 Nyalka

Tagság: 2006-03-17 20:14:21 Tagszám: #28545 Hozzászólások: 3496 |
17283. Elküldve: 2009-08-28 12:49:16, Társalgó
|
[21051.] |
Melyik fórum?Hol található?
HAJRÁ MAGYAR FAJTA!
Én a Komondorokkal vagyok!
magyarkuvasz
|
|
|
 Duci

Tagság: 2003-05-30 07:38:46 Tagszám: #4770 Hozzászólások: 31855 |
17282. Elküldve: 2009-08-28 12:44:49, Társalgó
|
[21052.] |
Igen látták!
Azóta már rengetegen jártak itt fél nap alatt és a fórum népszerűsége megugrott!
Rajtatok a világ szeme!
Rasztari
|
| | | [válaszok erre: #17294] |
[előzmény: (17280) Éden, 2009-08-28 11:46:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 karchasz

Tagság: 2008-01-16 18:36:20 Tagszám: #54459 Hozzászólások: 2504 |
17281. Elküldve: 2009-08-28 12:35:25, Társalgó
|
[21053.] |
http://kuruc.info/r/35/45757
ezek az idióta sörétesek, miért nem ezeket lövöldözték... én még alibit is bizonyíttottam volna nekik
"Ezeket a kutyákat a körülmények hozták létre, és nem az emberek. Ahhoz, hogy ilyen kutyákat tudj produkálni, ahhoz a körülményeket is biztosítani kell. A tenyésztés önfeláldozó tevékenység, egy misszió, és nem üzlet."
|
| | | [válaszok erre: #17288] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Éden

Tagság: 2008-11-11 22:55:26 Tagszám: #65479 Hozzászólások: 3702 |
17280. Elküldve: 2009-08-28 11:46:33, Társalgó
|
[21054.] |
Láttátok Duci hogy népszerűsíti ezt a fórumot más fórumokon?
Köszönje már meg neki valaki, ha van rá ideje és még beszélőviszonyban van vele.
Hajni
|
| | | [válaszok erre: #17282 #17283 #17285] |
[előzmény: (17277) Kohári Pisti, 2009-08-28 10:57:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 karchasz

Tagság: 2008-01-16 18:36:20 Tagszám: #54459 Hozzászólások: 2504 |
17279. Elküldve: 2009-08-28 11:35:19, Társalgó
|
[21055.] |
Még egy hét, de ma három lánnyal alszom egy... lakásban:) Holnap nagyszabású lánybucsú lesz, és már ma jönnek a Kriszta évfolyamtársai. Holnap lesz itt 10 egészen jó nő, sőt van köztük egy-két igazi bombázó is... Engem meg elküldtek pecázni. Mondtam hogy tőlem bulizhatnak, de ha csak 1 chippendale köcsög megjelenik, kirakom a Kriszta cuccait a kapu elé:). De megnyugtattak hogy ők "komoly felnőtt nők".
"Ezeket a kutyákat a körülmények hozták létre, és nem az emberek. Ahhoz, hogy ilyen kutyákat tudj produkálni, ahhoz a körülményeket is biztosítani kell. A tenyésztés önfeláldozó tevékenység, egy misszió, és nem üzlet."
|
| | |
[előzmény: (17276) M.K.U. Tóni, 2009-08-28 08:49:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 karchasz

Tagság: 2008-01-16 18:36:20 Tagszám: #54459 Hozzászólások: 2504 |
17278. Elküldve: 2009-08-28 11:27:44, Társalgó
|
[21056.] |
Azért ha valaki nem tudna aludni, mielőtt olvas pár sort:)
http://mek.niif.hu/00200/00249/00249.htm
"Ezeket a kutyákat a körülmények hozták létre, és nem az emberek. Ahhoz, hogy ilyen kutyákat tudj produkálni, ahhoz a körülményeket is biztosítani kell. A tenyésztés önfeláldozó tevékenység, egy misszió, és nem üzlet."
|
| | |
[előzmény: (17274) karchasz, 2009-08-28 07:39:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kohári Pisti

Tagság: 2008-01-07 08:50:14 Tagszám: #53988 Hozzászólások: 709 |
17277. Elküldve: 2009-08-28 10:57:27, Társalgó
|
[21057.] |
Szia Duci!
Na,akkor vegyük sorra,de csak azért,mert pont van némi időm és meglepő módon,talán mert péntek van idegzetem is hozzád,illetve Te másképp nem akarsz érteni,hát megszerzem neked ezt az örömöt,remélem,a többiek nem unják halálra magukat...
"Ha ez neked, vagy bármi hasonló smafu és semmi, akkor kérlek írd már ide fel, hogy Te hány száz kilómétert tettél meg nem saját önös érdekből, hanem a fajta érdekében. Mikor melyik tenyészszemlén jelentkeztél, hogy lefotózod önként, saját költségeden az ott felvezetett Komondorokat,vagy ültél be a bírói sátorba 40 fokban, hogy írd a bírálati lapokat az ország másik végében!Mikor melyik fajtanépszerűsítő rendezvényen jelentél meg Komondoroddal kiápolva és felvezetve csak azért, hogy válaszolj a nézők, érdeklődők fajtával kapcsolatos kérdéseire?Had lássuk már!
Nem arra gondolok, hogy kisétálsz az udvarra és lefényképezed a saját kutyáidat, illetve a barátaidtól kapott képekhez írsz kommentáló szöveget, vagy elkíséred az ismerőseidet kiállításra és dícsőíted eredményeiket.
Gyerünk Pisti írd össze és tedd ide fel!"
Nos,nyílvánvaló,hogy hozzád és Papp Gáborhoz képest soha egyszer sem,sehol sem (önzetlenségről beszéltél,ugye...).
"Az általad említett személy velem (én voltam a tanúja) utazott le 1200 km-t olyen ügyben kutya miatt, amihez jóformán semmi köze nem volt, pusztán egy fajta éredekében!
Nem kell őt ezért magasztalni, nem várt érte dícséretet, de akkor ne beasztassuk már. Vagy piszkálhatod Pisti, de akkor lássuk a te példáidat! Rajta!"
Mondtam Duci:q-ra nem fog megszakadni a szivem a Papp Gábor-önzetlenség kontextus felemlegetésén,ne strapáld magad -bár másoknál még lehet,van esély.Hasonló példáim nincsenek.
"Kicsit ellentmondásosak vagytok, mert hol kétalmos jelzővel illettek embereket hol pedig önös érdekekkel hadonásztok.
Megjegyzem kétalmos tenyésztő van a tenyésztő szervezet vezetőségében is, sőt alom nélküli is....akkor a kétalmos szlogen rájuk is vonatkozik?
Csak azért, mert ilyenek vagytok és a problémáitokkal rébuszokban fogalmaztok."
Duci!Te most vagy örülsz,hogy én szóba állok Veled és azzal is engem traktálsz,amihez közöm nincs,vagy rosszul emlékszel.Ismét összemosol valakivel,mert olyan kifejezéseket tulajdonítasz nekem,melyeket most hallok életemben először ilyen összefüggésben és éppen tőled... Szóval,nem értem a többesszámot és a kétalmos témát -számomra új,de megkímélhetsz a kifejtésétől,mert nem igazán érdekel,javaslom,beszéld meg azzal,akitől hallottad (nem én voltam az fix).
"A 600 kilóval kapcsolatban ösmét csak azt a kérdést tudom feltenni, hogy akkor írd le légyszi te hány kilót hajtottál fel a tenyésztő szervezet számára a fajta érdekében. Bár az eddig feltett kérdéseimre sem válaszoltál, diplomatikusan kikerülted. "
1 fillért sem,de amíg Papp Gáborokkal,tehát önzetlenül 600 ezreket szerzőkkel van tele a klub,gondolom,nem hiányzik az én filléreskedésem és jelenlétem sem (főleg).
"Ha neked nincs olyan Komondorod....mint ahogy írtad...akit emberek közé vigyél, akit bemutassál, akkor megint nem értem, hogy miért kotyorászol bele. Pláne nem értem, hogy mi jogosít fel téged, hogy egy ember munkáját minősítsd, amikor te magad nem végzel ilyen jellegű tevékenységet."
Duci!Megint félre magyarázol,de tőlem azt mondasz,amit jónak látsz,én,az álatalad nekem tulajdonított tartalmú kijelentést nem tettem,és én komondorjaimat,egyéb jószágaimat rendszeresen "bemutatom" -nyílván nem olyan önzetlenségtől vezérelve,mint azt Te,vagy Gáborunk teszi.
Hogy én milyen hasonló,vagy egyéb más tevékenységet végzek,ahhoz speciel neked aztán közöd nincs Józsi,ahogy nekem sem a tiédhez,vagy a Gáboréhoz,ugyanakkor,ahogy azt te is,jó barátod is megtettétek korábban is,én is alkothatok véleményt és le is írhatom,ahogy ezzel a lehetőséggel ti is éltetek,éltek (ti dolgotok,ez meg az enyém).
"Annyi közöm azért van hozzá, mint neked, bár magam nem vagyok HKK Tag, de egy MEOE szervezetben tevékenykedünk a Komondor fajta érdekében. És kurvára nem hiányoznak azok a megjegyzések, amiket tőled is olvastam. "
Feltételezem,hogy felnőtt ember vagy,így nyílván el tudod dönteni,mit/kit olvass,mit/kit ne:nem kötelező,engem sem,ha meg mégis,sajnálom Duci,beszéld meg ezt magaddal.Én pl. nem nézek tv-t,rádiót is csak Kossuthot,vagy zeneit hallgatok,az internetről áradó "infókat" a legritkább esetben veszem készpénznek ellenőrzés nélkül stb. ugyanakkor,téged mindig szivesen elolvaslak:egyéniség vagy...
"Nem te ültél Szegeden a Kárász utca embertömegének forgatagában várakozva, ezért nem láthattad azt az érdeklődést, ami a Komondor fajtát övezi laikusok szemében. "
Valóban nem én ültem ott,valóban nem láttam "azt"... (?)
"Talán halvány lila fogalmad sincs, hogy milyen lehetőségeket, alkalmakat kéne megfogni, meglovagolni, hogy a Komondor népszerűbb és elterjedtebb legyen a lakosság köreiben."
Talán,Duci.Talán.
"Könnyen mondod, mondhatod, hogy ez téged nem érdekel, hiszen nem tenyésztesz. Gondolom azok, akiknél időnként azért születik alom mélyen megköszönik neked a pejoratív megjegyzéseket, hogy milyen karakán fasza csávó vagy a posztjaiddal, hiszen azóta mennyire megugrott az évente született és törzskönyvezett Komondorok száma."
Egyik sem célom:nem azért írok,hogy örüljön nekem bárki is,akár tenyésztő,akár nem,és nem is azért,hogy több törzskönyvezett komondor szülessen.Mondtam:nem kötelező olvasni,ha meg kényszered van kezeltesd,vagy szokd meg.Az utóbbi problémára meg nem nekem kellene megoldást találni,hanem a mélyen tisztelt,a törzskönyvezett komondor állomány jövőjét évek óta lesz.ró pénzéhes MEOE-nak és a fajtagondozó szervezet "lobbistáinak",akik olyan nagyon nem hiszem,hogy még kíváncsiak volnának az ötleteimre és a másoktól elleshető kész megoldásokra,ugyanis nem lenne belőle a MEOEnak több bevétele...
"Nem láttalak egyetlen fajtanépszerűsítő rendezvényen sem és nem segítettél az általad csípkedett embernek sem, hogy feltolja a Komondorát a meredek lépcsőn, hogy aztán a közönség tapssal jutalmazza ámultan a Komondort a színpadon. Nem Papp Gábort, nem XY-t, hanem a Komondort.
Elképzelhető, hogy semmi közöm hozzá te hol jelensz meg és hová viszed a Komondoraidat, de most és itt fajtanépszerűsítésről beszélünk. Fajtanépszerűsíteni meg nem a haverok közt kell az udvarban. Ezért mondtam, hogy nem látom Pisti. De még mindig nem írtad le és nem soroltad fel. "
Nézd Duci!Aláírom -ahogy eddig is megtettem,ki is fejeztem- köszönjük Neked fajtanépszerűsítő tevékenységed bármilyen magyar fajta is legyen.Ugyanakkor azért ne gondold,hogy az életet egyféle képpen lehet élni,és fajtanépszerűsíteni is csak úgy,ahogy te.Ez a haverozós-kertes/udvaros dolog meg látom,bejön neked,így nem kívánlak eltántorítani ennek használatától,attól még persze,ha megengeded,én szeretném eldönteni -amíg választhatok- kire,melyik helyszínre voksolok.Nincs mit felsorolnom Duci!Papp urat pedig,nekem hagyjad,mondjad másnak.
"A hátbaszúrás és hátbaveregetés című anti post mortem narancsos lecsengéseddel meg nem tudok mit kezdeni, csak annyit, hogy bizonyára azért gondolod így, mert magadból indulsz ki, vagy a közvetlen környezetedben ezt tapasztalod"
Óriási különbség van aközt,hogy valamit gondol valaki,vagy azt megtapasztalja -hiszen erről beszélsz,csak azügyben,hogy én nem fajatnépszerűsítek... De én nem kívánlak meggyőzni téged az ellenkezőjéről,nekem éppen elég,ha azok,akik belőlem merítve ismerik meg a komondort (esetleg szereznek is egyet) vagy a mangalicát,egy elfeledett,gyerekkoromban megszokott életformát és gondolkodni kezdenek,és nem hülyén állnak a magyarfajták,vagy a magyar nemzeti parkok felsorolásakor,vagy sorolhatnám Duci,de nem kívánlak meggyőzni téged (sem) semmiről.
"Énis retitens és ellenzéki vagyok. Most akkor hogy van ez? Vagy eddig azért fajtanépszerűsítettetek, hogy egymásnak tetszetek? "
Nem tudom,miről beszélsz,bocs!
"Nekem aztán nem fáj Pisti. Csak megint ott tartunk, hogy mondtál valamit és nincs mögötte semmi.
Könnyű az asztalra csapni, verni a tamtamot, hogy mit hogyan kell csinálni, esetleg még epés megjegyzéseket is fűzni mások munkájához. Amíg valaki meg nem kérdezi, hogy ugyan akkor lássuk a medvét."
Ezt,ha valaki,hát te csak tudod -polihisztorok utolsó gyöngyszeme.
"Azt is nagy érdeklődéssel olvasom csigás hasonlatokban, meg egy igaz út van a többi torzulás hasonlatokban, hogy tényleg milyen intrika mentes, jószándékú, együttműködő és kompromisszum kész elképzelésitek vannak, meg abszolúte nincs szándékotokban megosztani... "
Nem tudom,milyen egy igaz útról beszélsz,keresd valahol máshol a gazdáját.A csiga -vagy inkább puhatestű- meg törzsfejlődéstanilag hihetetlen fejlett állomása az emberréválás folyamatának (?) ,de nem untatlak,ezt te jól tudod (?) ,igaz!
A többes szám gondolom,az MNKE-nak szól,nem?Ezt azért tisztázzuk,mielőtt bármit mondok erre.
"Az a hozzá állás, amit te a hozzászólásodban leírtál valóban a Komondor fajta hasznára válik és csakis profitálhat belőle. GRATULÁLOK!"
Ilyen gratulációkat korábban is írtál mindenkinek,pl. Gábornak is,magadnak is,mikor "asztalra csaptatok"??
Szerintem ne untassuk a fajta iránt érdklődőket.Ha szeretnél velem beszélni,megteheted,kérd el a számom Gabitól!
Az embereknek mind egyforma a szemük, és mégis mást látnak vele.
(Germanus Gyula) [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-08-28 11:24:30]
|
| | | [válaszok erre: #17280] |
[előzmény: (17275) Duci, 2009-08-28 08:21:37] |
|
Törzstag
|
|
 M.K.U. Tóni

Tagság: 2009-05-04 22:03:11 Tagszám: #73543 Hozzászólások: 603 |
17276. Elküldve: 2009-08-28 08:49:27, Társalgó
|
[21058.] |
Lajoskánk vége a csapongó legény életnek!!!
Vágod a centit?
Tóni
|
| | | [válaszok erre: #17279] |
|
|
Törzstag
|
|
 Duci

Tagság: 2003-05-30 07:38:46 Tagszám: #4770 Hozzászólások: 31855 |
17275. Elküldve: 2009-08-28 08:21:37, Társalgó
|
[21059.] |
Hello
Nem a szenté avatásról van szó csak nem szeretem, ha valakit is olyas valamiért piszkálnak, amiben mondjuk ki nemhogy nem ludas, de még talán tesz is. Talán többet, sokkal többet, mint az, aki piszkálja.
Hát biztos Papp Gábor rengeteg Komondort ad el és a kiállítási címei is csak egyre gyűlnek. Önös érdekből vezérelve csak ezért járhat fajtanépszerűsítő rendezvényekre.
Kicsit ellentmondásosak vagytok, mert hol kétalmos jelzővel illettek embereket hol pedig önös érdekekkel hadonásztok.
Megjegyzem kétalmos tenyésztő van a tenyésztő szervezet vezetőségében is, sőt alom nélküli is....akkor a kétalmos szlogen rájuk is vonatkozik?
Csak azért, mert ilyenek vagytok és a problémáitokkal rébuszokban fogalmaztok.
A múltkor már megtörtük a csendet kettőnk között. Azóta olvaslak.
A 600 kilóval kapcsolatban ösmét csak azt a kérdést tudom feltenni, hogy akkor írd le légyszi te hány kilót hajtottál fel a tenyésztő szervezet számára a fajta érdekében. Bár az eddig feltett kérdéseimre sem válaszoltál, diplomatikusan kikerülted.
Ha neked nincs olyan Komondorod....mint ahogy írtad...akit emberek közé vigyél, akit bemutassál, akkor megint nem értem, hogy miért kotyorászol bele. Pláne nem értem, hogy mi jogosít fel téged, hogy egy ember munkáját minősítsd, amikor te magad nem végzel ilyen jellegű tevékenységet.
Annyi közöm azért van hozzá, mint neked, bár magam nem vagyok HKK Tag, de egy MEOE szervezetben tevékenykedünk a Komondor fajta érdekében. És kurvára nem hiányoznak azok a megjegyzések, amiket tőled is olvastam.
Nem te ültél Szegeden a Kárász utca embertömegének forgatagában várakozva, ezért nem láthattad azt az érdeklődést, ami a Komondor fajtát övezi laikusok szemében. Talán halvány lila fogalmad sincs, hogy milyen lehetőségeket, alkalmakat kéne megfogni, meglovagolni, hogy a Komondor népszerűbb és elterjedtebb legyen a lakosság köreiben. Könnyen mondod, mondhatod, hogy ez téged nem érdekel, hiszen nem tenyésztesz. Gondolom azok, akiknél időnként azért születik alom mélyen megköszönik neked a pejoratív megjegyzéseket, hogy milyen karakán fasza csávó vagy a posztjaiddal, hiszen azóta mennyire megugrott az évente született és törzskönyvezett Komondorok száma.
Nem láttalak egyetlen fajtanépszerűsítő rendezvényen sem és nem segítettél az általad csípkedett embernek sem, hogy feltolja a Komondorát a meredek lépcsőn, hogy aztán a közönség tapssal jutalmazza ámultan a Komondort a színpadon. Nem Papp Gábort, nem XY-t, hanem a Komondort.
Elképzelhető, hogy semmi közöm hozzá te hol jelensz meg és hová viszed a Komondoraidat, de most és itt fajtanépszerűsítésről beszélünk. Fajtanépszerűsíteni meg nem a haverok közt kell az udvarban. Ezért mondtam, hogy nem látom Pisti. De még mindig nem írtad le és nem soroltad fel.
A hátbaszúrás és hátbaveregetés című anti post mortem narancsos lecsengéseddel meg nem tudok mit kezdeni, csak annyit, hogy bizonyára azért gondolod így, mert magadból indulsz ki, vagy a közvetlen környezetedben ezt tapasztalod.
Énis retitens és ellenzéki vagyok. Most akkor hogy van ez? Vagy eddig azért fajtanépszerűsítettetek, hogy egymásnak tetszetek?
Nekem aztán nem fáj Pisti. Csak megint ott tartunk, hogy mondtál valamit és nincs mögötte semmi.
Könnyű az asztalra csapni, verni a tamtamot, hogy mit hogyan kell csinálni, esetleg még epés megjegyzéseket is fűzni mások munkájához. Amíg valaki meg nem kérdezi, hogy ugyan akkor lássuk a medvét.
Azt is nagy érdeklődéssel olvasom csigás hasonlatokban, meg egy igaz út van a többi torzulás hasonlatokban, hogy tényleg milyen intrika mentes, jószándékú, együttműködő és kompromisszum kész elképzelésitek vannak, meg abszolúte nincs szándékotokban megosztani...
Az a hozzá állás, amit te a hozzászólásodban leírtál valóban a Komondor fajta hasznára válik és csakis profitálhat belőle. GRATULÁLOK!
Rasztari
|
| | | [válaszok erre: #17277] |
[előzmény: (17226) Kohári Pisti, 2009-08-27 14:13:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 karchasz

Tagság: 2008-01-16 18:36:20 Tagszám: #54459 Hozzászólások: 2504 |
17274. Elküldve: 2009-08-28 07:39:54, Társalgó
|
[21060.] |
Hát nem tudom... én azért naponta nem venném a kezembe, elolvastam, volt ami megmaradt belőle, a pont idevonatkozó, vagy legalábbis általam idecitált rész beugrott, de csak nagyjából a tartalma-értelme. Idézni nem udnám.
"Ezeket a kutyákat a körülmények hozták létre, és nem az emberek. Ahhoz, hogy ilyen kutyákat tudj produkálni, ahhoz a körülményeket is biztosítani kell. A tenyésztés önfeláldozó tevékenység, egy misszió, és nem üzlet."
|
| | | [válaszok erre: #17278 #17330] |
[előzmény: (17270) cackab, 2009-08-27 21:09:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 karchasz

Tagság: 2008-01-16 18:36:20 Tagszám: #54459 Hozzászólások: 2504 |
17273. Elküldve: 2009-08-28 07:36:37, Társalgó
|
[21061.] |
Szerinted ki ismeri itt őket? És ő se igen olvasgat komondorosfórumot. A képernyőkímélőmön meg úgyis rajta van a többi "trófea" mellett:), aki nézi az iwiw-t az láthaja.
( De volt csúnya barátnőm is, no nem szerintem, mert szerintem csunya nő nincs, csak meg kell találni bennük a szépséget, ha végképp nem találunk, akkor tenni kell bele:))
"Ezeket a kutyákat a körülmények hozták létre, és nem az emberek. Ahhoz, hogy ilyen kutyákat tudj produkálni, ahhoz a körülményeket is biztosítani kell. A tenyésztés önfeláldozó tevékenység, egy misszió, és nem üzlet."
|
| | | [válaszok erre: #17329] |
[előzmény: (17264) cackab, 2009-08-27 20:23:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bodrog

Tagság: 2008-10-11 21:46:26 Tagszám: #64418 Hozzászólások: 255 |
17272. Elküldve: 2009-08-27 22:32:08, Társalgó
|
[21062.] |
Igen ez az amire gondoltam
N.A.
|
| | |
[előzmény: (17270) cackab, 2009-08-27 21:09:55] |
|
Haladó
|
|
 cackab

Tagság: 2006-07-11 15:08:19 Tagszám: #32576 Hozzászólások: 5337 |
17271. Elküldve: 2009-08-27 21:15:44, Társalgó
|
[21063.] |
Te is strandon voltál?
Ma én is átmentem a dunai strandra. Eszméletlen szép! Gyerekkoromban csak az volt. Délutánonként a Duna túloldalán volt fél Paks.
Én komppal mentem át délben. 2 után kezdtek jönni motoros "csónakokkal"- a régi ladikon egy motor . Nézem. Ugyan azok az emberek, akik 30 éve is átjártak. Ma 60-70 sőt még idősebben is, csokoládé barnán , igaz, már nem evezve de, délután irány a Duna. Úsznak, beszélgetnek, és boldogok. Tudni kell megörgedni is!
"Jó lenne, ha az ember annyit tudna a kutyákról, mint a kutya az emberről! Az meg pláne, ha mi is tudnánk azt , amit rólunk a kutyák!" sk.
Kati
|
| | |
[előzmény: (17256) Baliházi, 2009-08-27 19:45:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cackab

Tagság: 2006-07-11 15:08:19 Tagszám: #32576 Hozzászólások: 5337 |
17270. Elküldve: 2009-08-27 21:09:55, Társalgó
|
[21064.] |
A baj, hogy az alap művet nem ismerik sokan. Bár annak a szövegezése nagyon nehéz is. De mindenkinek meg van írva benne az üzenet. Na és naponta olvassa az ember, ha módja van rá egy életen át, vagy attól a perctől ahogy rátalált.
"Jó lenne, ha az ember annyit tudna a kutyákról, mint a kutya az emberről! Az meg pláne, ha mi is tudnánk azt , amit rólunk a kutyák!" sk.
Kati
|
| | | [válaszok erre: #17272 #17274] |
[előzmény: (17249) bodrog, 2009-08-27 19:27:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cackab

Tagság: 2006-07-11 15:08:19 Tagszám: #32576 Hozzászólások: 5337 |
17269. Elküldve: 2009-08-27 21:04:57, Társalgó
|
[21065.] |
Karcsi! Egyre többen szenvednek szövegértelmezési problémával. K sz@r volt az olvasás oktatása az elmúlt 30 évben. Szóképes olvasás, októberre olvasott az elsős gyerek, de aszövegértés még 40 évesen sem megy. Na most képzeld el, mi jöhet le egy egy regényből, ha egy sort is félreértelmez!
"Jó lenne, ha az ember annyit tudna a kutyákról, mint a kutya az emberről! Az meg pláne, ha mi is tudnánk azt , amit rólunk a kutyák!" sk.
Kati
|
| | |
[előzmény: (17233) virányos, 2009-08-27 18:07:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Éden

Tagság: 2008-11-11 22:55:26 Tagszám: #65479 Hozzászólások: 3702 |
17268. Elküldve: 2009-08-27 20:39:20, Társalgó
|
[21066.] |
Ok, ahogy megbeszéltük.
Hajni
|
| | |
[előzmény: (17266) Nyalka, 2009-08-27 20:31:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Nyalka

Tagság: 2006-03-17 20:14:21 Tagszám: #28545 Hozzászólások: 3496 |
17267. Elküldve: 2009-08-27 20:33:12, Társalgó
|
[21067.] |
Milyen népszerű a fórum.Hmmmm
HAJRÁ MAGYAR FAJTA!
Én a Komondorokkal vagyok!
magyarkuvasz
|
|
|
 Nyalka

Tagság: 2006-03-17 20:14:21 Tagszám: #28545 Hozzászólások: 3496 |
17266. Elküldve: 2009-08-27 20:31:43, Társalgó
|
[21068.] |
Okés,holnap 9-kor van egy kis megbeszélésem a 2.-kerbe,ahogy végzek,hívlak.Ahogy megbeszéltük.
HAJRÁ MAGYAR FAJTA!
Én a Komondorokkal vagyok!
magyarkuvasz
|
|
|
 cackab

Tagság: 2006-07-11 15:08:19 Tagszám: #32576 Hozzászólások: 5337 |
17265. Elküldve: 2009-08-27 20:27:39, Társalgó
|
[21069.] |
A feltételeket meg Edina szabja! de azért egy szakállas képet légy szí' majd küldj magadról. Sztem csak javíthat. Nagypocakos surranósat láttam. Lementettem ne félj! Majd alkalomadtán jól jöhet méág, ha elfelejtesz retusálni!
"Jó lenne, ha az ember annyit tudna a kutyákról, mint a kutya az emberről! Az meg pláne, ha mi is tudnánk azt , amit rólunk a kutyák!" sk.
Kati
|
| | |
[előzmény: (17217) Baliházi, 2009-08-27 08:30:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cackab

Tagság: 2006-07-11 15:08:19 Tagszám: #32576 Hozzászólások: 5337 |
17264. Elküldve: 2009-08-27 20:23:15, Társalgó
|
[21070.] |
Lali! Nem csodálom! Van izlése a hölgynek! Mellesleg ő is gyönyörű szép. Szóval jól tippeltem! Bepisilt a nevetéstől. Mert ha nem, akkor nagyon nagy modortalanság volt ide feltenned.
"Jó lenne, ha az ember annyit tudna a kutyákról, mint a kutya az emberről! Az meg pláne, ha mi is tudnánk azt , amit rólunk a kutyák!" sk.
Kati
|
| | | [válaszok erre: #17273] |
[előzmény: (17216) karchasz, 2009-08-27 07:13:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cackab

Tagság: 2006-07-11 15:08:19 Tagszám: #32576 Hozzászólások: 5337 |
17263. Elküldve: 2009-08-27 20:20:33, Társalgó
|
[21071.] |
Na most akkor, hogy van ez Karcsi? Menjünk el hozzád és nézzük meg nálad a filmet?
"Jó lenne, ha az ember annyit tudna a kutyákról, mint a kutya az emberről! Az meg pláne, ha mi is tudnánk azt , amit rólunk a kutyák!" sk.
Kati
|
| | |
[előzmény: (17230) virányos, 2009-08-27 17:03:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 karchasz

Tagság: 2008-01-16 18:36:20 Tagszám: #54459 Hozzászólások: 2504 |
17262. Elküldve: 2009-08-27 20:11:13, Társalgó
|
[21072.] |
Basszus, júniusban mikor körbetekertük a Balcsit, Nyomjuk a pedált valahol Füred előtt az emelkedőn ahol a szürkemarhák vannak. Hátranézek, látok két nyugdíjast (németek voltak) mire a fejem visszafordítom már ott vannak mellettünk, aztán pillanatok alatt otthagytak. Kicsit megalázó volt.
"Ezeket a kutyákat a körülmények hozták létre, és nem az emberek. Ahhoz, hogy ilyen kutyákat tudj produkálni, ahhoz a körülményeket is biztosítani kell. A tenyésztés önfeláldozó tevékenység, egy misszió, és nem üzlet."
|
| | |
[előzmény: (17256) Baliházi, 2009-08-27 19:45:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Éden

Tagság: 2008-11-11 22:55:26 Tagszám: #65479 Hozzászólások: 3702 |
17261. Elküldve: 2009-08-27 20:10:55, Társalgó
|
[21073.] |
Peti!
Zsolti nem jön, miután meghallotta a terveinket lemondta a randit.
Hajni
|
| | | [válaszok erre: #17266] |
[előzmény: (17259) Éden, 2009-08-27 20:00:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 imoka77

Tagság: 2008-12-14 16:21:25 Tagszám: #66690 Hozzászólások: 1318 |
17260. Elküldve: 2009-08-27 20:02:45, Társalgó
|
[21074.] |
Sziasztok!!!!!!!!!!!
,,Lehet komondor nélkül élni, de minek...."
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Éden

Tagság: 2008-11-11 22:55:26 Tagszám: #65479 Hozzászólások: 3702 |
17259. Elküldve: 2009-08-27 20:00:40, Társalgó
|
[21075.] |
Felhívlak és elmondom.
Nehogy véletlenül még valaki akarjon csatlakozni , mert lassan be kell majd jelentenünk a vonulásunkat a rendőrségen.
Hajni
|
| | | [válaszok erre: #17261] |
[előzmény: (17258) Baliházi, 2009-08-27 19:58:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
|