OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 zólyma

Tagság: 2010-03-30 07:28:43 Tagszám: #83688 Hozzászólások: 1799 |
61981. Elküldve: 2022-05-03 07:20:17, OFF TOPIC
|
[7101.] |
Amikor kérdez pm.be, csaknem olyan hülye, hogy direkt tílt, hogy ne tudjak válaszolni...
|
| | | [válaszok erre: #61982] |
[előzmény: (61980) garga pista, 2022-05-02 16:34:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
61980. Elküldve: 2022-05-02 16:34:37, OFF TOPIC
|
[7102.] |
"Van olyan, aki ír, megválaszolod és a klikk után szembesülsz, hogy a felhasználó nem fogad pm-et és a többi..."
Ez legtöbbször direkt, vagy véletlen beállítás. Én pl. a Skin#5-öt használom, ott egy gombnyomás és tiltás van. Nálam eddig egy tag volt, akinek "állítólag" a fórum hibája miatt nem tudtam írni.
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #61981] |
[előzmény: (61974) zólyma, 2022-05-01 19:22:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tamás_bátya

Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446 |
61979. Elküldve: 2022-05-02 15:58:19, OFF TOPIC
|
[7103.] |
persze meg írhattam volna a neked szánt PÜ nyilvánosan is, persze akkor már érdekelt volna
|
| | |
[előzmény: (61978) gombilaci, 2022-05-02 09:07:28] |
|
Törzstag
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
61978. Elküldve: 2022-05-02 09:07:28, OFF TOPIC
|
[7104.] |
Mint ha ez itt bárkit is érdekelne
Egy szerencsétlen regisztrációs mail címet akartam átíratni. Többször kerestem több embert , senki sem foglalkozik vele.
Illetve talán 1-2 admin válaszolt , de nekik nincs ilyenre jogosultságuk.
Ugyanakkor sok esetben még egy válasz sem jött.
|
| | | [válaszok erre: #61979] |
[előzmény: (61977) Amatőr61, 2022-05-02 08:14:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
61977. Elküldve: 2022-05-02 08:14:07, OFF TOPIC
|
[7105.] |
A fórum szabályzata kifejezetten tiltja, hogy 2 vagy több nick névvel regisztráljon bárki is.
Az viszont legális, ha valaki leíratkozik, majd később újból regisztrál egy másik nickkel - ilyenkor alapból 0 (nulla) hozzászólással indul.
|
| | | [válaszok erre: #61978 #61983] |
[előzmény: (61976) tamás_bátya, 2022-05-02 05:14:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tamás_bátya

Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446 |
61976. Elküldve: 2022-05-02 05:14:14, OFF TOPIC
|
[7106.] |
az egésznek, az a lényege, hogy vannak itt olyan felhasználók kinek van több Nickneve, de valójában ugyan az a felhasználó, mint ahogy Jonyopen felhasználó is említette...hogy a béke kedvéért beregisztráltak új Nick névre.
Bizonyos stílusból észre lehet venni, ahogy ír, és miket ír, milyen kifejezéseket használ, és mindig ugyan azokat a bizonyos kulcs szavakat , karaktereket használja ebből kilehet következtetni, hogy ki is az a felhasználó XXX1 és YYY1 =XXX1 felhasználó. Nekem már egy jó párszor sikerült is kideríteni, rá is kérdeztem, ,, hogy te vagy az a XXX1 és YYY1 ugyan az a felhasználó,,? , először tagadta, volt olyan is, hogy az anyjára esküdött, de 5-10 perc múlva bevallotta, hogy igen, ő az XXX1 és a YYY1, és kérdezte, honnan jöttem rá, és megírtam neki, hogy figyeltem ahogy írsz, miket , hogyan , stílus, karakter stb.
|
| | | [válaszok erre: #61977] |
[előzmény: (61974) zólyma, 2022-05-01 19:22:20] |
|
Törzstag
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
61975. Elküldve: 2022-05-01 19:59:42, OFF TOPIC
|
[7107.] |
"a felhasználó nem fogad pm-et"
Velem még nem fordult elő de több írásból kiderült hogy ez a fórummotor viccelődése.
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | |
[előzmény: (61974) zólyma, 2022-05-01 19:22:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zólyma

Tagság: 2010-03-30 07:28:43 Tagszám: #83688 Hozzászólások: 1799 |
61974. Elküldve: 2022-05-01 19:22:20, OFF TOPIC
|
[7108.] |
Az se jobb ha kényszeresen hozzászólnak egy témához, amihez fogalmuk sincs, csak meg kell mutatnia, hogy itt van...
Vannak a nagyon érdeklődők, de ha írsz neki pm.et, 2 hét után eltűnik(az üzenet), majd rá egy napra megint ír...
Vannak, akiknek próbálsz segíteni, de a pm.elolvasása után annyit se ír, hogy köszi.
Van olyan, aki ír, megválaszolod és a klikk után szembesülsz, hogy a felhasználó nem fogad pm-et és a többi...
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-05-01 19:27:53]
|
| | | [válaszok erre: #61975 #61976 #61980] |
[előzmény: (61970) tamás_bátya, 2022-05-01 15:37:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 komik

Tagság: 2013-02-22 13:10:47 Tagszám: #127244 Hozzászólások: 57 |
61973. Elküldve: 2022-05-01 18:01:32, OFF TOPIC
|
[7109.] |
" akkor hol vannak ezek a felhasználók ????"
olvasnak, olvasnak.., rendszeresen!
Nem mindentudók, hogy mindenhez hozzászóljanak!
|
| | |
[előzmény: (61970) tamás_bátya, 2022-05-01 15:37:16] |
|
Kezdő
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
61972. Elküldve: 2022-05-01 16:28:18, OFF TOPIC
|
[7110.] |
Hát sajnos ez van, jól látod, egy pár éve meg engedte a fórum gazda a szabad regisztrációt, (mert előtte kellet rá várni 2 hónapot) és elindult minden a Dunán lefele.... akiről te itt írsz ezek a felhasználók, már regiztek még régen sokan a fórum indulásakor, közben teltek az évek jöttek újabb felhasználók , és bizony megtörtént a fórumon, hogy összevesztek valamin valami marhaságon, ami a fórumokon meg is történik .... meg oszlottak a vélemények, és úgy döntöttek egy páran, hogy regiznek egy új Nick néven és fojtatják a kedvenc témájukat a fórumon, csak , hogy meglegyen a béke, ha gondolod nyugodtan regizzél egy új Nick névre, ha vannak itt olyan felhasználók akik zavarnak, nincs betiltva !
|
| |
|
|
|
|
 Merlot

Tagság: 2002-04-11 00:00:00 Tagszám: #26 Hozzászólások: 13911 |
61971. Elküldve: 2022-05-01 16:00:08, OFF TOPIC
|
[7111.] |
Mi vagy te? Fórum-tudományi közvélemény kutató?
Te, aki '19-ben regiztél, és van 157 hsz.-od?
GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
|
| | |
[előzmény: (61970) tamás_bátya, 2022-05-01 15:37:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tamás_bátya

Tagság: 2019-05-10 12:49:16 Tagszám: #135897 Hozzászólások: 446 |
61970. Elküldve: 2022-05-01 15:37:16, OFF TOPIC
|
[7112.] |
Sziasztok, már régóta figyelem, hogy új felhasználók vannak a fórumon, új Nick nevekkel, de az a legfurcsább az egészben , hogy a hozzászólások száma 5000-8000 stb, és regisztráltak 2007-2011 ben, el telik az év úgy hogy ezeket a felhasználókat nem is látni a fórumon..... akkor hol vannak ezek a felhasználók ???? én nagyjából 2 éve regisztráltam, ezeket a felhasználókat nem is láttam soha sem a fórumon, csak úgy a semmiből felbukkannak és csak úgy belecsöppennek a témába...és úgy írnak mint ha itt lennének velünk szinte minden nap, minden témában, érti ezt valaki?...
|
| | | [válaszok erre: #61971 #61973 #61973 #61974] |
|
|
Törzstag
|
|
 EnJoe

Tagság: 2004-10-20 08:27:53 Tagszám: #13293 Hozzászólások: 1938 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
61968. Elküldve: 2022-04-29 20:54:15, OFF TOPIC
|
[7114.] |
1987-ben a Telekábelnek is dolgoztam, 3 méteres, üvegszálas benga lavórok talpait szereltük. Együtt volt engedély a Sky, Super és a TV5-re, másra nem. 1990-től már nem követtem tovább semmit.
|
| | |
[előzmény: (61966) greba, 2022-04-29 20:39:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Voyager1977

Tagság: 2018-07-15 09:16:45 Tagszám: #135335 Hozzászólások: 1816 |
61967. Elküldve: 2022-04-29 20:45:53, OFF TOPIC
|
[7115.] |
Akkor megvan a megfejtés... Az Atra A1 fellövését követően, 1989-ben lehetett a költözés.
"sky channel was on one of the Eutelsat satellites way back in 1984 (and even as far back as 1982 in one guise or another) and was intended mainly as a cable feed, but as the transponder was in the clear, DTH owners (with large dishes) could pick up the signal. Sky Channel (now Sky 1) moved over to the Astra satellite in 1989 when Rupert Murdoch signed a contract with SES (Astra's owners) to have 4 transponders on the Astra 1A satellite."
https://www.youtube.com/watch?v=aO4fOMwkzus
https://www.youtube.com/watch?v=flHxVFNYW3Q
SAT QTH Térkép
|
| | |
[előzmény: (61966) greba, 2022-04-29 20:39:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 greba

Tagság: 2004-09-04 19:46:48 Tagszám: #12419 Hozzászólások: 1822 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Voyager1977

Tagság: 2018-07-15 09:16:45 Tagszám: #135335 Hozzászólások: 1816 |
61965. Elküldve: 2022-04-29 20:14:42, OFF TOPIC
|
[7117.] |
Szerintem nem volt Eutelsat műholdon Sky Channel...
SAT QTH Térkép
|
| | | [válaszok erre: #61966] |
[előzmény: (61963) Zoli049, 2022-04-29 19:44:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 foreman

Tagság: 2009-05-31 18:29:00 Tagszám: #74811 Hozzászólások: 1478 |
61964. Elküldve: 2022-04-29 20:09:05, OFF TOPIC
|
[7118.] |
Azéé teCCett, eleváció szögmérővel, jó az úgy, a skew az meg alapból jó volt...-nem is tudom, minek olvasgattam hónapokon át antenna-beállításról, meg forgatók szereléséről
21,94E 46,73N
96,5E-50W
|
| | |
[előzmény: (61962) Voyager1977, 2022-04-29 18:56:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
61963. Elküldve: 2022-04-29 19:44:55, OFF TOPIC
|
[7119.] |
Meddig volt a Sky a 13˘E-n? Már nem emlékszem.
|
| | | [válaszok erre: #61965] |
[előzmény: (61962) Voyager1977, 2022-04-29 18:56:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Voyager1977

Tagság: 2018-07-15 09:16:45 Tagszám: #135335 Hozzászólások: 1816 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 egedi

Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
61960. Elküldve: 2022-04-29 15:26:48, OFF TOPIC
|
[7122.] |
köszi.
Ezt csak win alól lehet updatelni, így egyenlőre lyukra futás.
|
| | | [válaszok erre: #61961] |
[előzmény: (61959) net_user, 2022-04-29 12:24:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 net_user

Tagság: 2014-11-03 10:55:01 Tagszám: #130810 Hozzászólások: 3854 |
61959. Elküldve: 2022-04-29 12:24:13, OFF TOPIC
|
[7123.] |
A gyártó oldalán ehhez a termékhez csak két letölthető dolog van, egy termékismertető pdf fájl, illetve egy Windows alól futtatható toolbox csomag.(driver külön nincs)
LEGEND 750_PCIe Gen3 x4 M.2 2280 SSD_Datasheet(pdf)
SSD Toolbox Software for Firmware Update(7z)
ssd_toolbox_software_for_firmware_update_adata_202110.pack.zip
https://data.hu/get/13279268/ssd_toolbox_software_for_firmware_update_adata_202110.pack.zip
|
| | | [válaszok erre: #61960] |
[előzmény: (61956) Patyomkin, 2022-04-28 20:53:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ipx

Tagság: 2006-06-04 10:21:15 Tagszám: #31296 Hozzászólások: 483 |
61958. Elküldve: 2022-04-29 08:15:09, OFF TOPIC
|
[7124.] |
Szia! Ugyanígy jártam. Meg vettem a karácsonyi ajándékot (asus vivobook) Telepítőt bedugtam, majd közölte, h nincs benne meghajtó.
A megoldás a gyártó honlapján van. Le kell szedni a drivert és a telepítő penre kell másolni. Telepítést elindítod és kitallózod a drivert.
Üdv
|
| | |
[előzmény: (61956) Patyomkin, 2022-04-28 20:53:46] |
|
Törzstag
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
61957. Elküldve: 2022-04-28 20:55:55, OFF TOPIC
|
[7125.] |
Én rádiózom, itt nyilván nem a szutyok, legalja tápjaim vannak, de még műanyag házban sem szórnak. Itt az volt a kérdés, hogy két eszköz, két tápján át, a hálózaton is átjutva, a két eszköz közt átjuthat-e valami, ami ki-be kapcsol.
Természetesen vannak nagyon retek tápok, de a fenti "átjutást" kizártnak tartom. Tud-e csinálni az RF-es zavaron túl hálózati zavart csinálni egy táp? Tud. Hátmég egy szutyok szerszámgép triakos fordulatszabályozója milyet tud.
|
| | |
[előzmény: (61949) miki2002, 2022-04-25 17:25:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|