Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (77/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

Leíratkozott felhasználó
62131. Elküldve: 2022-05-26 11:03:00,

OFF TOPIC

[6951.]

Szia, ne kapd fel a vizet, kicsit rosszul esne nekem is az igaz, de azért annyira nem irt rosszat , túl dramatizálod . De ha van kedved, fel ajánlom a barátságomat, Miskolcon lakom egy köpésre van Eger, ismerem jól az egész várost, egy nap találkozhatunk én és a feleségem, elmehetünk a boros pincékhez , bazilika stb. írj nyugodtan PÜ ha van kedved hozzá. icon33.gif
[előzmény: (62128) Sarti, 2022-05-26 09:32:26]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Sarti



Tagság: 2021-06-24 12:02:20
Tagszám: #137409
Hozzászólások: 179
62130. Elküldve: 2022-05-26 10:52:42,

OFF TOPIC

[6952.]

Szia, nekem rosszul eset amit a leiratkozott felhasználó irt, "Sajnálom, ha a gyermekzsivaj zavar. Nekem 6 unokám van, ilyen eszembe sem jutna! , nyugodt ember vagyok, szeretek mindenkivel jóban lenni, itt a fórumon is. icon13.gif
[válaszok erre: #62132] [előzmény: (62129) KWP, 2022-05-26 10:33:20]
Haladó
Sarti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62129. Elküldve: 2022-05-26 10:33:20,

OFF TOPIC

[6953.]

Én úgy gondolom senki nem lett 'leírva', senki nem lett megtámadva vagy sértegetve, nem is értem mi a megrőkönyödés tárgya. Normálisan beszélgetnek az emberek, mindenki megfogalmazza a véleményét egy témáról, és a vélemények nem mindig egyeznek. Ezért fórum egy fórum.

Namost ha valakinek annyira gyenge az idegrendszere, hogy a legelső olyan alkalommal távozik, amikor valaki az övével ellenkező véleményt fogalmaz meg, hát... most erre mit lehet mondani?

Senki nem írt itt semmi rosszat, a saját véleményének kulturált leírásához pedig joga van a tagoknak, ettől működik a fórum.
[válaszok erre: #62130] [előzmény: (62128) Sarti, 2022-05-26 09:32:26]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sarti



Tagság: 2021-06-24 12:02:20
Tagszám: #137409
Hozzászólások: 179
62128. Elküldve: 2022-05-26 09:32:26,

OFF TOPIC

[6954.]

Sziasztok, hogy tudtok előre valakit így leírni ,teljesen félre ismertek, és az egész helyzetet félreértitek !!!
Nekem is van 3 unokám, nem egyszer vittem őket a feleségemmel kirándulni, fürdőkbe, Aquaparkba, vidámparkba, vagy csak elmentünk gombát szedni az erdőbe, tudnák mesélni ...volt is ebből elég gyakran családi vita, de csak nyugodtan szidjatok, hordjatok le mindennek, itt a fórumon minden meg van engedve...Uram isten hogy tudtok így valakit leírni meg áll az eszem!! de hogy fojtassam, hogy megértsétek, hogy miről is van szó, teltek az évek közben megöregedtem...60 éves leszek júliusban, nagyon komoly műtéten vagyok túl, ezt a kirándulást a gyerekeim akarták. Valaki ajánlotta , hogy zsivaj mentes, teljesen nyugodt strandfürdő, hogy csak nyugodt körülmények közt, élvezzem a 60 éves születés napomat a feleségemmel, és csak pihenjek, felejtsem el a zajos munkahelyt stb. lujzi08 felhasználó aki már leiratkozott, már majdnem megbíztam benne, mondom magamban , hogy milyen jó fej, segítő kész, eszemben is volt , hogy meghívom a boros pincébe, hát ez egy óriási csalódás, mindig azt mondta az apám , " sose ítélj elsőre látásra" .
[válaszok erre: #62129 #62131]
Haladó
Sarti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sicka



Tagság: 2022-03-16 10:12:52
Tagszám: #137980
Hozzászólások: 205
62127. Elküldve: 2022-05-25 23:34:16,

OFF TOPIC

[6955.]

Hááát... Egyrészt ugye, ki tudta, hogy ez ilyen? Gyerekként az embernek fogalma sincs, hogy mennyire zavaró, amit csinál, szóval az nem nagy tapasztalat. Másrészt pedig nem hiszem, hogy mindig és mindent mosolyogva el kell viselnünk, amit a gyerekek csinálnak. Bár ebben sokat segít, hogy nagyon szeretjük őket. Nagyszülőként pedig remélhetőleg nem leszek az unokáimmal 0-24-ig 12 éven keresztül...
[előzmény: (62125) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-25 21:46:40]
Haladó
sicka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62126. Elküldve: 2022-05-25 22:25:35,

OFF TOPIC

[6956.]

Nekem semmi bajom ilyen téren, de csak "felnőtt" szállásra vagyok hajlandó elmenni PIHENNI!
[előzmény: (62125) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-25 21:46:40]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
62125. Elküldve: 2022-05-25 21:46:40,

OFF TOPIC

[6957.]

Szomorú! Akkor miért kellett a gyerekeket vállalni? Csak a készítés technikája tetszett? Mire unokád lesz, akkor még türelmetlenebb és intoleránsabb leszel!
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-05-25 22:06:10]
[válaszok erre: #62126 #62127 #62127] [előzmény: (62124) sicka, 2022-05-25 20:12:03]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


sicka



Tagság: 2022-03-16 10:12:52
Tagszám: #137980
Hozzászólások: 205
62124. Elküldve: 2022-05-25 20:12:03,

OFF TOPIC

[6958.]

Bocsánat, és lehet, hogy rólam szegénysegi bizonyítvány, de a mai nap után ez kikívánkozik belőlem: nekem csak két fiam van, de néha még az ő zsivajuk is zavar, nem, hogy más gyerekének a zsivaja... Persze lehet, hogy unokával más lenne a helyzet, de azom még nincs... ;-)
[válaszok erre: #62125] [előzmény: (62123) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-25 10:45:15]
Haladó
sicka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
62123. Elküldve: 2022-05-25 10:45:15,

OFF TOPIC

[6959.]

Ott van még a Cascade Hotel a Barlangfürdővel, ami más, mint a tó, valamint a Saliris Hotel is Egerszalókon, hatalmas wellness felületekkel. Sajnálom, ha a gyermekzsivaj zavar. Nekem 6 unokám van, ilyen eszembe sem jutna.
[válaszok erre: #62124] [előzmény: (62122) Sarti, 2022-05-25 09:26:21]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Sarti



Tagság: 2021-06-24 12:02:20
Tagszám: #137409
Hozzászólások: 179
62122. Elküldve: 2022-05-25 09:26:21,

OFF TOPIC

[6960.]

Szia, Demjénben már voltam a termál tó hoz egy hétre, hát nagyon rossz tapasztalataim voltak, nem akarok rosszat mondani....de tény az tény ! a medencében úszni lehetetlenség, úgy tele van minden nap, csak állni lehet a szélén, a fejemre ugrálnak a gyerekek, a leány gyerekek úgy visítanak mint ha elevenen nyúzzák őket, a lángosra min.40 percet kell várni, mire rám kerül a sor , beénekli , hogy elfogyott a lángos, elmentem pizzára, megrendeltem a pizzát, min.20perc , várom a pizzámat már eltelt 45 perc, megkérdezem a pincért, hogy hol a pizzám ? erre , bocsánat , összekeverték a rendelést, kivitték másnak! Köszönök mindent, egyszer és utoljára voltam Demjénben soha többé ide nem jövök !!!
[válaszok erre: #62123] [előzmény: (62115) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-24 13:29:12]
Haladó
Sarti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
62121. Elküldve: 2022-05-24 21:41:01,

OFF TOPIC

[6961.]

Billencsűs voltál? Ez csodálatos! Mindegy hogy milyen régen volt, azért azok szép idők voltak. Számomra mindenképp.
Kedves Tőled hogy egy duóra eljátszanám Veled, igazán jó lenne.
[előzmény: (62120) pityu54, 2022-05-24 20:36:04]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11910
62120. Elküldve: 2022-05-24 20:36:04,

OFF TOPIC

[6962.]

Olyan régen volt,hogy már a billentyűre is alig emlékszem! icon33.gif
NyÖgdíjas duót el tudok veled képzelni!
icon32.gif icon50.gif

Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV

Amiko 8260+;Amiko_8240;Amiko_Alien1&2;Gm_9080;Dm7020s;Dm500s;Cryptobox 650 HD
[válaszok erre: #62121] [előzmény: (62119) ITI, 2022-05-24 20:14:54]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
62119. Elküldve: 2022-05-24 20:14:54,

OFF TOPIC

[6963.]

Zenéltél?
Milyen hangszeren? Valaha én is zenéltem, szólógitáros voltam. Régi szép idők.
[válaszok erre: #62120] [előzmény: (62118) pityu54, 2022-05-24 18:38:44]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11910
62118. Elküldve: 2022-05-24 18:38:44,

OFF TOPIC

[6964.]

Alá tudom támasztani,sokat zenéltem azon a részen.........Jó hely!
icon32.gif icon50.gif

Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV

Amiko 8260+;Amiko_8240;Amiko_Alien1&2;Gm_9080;Dm7020s;Dm500s;Cryptobox 650 HD
[válaszok erre: #62119] [előzmény: (62116) petersg, 2022-05-24 18:20:49]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62117. Elküldve: 2022-05-24 18:27:36,

OFF TOPIC

[6965.]

A Török fürdö vize azonos a strandon levö radonssal..
[előzmény: (62114) Sarti, 2022-05-24 11:59:13]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62116. Elküldve: 2022-05-24 18:20:49,

OFF TOPIC

[6966.]

Egerben lakom,Demjenbe jarok este,ismerem a pinceket..
7 Evet voltam borászatban, a legjobb borok a 7-17 pincék..
[válaszok erre: #62118] [előzmény: (62114) Sarti, 2022-05-24 11:59:13]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
62115. Elküldve: 2022-05-24 13:29:12,

OFF TOPIC

[6967.]

Egerszalókon a Saliris és a Termál, Demjénben a Barlangfürdő és a Termáltó kipróbálásra érdemes! Egyik 6, másik 8 km! Kiváló pincék Egerszalókon is vannak, a Termáltó pedig a Korona Borászat területén van, kiváló faházak várják a pihenni vágyókat, nemrég épültek.
[válaszok erre: #62122] [előzmény: (62114) Sarti, 2022-05-24 11:59:13]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Sarti



Tagság: 2021-06-24 12:02:20
Tagszám: #137409
Hozzászólások: 179
62114. Elküldve: 2022-05-24 11:59:13,

OFF TOPIC

[6968.]

Kimondottan a strand és a Törökfürdő ben leszek, hallatom , hogy teljesen nyugodt strand, pihenni vágyók számára ideális, nem gyerek zsivajos (visítós) és nem ugrálnak az ember fejére a gyerekek a medencében, kimondottan dicsérik a fürdőt, és az Egri boros pincéknek nem lehet ellenállni, de majd csak Júliusban megyek kirándulni, csak most foglaltam szobát.
[válaszok erre: #62115 #62116 #62117] [előzmény: (62113) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-24 09:29:35]
Haladó
Sarti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
62113. Elküldve: 2022-05-24 09:29:35,

OFF TOPIC

[6969.]

A város környéki fürdőket is nézd meg, van bőven és mind kiváló! A városban is kettő van: a strand és a Törökfürdő.
[válaszok erre: #62114] [előzmény: (62112) Sarti, 2022-05-24 09:24:16]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Sarti



Tagság: 2021-06-24 12:02:20
Tagszám: #137409
Hozzászólások: 179
62112. Elküldve: 2022-05-24 09:24:16,

OFF TOPIC

[6970.]

Köszönöm mindenkinek a segítséget, ez igazán nagy segítség volt számomra, sikerült felhívnom a számot, júliusban kirándulást tervezek Egerbe a fürdőbe és egyik magánszálláson szobát akartam volna foglalni, csak nem tudtam felhívni a számot, de már a probléma megoldva.
[válaszok erre: #62113]
Haladó
Sarti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11910
62111. Elküldve: 2022-05-24 08:11:46,

OFF TOPIC

[6971.]

A "0" gombot picit hosszabban nyomod!
icon32.gif icon50.gif

Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV

Amiko 8260+;Amiko_8240;Amiko_Alien1&2;Gm_9080;Dm7020s;Dm500s;Cryptobox 650 HD
[előzmény: (62109) Sarti, 2022-05-24 08:08:21]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
62110. Elküldve: 2022-05-24 08:11:13,

OFF TOPIC

[6972.]

De, a + jel a 00-nak felel meg.
De a 0-át hosszan nyomva előjön, nekem a nyomógombos Nokiában is már így voltak a számok tárolva.

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (62109) Sarti, 2022-05-24 08:08:21]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sarti



Tagság: 2021-06-24 12:02:20
Tagszám: #137409
Hozzászólások: 179
62109. Elküldve: 2022-05-24 08:08:21,

OFF TOPIC

[6973.]

az a plus is kell ? azt meg hogy írjam be? nem lehetne helyettesíteni nullával , bocs a tudatlanságom miat... icon14.gif
[válaszok erre: #62110 #62111] [előzmény: (62108) Gabywap, 2022-05-24 07:40:28]
Haladó
Sarti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
62108. Elküldve: 2022-05-24 07:40:28,

OFF TOPIC

[6974.]

+36302845469

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #62109] [előzmény: (62107) Sarti, 2022-05-24 07:28:02]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sarti



Tagság: 2021-06-24 12:02:20
Tagszám: #137409
Hozzászólások: 179
62107. Elküldve: 2022-05-24 07:28:02,

OFF TOPIC

[6975.]

Sziasztok, hogyan kell felhívni ezt a számot Szlovákiából, 06302845469 ?
[válaszok erre: #62108]
Haladó
Sarti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011180877685547 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail