| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 sat-man

Tagság: 2007-10-09 08:16:20 Tagszám: #50147 Hozzászólások: 336 |
48870. Elküldve: 2008-02-12 21:12:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62151.] |
A délvidékiek figyelmébe ajánlom hogy megújult a szerb digi honlapja!
Végre!
|
| | | [válaszok erre: #48894] |
|
|
Törzstag
|
|
 imike71

Tagság: 2008-01-14 08:32:06 Tagszám: #54349 Hozzászólások: 785 |
48869. Elküldve: 2008-02-12 21:04:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62152.] |
Emeljenek árat kb 4-500ft-t,de akkor nyissák meg a Doq,Sportklub+,F@H,Boomerang csatikat és tegyék fel a TV6,Movies24,Ötös csatornákat!Szerintem ez mindkét oldalon méltányolható lenne!
imike71
|
| | | [válaszok erre: #48872 #48878 #48898] |
[előzmény: (48868) gombilaci, 2008-02-12 20:43:12] |
|
Törzstag
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
48868. Elküldve: 2008-02-12 20:43:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62153.] |
abszolút nem csodálkozom hogy ennyi csatorna mellett árat emelnek.
de nem hinném hogy sokkal több lesz a havidíj
|
| | | [válaszok erre: #48869] |
[előzmény: (48860) attex, 2008-02-12 19:53:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magic Boy

Tagság: 2005-07-11 08:19:38 Tagszám: #20340 Hozzászólások: 384 |
48867. Elküldve: 2008-02-12 20:24:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62154.] |
A Boomerang szerintem sokkal gyerekbarátibb műsorral rendelkezik úgyhogy örülök, hogy azt kapjuk.
|
| | |
[előzmény: (48864) viktorkid, 2008-02-12 20:05:04] |
|
Törzstag
|
|
 viktorkid

Tagság: 2006-05-08 17:55:08 Tagszám: #30391 Hozzászólások: 1953 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Chester85

Tagság: 2007-06-19 10:27:45 Tagszám: #46166 Hozzászólások: 3004 |
48865. Elküldve: 2008-02-12 20:08:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62156.] |
Talán mostmár újra "visszatér". Legalább is a Magyar Telekom hálózatain folyamatosan jelenik meg. November TKábel, Január T-Home és ViDaNet elvileg Március-Április. És még a kisebb kábelrendszereken is ott van. Ki tudja, lehet digin is lesz.
https://linktr.ee/Zoshi85
|
| | |
[előzmény: (48864) viktorkid, 2008-02-12 20:05:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 viktorkid

Tagság: 2006-05-08 17:55:08 Tagszám: #30391 Hozzászólások: 1953 |
48864. Elküldve: 2008-02-12 20:05:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62157.] |
a Nickelodeon nagyon a háttérbe vonult..
|
| | | [válaszok erre: #48865 #48866 #48867] |
[előzmény: (48862) sztar1, 2008-02-12 19:58:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attex

Tagság: 2006-11-22 14:28:13 Tagszám: #37597 Hozzászólások: 1191 |
48863. Elküldve: 2008-02-12 20:00:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62158.] |
12718 V 18400 .
|
| | |
[előzmény: (48861) Hepi, 2008-02-12 19:56:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
48862. Elküldve: 2008-02-12 19:58:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62159.] |
ez igy igaz,ahogy irtad.engem sem erint egyik uj csatorna sem.boomerang azert mert ugyan azt adja joszerivel mint a cartoon network,söt a boomerang az töbször angol mint magyar. a masik meg azert,mert se nem vadaszom,se nem halaszom,max nem legalis adasokat a holdakon.ugyhogy szerintem ennek a 2 csatornanak tenyleg nem sok ertelme van a magam szemszögeböl nezve.viszont en is szivesen lattam volna inkabb a nickelodeont.többet ert volna. de ki-ki itelje meg maga,hogy mit szeret es mit tart ertelmes csatornanak,vagy müsornak. a kepeket sem ingerlesnek szantam,csak legalabb van kepi info is rola.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #48864] |
[előzmény: (48844) LZsolt, 2008-02-12 19:29:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Hepi

Tagság: 2003-10-21 01:43:35 Tagszám: #7039 Hozzászólások: 143 |
48861. Elküldve: 2008-02-12 19:56:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62160.] |
12,718GHz ( V) 14.800
Amiko A4, VU+ UNO 4K SE,DiSEqC SRT DM 2100 motor 90-es tükor és WaveFrontier T 90.
|
| | | [válaszok erre: #48863] |
[előzmény: (48855) thomas90, 2008-02-12 19:44:27] |
|
Haladó
|
|
 attex

Tagság: 2006-11-22 14:28:13 Tagszám: #37597 Hozzászólások: 1191 |
48860. Elküldve: 2008-02-12 19:53:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62161.] |
Fanta jelentette be délután és hozzá tette hogy lesz egy roszab hir is de erröl most még nem akkart beszámolni, a román fiuk arra tipelnek hogy lehet növekedni fog a bérlet ára.( de ez csak tip)
|
| | | [válaszok erre: #48868] |
[előzmény: (48850) viktorkid, 2008-02-12 19:39:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SatosRobi

Tagság: 2006-09-11 12:26:26 Tagszám: #34756 Hozzászólások: 710 |
48859. Elküldve: 2008-02-12 19:49:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62162.] |
Igy van sathaver tényleg mondtad és bejött Csalózni meg nem kéne...mindenki úgy nézi az adást ahogy tudja és ahogy pénztárcája engedi.Bár sokan akik itt vannak ezen a fórumon ez 1 hobbi.Én is igy vagyok vele.Szeretem csinálni és tanulni a többi műholdvadásztól
|
| | |
[előzmény: (48828) sathaver, 2008-02-12 18:57:44] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
48858. Elküldve: 2008-02-12 19:48:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62163.] |
dehogynem írnak
|
| | |
[előzmény: (48853) decis, 2008-02-12 19:41:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attex

Tagság: 2006-11-22 14:28:13 Tagszám: #37597 Hozzászólások: 1191 |
48857. Elküldve: 2008-02-12 19:45:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62164.] |
bocsi Zsolt nem voltam figyelmes.
|
| | |
[előzmény: (48851) LZsolt, 2008-02-12 19:40:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
48856. Elküldve: 2008-02-12 19:44:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62165.] |
Az ESP2 "ha tudjuk azonnal berakjuk" prioritásos csatorna volt
|
| | |
[előzmény: (48840) dizel87, 2008-02-12 19:15:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 thomas90

Tagság: 2007-08-02 11:16:04 Tagszám: #47647 Hozzászólások: 103 |
48855. Elküldve: 2008-02-12 19:44:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62166.] |
Hol lehet befogni a boomerangot?
|
| | | [válaszok erre: #48861] |
[előzmény: (48854) Leíratkozott felhasználó, 2008-02-12 19:42:56] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
48854. Elküldve: 2008-02-12 19:42:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62167.] |
Akkor be se tehették volna !!!! + magyar hangvivö ??? Szerinted ennyire luzerek ??
|
| | | [válaszok erre: #48855 #48871] |
[előzmény: (48849) attex, 2008-02-12 19:37:12] |
|
|
|
|
 decis

Tagság: 2006-05-25 18:09:09 Tagszám: #30947 Hozzászólások: 1781 |
48853. Elküldve: 2008-02-12 19:41:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62168.] |
Boomerang es a F&H Magyarorszag es Romania reszere fog sugarozni a tobbi orszagba nem ez majdnem biztos egy cseh oldalon olvastam es ott nem irnak marhasagokat
|
| | | [válaszok erre: #48858 #48868] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Domingus

Tagság: 2007-01-09 20:51:12 Tagszám: #39752 Hozzászólások: 76 |
|
Kezdő
|
|
 LZsolt

Tagság: 2003-09-30 18:23:26 Tagszám: #6772 Hozzászólások: 5933 |
48851. Elküldve: 2008-02-12 19:40:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62170.] |
Ha jól emlékszem nem én csalóztam hanem engem csalóztak.
---------------------------
85,2°K-45°NY - Faval 100 cm + Digipower SG2100 - Triax TD78 - Sharp 0,3 dB-es LNB-k - Opticum x403 - UPCD Direct Medium
|
| | | [válaszok erre: #48857] |
[előzmény: (48849) attex, 2008-02-12 19:37:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 viktorkid

Tagság: 2006-05-08 17:55:08 Tagszám: #30391 Hozzászólások: 1953 |
48850. Elküldve: 2008-02-12 19:39:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62171.] |
forrás????
Anaconda HD
|
| | | [válaszok erre: #48852 #48860] |
[előzmény: (48847) Domingus, 2008-02-12 19:36:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attex

Tagság: 2006-11-22 14:28:13 Tagszám: #37597 Hozzászólások: 1191 |
48849. Elküldve: 2008-02-12 19:37:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62172.] |
a Boomerang sorsa még nincs leszögezve nem biztos hogy bent marad a digi csomagban, ugy hogy addig nincs semi értelme ennek a ,,csalos,, szövegednek.
|
| | | [válaszok erre: #48851 #48854] |
[előzmény: (48844) LZsolt, 2008-02-12 19:29:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
48848. Elküldve: 2008-02-12 19:36:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62173.] |
csütörötkön szoktak megint dolgozgatni többet , szerintem az nap kinyitják:)
|
| | |
[előzmény: (48846) gombilaci, 2008-02-12 19:35:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Domingus

Tagság: 2007-01-09 20:51:12 Tagszám: #39752 Hozzászólások: 76 |
48847. Elküldve: 2008-02-12 19:36:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62174.] |
Egy kis érdekesség, hisz a TV paprika miatt minket is "érint":
"Új tulajdonost „kapott” a TV Paprika
A Chellomedia, a Liberty Global Inc. európai, tartalommal foglalkozó részlege, még 2007 októberében vásárolta meg a TV Deko, TV Paprika, valamint Filmmúzeum csatornákat, melyeket ezáltal – a már korábban felvásárolt Minimax, SPORT1, valamint SPORT2 televíziók mellett – a budapesti székhelyű Chello Central Europe Műsorszolgáltató Zrt. működtet Közép-Európában.
Leírás
Aggodalomra azonban semmi ok: az elérhetőségeinken kívül semmi egyéb nem változik! Továbbra is a megszokott magas színvonalon gyártjuk és sugározzuk műsorainkat, sőt, hála az új anyacég többéves nemzetközi televíziós tapasztalatának, e minőségi színvonal csak emelkedhet… Kérjük, ha bármi kérdése, kérése, panasza van, továbbra is forduljon bizalommal a TV Paprika szerkesztőségéhez: [email protected] 1139 Budapest, Lomb u. 23-27. 06-1/489-4740"
Javítsatok ki, ha rosszul tudom: Ugye ez az a UPC anyacég?!
|
| | | [válaszok erre: #48850] |
|
|
Kezdő
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
48846. Elküldve: 2008-02-12 19:35:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[62175.] |
francesco
azért nem nézhető mert a service az szervízt
jelent. most került be ,nem fogják nyitni 3-4 órán belül.
gondolom a mai napot kibírod boomi
nélkül
türelem
|
| | | [válaszok erre: #48848] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|