OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 net_user

Tagság: 2014-11-03 10:55:01 Tagszám: #130810 Hozzászólások: 3854 |
62356. Elküldve: 2022-06-20 15:35:52, OFF TOPIC
|
[6726.] |
Valszeg azért, mert csak 8 készüléket lehet vele beprogramozni, azok gombjai alul a fehér gombok. Tv1, tv2 stb. (amikkel azután kiválasztod a távíránítani kívánt cuccot) Azokból kéne egyet megnyomni, és gondolom akkor kapsz majd egy ablakot, ahol be kell adni a rögzíteni kivánt tv tipus 4 számjegyű kódját, és valószínűsítem, hogy az ok gomb benyomásával rögzül be a kívánt tv(eszköz) kódja. Kb. úgy ahogy az itthon kapható filléres kínai 4+1 uni távirányítónál is ez volt a mód, ott sem volt külön setup gomb.
De az is lehet, hogy a menü gombot kéne előbb benyomnod.... [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-20 15:43:18]
|
| | | [válaszok erre: #62357] |
[előzmény: (62354) canalsat, 2022-06-20 14:56:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 egedi

Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131 |
62355. Elküldve: 2022-06-20 15:21:58, OFF TOPIC
|
[6727.] |
Az OK vagy KI/BE gomb?
|
| | |
[előzmény: (62354) canalsat, 2022-06-20 14:56:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 canalsat

Tagság: 2011-03-24 10:26:32 Tagszám: #92869 Hozzászólások: 1349 |
62354. Elküldve: 2022-06-20 14:56:35, OFF TOPIC
|
[6728.] |
Probléma abbol jön hogy ezen nincs setup gomb
|
| | | [válaszok erre: #62355 #62356] |
[előzmény: (62353) net_user, 2022-06-20 14:16:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 net_user

Tagság: 2014-11-03 10:55:01 Tagszám: #130810 Hozzászólások: 3854 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 canalsat

Tagság: 2011-03-24 10:26:32 Tagszám: #92869 Hozzászólások: 1349 |
62352. Elküldve: 2022-06-20 14:13:10, OFF TOPIC
|
[6730.] |
Hogyan lehet progrsmozni mert set gomb ezen nincs tipp esetleg
|
| | |
[előzmény: (62351) petersg, 2022-06-20 13:32:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 petersg

Tagság: 2009-05-10 17:21:36 Tagszám: #73851 Hozzászólások: 881 |
|
Törzstag
|
|
 canalsat

Tagság: 2011-03-24 10:26:32 Tagszám: #92869 Hozzászólások: 1349 |
62350. Elküldve: 2022-06-20 12:41:24, OFF TOPIC
|
[6732.] |
Udv ehez tud valaki leirást es kod listát ufb3802 533
|
| | | [válaszok erre: #62351 #62353] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kenderice

Tagság: 2003-02-13 00:00:00 Tagszám: #1008 Hozzászólások: 1471 |
62349. Elküldve: 2022-06-20 12:41:15, OFF TOPIC
|
[6733.] |
Hát én nem ilyet használtam hanem ehhez hasonló kici olcó kínait, de teljesen flottul működnek eddig.
https://www.aliexpress.com/item/4000164344219.html
Egynek romlott el a kijelzője (4db-ot használok) de csak azért, mert az a tűző napon volt.
Gigablue UHD UE 4K
|
| | |
[előzmény: (62348) egedi, 2022-06-20 08:18:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 egedi

Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
62347. Elküldve: 2022-06-20 05:07:36, OFF TOPIC
|
[6735.] |
Imádom az ilyen párbeszédeket, jókat lehet rajta nevetni
|
| |
|
|
|
|
 petersg

Tagság: 2009-05-10 17:21:36 Tagszám: #73851 Hozzászólások: 881 |
62346. Elküldve: 2022-06-19 22:38:15, OFF TOPIC
|
[6736.] |
Ezt nagyon megértem:1 kb 15 évesen mondta egy ember tegezve is meg lehet adni a tiszteletet,2: 1980 tol vagyok rádios-itt tegezés volt-van,3:szemtöl szemben a föhajtás,de még annyisem -elég ha szemébe nézel annak,kit tisztelsz...
|
| | |
[előzmény: (62345) KWP, 2022-06-19 20:33:04] |
|
Törzstag
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360 |
62345. Elküldve: 2022-06-19 20:33:04, OFF TOPIC
|
[6737.] |
A tiszteletről írt dolgaimat megfogalmazom másként, mert lehet, hogy túl káoszosan fogalmaztam.
Mindenkinek annyi tiszteletet adok, amennyit (eddigi ismereteim szerint) valaki érdemel. Mindenki semlegesen indul, amikor még nem tudok róla semmit.
Ezt a fórumot példának véve, vannak tagok akiket jobban tisztelek, és vannak, akiket kevésbé. Te pl (és ez most nem ilyen puncsolgatás :) ), azok közé tartozol, akit tisztelek. Egyszerűen azért, mert olvasom régóta a hozzászólásaidat, és tudom, hogy jókat szoktál írni, egy hasznos tagja vagy ennek a fórumnak.
Ha egyszer személyesen találkoznánk vagy telefonon beszélnénk, biztos hogy megtisztelnélek azzal, hogy végighallgatom amit mondani akarsz, még akkor is, ha esetleg én másként gondolnám a témát.
De pl. ez a - saját példámat folytatva - Topi-50 nevű gyönyörűség... na ez pl olyan volna, hogy az 1-10ig terjedő skálán olyan -5ről kellene induljon nálam, onnan kéne feltornázza magát, ami hát nem volna egyszerű. Ha már írna nekem valamit, annyival ugyan megtisztelném, hogy végigolvasom nagyvonalakban amit írt... de nem valószínű, hogy sok folytatása lenne a mi beszélgetésünknek.
Így talán már jobban érted, mit értek 'tisztelet' és 'tisztelet' között.
|
| | | [válaszok erre: #62346] |
[előzmény: (62343) Barczik L, 2022-06-19 20:05:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360 |
62344. Elküldve: 2022-06-19 20:12:28, OFF TOPIC
|
[6738.] |
Továbbra sem értek egyet.
Bárki mondhat bármit, ehhez szíve joga... nekem meg ugyanúgy szívem joga a mondandójából semmit sem befogadni.
Nekem az a világnézetem, hogy felőlem bárki csinálhat ezen a világon BÁRMIT - egész addig, amíg másoknak nem árt vele.
Ezeknek az embercsoportoknak egy jó része átlépte már ezt a határt, amikor nem árt vele másoknak.
Nyilván nem az ufó-hívőkről beszélek, meg hogy a világtitkai.info nevű 'szakoldalon' milyen marhaságokat írogat valaki a saját szórakoztatására, és mások röhögtetésére. Ez oké. Röhejes ugyan, de egyébként ártalmatlan.
De amikor ezek a 'csodaemberek' már 5G tornyokat akarnak felgyújtani, meg bemegy édesanyámhoz a boltjába, és közli anyámmal, hogy a covid oltás hatására mágneses lesz a teste az oltás helyén (ez konkrétan így megtörtént szó szerint!), ott már ne kelljen már ehhez jópofát vágni, meg mindenféle tiszteletet adni ezeknek a szerencsétleneknek. Nem kapnak, és kész!
A náci ideológiát is (sajnos) elég sokan követik még a bolygón, sőt a pedofilok közt is van nem egy olyan, aki örömmel előjönne, és elmondaná neked a saját világnézetét, megpróbálva meggyőzni arról, hogy miért neki van igaza.
Ugye nem haragudnál rám, ha nem lenne lelkifurdalásom egyik csoportnak a fenébe való elküldésekor sem, a tisztelet legkisebb jele nélkül?
Nyilván ez a történet nem egyenlő a fentivel, csupán az alapelv: fenntartom a jogot magamnak, hogy kinek adok tiszteletet, és kinek nem.
A tisztelet az én szememben senkinek nem JÁR alanyi jogon... ki kell érdemelni, vagy legalábbis nem kell olyasmit csinálni, amivel lenullázza valaki.
Ezen nincs az a fórumos hozzászólás, ami változtatni tudna nálam.
|
| | |
[előzmény: (62343) Barczik L, 2022-06-19 20:05:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62343. Elküldve: 2022-06-19 20:05:31, OFF TOPIC
|
[6739.] |
A saját véleményed megerősítésére elégségesnek tartod a saját magad megerősítését.
Ez igencsak nagy nyitottságra vall!
Egyébként a tisztelet adás nem egyenlő a tiszteléssel. Megadjuk a tiszteletet valakinek azzal hogy köszönünk és nem köpjük le. Ennek nem feltétele hogy tiszteljük is!
Főként nem szép dolog agybetegeskedni mert nem tudhatod hogy kivel állsz szemben!
Sok "agybeteg" vitte már előre a világot!
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | | [válaszok erre: #62344 #62345] |
[előzmény: (62342) KWP, 2022-06-19 14:40:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360 |
62342. Elküldve: 2022-06-19 14:40:04, OFF TOPIC
|
[6740.] |
Nem hallgatom meg a beteges összeesküvés-hívőket, és kész.
Se nem tisztelem őket.
Úgy sértődnek meg ezért, ahogy csak akarnak, ez sem érdekel.
Csak elég megnézni ezt a Topi-50 nevű szerencsétlenséget, aki itt folyamatosan összeb*ssza a netboard többi fórumát, elég a főoldalon rákeresni.
Innen is megreptettem abban a pillanatban, amikor elkezdett ide lángoló 5G-tornyokról videókat berakni, azóta is jó, hogy nem mérgezi itt a fórum levegőjét a marhaságaival.
Namost ebben, meg az ilyen félkegyelműekben én keressek valami tisztelni valót, vagy üljek le, és hallgassam végig, miközben már a köszönésénél tudom, hogy egy agybeteg emberről van szó, aki semmi olyat nem fog tudni előadni, ami engem érdekelne?
NEM.
Nem, nem, és NEM.
Úgy sértődik meg rajta (bárki), ahogy csak akar. Ez sem érdekel, sértődjön csak bátran. Megérdemli.
|
| | | [válaszok erre: #62343] |
[előzmény: (62341) garga pista, 2022-06-19 12:53:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
62341. Elküldve: 2022-06-19 12:53:34, OFF TOPIC
|
[6741.] |
A racionális, értelemesen alátámasztható érveket elfogadom, de a levegőből jött hülyeséget nem. Ezek közé tartoznak amiket Kenderice felsorolt a #62306-ban. Persze szólásszabadság van, mindenki azt mond amit akar, csak nem kellene az egekbe emelni. Azt szoktam mondani, hogy nem baj ha valaki elhisz mindent, csak a 4 fal között csinálja.
Az vicces, mindenki ezzel a nagy PC szöveggel jön, hogy aki lehülyézi a "konteóhívőket" vagy nevezzük bárhogy, hogy de nem hallgatom meg az ő oldalukat. Miért őket talán megpróbálják logikailak végig gondolni az pl. az 5G működését, vagy bármelyiket megérteni amit Kenderice írt? Lehet van pár ellenpélda, de a tömegre ez nem igaz!
Meg amikor a javak rongálása lesz belőle, pl. lásd tavaly Angliában 5G mobil tornyok felgyújtása, az már elég nagy baj... és amikor előállítják a gyújtogatót (aki lehet nem is fogja megérteni mivan), majd előveszik aki az eltitkoltszuperigazságok blogon írt egy cikket erről?
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #62342] |
[előzmény: (62340) Barczik L, 2022-06-19 11:24:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62340. Elküldve: 2022-06-19 11:24:12, OFF TOPIC
|
[6742.] |
Egy embercsoport tiszteletbe nem vétele az megengedett!
Ti csak a sz@ron a port veszitek észre!
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | | [válaszok erre: #62341] |
[előzmény: (62337) garga pista, 2022-06-19 08:44:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62339. Elküldve: 2022-06-19 10:35:22, OFF TOPIC
|
[6743.] |
Mit nem értettél meg abból, hogy NEM ÉN Írtam!
Szerinted a képet miért tettem fel a 62327 hozzászólásomban?
Üdv: miki2002
|
| | |
[előzmény: (62331) Kenderice, 2022-06-18 22:15:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
62338. Elküldve: 2022-06-19 08:59:40, OFF TOPIC
|
[6744.] |
"A fogyasztók irányítása."
TV esetén nálam van a távkapcs, net esetén meg a Zegér és felügyeletem alatt áll a bal gomb rajta!
Tehát az egyénen múlik, hogy mit fogyaszt.
|
| | |
[előzmény: (62322) Barczik L, 2022-06-18 19:39:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
62337. Elküldve: 2022-06-19 08:44:21, OFF TOPIC
|
[6745.] |
Miki se semmi, de neked is sikerült túltolnod a gondolatmenetet úgy látom.
Ilyen magasröptű gondolatmeneteket kb. bármelyik FB hír alatt lehet olvasni, ne süllyedjünk már le ilyen szintre itt a fórumon is.
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #62340] |
[előzmény: (62334) Barczik L, 2022-06-19 05:25:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Oriza_Triznyák

Tagság: 2003-10-26 13:25:19 Tagszám: #7101 Hozzászólások: 3429 |
62336. Elküldve: 2022-06-19 08:10:32, OFF TOPIC
|
[6746.] |
A termékek, szolgáltatások értékesítését függesztette fel a Microsoft Oroszországban.
|
| | |
[előzmény: (62331) Kenderice, 2022-06-18 22:15:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sarti

Tagság: 2021-06-24 12:02:20 Tagszám: #137409 Hozzászólások: 179 |
62335. Elküldve: 2022-06-19 07:16:05, OFF TOPIC
|
[6747.] |
Köszönöm a nagylelkű segítséget, a Java programnyelv kézikönyvet kerestem, de már megtaláltam más szerveren.
|
| | |
[előzmény: (62332) Gabywap, 2022-06-19 00:25:48] |
|
Haladó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62334. Elküldve: 2022-06-19 05:25:59, OFF TOPIC
|
[6748.] |
Ez sokmindent megmagyaráz!
A más gondolkodáshoz való hozzáállásod bizonyára nem korlátozódik a konteósokra.
Ha egy mai Hitlerke megszólítana mint ária fajt már vennéd is a puskád és a gázpalackjaidat...................
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | | [válaszok erre: #62337] |
[előzmény: (62330) Kenderice, 2022-06-18 22:12:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 petersg

Tagság: 2009-05-10 17:21:36 Tagszám: #73851 Hozzászólások: 881 |
62333. Elküldve: 2022-06-19 02:01:48, OFF TOPIC
|
[6749.] |
Az M4-en miért oly car az F1 közvetités hangja,harman kardon-on retek,mikor reklám van megjön a dinamika..
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040 |
62332. Elküldve: 2022-06-19 00:25:48, OFF TOPIC
|
[6750.] |
Szia! Küld el nekem én regizve vagyok hátha nekem engedi akkor feldobom valahová.
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | | [válaszok erre: #62335] |
[előzmény: (62329) garga pista, 2022-06-18 21:17:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|