Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499789/12 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (98/39
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
62781. Elküldve: 2022-08-15 22:02:56,

OFF TOPIC

[6301.]

Kedves Tagok!

Napok óta zajlik itt ez a diskurzus, amibe nem hanyagság miatt nem lett belemoderálva, hanem mert kíváncsiak voltunk mi lesz belőle, hova lyukadnak ki a tagok vele. Köszönöm, köszönjük az ezzel kapcsolatos türelmet.

Új dolgot végül nem sikerült tanulni belőle, viszont megerősítette az eddigi meggyőződést, miszerint vannak békeszerető tagjaink akik a baráti, nyugodt fórumozás hívei (és hála az égnek ők vannak többen), és van sajnos néhány olyan kolléga, aki már egy ideje rendszeresen facebook komment-szekciónak nézi ezt a fórumot, és az ott 'megszokott' színvonalat próbálja itt is megütni a rendszeres kötözködéssel, felesleges hozzászólásaival, egymás felesleges és alaptalan kritizálásával.

Ennek itt az ideje véget vetni, mielőtt végleg az a kép fog kialakulni erről a fórumról, hogy ez valami trollok gyűjtőhelye, a tényleges szakmai közösség helyett.

Ilyen szempontból nagyon is tanulságos volt az elmúlt pár nap alatt itt folyt diskurzus: visszamenőleg senki sem lesz büntetve, viszont jóval erősebben szűrve lesz az úgynevezett 'nyelvtannácizás', és a felesleges beleokoskodások.
Teszt jelleggel, mostantól egy ideig azok a hozzászólások melyek a fenti dolgokat túlzásba viszik, ki lesznek törölve, vagy a tartalmuk utólag ki lesz cserélve egy figyelmeztető üzenetre. A rendszeres visszaesők, vagy a döntések miatt hisztizők pedig írásijog-megvonást kapnak majd.
Leteszteljük ezt a módszert, és meglátjuk, javul-e tőle a fórum légköre. Ha igen, a változtatás tartós marad, és a fórumszabályzatba is bekerül.

És nem, egyáltalán nem fog meghatni senkit, hogy ez Neked majd nem tetszik, vagy hogy cenzúrának tartod majd, vagy hogy személyes sértésnek veszed. Lehet menni a fórumgazdához is, ahogy kedvenc okoskodó fórumtársunk is tette amikor legutóbb kiraktam őt (Posta Tibivel együtt jót mosolyogtam azon, hogy még annak ellenére is tudtuk kiről van szó, hogy a fórumos nevét sem volt bátorsága vállalni a 'panaszban'), ne feledje már el senki, hogy ennek a fórumnak a használata mindenki számára egy LEHETŐSÉG, nem pedig egy alanyi jog. Aki rendszeresen bomlasztja a közösséget, mérgezi a fórum légkörét, az szedheti a sátorfáját és mehet egy olyan közösségbe, ahol ezt a viselkedést örömmel fogadják.

Az elmúlt pár nap itteni diskurzusa tanulságos volt: egyértelműen mutatja, hogy a legtöbb embernél betelt a pohár, a néhány ember által rendszeresen beírt baromságok miatt.
Ennek megfelelően fogok/fogunk eljárni mostantól fogva.

Lesz aki szeretni fog ezért engem, és bizonyára lesz olyan is, aki ennél is jobban utálni fog. Mindkettőre fel leszek készülve.
[válaszok erre: #62783 #62790 #62794 #62796]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Blindspot



Tagság: 2016-07-23 22:01:36
Tagszám: #133271
Hozzászólások: 2891
62780. Elküldve: 2022-08-15 21:56:26,

OFF TOPIC

[6302.]

Sajnos nem értetted, amit írt. Zoro67-nek reflektált, hogy ő sem nézi le őket, és másoktól is ezt kéri.
Tényleg be kéne fejezni a veszekedést.
[válaszok erre: #62782 #62786] [előzmény: (62778) Gabywap, 2022-08-15 21:32:25]
Kiváló dolgozó
Blindspot adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
62779. Elküldve: 2022-08-15 21:49:08,

OFF TOPIC

[6303.]

Az energiavámpír fogalma egyre elterjedtebb az ezoterikus irodalomban: ezek az emberek nem Drakula gróf rokonai, és nem is a Penge vagy az Interjú a vámpírral című filmből ugrottak elő. A legendákból ismert társaikhoz képest nem vérrel, hanem mások energiáival, jókedvével táplálkoznak. Tudatosan, de legtöbbször tudat alatt, olyan helyzeteket teremtenek, mely során a te életerődből merítenek. Erre azért van szükségük, mert az övék jelentősen megcsappant, tele vannak negatív érzésekkel. Ezek az emberek sok problémával küzdenek, de ahelyett, hogy magukba néznének, a világot tekintik minden gondjuk okozójának, és csak másokban látják a megmentőt, akinek pátyolgatásával, vagy azzal, hogy őt is szenvedni látják, ideiglenesen energetizálva érzik magukat.
[előzmény: (62778) Gabywap, 2022-08-15 21:32:25]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
62778. Elküldve: 2022-08-15 21:32:25,

OFF TOPIC

[6304.]

Pont, hogy megadta a tiszteletet, mit vársz még el tőle? Térdepeljen le és esdekeljen neked?

Nem kéne már befejezni?

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #62779 #62780] [előzmény: (62777) miki2002, 2022-08-15 21:24:48]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62777. Elküldve: 2022-08-15 21:24:48,

OFF TOPIC

[6305.]

Több tiszteletet kérek a falusi szakmunkásoknak és a "gyári melós" közösségnek, tudom a többség nem ilyen. icon32.gif icon50.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62778] [előzmény: (62776) zoro67, 2022-08-15 20:34:13]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
62776. Elküldve: 2022-08-15 20:34:13,

OFF TOPIC

[6306.]

Tisztelt fórumtársak és
Magyar Tagozatos (tag-oz-at-os) tanár urak!

@Gabywap köszönöm szépen a sok sok segítséget hozzászólást.(emberségből jeles) ha már a netboard/sat fórum magyar nyelvi fórum lett.
@zólyma @gombilaci köszönöm nektek is

@miki2002 Igaz én csak falusi vagyok. és csak szakmunkás végzetségem van(+gyári melós vagyok amit nem szégyellek ) de úgy érzem
aki akarta az meg értette az írásomat. nem magyar nyelvi fórum ez ha jól tudom.



Megoldást keresnék a következőre.
Balatonföldváron kellene leszerelni egy kb 4 méter magas árbócról és el hozni Jászárokszállás környékére egy 120cm es parabola antennát. nekem nagyon nagy a távolság, (213km) és Autóm sincs.de ha esetleg lenne valaki aki valamiért jár a környéken és hozzám közelebbi városba eltudná hozni azt megköszönném. Természetesen nem ingyen kérném.

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #62777]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
62775. Elküldve: 2022-08-15 20:30:09,

OFF TOPIC

[6307.]

Aztaaaa! :D

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[előzmény: (62773) gombilaci, 2022-08-15 19:21:21]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Merlot



Tagság: 2002-04-11 00:00:00
Tagszám: #26
Hozzászólások: 13911
62774. Elküldve: 2022-08-15 20:06:24,

OFF TOPIC

[6308.]

Nem, nem fog elmenni innen. A rinocérosz sírva könyörögne a képén lévő bőrért. icon21.gif

GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
[előzmény: (62773) gombilaci, 2022-08-15 19:21:21]
Kiváló dolgozó
Merlot adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
62773. Elküldve: 2022-08-15 19:21:21,

OFF TOPIC

[6309.]

Mostmár kapjak ha kell bármilyen lapot , de ki kell mondanom, TE EGY IGAZI VADPARASZT VAGY!!!

Őszintén remélem hogy elpusztulsz erről az oldalról mielőbb és örökre.

[válaszok erre: #62774 #62775] [előzmény: (62772) miki2002, 2022-08-15 19:06:33]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62772. Elküldve: 2022-08-15 19:06:33,

OFF TOPIC

[6310.]

Érthető, hogy nem írta. Ez telefonon, sietve, 3-4 szó lett volna! icon18.gif icon50.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62773] [előzmény: (62770) zólyma, 2022-08-15 18:31:43]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
62771. Elküldve: 2022-08-15 18:54:00,

OFF TOPIC

[6311.]

Máris okosabbak lettünk.

Nekem a B, BAZ megyéből majdnem megoldódna , Jászapátin szoktam keresztül menni melóban,kicsi vagy nagyobb teherrel.
A balaton az sajnos sehogy sem. Nem járunk arra a környékre. A nyaralás (saját autó és költség) pedig már letudva.
[előzmény: (62770) zólyma, 2022-08-15 18:31:43]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zólyma



Tagság: 2010-03-30 07:28:43
Tagszám: #83688
Hozzászólások: 1799
62770. Elküldve: 2022-08-15 18:31:43,

OFF TOPIC

[6312.]

Leírom én, hogy béke legyen:
Jászárokszállás.
Szóval a B= Jászárokszállás.
[válaszok erre: #62771 #62772] [előzmény: (62769) gombilaci, 2022-08-15 18:00:06]
Kiváló dolgozó
zólyma adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
62769. Elküldve: 2022-08-15 18:00:06,

OFF TOPIC

[6313.]

Szerintem az Aból , Bbe szállítás kapcsán ,nem derült ki a B. Biztos segít valaki ha ezt leírja a fórumtársunk.
[válaszok erre: #62770] [előzmény: (62768) zólyma, 2022-08-15 17:40:13]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zólyma



Tagság: 2010-03-30 07:28:43
Tagszám: #83688
Hozzászólások: 1799
62768. Elküldve: 2022-08-15 17:40:13,

OFF TOPIC

[6314.]

Amúgy tudtok segíteni is vagy csak köpdösitek egymást?

Most jól megmondom neked is, indul, 3,2,1...
[válaszok erre: #62769]
Kiváló dolgozó
zólyma adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
62767. Elküldve: 2022-08-15 17:23:04,

OFF TOPIC

[6315.]

Akkor olvass tovább meséket! :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[előzmény: (62763) tibsi, 2022-08-15 14:28:59]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gomey



Tagság: 2009-06-07 12:13:38
Tagszám: #75148
Hozzászólások: 5215
62766. Elküldve: 2022-08-15 15:14:05,

OFF TOPIC

[6316.]

Idézet:
És amíg te így teszel és hülyeséget írsz meg kötözködsz, én is így fogok tenni. Ha neked lehet, nekem miért ne szabadna?

Csináld csak nyugodtan! Ez 1 szabad ország. Csak ne csodálkozz, hogy ha én meg nem foglalkozok vele.
[előzmény: (62761) garga pista, 2022-08-15 07:26:42]
Kiváló dolgozó
gomey adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
62765. Elküldve: 2022-08-15 14:50:53,

OFF TOPIC

[6317.]

icon21.gif icon21.gif icon32.gif

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (62763) tibsi, 2022-08-15 14:28:59]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
62764. Elküldve: 2022-08-15 14:50:41,

OFF TOPIC

[6318.]

Nagyon tanulságos mese.
Én még nem találkoztam olyan emberrel, aki mindenhez ért. Sok mindent megcsináltam eddigi (hosszú) életemben, de távolról sem merem állítani hogy értek mindenhez. Nekem a kőművesek az Istenek, ha csak egy kőműves lenne a családban, sokkal könnyebb lenne az életem.
[előzmény: (62763) tibsi, 2022-08-15 14:28:59]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tibsi



Tagság: 2005-12-25 13:55:34
Tagszám: #24941
Hozzászólások: 1446
62763. Elküldve: 2022-08-15 14:28:59,

OFF TOPIC

[6319.]

Nemrég olvastam egy mesét:

Gumy és Mickey sétáltak az erdőben. Gumy a tóhoz ért, Mickey mindenhez.
[válaszok erre: #62764 #62765 #62767] [előzmény: (62762) Gabywap, 2022-08-15 10:18:33]
Kiváló dolgozó
tibsi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
62762. Elküldve: 2022-08-15 10:18:33,

OFF TOPIC

[6320.]

.
?
.

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o][Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-08-15 10:29:40]
[válaszok erre: #62763] [előzmény: (62760) miki2002, 2022-08-15 06:45:38]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
62761. Elküldve: 2022-08-15 07:26:42,

OFF TOPIC

[6321.]

Tök jó amit leírtál, csak ez pont, hogy nem rám, hanem RÁD igaz!
Te sokszor úgy szólsz hozzá témákhoz, fogalmad sincs róla.

A kedvencem az, amikor valaki segítséget kér hogyan lehet xy berendezést megjavítani és rögtön bebüfögöd, hogy dobja ki és vegyen újat. Te sem lennél hosszú életű az elektrotanyán. icon53.gif

Az a bajom veled, hogy állandóan beleállsz itt minden régi tagba, kritizálsz mindent, de gyakorlatilag NULLA érdemi segítséget tettél itt le az asztalra sokunkkal ellentétben. Nem akarom fényezni magam, de régebben mikor több időm volt rengeteg embernek segítettem sw-t frissíteni, sőt antennát is segítettem skybeon keresztül beállítani... Azóta kevesebb időm van, de helyzethez mérten próbálok _értelmes_ tanácsokat adni. Volt pár fórumtag akinek javítottam/unk meg boxokat, stb...
Szóval majd akkor fogadom el ezt a lenéző kiritkát, ha lesz indokod rá! Az hogy nem látszik az utóbbi időben minden a fórumon, annak is csak te és hozzád hasonló "okosok" az oka, mert sok régi tag inkább nem is ír, mert csak lefikázást fog kapni.
csak egy példa...
http://www.netboard.hu/viewref.php?post=17640670

Ahogy írtam már korábban is, el kéne gondolkodni és magadba nézni, van-e értelme annak, hogy egyáltalán itt vagy. Ezt a szintű baromságot a facebookon a hírek alatt biztos tolerálják, de itt nem. És amíg te így teszel és hülyeséget írsz meg kötözködsz, én is így fogok tenni. Ha neked lehet, nekem miért ne szabadna? icon49.gif

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #62766 #62811] [előzmény: (62757) gomey, 2022-08-15 03:20:09]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62760. Elküldve: 2022-08-15 06:45:38,

OFF TOPIC

[6322.]

"egy mellé ütés miatt"

Ne tessék keverni, félrevezetni!

"Megoldást keresnék a következőre
Balatonföldváon kellene leszerelni és el hozni irányoma egy 120cm es antennát. nekem nagyon nagy a táv de ha esetleg lenne valaki aki jár a környéken és hozzám közelebbi városba el tudná hozni azt meg köszönném. természetesen nem ingyen kérném."

Ha valakik (és sajnos egyre többen) az igekötőt az igétől külön írják mikor egybe kellene, az nem elírás, hanem hiba.
Sok esetben a mondat értelmét is megváltoztatja.
A betűk kihagyása szerintem csak trehányság.
Az, hogy nem írta le, hogy hova kellene szállítani, - simán butaság, nemtörődömség. "megoldást keresnék", meg köszönném" Nem megoldást keres és nem megköszönné. Mellébeszélés az egész!
Aki az ilyen hozzászólást védi, - elgondolkodtató.
Az, hogy egy apró megjegyzésem miatt ennyit kihoztok belőle és mindenki hülye aki szerint nem így kellene írni, az a csordaszellem miatt van.
Aki a csorda után megy, azt pedig tudjuk hogy jár!
További jó szórakozást! icon32.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62762] [előzmény: (62753) Gabywap, 2022-08-14 22:05:47]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gardiner



Tagság: 2004-10-21 09:01:13
Tagszám: #13316
Hozzászólások: 3909
62759. Elküldve: 2022-08-15 06:31:49,

OFF TOPIC

[6323.]

icon32.gif icon32.gif icon32.gif icon32.gif icon32.gif

icon17.gif . icon17.gif

QTH : 47,83N - 19,00E
[előzmény: (62758) foreman, 2022-08-15 05:05:03]
Kiváló dolgozó
gardiner adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


foreman



Tagság: 2009-05-31 18:29:00
Tagszám: #74811
Hozzászólások: 1478
62758. Elküldve: 2022-08-15 05:05:03,

OFF TOPIC

[6324.]

Így hajnaltájt míg unatkozom, hát olvasgatom itt a semminek az osztását.
Gomey, nincs nekem Veled semmi bajom, de mégiscsak elkapott a röhögés, írod, hogy amikor gond volt a nettel...-és akkor elképzeltem magamban, hogy vajon hányan örülnének annak, ha most is gondod volna a nettel icon21.gif
Elnézésedet kérem, de túl magas volt ez a labda, muszáj volt leírnom icon19.gif

21,94E 46,73N
96,5E-50W
[válaszok erre: #62759] [előzmény: (62757) gomey, 2022-08-15 03:20:09]
Kiváló dolgozó
foreman adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gomey



Tagság: 2009-06-07 12:13:38
Tagszám: #75148
Hozzászólások: 5215
62757. Elküldve: 2022-08-15 03:20:09,

OFF TOPIC

[6325.]

Hát vannak ilyen "garga pista"-féle szakemberek.
Most úgy hirtelen a Telekom ügyfélszolgálat hibabejelentője jutott az eszembe.
Egyszer gond volt az internettel. Régen volt, szóval ez még a modemes, betárcsázós.
Na a lényeg az, hogy felhívtam őket, ők meg azt sem tudták, hogy miről beszélek. Csak és kizárólag a drágább szélessávú netet ismerték. :)
Azt mondták, hogy azért nincs net, mert kivezetik.
A legnagyobb vicc meg az volt, hogy a bekötés előtti utolsó pillanatban még betárcsáztam a behívószámra, és akkor már működött az a net, ami miatt felhívtam őket.
[válaszok erre: #62758 #62761]
Kiváló dolgozó
gomey adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010637998580933 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail