Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499874/5 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (196/60
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

anas.tasia



Tagság: 2008-07-24 10:48:48
Tagszám: #61801
Hozzászólások: 4255
81104. Elküldve: 2010-06-10 18:20:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30401.]

Mi a turo! Még egy?

icon50.gif

QTH: Nyírlövő - Munkács
[előzmény: (81103) turo, 2010-06-10 18:16:03]
Kiváló dolgozó
anas.tasia adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turo



Tagság: 2007-12-08 14:13:41
Tagszám: #52675
Hozzászólások: 201
81103. Elküldve: 2010-06-10 18:16:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30402.]

Bedöglött az MTV Adria
[válaszok erre: #81104 #81106]
Haladó
turo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turo



Tagság: 2007-12-08 14:13:41
Tagszám: #52675
Hozzászólások: 201
81102. Elküldve: 2010-06-10 17:29:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30403.]

Valoszinü
Haladó
turo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tantusz



Tagság: 2009-01-17 20:26:53
Tagszám: #69315
Hozzászólások: 149
81101. Elküldve: 2010-06-10 17:22:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30404.]

Előbb vagy utóbb biztos ! Gondolom akkor majd ha felkerül az rtv2 !!!!! icon80.gif
[előzmény: (81100) turo, 2010-06-10 17:14:15]
Haladó
tantusz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turo



Tagság: 2007-12-08 14:13:41
Tagszám: #52675
Hozzászólások: 201
81100. Elküldve: 2010-06-10 17:14:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30405.]

Az rtv 1 et is megfogják javitani
[válaszok erre: #81101]
Haladó
turo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tantusz



Tagság: 2009-01-17 20:26:53
Tagszám: #69315
Hozzászólások: 149
81099. Elküldve: 2010-06-10 17:06:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30406.]

Igen rts1,rts2 már jó ! Igaz hogy B92,rts2 már N3-ba megy de még a rtv1 jócskán gyatra !
icon33.gif
[előzmény: (81098) turo, 2010-06-10 16:43:50]
Haladó
tantusz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turo



Tagság: 2007-12-08 14:13:41
Tagszám: #52675
Hozzászólások: 201
81098. Elküldve: 2010-06-10 16:43:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30407.]

Nŕlam super a kép az rts mindkét csatornŕján!
[válaszok erre: #81099]
Haladó
turo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
81097. Elküldve: 2010-06-10 15:28:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30408.]

elég baj.
[előzmény: (81096) taurus, 2010-06-10 15:15:24]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
81096. Elküldve: 2010-06-10 15:15:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30409.]

Nem is mondhattak mást.
[válaszok erre: #81097] [előzmény: (81094) Green Army, 2010-06-10 14:23:51]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matias01



Tagság: 2005-09-11 11:08:11
Tagszám: #21809
Hozzászólások: 822
81095. Elküldve: 2010-06-10 15:08:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30410.]

most néztem de az RTS-1 nek életlen , mosot képe van

(a földi antennával ok mindkettő képe ...)

DVB-T: Amiko A5
DVB-S: DM8000HD x1; HSS-1165NA; Amiko A5 S2; Denys U2C(13.0°E, 19.2°E, 23.5°E, 0.8°W)
URH: ALBRECHT DR 315; Onkyo T-4970; Sony DSX-A210UI
[előzmény: (81092) turo, 2010-06-10 09:10:59]
Törzstag
matias01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
81094. Elküldve: 2010-06-10 14:23:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30411.]

(merő kiváncsiságból) irtam az ügyfélszolgálatnak, kérdezve hogy lesz-e Digisport2 csatorna,illetve a Digisport-t mikor fogják valóban HD-ben továbbítani, a válasz ez lett:
"a kérdéssel kapcsolatban informáicóval nem rendelkezünk"

köszönjük. icon28.gif
[válaszok erre: #81096 #81112]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kamuleon



Tagság: 2006-10-25 11:01:38
Tagszám: #36301
Hozzászólások: 866
81093. Elküldve: 2010-06-10 09:25:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30412.]

Nagyon szívesen. Vannak olyanok akikre ráfér.
Akinek meg nincs humorérzéke az bármire képes. icon50.gif
[előzmény: (81089) minkaresz, 2010-06-09 20:14:35]
Törzstag
kamuleon adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turo



Tagság: 2007-12-08 14:13:41
Tagszám: #52675
Hozzászólások: 201
81092. Elküldve: 2010-06-10 09:10:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30413.]

Ami a minöseget illeti szerbiaban az RTS mindkettö csatorna képminöségét tegnap kijavitották es mostmár digitális minöségben továbiták ami nagy öröm azok részére akik a foco vb-t ott követik!Egyszerüen szuper lépes volt a digi részéröl idöben megvaltoztatni a képminöseget!
[válaszok erre: #81095]
Haladó
turo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
81091. Elküldve: 2010-06-09 21:01:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30414.]

"A minőséget illetően sajnos, van még lejjebb is : pl. a T-Home aszódi kábelhálózata... "
Gyere el Debrecenbe és nézd meg anyukáméknál a Digi hálózatát ami optikás, hát működésre olyan mint a mese egyszer van adás egyszer nincs. A net beüzemelése pl: 8 órába telet a szerelőnek. A kép minősége kb: olyan mint a valamikori GELKA idején. Igen tudom, most mondod, hogy lehet váltani, de mint a többségnek anyukámnak is az ár a döntő és nem a minőség.
[előzmény: (81090) Amatőr61, 2010-06-09 20:34:38]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
81090. Elküldve: 2010-06-09 20:34:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30415.]

Szia.

Csak arra akartam rávilágítani, hogy ma a DIGI rendelkezik a legnagyobb előfizetői létszámmal, vélhetően nem ez a cég lesz az első, amelyik csődbe kerül.
Azzal együtt is, hogy a magas számszerű érték önmagában nem feltétlen biztosíték a "gazdasági nyavalyák" ellen.
Tetszik, vagy nem tetszik, ma még ő a legnagyobb. (A Boom csak a harmadik vagy negyedik volt a romániai rangsorban.)

A minőséget illetően sajnos, van még lejjebb is : pl. a T-Home aszódi kábelhálózata...
[válaszok erre: #81091] [előzmény: (81079) Zolien, 2010-06-09 15:45:30]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


minkaresz



Tagság: 2008-07-02 08:56:26
Tagszám: #61062
Hozzászólások: 198
81089. Elküldve: 2010-06-09 20:14:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30416.]

Huh, köszönöm kamuleon, nem is hiszed, mekkora észt osztottál most...

icon31.gif
[válaszok erre: #81093] [előzmény: (81088) kamuleon, 2010-06-09 19:30:04]
Haladó
minkaresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kamuleon



Tagság: 2006-10-25 11:01:38
Tagszám: #36301
Hozzászólások: 866
81088. Elküldve: 2010-06-09 19:30:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30417.]

Jajjajj! Iróniáról még nem hallottál? icon50.gif Az nem egy ország ám. Az ironikus jelentés nem feltétlenül magától értetődő, néha humoros jelentést ad az eredeti közlésnek.
[válaszok erre: #81089] [előzmény: (81086) minkaresz, 2010-06-09 18:46:40]
Törzstag
kamuleon adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sp@rtacus



Tagság: 2007-09-06 15:34:16
Tagszám: #48945
Hozzászólások: 1469
81087. Elküldve: 2010-06-09 18:58:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30418.]

Milyen kartya: N3-as, vagy 4-es??

DM 7020S; HSS-1160NA; Offset 1,2 Al + Moteck DigiPower SG-2100(53°E - 30°W) + Hama Lypsi HQ Universal Single LNBF :-)

http://spartacuska.blogspot.com
[előzmény: (81076) turo, 2010-06-09 11:49:35]
Kiváló dolgozó
Sp@rtacus adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


minkaresz



Tagság: 2008-07-02 08:56:26
Tagszám: #61062
Hozzászólások: 198
81086. Elküldve: 2010-06-09 18:46:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30419.]

Hát barátom, azt kivánom, hogy a Máóniká Sáónáá jobbat soha láss a tv-be, habár ezek szerint ez volt neked az über alles....


icon29.gif
[válaszok erre: #81088] [előzmény: (81083) turo, 2010-06-09 17:45:16]
Haladó
minkaresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
81085. Elküldve: 2010-06-09 18:38:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30420.]

Gratulálunk!

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (81083) turo, 2010-06-09 17:45:16]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tantusz



Tagság: 2009-01-17 20:26:53
Tagszám: #69315
Hozzászólások: 149
81084. Elküldve: 2010-06-09 18:36:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30421.]

Üdv turo ! icon43.gif
[előzmény: (81083) turo, 2010-06-09 17:45:16]
Haladó
tantusz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turo



Tagság: 2007-12-08 14:13:41
Tagszám: #52675
Hozzászólások: 201
81083. Elküldve: 2010-06-09 17:45:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30422.]

Monika mindég lesz!Forever
[válaszok erre: #81084 #81085 #81086]
Haladó
turo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szmore84



Tagság: 2005-07-29 01:36:05
Tagszám: #20763
Hozzászólások: 415
81082. Elküldve: 2010-06-09 17:22:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30423.]

Hi!
De annak vege van vagy lesz, nem?
Vagy megsem hagyja abba Monika?

Üdv.: [email protected]
[előzmény: (81081) turo, 2010-06-09 17:18:15]
Törzstag
szmore84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turo



Tagság: 2007-12-08 14:13:41
Tagszám: #52675
Hozzászólások: 201
81081. Elküldve: 2010-06-09 17:18:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30424.]

Monika Show
[válaszok erre: #81082]
Haladó
turo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
81080. Elküldve: 2010-06-09 15:52:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[30425.]

Megkérdezhetem mely műsorok vonzóak számodra ennyire az RTL Klubon?
[előzmény: (81077) turo, 2010-06-09 12:16:04]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010099172592163 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail