogy korlátlan internet vodafone....
|
| | | [válaszok erre: #5285] |
|
|
Törzstag
|
|
 Hule

Tagság: 2003-03-06 00:00:00 Tagszám: #1357 Hozzászólások: 95 |
5278. Elküldve: 2007-06-13 20:46:00, OFF TOPIC
|
[63055.] |
az optika ket vegere kell hegeszteni egy-egy patch-et (amit be lehet dugni a konvertorba), darabja kb 5$, kell mindket vegere a konvertor, darabja kb 65$, onnan mar rendes UTP-n mehet tovabb minden gond nelkul.
A legnagyobb gond a hegesztes szokott lenni, altalaban kulon muszer van erre ami draga es nagyobb cegeknek van. Optika is sokfele van... ajanlom szakember bevonasat
|
| | |
[előzmény: (5277) Jakab_j, 2007-06-13 15:42:52] |
|
Kezdő
|
|
 Jakab_j

Tagság: 2006-04-10 13:37:45 Tagszám: #29474 Hozzászólások: 281 |
5277. Elküldve: 2007-06-13 15:42:52, OFF TOPIC
|
[63056.] |
Epp most szakitotta el az optikait egy buldoexkavator, mehetek dolgozni.
De azert erdekelne a megoldas, de ahogy nezegettem eleg borsos az aruk.
Jakab
|
| | | [válaszok erre: #5278] |
[előzmény: (5276) Jakab_j, 2007-06-13 13:49:21] |
|
Haladó
|
|
 Jakab_j

Tagság: 2006-04-10 13:37:45 Tagszám: #29474 Hozzászólások: 281 |
5276. Elküldve: 2007-06-13 13:49:21, OFF TOPIC
|
[63057.] |
Adott egy helyi halózat, sima utp, rooter, switch, 5 gep van rákötve.
Adott egy 20km-es optikai kábel, kihuzva, összekötve, kábeltévé megy rajta. A kábelben van 2 szabad szál. A kábel másik végén van egy gép, amit szeretnék bekötni a fentebb leirt hálózatba, de fogalmam sincs honnan induljak el.
Jakab
|
| | | [válaszok erre: #5277] |
[előzmény: (5275) sat_nobody, 2007-06-13 13:06:12] |
|
Haladó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
5275. Elküldve: 2007-06-13 13:06:12, OFF TOPIC
|
[63058.] |
Közvetlenül a gépet nem szoktuk az optikára kötni, csak switchen keresztül. Ennek több oka van, elsősorban az optikai kábel sérülékenysége miatt a rack-ben van az optikai végpont. (Takszi néni benyúl a felmosóronggyal, aztán annyi ...)
Sok eszköz kapható, kérdés mi a cél?
Ha nagy távolságot kell áthidalni optikán, akkor érdemes olyan switchet venni, amibe lehet dugni optikás kártyát, így all-in-one megoldasz mindent. Működését tekintve ugyanolyan, mintha kábelen menne a cucc.
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
|
| | | [válaszok erre: #5276] |
[előzmény: (5274) Jakab_j, 2007-06-13 12:17:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Jakab_j

Tagság: 2006-04-10 13:37:45 Tagszám: #29474 Hozzászólások: 281 |
5274. Elküldve: 2007-06-13 12:17:08, OFF TOPIC
|
[63059.] |
Sziasztok. Egy par kerdes:
Van-e valakinek tapasztalata az optikai kabelen torteno halozat kiepiteseben?
Milyen csatoloval lehet megoldani a szamitogep optikai kabelre torteno csatolasat?
Jakab
|
| | | [válaszok erre: #5275] |
|
|
Haladó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
5273. Elküldve: 2007-06-13 02:44:26, OFF TOPIC
|
[63060.] |
Yeah.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Morci21

Tagság: 2006-11-06 11:58:52 Tagszám: #36806 Hozzászólások: 516 |
5272. Elküldve: 2007-06-13 01:25:02, OFF TOPIC
|
[63061.] |
én meg döntöttem nem lesz weblapom hanem csak egy fórum oszt jóvan gyertek odais, www.hunorchat.extra.hu
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
5271. Elküldve: 2007-06-13 01:00:38, OFF TOPIC
|
[63062.] |
51.25cm kepatloju CRT tv-t 240cm-rol nezek, az jo?
ti hany centis kijelzot milyen tavolsagbol bamultok?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 butyiba

Tagság: 2002-10-10 00:00:00 Tagszám: #344 Hozzászólások: 844 |
5270. Elküldve: 2007-06-12 21:35:54, OFF TOPIC
|
[63063.] |
Szia,
Linksys WRT54GL router a te barátod. Rátöltöd a ddwrt szoftot és beállítod az Ethernet cliens opciót és már megy is. Nálam a Dreambox 7020S-es megy így. Teljesen stabil. Gagyi ethernet Bridget ne vegyél erre a célra mert megszívhatod. Nálam ketyegett egy darabig SMC termék ( router és bridge ) de folyamatosan szakadozott a két cucc. Ezután váltottam Linksysre és atomstabil lett. Ha kell segítség keress PÜ ben vagy skype ( butyiba ).
Üdv
BütyiBá
VU+ Duo2, DM 8000 HD, VU+ Zero Wavefrontier
|
| | |
[előzmény: (5259) zottyus, 2007-06-11 19:40:44] |
|
Törzstag
|
|
 postatib

Tagság: 2002-07-23 00:00:00 Tagszám: #147 Hozzászólások: 1220 |
5269. Elküldve: 2007-06-12 21:19:50, OFF TOPIC
|
[63064.] |
zottyus: Szerintem nem úszod meg a kábelezést
üdv: Posta Tibor
bolt.sat.hu
hoteltv.sat.hu
|
| | |
[előzmény: (5259) zottyus, 2007-06-11 19:40:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 valaki 1979

Tagság: 2006-12-30 11:08:15 Tagszám: #39121 Hozzászólások: 1662 |
5268. Elküldve: 2007-06-12 21:16:38, OFF TOPIC
|
[63065.] |
Agresszív kismalac cseresznyét eszik a körtefán.
Arra megy a róka.
Mit eszel kismalac?
Cseresznyét.
De ez egy körtefa.
Kuss! Hoztam magammal!
-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
5267. Elküldve: 2007-06-12 13:44:31, OFF TOPIC
|
[63066.] |
Örülök neki!
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
|
| | |
[előzmény: (5266) Gazember, 2007-06-12 13:42:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
5266. Elküldve: 2007-06-12 13:42:23, OFF TOPIC
|
[63067.] |
köszi, sikerült!
nem is tudtam hogy a winamp ilyeneket is tud
|
| | | [válaszok erre: #5267] |
[előzmény: (5265) sat_nobody, 2007-06-12 13:37:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
5265. Elküldve: 2007-06-12 13:37:46, OFF TOPIC
|
[63068.] |
Winamp, outputnak válassz disc writer plug-int.
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
|
| | | [válaszok erre: #5266] |
[előzmény: (5264) Gazember, 2007-06-12 13:35:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
5264. Elküldve: 2007-06-12 13:35:08, OFF TOPIC
|
[63069.] |
.mpa file-ból milyen progival tudok .wav-et csinálni?
soundforge előbb regisztálni akar :(
|
| | | [válaszok erre: #5265] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
5263. Elküldve: 2007-06-12 09:55:18, OFF TOPIC
|
[63070.] |
Droidzóna.
Egy egyesület (ISZT) hogyan állíthatja le az internetet???
Droidióták, rémhírterjesztők, spekulánsok.
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
|
| | |
[előzmény: (5261) Satlina, 2007-06-12 07:17:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldboy3

Tagság: 2005-12-30 13:56:38 Tagszám: #25136 Hozzászólások: 1215 |
5262. Elküldve: 2007-06-12 07:22:24, OFF TOPIC
|
[63071.] |
Ez egy baromság
|
| | |
[előzmény: (5261) Satlina, 2007-06-12 07:17:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Satlina

Tagság: 2007-03-21 16:08:26 Tagszám: #43034 Hozzászólások: 1356 |
5261. Elküldve: 2007-06-12 07:17:33, OFF TOPIC
|
[63072.] |
Ezt találtam az RDI magyar fórumán!
2007 06 09.-én rakták fel.
Tudtok róla valamit?
Leállítják az internetet Magyarországon
Hálózatfejlesztési munkálatok miatt az egész ország területén leállás várható.
Az előzetes tájékoztatás alapján 2007. június 13-án reggel 5 és 6 óra között karbantartási munkálatok miatt a magyarországi internet-szolgáltatásban leállás várható.
A leállás előreláthatólag 2 x 15 percet vesz igénybe.
A karbantartást az ISZT (Internet Szolgáltatók Tanácsa) végzi,és a teljes BIX-et érinti.
Satlina
________
Echo DSB790 > DSB HD7109 x5 db.
Philips 4101 > 6010 > 8111 & Humax UD-Fox > HD UD-Fox > HD UD-DVR = UPC Direct teszt
Sagem ISD83-250HD Családi+HD = T-Sat + LG LCD HD-TV
|
| | | [válaszok erre: #5262 #5263] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
5260. Elküldve: 2007-06-11 21:02:26, OFF TOPIC
|
[63073.] |
létezne ,hogy rossz telepitőt adtak hozzá,mert mi értelme lenne a jelszónak amikor még be sem léptem..meg rendesen megfogja a gépet,hogyan lehetne belépni a beállitások menűjébe..vagy ezt játszuk azért nem tudom beállitani mert nem tudom beállitani a vele való kapcsolatot
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zottyus

Tagság: 2006-12-02 11:01:30 Tagszám: #38008 Hozzászólások: 450 |
5259. Elküldve: 2007-06-11 19:40:44, OFF TOPIC
|
[63074.] |
Na itt kérdezem mert semmi más forumon nem válaszoltak. Dm 500-ast szeretnék venni.Azon csak ethernet port van.Az a bajom h wireless routerem van és nem szeretnék kábelt húzni a beltériig , mi a megoldás?Valami átalakito kellene.
|
| | | [válaszok erre: #5269 #5270] |
|
|
Törzstag
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
5258. Elküldve: 2007-06-11 19:36:50, OFF TOPIC
|
[63075.] |
szia köszi,de usert nem kér csak passw-ot..mondjuk még a root-ot nem próbáltam..
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-06-11 19:54:49]
|
| | |
[előzmény: (5257) rakal, 2007-06-11 19:24:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|