Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499892/2 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (61/20
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62256. Elküldve: 2022-06-11 06:08:34,

OFF TOPIC

[6826.]

Ha az idő elmegy máskor is,akkor ott a 32768-as kristály.
[előzmény: (62253) Régimotoros, 2022-06-10 20:08:47]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
62255. Elküldve: 2022-06-10 20:16:12,

OFF TOPIC

[6827.]

A tápfeszt kellene megmérni. Lehet hogy a kondi, ami a tápegységben van, elveszítette a kapacitását. Cserélni kellene.
[előzmény: (62249) Régimotoros, 2022-06-10 19:28:45]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
62254. Elküldve: 2022-06-10 20:11:02,

OFF TOPIC

[6828.]

Én is flottás vagyok 3500Huf, ingyen beszéd korlátlanul Eu-n belül, +5g net+ korlátlan SMS.
[előzmény: (62242) KWP, 2022-06-10 12:33:04]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Régimotoros



Tagság: 2003-10-05 16:51:29
Tagszám: #6840
Hozzászólások: 2398
62253. Elküldve: 2022-06-10 20:08:47,

OFF TOPIC

[6829.]

Köszönöm szépen a segítséget.

Üdv!
[válaszok erre: #62256] [előzmény: (62252) turulbird, 2022-06-10 19:47:38]
Kiváló dolgozó
Régimotoros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turulbird



Tagság: 2006-09-02 01:40:04
Tagszám: #34431
Hozzászólások: 842
62252. Elküldve: 2022-06-10 19:47:38,

OFF TOPIC

[6830.]

Üdv!

Cserélendő az alján lévő elemtartóban a 9 V-os backup elem, 12. oldal:

https://www.hasznalati-utasitasok.hu/grundig/sonoclock-690/haszn%C3%A1lati-utasit%C3%A1s?p=6
[válaszok erre: #62253] [előzmény: (62249) Régimotoros, 2022-06-10 19:28:45]
Törzstag
turulbird adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62251. Elküldve: 2022-06-10 19:42:20,

OFF TOPIC

[6831.]

Szia! Nem "lötyög" a hálózati kábel a konnektorban, vagy a rádió hátsójában? Ez valami táp gond lesz, de a frekiket általában nem veszíthetik el, bár memória típus függvénye.
(jav)
Az előttem szólót most olvasom, az is lehet.
[előzmény: (62249) Régimotoros, 2022-06-10 19:28:45]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Hjoco



Tagság: 2009-09-22 21:51:26
Tagszám: #78021
Hozzászólások: 259
62250. Elküldve: 2022-06-10 19:39:13,

OFF TOPIC

[6832.]

Szia!
Szerintem van benne egy backup elem valahol, ami már nem csak lemerült hanem kezd bezárlatosodni és kisüti a cmos tápot időnként.

GM990SPARK_DM800HD_Meelo-combo_Samsung LE40C530 Tv
[előzmény: (62249) Régimotoros, 2022-06-10 19:28:45]
Haladó
Hjoco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Régimotoros



Tagság: 2003-10-05 16:51:29
Tagszám: #6840
Hozzászólások: 2398
62249. Elküldve: 2022-06-10 19:28:45,

OFF TOPIC

[6833.]

Tisztelt fórumtársak.
Van egy GRUNDIG Sonoclock 690 konyhai rádióm, ami már sok éve üzemelt hibátlanul.
Most jelentkezett egy probléma.
Beállítom rajta a pontos időt, és behangolom rajta a rádiókat rendesen működik, de reggelre elveszti az idő és a rádió beállításokat. Csak villog az idő rajta, ilyet akkor szokott csinálni mikor áram kimaradás szokott lenni. Hiába állítom újra be mindig ezt csinálja.
Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond?
[válaszok erre: #62250 #62251 #62252 #62255]
Kiváló dolgozó
Régimotoros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62248. Elküldve: 2022-06-10 17:15:28,

OFF TOPIC

[6834.]

Nem is fog eltünni soha! Riasztóközpontokhoz kicsit zsíros lenne akármilyen, akármelyik havidíjas és van a Föld fele, ahol meg csak "pre-paid" van.
[előzmény: (62245) SaTom, 2022-06-10 13:35:43]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62247. Elküldve: 2022-06-10 17:13:39,

OFF TOPIC

[6835.]

Főleg, ha egy kis flottát viszel be egy nagyba! Sokan nem mernek belevágni, de nem értem miért???
[előzmény: (62242) KWP, 2022-06-10 12:33:04]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
62246. Elküldve: 2022-06-10 17:04:00,

OFF TOPIC

[6836.]

Ettől sokkal jobb amikor a cég fizeti és nem nekem jön a számla.

0ft/percnél jobb ajánlat biztosan nincs....
[előzmény: (62242) KWP, 2022-06-10 12:33:04]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
62245. Elküldve: 2022-06-10 13:35:43,

OFF TOPIC

[6837.]

:-) Én, nem is tudtam, hogy még létezik „feltöltős” megoldás, utoljára ilyet, Pannon Praktikum, és DJuice csomagban használtam, az sem ma volt…. 3600 Ft és akár egy évig is aktív volt a kártya…
[válaszok erre: #62248] [előzmény: (62244) Gabywap, 2022-06-10 13:17:45]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
62244. Elküldve: 2022-06-10 13:17:45,

OFF TOPIC

[6838.]

Annyi sokat erről nem telefonálok szinte minimálist, max rá dobok 1500-at és elvagyok vagy 3 hónapig róla. :)

Ezért meg havi több ezret nem akarok fizetni, úgy sem használom ki mert van más is.

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #62245] [előzmény: (62242) KWP, 2022-06-10 12:33:04]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e_lite



Tagság: 2006-01-22 19:40:59
Tagszám: #26124
Hozzászólások: 1046
62243. Elküldve: 2022-06-10 12:40:48,

OFF TOPIC

[6839.]

Nem szoktam érteni amit irnak, de most látom ,hogy : 20 percet taRTALMAZ.. a 260 huf- és nem + 260 de mindegy is- ezek mindig valami faszságokat küldözgetnek- amugy meg-


e_lite
[előzmény: (62241) Gabywap, 2022-06-10 12:30:44]
Kiváló dolgozó
e_lite adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62242. Elküldve: 2022-06-10 12:33:04,

OFF TOPIC

[6840.]

Helló,

Tessék már valami flottát keresni és arra váltani :). Nem tudok tippeket adni, de ismerősi körökben, sőt talán a neten is lehet ilyeneket találni.
Flottásként (pedig nem vagyok a cég alkalmazottja) kb. 3 forintért beszélek percenként, bármikor, bármilyen irányba.

A vesztesek nyugalmával szoktam hátradőlni, amikor olvasom ezeket a 13 meg 25 meg 35 forintos percdíjakat, ami hosszú évek óta sci-finek tűnik számomra.
Flottába be! :)
[válaszok erre: #62244 #62246 #62247 #62254] [előzmény: (62241) Gabywap, 2022-06-10 12:30:44]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
62241. Elküldve: 2022-06-10 12:30:44,

OFF TOPIC

[6841.]

Ma kaptam!
Egy kis matek! A Yettel aki nem kertel, csodás és micsoda kedveményes ajánlata!
500 Ft normál esetben 20 perc beszéd 25 Ft.
260 Ft 13 FT +260 megrendelés 5 napra 20 perc lebeszélhetem, és mindez egyben 520 Ft -ért! Köszönjük a nagylelkű kedvezményt! :)

1654850323817.jpg

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #62242 #62243]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
62240. Elküldve: 2022-06-08 09:51:16,

OFF TOPIC

[6842.]

„Szerintem ne szaladj bele!”

Ezt nem tudom értelmezni… ill. ahogyan Én, jóhiszeműen próbálom értelmezni, bízom abban, hogy „nem szaladok” ilyen, mit lehet, és mit nem anomáliákba.

Ennek oka prózai. Amit megemlítettem, magasabb rendű szabályozások, melyeket mondjuk úgy, alaposabban ismernem szükséges, egy „szerencsés” helyzetből adódóan. Az élet számos területén igyekszem a közösség számára, hasznos tevékenységet folytatni (túl eme hobby űzésén, ami persze relatíve közösségre hasznos tevékenység), ennek része, hogy egy olyan egyesület képviselő tagjaként dolgozhatok, mely partnerségi együttműködés keretein belül, gyakran vesz részt Településrendezési eszközök, pl. TSZT, HÉSZ, TAK alkotási, módosítási folyamatainak procedúrájában. E munka során, szinte „napi” kapcsolatban állok Főépítész, Jegyző, Polgármester, de Építésügyi Hatósági eljárások, és/vagy engedélyező szervek tagjaival, munkatársaival egyaránt. (Ez részünkről politika független folyamat.) Ilyenkor, többek közt alkalmazni szükséges pl. az ÉTV, a 253/1997. (XII. 20.) Korm. rendelet, vagy a 2016. évi LXXIV. törvény éppen hatályos, szintén magasabb rendű szabályozásait is….
És, igen, van, hogy bizonyos esetekben, a jogalkotó megengedhet ezektől való eltérést (természetesen a rögzített jogi keretek között) ilyenek lehetnek, az általad említett rendeletek, törvények is pro-kontra.

De nem kívánok itt ezzel senkit untatni, az egy más fórum, és más érdeklődési kőr témája, akit jobban érdekel, az az Építész fórumokon olvashat róla bővebben is. :-)

Elnézést az OFF hozzászólásért.

Üdv.
SaTom

[előzmény: (62239) Zoli049, 2022-06-08 08:42:57]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62239. Elküldve: 2022-06-08 08:42:57,

OFF TOPIC

[6843.]

Szerintem ne szaladj bele! Az alapító okirat, a SZMSZ és a Társasház Közgyűlése is külön szabályozhat bármit, eltávolodva a KLÉSZ-től, amit űberel a TTV!
[válaszok erre: #62240] [előzmény: (62229) SaTom, 2022-06-07 11:51:04]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
62238. Elküldve: 2022-06-07 20:09:05,

OFF TOPIC

[6844.]

itt ausztriában nem,mert az máris garanciavesztést jelent. plusz nincs hova rakni. mivel a tulaj nem ad rá engedélyt,és anélkül meg megütöd a bokád.


DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (62236) Barczik L, 2022-06-07 19:01:52]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62237. Elküldve: 2022-06-07 19:13:22,

OFF TOPIC

[6845.]

Alkalmazz diplexert kinn-benn,nehez neked segiteni.
[előzmény: (62235) sztar1, 2022-06-07 18:35:57]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62236. Elküldve: 2022-06-07 19:01:52,

OFF TOPIC

[6846.]

A szigetelt falra is tehető antennatartó távtartókkal.

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #62238] [előzmény: (62235) sztar1, 2022-06-07 18:35:57]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
62235. Elküldve: 2022-06-07 18:35:57,

OFF TOPIC

[6847.]

Ez nem megoldàs. Ezek csak hulladèkok. Baromi jo,ha olyan ablak van amit nem nyitogatnak. De mint irtam 1 ablakom van,ès nincs több. Termèszetesen az ado antenna meg a másik olldalon. Igy falra nem szerelhetö semmi mert szigetelve van a ház. Tetö nem játszik,bár ott van parabola antenna felrakva,de palatetö van ami meredek is. Leesni meg nincs kedven huszonmèterröl. Ezèrt akartam volna a garàzstetöre rakni mert az pont azon az olldalon van,ellemben messzire. Ès mivel csak a palatetö rèsen tudom àtvinni a kàbelt,igy azèrt maradt volna ez a verzio,hogy rg6-ra forditani ès bent lehuzni rola 2 csatlakozora. Alin van parabolàba szerelheto 5G fej,de az is rg58as 2 csatlakozos fej.

€ 27,13 50%OFF | 2X32dBi Neue Verson 2022 5g Mimo Antenne Feed 1700-4000MHz 2G 3G 4G 5G LTE Outdoor Antenne Feed Externe Antenne 2 X N Typ
https://a.aliexpress.com/_mLtzCFo




DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #62236 #62237] [előzmény: (62232) petersg, 2022-06-07 12:52:22]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
62234. Elküldve: 2022-06-07 14:26:45,

OFF TOPIC

[6848.]

RG58-ra? Én még nem láttam olyant. 2,4-5 GHz-re legjobb a 6-os fúró, azon könnyen átmegy az 5-ös kábel.
[előzmény: (62232) petersg, 2022-06-07 12:52:22]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
62233. Elküldve: 2022-06-07 14:14:40,

OFF TOPIC

[6849.]

Sziasztok, ha már elegetek van a YT reklámokból, nagyon ajánlom ezt az appot, android box vagy android tvre, 100% reklám mentes. https://smarttubenext.com/
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62232. Elküldve: 2022-06-07 12:52:22,

OFF TOPIC

[6850.]

Van!
https://www.google.com/search?q=coaxial+window+cable&rlz=1C1AVUA_enHU757HU760&oq=coaxial+win&aqs=chrome.4.69i57j0i19l2j0i10i19i22i30j0i19i22i30l4j0i10i19i22i30l2.34276j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
[válaszok erre: #62234 #62235] [előzmény: (62231) ITI, 2022-06-07 12:48:46]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012154102325439 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail