Dreambox HD (üzenet: 17443, Sat) |
|
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3006 |
13386. Elküldve: 2014-04-27 08:09:25, Dreambox HD
|
[4151.] |
Nem images, mert ez idegen szó, magyarul imázs.
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
|
| | | [válaszok erre: #13387] |
[előzmény: (13385) Chuang, 2014-04-27 08:05:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Chuang

Tagság: 2013-03-16 13:12:28 Tagszám: #127426 Hozzászólások: 1483 |
13385. Elküldve: 2014-04-27 08:05:28, Dreambox HD
|
[4152.] |
üdv
Bocsánat de nem kötekedni akarok.
DE
"A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából
Az imázs általános értelemben „meggyőződések, elgondolások és benyomások összessége, amelyekkel az egyén bármiről (tárgy, ember, csoport stb.) rendelkezik.”[1] Az imázs a tudatban „lakozik”, mint a tapasztalatok bizonyos tükörképe, leképeződése.[2] A leggyakrabban a márkaimázs kapcsán használjuk ezt a fogalmat."
Nem lehetne át térni az images
szóhasználatra?
Vu+ DUO2 BlackHole Images
|
| | | [válaszok erre: #13386] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3006 |
13384. Elküldve: 2014-04-26 22:04:03, Dreambox HD
|
[4153.] |
Köszi.
Találtam egy másik csapatot is, olaszok.
Openpli alapokból építik az imázsokat.
http://www.droidsat.org/index.php
Itt van az imázsok lelőhelye:
http://droidsat.org/image///
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
|
| | |
[előzmény: (13383) Gagliardo, 2014-04-26 21:55:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gagliardo

Tagság: 2005-06-10 16:22:34 Tagszám: #19613 Hozzászólások: 2156 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3006 |
13382. Elküldve: 2014-04-26 19:13:00, Dreambox HD
|
[4155.] |
Most találtam ezt a csapatot, OpenLD
azbox
dreambox
gigablue
medialink
vu+
A fenti eredeti vasakra készült imázs.
http://193.1.193.64/disk1/download.sourceforge.net/pub/sourceforge/i/im/images-openld/
Majd kipróbálom.
Egyenlőre semmit nem tudok róla.
Ebből is készültek klón imázsok.
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
|
| | | [válaszok erre: #13383 #13391] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 felix69

Tagság: 2011-02-16 00:57:31 Tagszám: #92138 Hozzászólások: 464 |
13381. Elküldve: 2014-04-25 15:13:19, Dreambox HD
|
[4156.] |
Nagyon super, kiegésziteném CF-és SD- kártyára is, és valoszinüleg a HDD-n is müködik.
Például a 8000-re felteszed és adsz neki 1 SIM2 Barry Allent, útána minden 800SE clon image felmegy reá, vagy forditva.
|
| | |
[előzmény: (13361) peter0910, 2014-04-22 20:37:38] |
|
Törzstag
|
|
 Juve

Tagság: 2009-10-29 12:03:57 Tagszám: #79134 Hozzászólások: 592 |
|
Törzstag
|
|
 resTore

Tagság: 2005-03-15 19:04:25 Tagszám: #16740 Hozzászólások: 1044 |
13379. Elküldve: 2014-04-25 12:38:08, Dreambox HD
|
[4158.] |
@ neo81 , @ version , koszonom,mar csak par hianyzik ...
üdv.
resTore
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bangy

Tagság: 2006-07-01 08:40:12 Tagszám: #32211 Hozzászólások: 139 |
13378. Elküldve: 2014-04-25 09:40:31, Dreambox HD
|
[4159.] |
Üdv.
Használ valaki " androiddreamer-t " ?
|
| |
|
Haladó
|
|
 neo81

Tagság: 2009-09-21 11:57:03 Tagszám: #77964 Hozzászólások: 1227 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3006 |
13376. Elküldve: 2014-04-24 19:01:00, Dreambox HD
|
[4161.] |
Nincs újabb nekem.
0,8 Thor5+6, Intelsat10-02 Kanalreferenz HD 28.10.2013.rar
http://uploaded.net/file/8291oczn
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
|
| | |
[előzmény: (13374) resTore, 2014-04-24 14:39:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kirob

Tagság: 2012-01-01 00:54:04 Tagszám: #97504 Hozzászólások: 135 |
13375. Elküldve: 2014-04-24 18:00:58, Dreambox HD
|
[4162.] |
Nekem is kellene friss picon összeállítás UPC-DIGI.
|
| |
|
Haladó
|
|
 resTore

Tagság: 2005-03-15 19:04:25 Tagszám: #16740 Hozzászólások: 1044 |
13374. Elküldve: 2014-04-24 14:39:03, Dreambox HD
|
[4163.] |
magyar a szolgaltatokhoz piconokat keresek...
thx
üdv.
resTore
|
| | | [válaszok erre: #13376 #13377] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 999999

Tagság: 2008-03-31 10:53:07 Tagszám: #57740 Hozzászólások: 2549 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13372. Elküldve: 2014-04-23 16:07:42, Dreambox HD
|
[4165.] |
vagy megszerzed a bootlogo ipk telepitőjét vagy ftp-n feltöltöd
|
| | |
[előzmény: (13369) miroka, 2014-04-23 15:50:32] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13371. Elküldve: 2014-04-23 16:04:24, Dreambox HD
|
[4166.] |
igen , létezik . DLG a neve jpeg fájlból csinál
bootlogo.mvi , bootlogo_wait.mvi, backdrop.mvi, switchoff.mvi fájlokat amit rá is tölti a készülékre, ha akarod
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2014-04-23 16:17:36]
|
| | |
[előzmény: (13370) Leíratkozott felhasználó, 2014-04-23 16:00:01] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13370. Elküldve: 2014-04-23 16:00:01, Dreambox HD
|
[4167.] |
Létezik PC-s program amivel képből lehet mvi fájlt készíteni.
|
| | | [válaszok erre: #13371 #13373] |
[előzmény: (13369) miroka, 2014-04-23 15:50:32] |
|
|
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
13369. Elküldve: 2014-04-23 15:50:32, Dreambox HD
|
[4168.] |
Köszi.
De akkor vagy egy régi mentésből kell kiszednem az ottani file-t vagy hogy lehet jpg-t vagy png.-t berakni bootlogo-ba ?
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #13370 #13372] |
[előzmény: (13368) Leíratkozott felhasználó, 2014-04-23 15:14:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13368. Elküldve: 2014-04-23 15:14:51, Dreambox HD
|
[4169.] |
/usr/share/
backdrop.mvi
bootlogo.mvi
|
| | | [válaszok erre: #13369] |
[előzmény: (13367) miroka, 2014-04-23 15:06:00] |
|
|
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
13367. Elküldve: 2014-04-23 15:06:00, Dreambox HD
|
[4170.] |
és hol tárolja a bootlogo képet ?
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #13368] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13366. Elküldve: 2014-04-23 14:50:45, Dreambox HD
|
[4171.] |
mi a fájl neve ? ha a passwd- és a passwd re gondolsz abba nincs benne a jelszó amit beállítottam telneten
|
| |
|
|
|
|
 bangy

Tagság: 2006-07-01 08:40:12 Tagszám: #32211 Hozzászólások: 139 |
13365. Elküldve: 2014-04-23 14:38:16, Dreambox HD
|
[4172.] |
/var/etc/
|
| | |
[előzmény: (13364) Leíratkozott felhasználó, 2014-04-23 13:58:32] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13364. Elküldve: 2014-04-23 13:58:32, Dreambox HD
|
[4173.] |
hol tárolja az enigma2 a passwd fájlt ?
|
| | | [válaszok erre: #13365] |
|
|
|
|
|
 peter0910

Tagság: 2006-10-29 13:09:58 Tagszám: #36471 Hozzászólások: 486 |
13363. Elküldve: 2014-04-22 20:51:36, Dreambox HD
|
[4174.] |
Nincs mit, örülök, hogy segítettem
|
| | |
[előzmény: (13362) miroka, 2014-04-22 20:44:51] |
|
Törzstag
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
13362. Elküldve: 2014-04-22 20:44:51, Dreambox HD
|
[4175.] |
Köszönöm szépen a részletes leírást.
Így már biztos menni fog.
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #13363] |
[előzmény: (13361) peter0910, 2014-04-22 20:37:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Dreambox HD (üzenet: 17443, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|