OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
62131. Elküldve: 2022-05-26 11:03:00, OFF TOPIC
|
[6951.] |
Szia, ne kapd fel a vizet, kicsit rosszul esne nekem is az igaz, de azért annyira nem irt rosszat , túl dramatizálod . De ha van kedved, fel ajánlom a barátságomat, Miskolcon lakom egy köpésre van Eger, ismerem jól az egész várost, egy nap találkozhatunk én és a feleségem, elmehetünk a boros pincékhez , bazilika stb. írj nyugodtan PÜ ha van kedved hozzá.
|
| | |
[előzmény: (62128) Sarti, 2022-05-26 09:32:26] |
|
|
|
|
 Sarti

Tagság: 2021-06-24 12:02:20 Tagszám: #137409 Hozzászólások: 179 |
62130. Elküldve: 2022-05-26 10:52:42, OFF TOPIC
|
[6952.] |
Szia, nekem rosszul eset amit a leiratkozott felhasználó irt, "Sajnálom, ha a gyermekzsivaj zavar. Nekem 6 unokám van, ilyen eszembe sem jutna! , nyugodt ember vagyok, szeretek mindenkivel jóban lenni, itt a fórumon is.
|
| | | [válaszok erre: #62132] |
[előzmény: (62129) KWP, 2022-05-26 10:33:20] |
|
Haladó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360 |
62129. Elküldve: 2022-05-26 10:33:20, OFF TOPIC
|
[6953.] |
Én úgy gondolom senki nem lett 'leírva', senki nem lett megtámadva vagy sértegetve, nem is értem mi a megrőkönyödés tárgya. Normálisan beszélgetnek az emberek, mindenki megfogalmazza a véleményét egy témáról, és a vélemények nem mindig egyeznek. Ezért fórum egy fórum.
Namost ha valakinek annyira gyenge az idegrendszere, hogy a legelső olyan alkalommal távozik, amikor valaki az övével ellenkező véleményt fogalmaz meg, hát... most erre mit lehet mondani?
Senki nem írt itt semmi rosszat, a saját véleményének kulturált leírásához pedig joga van a tagoknak, ettől működik a fórum.
|
| | | [válaszok erre: #62130] |
[előzmény: (62128) Sarti, 2022-05-26 09:32:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sarti

Tagság: 2021-06-24 12:02:20 Tagszám: #137409 Hozzászólások: 179 |
62128. Elküldve: 2022-05-26 09:32:26, OFF TOPIC
|
[6954.] |
Sziasztok, hogy tudtok előre valakit így leírni ,teljesen félre ismertek, és az egész helyzetet félreértitek !!!
Nekem is van 3 unokám, nem egyszer vittem őket a feleségemmel kirándulni, fürdőkbe, Aquaparkba, vidámparkba, vagy csak elmentünk gombát szedni az erdőbe, tudnák mesélni ...volt is ebből elég gyakran családi vita, de csak nyugodtan szidjatok, hordjatok le mindennek, itt a fórumon minden meg van engedve...Uram isten hogy tudtok így valakit leírni meg áll az eszem!! de hogy fojtassam, hogy megértsétek, hogy miről is van szó, teltek az évek közben megöregedtem...60 éves leszek júliusban, nagyon komoly műtéten vagyok túl, ezt a kirándulást a gyerekeim akarták. Valaki ajánlotta , hogy zsivaj mentes, teljesen nyugodt strandfürdő, hogy csak nyugodt körülmények közt, élvezzem a 60 éves születés napomat a feleségemmel, és csak pihenjek, felejtsem el a zajos munkahelyt stb. lujzi08 felhasználó aki már leiratkozott, már majdnem megbíztam benne, mondom magamban , hogy milyen jó fej, segítő kész, eszemben is volt , hogy meghívom a boros pincébe, hát ez egy óriási csalódás, mindig azt mondta az apám , " sose ítélj elsőre látásra" .
|
| | | [válaszok erre: #62129 #62131] |
|
|
Haladó
|
|
 sicka

Tagság: 2022-03-16 10:12:52 Tagszám: #137980 Hozzászólások: 205 |
62127. Elküldve: 2022-05-25 23:34:16, OFF TOPIC
|
[6955.] |
Hááát... Egyrészt ugye, ki tudta, hogy ez ilyen? Gyerekként az embernek fogalma sincs, hogy mennyire zavaró, amit csinál, szóval az nem nagy tapasztalat. Másrészt pedig nem hiszem, hogy mindig és mindent mosolyogva el kell viselnünk, amit a gyerekek csinálnak. Bár ebben sokat segít, hogy nagyon szeretjük őket. Nagyszülőként pedig remélhetőleg nem leszek az unokáimmal 0-24-ig 12 éven keresztül...
|
| | |
[előzmény: (62125) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-25 21:46:40] |
|
Haladó
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
62126. Elküldve: 2022-05-25 22:25:35, OFF TOPIC
|
[6956.] |
Nekem semmi bajom ilyen téren, de csak "felnőtt" szállásra vagyok hajlandó elmenni PIHENNI!
|
| | |
[előzmény: (62125) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-25 21:46:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
62125. Elküldve: 2022-05-25 21:46:40, OFF TOPIC
|
[6957.] |
Szomorú! Akkor miért kellett a gyerekeket vállalni? Csak a készítés technikája tetszett? Mire unokád lesz, akkor még türelmetlenebb és intoleránsabb leszel! [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-05-25 22:06:10]
|
| | | [válaszok erre: #62126 #62127 #62127] |
[előzmény: (62124) sicka, 2022-05-25 20:12:03] |
|
|
|
|
 sicka

Tagság: 2022-03-16 10:12:52 Tagszám: #137980 Hozzászólások: 205 |
62124. Elküldve: 2022-05-25 20:12:03, OFF TOPIC
|
[6958.] |
Bocsánat, és lehet, hogy rólam szegénysegi bizonyítvány, de a mai nap után ez kikívánkozik belőlem: nekem csak két fiam van, de néha még az ő zsivajuk is zavar, nem, hogy más gyerekének a zsivaja... Persze lehet, hogy unokával más lenne a helyzet, de azom még nincs... ;-)
|
| | | [válaszok erre: #62125] |
[előzmény: (62123) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-25 10:45:15] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
62123. Elküldve: 2022-05-25 10:45:15, OFF TOPIC
|
[6959.] |
Ott van még a Cascade Hotel a Barlangfürdővel, ami más, mint a tó, valamint a Saliris Hotel is Egerszalókon, hatalmas wellness felületekkel. Sajnálom, ha a gyermekzsivaj zavar. Nekem 6 unokám van, ilyen eszembe sem jutna.
|
| | | [válaszok erre: #62124] |
[előzmény: (62122) Sarti, 2022-05-25 09:26:21] |
|
|
|
|
 Sarti

Tagság: 2021-06-24 12:02:20 Tagszám: #137409 Hozzászólások: 179 |
62122. Elküldve: 2022-05-25 09:26:21, OFF TOPIC
|
[6960.] |
Szia, Demjénben már voltam a termál tó hoz egy hétre, hát nagyon rossz tapasztalataim voltak, nem akarok rosszat mondani....de tény az tény ! a medencében úszni lehetetlenség, úgy tele van minden nap, csak állni lehet a szélén, a fejemre ugrálnak a gyerekek, a leány gyerekek úgy visítanak mint ha elevenen nyúzzák őket, a lángosra min.40 percet kell várni, mire rám kerül a sor , beénekli , hogy elfogyott a lángos, elmentem pizzára, megrendeltem a pizzát, min.20perc , várom a pizzámat már eltelt 45 perc, megkérdezem a pincért, hogy hol a pizzám ? erre , bocsánat , összekeverték a rendelést, kivitték másnak! Köszönök mindent, egyszer és utoljára voltam Demjénben soha többé ide nem jövök !!!
|
| | | [válaszok erre: #62123] |
[előzmény: (62115) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-24 13:29:12] |
|
Haladó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6951 |
62121. Elküldve: 2022-05-24 21:41:01, OFF TOPIC
|
[6961.] |
Billencsűs voltál? Ez csodálatos! Mindegy hogy milyen régen volt, azért azok szép idők voltak. Számomra mindenképp.
Kedves Tőled hogy egy duóra eljátszanám Veled, igazán jó lenne.
|
| | |
[előzmény: (62120) pityu54, 2022-05-24 20:36:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11910 |
62120. Elküldve: 2022-05-24 20:36:04, OFF TOPIC
|
[6962.] |
Olyan régen volt,hogy már a billentyűre is alig emlékszem!
NyÖgdíjas duót el tudok veled képzelni!
Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV
|
| | | [válaszok erre: #62121] |
[előzmény: (62119) ITI, 2022-05-24 20:14:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6951 |
62119. Elküldve: 2022-05-24 20:14:54, OFF TOPIC
|
[6963.] |
Zenéltél?
Milyen hangszeren? Valaha én is zenéltem, szólógitáros voltam. Régi szép idők.
|
| | | [válaszok erre: #62120] |
[előzmény: (62118) pityu54, 2022-05-24 18:38:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11910 |
62118. Elküldve: 2022-05-24 18:38:44, OFF TOPIC
|
[6964.] |
Alá tudom támasztani,sokat zenéltem azon a részen.........Jó hely!
Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV
|
| | | [válaszok erre: #62119] |
[előzmény: (62116) petersg, 2022-05-24 18:20:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 petersg

Tagság: 2009-05-10 17:21:36 Tagszám: #73851 Hozzászólások: 881 |
62117. Elküldve: 2022-05-24 18:27:36, OFF TOPIC
|
[6965.] |
A Török fürdö vize azonos a strandon levö radonssal..
|
| | |
[előzmény: (62114) Sarti, 2022-05-24 11:59:13] |
|
Törzstag
|
|
 petersg

Tagság: 2009-05-10 17:21:36 Tagszám: #73851 Hozzászólások: 881 |
62116. Elküldve: 2022-05-24 18:20:49, OFF TOPIC
|
[6966.] |
Egerben lakom,Demjenbe jarok este,ismerem a pinceket..
7 Evet voltam borászatban, a legjobb borok a 7-17 pincék..
|
| | | [válaszok erre: #62118] |
[előzmény: (62114) Sarti, 2022-05-24 11:59:13] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
62115. Elküldve: 2022-05-24 13:29:12, OFF TOPIC
|
[6967.] |
Egerszalókon a Saliris és a Termál, Demjénben a Barlangfürdő és a Termáltó kipróbálásra érdemes! Egyik 6, másik 8 km! Kiváló pincék Egerszalókon is vannak, a Termáltó pedig a Korona Borászat területén van, kiváló faházak várják a pihenni vágyókat, nemrég épültek.
|
| | | [válaszok erre: #62122] |
[előzmény: (62114) Sarti, 2022-05-24 11:59:13] |
|
|
|
|
 Sarti

Tagság: 2021-06-24 12:02:20 Tagszám: #137409 Hozzászólások: 179 |
62114. Elküldve: 2022-05-24 11:59:13, OFF TOPIC
|
[6968.] |
Kimondottan a strand és a Törökfürdő ben leszek, hallatom , hogy teljesen nyugodt strand, pihenni vágyók számára ideális, nem gyerek zsivajos (visítós) és nem ugrálnak az ember fejére a gyerekek a medencében, kimondottan dicsérik a fürdőt, és az Egri boros pincéknek nem lehet ellenállni, de majd csak Júliusban megyek kirándulni, csak most foglaltam szobát.
|
| | | [válaszok erre: #62115 #62116 #62117] |
[előzmény: (62113) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-24 09:29:35] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
62113. Elküldve: 2022-05-24 09:29:35, OFF TOPIC
|
[6969.] |
A város környéki fürdőket is nézd meg, van bőven és mind kiváló! A városban is kettő van: a strand és a Törökfürdő.
|
| | | [válaszok erre: #62114] |
[előzmény: (62112) Sarti, 2022-05-24 09:24:16] |
|
|
|
|
 Sarti

Tagság: 2021-06-24 12:02:20 Tagszám: #137409 Hozzászólások: 179 |
62112. Elküldve: 2022-05-24 09:24:16, OFF TOPIC
|
[6970.] |
Köszönöm mindenkinek a segítséget, ez igazán nagy segítség volt számomra, sikerült felhívnom a számot, júliusban kirándulást tervezek Egerbe a fürdőbe és egyik magánszálláson szobát akartam volna foglalni, csak nem tudtam felhívni a számot, de már a probléma megoldva.
|
| | | [válaszok erre: #62113] |
|
|
Haladó
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11910 |
62111. Elküldve: 2022-05-24 08:11:46, OFF TOPIC
|
[6971.] |
A "0" gombot picit hosszabban nyomod!
Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV
|
| | |
[előzmény: (62109) Sarti, 2022-05-24 08:08:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
62110. Elküldve: 2022-05-24 08:11:13, OFF TOPIC
|
[6972.] |
De, a + jel a 00-nak felel meg.
De a 0-át hosszan nyomva előjön, nekem a nyomógombos Nokiában is már így voltak a számok tárolva.
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | |
[előzmény: (62109) Sarti, 2022-05-24 08:08:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sarti

Tagság: 2021-06-24 12:02:20 Tagszám: #137409 Hozzászólások: 179 |
62109. Elküldve: 2022-05-24 08:08:21, OFF TOPIC
|
[6973.] |
az a plus is kell ? azt meg hogy írjam be? nem lehetne helyettesíteni nullával , bocs a tudatlanságom miat...
|
| | | [válaszok erre: #62110 #62111] |
[előzmény: (62108) Gabywap, 2022-05-24 07:40:28] |
|
Haladó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040 |
62108. Elküldve: 2022-05-24 07:40:28, OFF TOPIC
|
[6974.] |
+36302845469
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | | [válaszok erre: #62109] |
[előzmény: (62107) Sarti, 2022-05-24 07:28:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sarti

Tagság: 2021-06-24 12:02:20 Tagszám: #137409 Hozzászólások: 179 |
62107. Elküldve: 2022-05-24 07:28:02, OFF TOPIC
|
[6975.] |
Sziasztok, hogyan kell felhívni ezt a számot Szlovákiából, 06302845469 ?
|
| | | [válaszok erre: #62108] |
|
|
Haladó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|