Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113683 Legújabb tag: nthobweo Online: (87/44
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

zólyma



Tagság: 2010-03-30 07:28:43
Tagszám: #83688
Hozzászólások: 1799
61981. Elküldve: 2022-05-03 07:20:17,

OFF TOPIC

[7101.]

Amikor kérdez pm.be, csaknem olyan hülye, hogy direkt tílt, hogy ne tudjak válaszolni...
[válaszok erre: #61982] [előzmény: (61980) garga pista, 2022-05-02 16:34:37]
Kiváló dolgozó
zólyma adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
61980. Elküldve: 2022-05-02 16:34:37,

OFF TOPIC

[7102.]

"Van olyan, aki ír, megválaszolod és a klikk után szembesülsz, hogy a felhasználó nem fogad pm-et és a többi..."

Ez legtöbbször direkt, vagy véletlen beállítás. Én pl. a Skin#5-öt használom, ott egy gombnyomás és tiltás van. Nálam eddig egy tag volt, akinek "állítólag" a fórum hibája miatt nem tudtam írni.

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #61981] [előzmény: (61974) zólyma, 2022-05-01 19:22:20]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya



Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
61979. Elküldve: 2022-05-02 15:58:19,

OFF TOPIC

[7103.]

persze meg írhattam volna a neked szánt PÜ nyilvánosan is, persze akkor már érdekelt volna icon21.gif
[előzmény: (61978) gombilaci, 2022-05-02 09:07:28]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
61978. Elküldve: 2022-05-02 09:07:28,

OFF TOPIC

[7104.]

Mint ha ez itt bárkit is érdekelne icon25.gif

Egy szerencsétlen regisztrációs mail címet akartam átíratni. Többször kerestem több embert , senki sem foglalkozik vele.
Illetve talán 1-2 admin válaszolt , de nekik nincs ilyenre jogosultságuk.

Ugyanakkor sok esetben még egy válasz sem jött.
[válaszok erre: #61979] [előzmény: (61977) Amatőr61, 2022-05-02 08:14:07]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
61977. Elküldve: 2022-05-02 08:14:07,

OFF TOPIC

[7105.]

A fórum szabályzata kifejezetten tiltja, hogy 2 vagy több nick névvel regisztráljon bárki is.
Az viszont legális, ha valaki leíratkozik, majd később újból regisztrál egy másik nickkel - ilyenkor alapból 0 (nulla) hozzászólással indul.
[válaszok erre: #61978 #61983] [előzmény: (61976) tamás_bátya, 2022-05-02 05:14:14]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya



Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
61976. Elküldve: 2022-05-02 05:14:14,

OFF TOPIC

[7106.]

az egésznek, az a lényege, hogy vannak itt olyan felhasználók kinek van több Nickneve, de valójában ugyan az a felhasználó, mint ahogy Jonyopen felhasználó is említette...hogy a béke kedvéért beregisztráltak új Nick névre.
Bizonyos stílusból észre lehet venni, ahogy ír, és miket ír, milyen kifejezéseket használ, és mindig ugyan azokat a bizonyos kulcs szavakat , karaktereket használja ebből kilehet következtetni, hogy ki is az a felhasználó XXX1 és YYY1 =XXX1 felhasználó. Nekem már egy jó párszor sikerült is kideríteni, rá is kérdeztem, ,, hogy te vagy az a XXX1 és YYY1 ugyan az a felhasználó,,? , először tagadta, volt olyan is, hogy az anyjára esküdött, de 5-10 perc múlva bevallotta, hogy igen, ő az XXX1 és a YYY1, és kérdezte, honnan jöttem rá, és megírtam neki, hogy figyeltem ahogy írsz, miket , hogyan , stílus, karakter stb.
[válaszok erre: #61977] [előzmény: (61974) zólyma, 2022-05-01 19:22:20]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
61975. Elküldve: 2022-05-01 19:59:42,

OFF TOPIC

[7107.]

"a felhasználó nem fogad pm-et"
Velem még nem fordult elő de több írásból kiderült hogy ez a fórummotor viccelődése.

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (61974) zólyma, 2022-05-01 19:22:20]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zólyma



Tagság: 2010-03-30 07:28:43
Tagszám: #83688
Hozzászólások: 1799
61974. Elküldve: 2022-05-01 19:22:20,

OFF TOPIC

[7108.]

Az se jobb ha kényszeresen hozzászólnak egy témához, amihez fogalmuk sincs, csak meg kell mutatnia, hogy itt van...

Vannak a nagyon érdeklődők, de ha írsz neki pm.et, 2 hét után eltűnik(az üzenet), majd rá egy napra megint ír...

Vannak, akiknek próbálsz segíteni, de a pm.elolvasása után annyit se ír, hogy köszi.

Van olyan, aki ír, megválaszolod és a klikk után szembesülsz, hogy a felhasználó nem fogad pm-et és a többi...
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-05-01 19:27:53]
[válaszok erre: #61975 #61976 #61980] [előzmény: (61970) tamás_bátya, 2022-05-01 15:37:16]
Kiváló dolgozó
zólyma adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


komik



Tagság: 2013-02-22 13:10:47
Tagszám: #127244
Hozzászólások: 57
61973. Elküldve: 2022-05-01 18:01:32,

OFF TOPIC

[7109.]

" akkor hol vannak ezek a felhasználók ????"
olvasnak, olvasnak.., rendszeresen!
Nem mindentudók, hogy mindenhez hozzászóljanak!
[előzmény: (61970) tamás_bátya, 2022-05-01 15:37:16]
Kezdő
komik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
61972. Elküldve: 2022-05-01 16:28:18,

OFF TOPIC

[7110.]

Hát sajnos ez van, jól látod, egy pár éve meg engedte a fórum gazda a szabad regisztrációt, (mert előtte kellet rá várni 2 hónapot) és elindult minden a Dunán lefele.... akiről te itt írsz ezek a felhasználók, már regiztek még régen sokan a fórum indulásakor, közben teltek az évek jöttek újabb felhasználók , és bizony megtörtént a fórumon, hogy összevesztek valamin valami marhaságon, ami a fórumokon meg is történik .... meg oszlottak a vélemények, és úgy döntöttek egy páran, hogy regiznek egy új Nick néven és fojtatják a kedvenc témájukat a fórumon, csak , hogy meglegyen a béke, ha gondolod nyugodtan regizzél egy új Nick névre, ha vannak itt olyan felhasználók akik zavarnak, nincs betiltva ! icon33.gif
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Merlot



Tagság: 2002-04-11 00:00:00
Tagszám: #26
Hozzászólások: 13911
61971. Elküldve: 2022-05-01 16:00:08,

OFF TOPIC

[7111.]

Mi vagy te? Fórum-tudományi közvélemény kutató? icon21.gif icon21.gif

Te, aki '19-ben regiztél, és van 157 hsz.-od? icon53.gif

GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
[előzmény: (61970) tamás_bátya, 2022-05-01 15:37:16]
Kiváló dolgozó
Merlot adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya



Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
61970. Elküldve: 2022-05-01 15:37:16,

OFF TOPIC

[7112.]

Sziasztok, már régóta figyelem, hogy új felhasználók vannak a fórumon, új Nick nevekkel, de az a legfurcsább az egészben , hogy a hozzászólások száma 5000-8000 stb, és regisztráltak 2007-2011 ben, el telik az év úgy hogy ezeket a felhasználókat nem is látni a fórumon..... akkor hol vannak ezek a felhasználók ???? én nagyjából 2 éve regisztráltam, ezeket a felhasználókat nem is láttam soha sem a fórumon, csak úgy a semmiből felbukkannak és csak úgy belecsöppennek a témába...és úgy írnak mint ha itt lennének velünk szinte minden nap, minden témában, érti ezt valaki?... icon18.gif
[válaszok erre: #61971 #61973 #61973 #61974]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


EnJoe



Tagság: 2004-10-20 08:27:53
Tagszám: #13293
Hozzászólások: 1938
61969. Elküldve: 2022-04-29 20:57:28,

OFF TOPIC

[7113.]

Körülnéztem én is a neten, nekem elég zavarosak ezek az információk. Ami biztos, a pontos típushoz "Acer Aspire 3 A315-21-????" kell kompatibilis SSD-t keresni. Mivel AMD alaplapról és processzorról van szó, az elég "válogatós" a RAM és M.2 SSD terén is.

Kapásból ellentmondó ajánlat:
https://www.laptophardware.hu/acer-aspire-a315-21-256gb-silicon-power-laptop-ssd-24859.html
https://www.laptophardware.hu/acer-aspire-a315-21-512gb-gigabyte-laptop-ssd-27920.html

Itt pont azt írják, hogy a NVMe-t nem támogatja...
https://community.acer.com/en/discussion/634662/what-type-of-ssd-does-acer-aspire-3-a315-21-support
[előzmény: (61961) egedi, 2022-04-29 15:51:38]
Kiváló dolgozó
EnJoe adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
61968. Elküldve: 2022-04-29 20:54:15,

OFF TOPIC

[7114.]

1987-ben a Telekábelnek is dolgoztam, 3 méteres, üvegszálas benga lavórok talpait szereltük. Együtt volt engedély a Sky, Super és a TV5-re, másra nem. 1990-től már nem követtem tovább semmit.
[előzmény: (61966) greba, 2022-04-29 20:39:15]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Voyager1977



Tagság: 2018-07-15 09:16:45
Tagszám: #135335
Hozzászólások: 1816
61967. Elküldve: 2022-04-29 20:45:53,

OFF TOPIC

[7115.]

Akkor megvan a megfejtés... Az Atra A1 fellövését követően, 1989-ben lehetett a költözés.


"sky channel was on one of the Eutelsat satellites way back in 1984 (and even as far back as 1982 in one guise or another) and was intended mainly as a cable feed, but as the transponder was in the clear, DTH owners (with large dishes) could pick up the signal. Sky Channel (now Sky 1) moved over to the Astra satellite in 1989 when Rupert Murdoch signed a contract with SES (Astra's owners) to have 4 transponders on the Astra 1A satellite."


https://www.youtube.com/watch?v=aO4fOMwkzus

https://www.youtube.com/watch?v=flHxVFNYW3Q

SAT QTH Térkép
[előzmény: (61966) greba, 2022-04-29 20:39:15]
Kiváló dolgozó
Voyager1977 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


greba



Tagság: 2004-09-04 19:46:48
Tagszám: #12419
Hozzászólások: 1822
61966. Elküldve: 2022-04-29 20:39:15,

OFF TOPIC

[7116.]

De biza !!
Az öregek még emlékeznek...
Pár menő szórakozóhelyen ott néztük . Valami jókora kb 130-as prímtükrök voltak a tetőn.
és csak egy SKY csatorna volt,napközben videoclipek mentek rajta.
mindez 1985-bem indult...
Itt van valami infó róla:
https://www.satellites.co.uk/forums/threads/ecs-1-eutelsat-i-f1-in-1985.175070/

[válaszok erre: #61967 #61968] [előzmény: (61965) Voyager1977, 2022-04-29 20:14:42]
Kiváló dolgozó
greba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Voyager1977



Tagság: 2018-07-15 09:16:45
Tagszám: #135335
Hozzászólások: 1816
61965. Elküldve: 2022-04-29 20:14:42,

OFF TOPIC

[7117.]

Szerintem nem volt Eutelsat műholdon Sky Channel...


SAT QTH Térkép
[válaszok erre: #61966] [előzmény: (61963) Zoli049, 2022-04-29 19:44:55]
Kiváló dolgozó
Voyager1977 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


foreman



Tagság: 2009-05-31 18:29:00
Tagszám: #74811
Hozzászólások: 1478
61964. Elküldve: 2022-04-29 20:09:05,

OFF TOPIC

[7118.]

Azéé teCCett, eleváció szögmérővel, jó az úgy, a skew az meg alapból jó volt...-nem is tudom, minek olvasgattam hónapokon át antenna-beállításról, meg forgatók szereléséről icon21.gif

21,94E 46,73N
96,5E-50W
[előzmény: (61962) Voyager1977, 2022-04-29 18:56:52]
Kiváló dolgozó
foreman adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
61963. Elküldve: 2022-04-29 19:44:55,

OFF TOPIC

[7119.]

Meddig volt a Sky a 13˘E-n? Már nem emlékszem.
[válaszok erre: #61965] [előzmény: (61962) Voyager1977, 2022-04-29 18:56:52]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Voyager1977



Tagság: 2018-07-15 09:16:45
Tagszám: #135335
Hozzászólások: 1816
61962. Elküldve: 2022-04-29 18:56:52,

OFF TOPIC

[7120.]

Astra-parabol 1988

https://www.youtube.com/watch?v=47-J3BaL6sk

SAT QTH Térkép
[válaszok erre: #61963 #61964]
Kiváló dolgozó
Voyager1977 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
61961. Elküldve: 2022-04-29 15:51:38,

OFF TOPIC

[7121.]

Itt arra jutottak, hogy:
"Azt hiszem, az egyszerű következtetés az, hogy az Aspire 315-21 nem kompatibilis a PCIe NVMe-vel, pedig az alaplap aktív M.2 3.0 x4 buszt mutat. Talán egy jövőbeli BIOS frissítés megváltoztatja ezt."
https://community.acer.com/en/discussion/542012/aspire-3-a315-21-47b4-and-m-2-ssd

Szerintem a BIOS-t kellene frissíteni.
[válaszok erre: #61969 #62010] [előzmény: (61960) Patyomkin, 2022-04-29 15:26:48]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
61960. Elküldve: 2022-04-29 15:26:48,

OFF TOPIC

[7122.]

köszi.
Ezt csak win alól lehet updatelni, így egyenlőre lyukra futás.
[válaszok erre: #61961] [előzmény: (61959) net_user, 2022-04-29 12:24:13]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


net_user



Tagság: 2014-11-03 10:55:01
Tagszám: #130810
Hozzászólások: 3854
61959. Elküldve: 2022-04-29 12:24:13,

OFF TOPIC

[7123.]

A gyártó oldalán ehhez a termékhez csak két letölthető dolog van, egy termékismertető pdf fájl, illetve egy Windows alól futtatható toolbox csomag.(driver külön nincs)
LEGEND 750_PCIe Gen3 x4 M.2 2280 SSD_Datasheet(pdf)
SSD Toolbox Software for Firmware Update(7z)

ssd_toolbox_software_for_firmware_update_adata_202110.pack.zip
https://data.hu/get/13279268/ssd_toolbox_software_for_firmware_update_adata_202110.pack.zip
[válaszok erre: #61960] [előzmény: (61956) Patyomkin, 2022-04-28 20:53:46]
Kiváló dolgozó
net_user adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ipx



Tagság: 2006-06-04 10:21:15
Tagszám: #31296
Hozzászólások: 483
61958. Elküldve: 2022-04-29 08:15:09,

OFF TOPIC

[7124.]

Szia! Ugyanígy jártam. Meg vettem a karácsonyi ajándékot (asus vivobook) Telepítőt bedugtam, majd közölte, h nincs benne meghajtó.
A megoldás a gyártó honlapján van. Le kell szedni a drivert és a telepítő penre kell másolni. Telepítést elindítod és kitallózod a drivert.
Üdv
[előzmény: (61956) Patyomkin, 2022-04-28 20:53:46]
Törzstag
ipx adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
61957. Elküldve: 2022-04-28 20:55:55,

OFF TOPIC

[7125.]

Én rádiózom, itt nyilván nem a szutyok, legalja tápjaim vannak, de még műanyag házban sem szórnak. Itt az volt a kérdés, hogy két eszköz, két tápján át, a hálózaton is átjutva, a két eszköz közt átjuthat-e valami, ami ki-be kapcsol.
Természetesen vannak nagyon retek tápok, de a fenti "átjutást" kizártnak tartom. Tud-e csinálni az RF-es zavaron túl hálózati zavart csinálni egy táp? Tud. Hátmég egy szutyok szerszámgép triakos fordulatszabályozója milyet tud.
[előzmény: (61949) miki2002, 2022-04-25 17:25:30]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012639999389648 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail