OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62106. Elküldve: 2022-05-20 16:03:31, OFF TOPIC
|
[6976.] |
Digi csomagban régóta benn van.
Üdv: miki2002
|
| | |
[előzmény: (62104) Bigfic, 2022-05-19 11:23:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bunyip

Tagság: 2007-01-30 16:20:35 Tagszám: #40832 Hozzászólások: 2337 |
62105. Elküldve: 2022-05-19 19:18:50, OFF TOPIC
|
[6977.] |
Változott valami a Chrome böngészőben? Eddig ha a tabletemen el akartam menteni egy képet, akkor hosszan rátettem az ujjam, megjelentek az opciók, közötte a " Kép mentése", kopp rá és kész. Most meg ha hosszan ráteszem az ujjam egy képre, akkor csak megjelenik az ujjamnál a kép kicsiben - ami az ujjammal együtt mozog ha mozgatom - és ennyi. Most akkor, hogy lehet képet menteni? Vagy miért van ez?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bigfic

Tagság: 2005-10-05 09:45:50 Tagszám: #22557 Hozzászólások: 1728 |
62104. Elküldve: 2022-05-19 11:23:40, OFF TOPIC
|
[6978.] |
Új csatorna érkezett a TVGO-ra. Azért írom, hogy hátha errefelé is bekerülhet.
HGTV a neve.
Olyasmi, mint a Fine Living volt.
|
| | | [válaszok erre: #62106] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tamás_bátya

Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446 |
62103. Elküldve: 2022-05-18 12:22:55, OFF TOPIC
|
[6979.] |
Sziasztok, hozzátok fordulok segítségért, a FB messengeren videó hívást kezdeményezek egy másik féllel , az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a mobil képernyő közepén megjelenik egy kis kockában a videóbeszélgetés, régen egész képernyőn volt a videó, gondolom másnál is így van, lehet ezen valahol állítani , hogy teljes képernyőn legyen a videó beszélgetés úgy mint régen volt ?
|
| |
|
Törzstag
|
|
 SaTom

Tagság: 2018-10-15 11:43:57 Tagszám: #135468 Hozzászólások: 1680 |
62102. Elküldve: 2022-05-17 09:57:49, OFF TOPIC
|
[6980.] |
„De amikor a hobby marad,de nincs mit csunálni.... :-)”
Nos, nálam ilyenkor fogalmazódik meg egy újabb antenna üzembe helyezésének a terve…. :-)
Mondjuk hogy nincs mit csinálni, ez sem igazán fordul nálam elő.
Üdv.
SaTom
|
| | |
[előzmény: (62101) Tom25, 2022-05-17 08:54:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
62101. Elküldve: 2022-05-17 08:54:58, OFF TOPIC
|
[6981.] |
Ilyen is volt,valóban.. 😃
De amikor a hobby marad,de nincs mit csunálni.... 😃
110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben
GtMedia Gt Combo
|
| | | [válaszok erre: #62102] |
[előzmény: (62100) Voyager1977, 2022-05-17 08:47:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Voyager1977

Tagság: 2018-07-15 09:16:45 Tagszám: #135335 Hozzászólások: 1816 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
62099. Elküldve: 2022-05-17 07:51:14, OFF TOPIC
|
[6983.] |
Volt már más topicban téma de most hirtelen nem találom..
Honnan tudok letölteni Direct One,Digi tv-hez vagy astra 19,2-höz icon packokat?
110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben
GtMedia Gt Combo
|
| | | [válaszok erre: #62100] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
62098. Elküldve: 2022-05-14 23:47:29, OFF TOPIC
|
[6984.] |
Akit esetleg jobban érdekel ez a téma:
http://www.stoff.pl/
Telepítős, de megéri.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
62097. Elküldve: 2022-05-14 22:41:38, OFF TOPIC
|
[6985.] |
Köszi az infót, csodás látvány volt...
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (62096) lacoka, 2022-05-14 22:02:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lacoka

Tagság: 2005-07-25 18:30:27 Tagszám: #20680 Hozzászólások: 1551 |
62096. Elküldve: 2022-05-14 22:02:30, OFF TOPIC
|
[6986.] |
Sziasztok
Magyarország fölött megy el ma a nemzetközi űrállomás szabad szemmel is jól látható
https://www.n2yo.com/passes/?s=25544#
itt a Map and details-ra kattintva a zöld vonal a látható tartományt jelöli
egy fényes csillagszerű pontot kell keresni ami egyenletes sebességgel megy végig az égbolton
|
| | | [válaszok erre: #62097] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040 |
62095. Elküldve: 2022-05-14 21:32:35, OFF TOPIC
|
[6987.] |
Köszi. :)
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | |
[előzmény: (62094) Sarti, 2022-05-14 20:33:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sarti

Tagság: 2021-06-24 12:02:20 Tagszám: #137409 Hozzászólások: 179 |
|
Haladó
|
|
 tamás_bátya

Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446 |
62093. Elküldve: 2022-05-14 18:24:17, OFF TOPIC
|
[6989.] |
nekem Gogen márka van, de szerintem a beállítás egyforma, PÜ- ben megbeszéljük, írj nyugodtam.
|
| | |
[előzmény: (62089) Sarti, 2022-05-14 13:26:05] |
|
Törzstag
|
|
 nbob

Tagság: 2005-02-10 22:17:15 Tagszám: #15800 Hozzászólások: 682 |
62092. Elküldve: 2022-05-14 15:48:59, OFF TOPIC
|
[6990.] |
Köszönöm!
|
| | |
[előzmény: (62088) garga pista, 2022-05-14 12:06:39] |
|
Törzstag
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040 |
62091. Elküldve: 2022-05-14 15:41:02, OFF TOPIC
|
[6991.] |
Mennyiért és hol vetted?
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | | [válaszok erre: #62094] |
[előzmény: (62089) Sarti, 2022-05-14 13:26:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 net_user

Tagság: 2014-11-03 10:55:01 Tagszám: #130810 Hozzászólások: 3854 |
62090. Elküldve: 2022-05-14 15:39:08, OFF TOPIC
|
[6992.] |
Ahogy olvasgattam a használatiját, meg a hasonló rádiókat, ez az oldal fog neked is kelleni.
https://www.mediayou.net/web/?page=faq
|
| | |
[előzmény: (62089) Sarti, 2022-05-14 13:26:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sarti

Tagság: 2021-06-24 12:02:20 Tagszám: #137409 Hozzászólások: 179 |
62089. Elküldve: 2022-05-14 13:26:05, OFF TOPIC
|
[6993.] |
Szia, Johnyopen és Tamás_bátya, nektek köszönhetem, hogy felhoztátok az internet Radió témát, valószínűleg le vagyok maradva, mert nem is gondoltam , hogy létezik ilyen rádió, és a nagy csábításnak az lett a vége, hogy én is vettem egy Nedis márkájút internet Radiót. Számíthatok rátok ha nem tudnám be állítani ?
|
| | | [válaszok erre: #62090 #62091 #62093] |
[előzmény: (62085) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-13 13:40:04] |
|
Haladó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
62088. Elküldve: 2022-05-14 12:06:39, OFF TOPIC
|
[6994.] |
Azokról nincs infó még, de 4 adó: ONE, tageschau24,phoenix,Arte SD verziója 2022.11.15-én le lesz kapcsolva.
https://www.infosat.de/digital-tv/ard-termin-zur-sd-abschaltung-von-vier-sendern-steht-fest-auch-kabelhaushalte-betroffen
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #62092] |
[előzmény: (62087) nbob, 2022-05-14 10:25:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nbob

Tagság: 2005-02-10 22:17:15 Tagszám: #15800 Hozzászólások: 682 |
62087. Elküldve: 2022-05-14 10:25:45, OFF TOPIC
|
[6995.] |
Mikorra várható a német sd rendszerű ARD, ZDF csatornák lekapcsolása. Ezt az időpontot már volt, hogy elhalasztották. Mikorra van most kitűzve?
|
| | | [válaszok erre: #62088] |
|
|
Törzstag
|
|
 longoria

Tagság: 2012-05-31 07:52:59 Tagszám: #105056 Hozzászólások: 292 |
62086. Elküldve: 2022-05-13 14:45:10, OFF TOPIC
|
[6996.] |
Egyébként nem magyar cég. Mibe kotsz még bele. Azt hiszed, hogy mindenki amator? Uzletek nem úgy kottetnek ahogy Te gondolod. Ne félj szakemberek felkészítenek elore egy uzleti tárgyalásra. Elore lekértuk az osszes dokumentumot ami igazolta
|
| | |
[előzmény: (62084) net_user, 2022-05-13 12:35:12] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
62085. Elküldve: 2022-05-13 13:40:04, OFF TOPIC
|
[6997.] |
Igazán nagyon szépen köszönöm mindenkinek, a részletes felvilágosítást, de könyörgöm nehogy már összevesszetek egy márka néven, én is úgy olvastam hogy a Gogen terméket az ETA cég forgalmazza, de a Rádió hátulján rá is van ragasztva a címke ,hogy Made in China tehát gondolom, ott rakják bele az elektronikát. és szerintem már zárjuk le a témát, adjunk más felhasználónak is esélyt az OFF Topikban, hogy fel tegye a kérdést.
|
| | | [válaszok erre: #62089] |
|
|
|
|
|
 net_user

Tagság: 2014-11-03 10:55:01 Tagszám: #130810 Hozzászólások: 3854 |
62084. Elküldve: 2022-05-13 12:35:12, OFF TOPIC
|
[6998.] |
... "állítólag" a brand név az o tulajdonuk. ....
És ezt hitelt érdemlően alá is tudta nektek bizonyítani, vagy csak szokás szerint jó nagyot kamuzott, és ezzel jobb színben tüntette fel a kis magyar cég előtt a saját Vesteles cégét. Bevett képviselői gyakorlat.....addig nem szabad elhinni, amíg konkrét bizonyítékkal nem rukkol elő. Egy bejáratott Brand név megvásárlása egy bérgyártónak igen komoly összegekbe kerül.....
Nymburk-ban (Közép-csehországi kerület, Csehország) valóban van egy összeszerelő üzem, ami Vestel licenc alapján is szerel össze készülékeket. [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-05-13 12:51:37]
|
| | | [válaszok erre: #62086] |
[előzmény: (62083) longoria, 2022-05-13 12:19:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 longoria

Tagság: 2012-05-31 07:52:59 Tagszám: #105056 Hozzászólások: 292 |
62083. Elküldve: 2022-05-13 12:19:50, OFF TOPIC
|
[6999.] |
Csak azért mertem ezt leírni, lehet, hogy neked ez hihetetlen de egy kábeltv-t szolgáltató kisebb cég, amivel valamilyen módon kapcsolatban vagyok, ott akart konrétan Nymburkban legyártatni kb 1000 kábeles vevot. Voltam a gyárban is a tulajdonossal. Úgyhogy ott volt a Vestel képviseloje mert "állítólag" a brand név az o tulajdonuk. Konkrétan a GoGen. De végul nem egyeztek meg mert az ár egy ilyen kis cégnek elég magas volt. Ennyit tudok a dologról. De elnézést hogy beleszóltam. Csak azt írtam le amit tudok a dologról.
|
| | | [válaszok erre: #62084] |
[előzmény: (62079) net_user, 2022-05-13 11:38:09] |
|
Haladó
|
|
 net_user

Tagság: 2014-11-03 10:55:01 Tagszám: #130810 Hozzászólások: 3854 |
62082. Elküldve: 2022-05-13 12:04:13, OFF TOPIC
|
[7000.] |
Tudom, ismerem.
Amúgy a kérdéses weboldalon regisztrálás nélkül is tudsz magyar(helyi) adókat hallgatni a weboldalba beépített lejátszóval.
|
| | |
[előzmény: (62077) tamás_bátya, 2022-05-13 08:20:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|