| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 anas.tasia

Tagság: 2008-07-24 10:48:48 Tagszám: #61801 Hozzászólások: 4255 |
81104. Elküldve: 2010-06-10 18:20:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30401.] |
Mi a turo! Még egy?
QTH: Nyírlövő - Munkács
|
| | |
[előzmény: (81103) turo, 2010-06-10 18:16:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 turo

Tagság: 2007-12-08 14:13:41 Tagszám: #52675 Hozzászólások: 201 |
81103. Elküldve: 2010-06-10 18:16:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30402.] |
Bedöglött az MTV Adria
|
| | | [válaszok erre: #81104 #81106] |
|
|
Haladó
|
|
 turo

Tagság: 2007-12-08 14:13:41 Tagszám: #52675 Hozzászólások: 201 |
81102. Elküldve: 2010-06-10 17:29:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30403.] |
Valoszinü
|
| |
|
Haladó
|
|
 tantusz

Tagság: 2009-01-17 20:26:53 Tagszám: #69315 Hozzászólások: 149 |
81101. Elküldve: 2010-06-10 17:22:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30404.] |
Előbb vagy utóbb biztos ! Gondolom akkor majd ha felkerül az rtv2 !!!!!
|
| | |
[előzmény: (81100) turo, 2010-06-10 17:14:15] |
|
Haladó
|
|
 turo

Tagság: 2007-12-08 14:13:41 Tagszám: #52675 Hozzászólások: 201 |
81100. Elküldve: 2010-06-10 17:14:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30405.] |
Az rtv 1 et is megfogják javitani
|
| | | [válaszok erre: #81101] |
|
|
Haladó
|
|
 tantusz

Tagság: 2009-01-17 20:26:53 Tagszám: #69315 Hozzászólások: 149 |
81099. Elküldve: 2010-06-10 17:06:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30406.] |
Igen rts1,rts2 már jó ! Igaz hogy B92,rts2 már N3-ba megy de még a rtv1 jócskán gyatra !
|
| | |
[előzmény: (81098) turo, 2010-06-10 16:43:50] |
|
Haladó
|
|
 turo

Tagság: 2007-12-08 14:13:41 Tagszám: #52675 Hozzászólások: 201 |
81098. Elküldve: 2010-06-10 16:43:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30407.] |
Nŕlam super a kép az rts mindkét csatornŕján!
|
| | | [válaszok erre: #81099] |
|
|
Haladó
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
81097. Elküldve: 2010-06-10 15:28:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30408.] |
elég baj.
|
| | |
[előzmény: (81096) taurus, 2010-06-10 15:15:24] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
81096. Elküldve: 2010-06-10 15:15:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30409.] |
Nem is mondhattak mást.
|
| | | [válaszok erre: #81097] |
[előzmény: (81094) Green Army, 2010-06-10 14:23:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 matias01

Tagság: 2005-09-11 11:08:11 Tagszám: #21809 Hozzászólások: 822 |
81095. Elküldve: 2010-06-10 15:08:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30410.] |
most néztem de az RTS-1 nek életlen , mosot képe van
(a földi antennával ok mindkettő képe ...)
DVB-T: Amiko A5
DVB-S: DM8000HD x1; HSS-1165NA; Amiko A5 S2; Denys U2C(13.0°E, 19.2°E, 23.5°E, 0.8°W)
URH: ALBRECHT DR 315; Onkyo T-4970; Sony DSX-A210UI
|
| | |
[előzmény: (81092) turo, 2010-06-10 09:10:59] |
|
Törzstag
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
81094. Elküldve: 2010-06-10 14:23:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30411.] |
(merő kiváncsiságból) irtam az ügyfélszolgálatnak, kérdezve hogy lesz-e Digisport2 csatorna,illetve a Digisport-t mikor fogják valóban HD-ben továbbítani, a válasz ez lett:
"a kérdéssel kapcsolatban informáicóval nem rendelkezünk"
köszönjük.
|
| | | [válaszok erre: #81096 #81112] |
|
|
Haladó
|
|
 kamuleon

Tagság: 2006-10-25 11:01:38 Tagszám: #36301 Hozzászólások: 866 |
81093. Elküldve: 2010-06-10 09:25:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30412.] |
Nagyon szívesen. Vannak olyanok akikre ráfér.
Akinek meg nincs humorérzéke az bármire képes.
|
| | |
[előzmény: (81089) minkaresz, 2010-06-09 20:14:35] |
|
Törzstag
|
|
 turo

Tagság: 2007-12-08 14:13:41 Tagszám: #52675 Hozzászólások: 201 |
81092. Elküldve: 2010-06-10 09:10:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30413.] |
Ami a minöseget illeti szerbiaban az RTS mindkettö csatorna képminöségét tegnap kijavitották es mostmár digitális minöségben továbiták ami nagy öröm azok részére akik a foco vb-t ott követik!Egyszerüen szuper lépes volt a digi részéröl idöben megvaltoztatni a képminöseget!
|
| | | [válaszok erre: #81095] |
|
|
Haladó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
81091. Elküldve: 2010-06-09 21:01:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30414.] |
"A minőséget illetően sajnos, van még lejjebb is : pl. a T-Home aszódi kábelhálózata... "
Gyere el Debrecenbe és nézd meg anyukáméknál a Digi hálózatát ami optikás, hát működésre olyan mint a mese egyszer van adás egyszer nincs. A net beüzemelése pl: 8 órába telet a szerelőnek. A kép minősége kb: olyan mint a valamikori GELKA idején. Igen tudom, most mondod, hogy lehet váltani, de mint a többségnek anyukámnak is az ár a döntő és nem a minőség.
|
| | |
[előzmény: (81090) Amatőr61, 2010-06-09 20:34:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
81090. Elküldve: 2010-06-09 20:34:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30415.] |
Szia.
Csak arra akartam rávilágítani, hogy ma a DIGI rendelkezik a legnagyobb előfizetői létszámmal, vélhetően nem ez a cég lesz az első, amelyik csődbe kerül.
Azzal együtt is, hogy a magas számszerű érték önmagában nem feltétlen biztosíték a "gazdasági nyavalyák" ellen.
Tetszik, vagy nem tetszik, ma még ő a legnagyobb. (A Boom csak a harmadik vagy negyedik volt a romániai rangsorban.)
A minőséget illetően sajnos, van még lejjebb is : pl. a T-Home aszódi kábelhálózata...
|
| | | [válaszok erre: #81091] |
[előzmény: (81079) Zolien, 2010-06-09 15:45:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 minkaresz

Tagság: 2008-07-02 08:56:26 Tagszám: #61062 Hozzászólások: 198 |
81089. Elküldve: 2010-06-09 20:14:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30416.] |
Huh, köszönöm kamuleon, nem is hiszed, mekkora észt osztottál most...
|
| | | [válaszok erre: #81093] |
[előzmény: (81088) kamuleon, 2010-06-09 19:30:04] |
|
Haladó
|
|
 kamuleon

Tagság: 2006-10-25 11:01:38 Tagszám: #36301 Hozzászólások: 866 |
81088. Elküldve: 2010-06-09 19:30:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30417.] |
Jajjajj! Iróniáról még nem hallottál? Az nem egy ország ám. Az ironikus jelentés nem feltétlenül magától értetődő, néha humoros jelentést ad az eredeti közlésnek.
|
| | | [válaszok erre: #81089] |
[előzmény: (81086) minkaresz, 2010-06-09 18:46:40] |
|
Törzstag
|
|
 Sp@rtacus

Tagság: 2007-09-06 15:34:16 Tagszám: #48945 Hozzászólások: 1469 |
81087. Elküldve: 2010-06-09 18:58:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30418.] |
Milyen kartya: N3-as, vagy 4-es??
DM 7020S; HSS-1160NA; Offset 1,2 Al + Moteck DigiPower SG-2100(53°E - 30°W) + Hama Lypsi HQ Universal Single LNBF :-)
http://spartacuska.blogspot.com
|
| | |
[előzmény: (81076) turo, 2010-06-09 11:49:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 minkaresz

Tagság: 2008-07-02 08:56:26 Tagszám: #61062 Hozzászólások: 198 |
81086. Elküldve: 2010-06-09 18:46:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30419.] |
Hát barátom, azt kivánom, hogy a Máóniká Sáónáá jobbat soha láss a tv-be, habár ezek szerint ez volt neked az über alles....
|
| | | [válaszok erre: #81088] |
[előzmény: (81083) turo, 2010-06-09 17:45:16] |
|
Haladó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
81085. Elküldve: 2010-06-09 18:38:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30420.] |
Gratulálunk!
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (81083) turo, 2010-06-09 17:45:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tantusz

Tagság: 2009-01-17 20:26:53 Tagszám: #69315 Hozzászólások: 149 |
81084. Elküldve: 2010-06-09 18:36:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30421.] |
Üdv turo !
|
| | |
[előzmény: (81083) turo, 2010-06-09 17:45:16] |
|
Haladó
|
|
 turo

Tagság: 2007-12-08 14:13:41 Tagszám: #52675 Hozzászólások: 201 |
81083. Elküldve: 2010-06-09 17:45:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30422.] |
Monika mindég lesz!Forever
|
| | | [válaszok erre: #81084 #81085 #81086] |
|
|
Haladó
|
|
 szmore84

Tagság: 2005-07-29 01:36:05 Tagszám: #20763 Hozzászólások: 415 |
81082. Elküldve: 2010-06-09 17:22:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30423.] |
Hi!
De annak vege van vagy lesz, nem?
Vagy megsem hagyja abba Monika?
Üdv.: [email protected]
|
| | |
[előzmény: (81081) turo, 2010-06-09 17:18:15] |
|
Törzstag
|
|
 turo

Tagság: 2007-12-08 14:13:41 Tagszám: #52675 Hozzászólások: 201 |
81081. Elküldve: 2010-06-09 17:18:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30424.] |
Monika Show
|
| | | [válaszok erre: #81082] |
|
|
Haladó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
81080. Elküldve: 2010-06-09 15:52:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30425.] |
Megkérdezhetem mely műsorok vonzóak számodra ennyire az RTL Klubon?
|
| | |
[előzmény: (81077) turo, 2010-06-09 12:16:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|