Vu+ beltéri egységek (üzenet: 20502, Sat) |
|
|
|
 MrX

Tagság: 2005-10-09 10:26:40 Tagszám: #22676 Hozzászólások: 1840 |
14700. Elküldve: 2019-11-28 09:40:49, Vu+ beltéri egységek
|
[5826.] |
Talán lesz előrelépés Duo4k esetében OATV 6.4 szoftver ügyében, legalábbis erre tippelnek az OATV fórum tagjai, miután 25-én új drivereket adtak ki ehhez a beltérihez.
2xOctagon SF8008 Combo, Vu+ Duo4k DVB-S2X/CT2
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vuzero

Tagság: 2019-11-26 14:25:28 Tagszám: #136222 Hozzászólások: 3 |
14699. Elküldve: 2019-11-26 15:55:35, Vu+ beltéri egységek
|
[5827.] |
Köszönöm ez hasznos volt. Először egy 32Gb-ossal próbáltam, de az nem ment. Most egy 8Gb-ossal és ezzel elindult. Mégegyszer köszi!
|
| | |
[előzmény: (14698) Csocso_12, 2019-11-26 15:50:27] |
|
Zöldfülű
|
|
 Csocso_12

Tagság: 2011-04-21 06:54:59 Tagszám: #93261 Hozzászólások: 1991 |
14698. Elküldve: 2019-11-26 15:50:27, Vu+ beltéri egységek
|
[5828.] |
A telepítés menete:
A letöltött ZIP file-t kicsomagolod a FAT32-re formatált pendribe-ra
A pendrive-t beteszed a készülék USB csatlakozójába.
A készüléket bekapcsolod és a VU+ jel elkezd lassan villogni amikor telepíti az adott image-t.
Ha már sürübben villog, akkor kikapcsolhatod a készüléket és kihúzhatod a pendrive-t.
Bekapcsolod a készüléket és elindul a TV-n a beállítási varázsló.
Egy kis buta video: https://www.youtube.com/watch?v=fIF_eoxDdOk
----------------------------------------------------
Panasonic TX-L42D25 LCD TV DVB-T,beépített DVB-S/S2, VU+ Uno 4K SE; Gibertini alu 100-as (1W) és Maximum E85 multifókuszos parabola.
|
| | | [válaszok erre: #14699] |
[előzmény: (14697) vuzero, 2019-11-26 15:16:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vuzero

Tagság: 2019-11-26 14:25:28 Tagszám: #136222 Hozzászólások: 3 |
14697. Elküldve: 2019-11-26 15:16:57, Vu+ beltéri egységek
|
[5829.] |
OpenATV 6.4. Beenged FTP-n, de telepíteni nem tudom. Láma vagyok nagyon. Letöltöttem pendrive-ra, ugyan, de a telepítés nem indul. Lehet, hogy van valami trükkje, amit én nem tudok.
|
| | | [válaszok erre: #14698] |
[előzmény: (14696) MrX, 2019-11-26 15:08:21] |
|
Zöldfülű
|
|
 MrX

Tagság: 2005-10-09 10:26:40 Tagszám: #22676 Hozzászólások: 1840 |
14696. Elküldve: 2019-11-26 15:08:21, Vu+ beltéri egységek
|
[5830.] |
Melyik verzió?
Szerintem ha FTP-n beenged, akkor ments ki belőle minden fontosat (emu konfig, settings stb.), majd usb-ről telepítsd újra.
2xOctagon SF8008 Combo, Vu+ Duo4k DVB-S2X/CT2
|
| | | [válaszok erre: #14697] |
[előzmény: (14695) vuzero, 2019-11-26 14:40:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vuzero

Tagság: 2019-11-26 14:25:28 Tagszám: #136222 Hozzászólások: 3 |
14695. Elküldve: 2019-11-26 14:40:58, Vu+ beltéri egységek
|
[5831.] |
Sziasztok! VU+ Zero 4K-n valamit elbarmoltam. OpenATV bejelentkezik, de aztán csak kék képernyő. Mit lehet tenni ilyenkor?
|
| | | [válaszok erre: #14696] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
14694. Elküldve: 2019-11-25 06:41:58, Vu+ beltéri egységek
|
[5832.] |
Exteplayer3 nem jó?
Üdv: miki2002
|
| | |
[előzmény: (14693) K. Tibor, 2019-11-25 00:42:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
14693. Elküldve: 2019-11-25 00:42:06, Vu+ beltéri egységek
|
[5833.] |
Valami jóféle Media lejátszó létezik VU ZERO-ra?
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | | [válaszok erre: #14694] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
14692. Elküldve: 2019-11-24 14:51:51, Vu+ beltéri egységek
|
[5834.] |
|
| | |
[előzmény: (14691) MyChroLesLie, 2019-11-24 14:43:47] |
|
|
|
|
 MyChroLesLie

Tagság: 2003-10-25 14:23:40 Tagszám: #7090 Hozzászólások: 3610 |
14691. Elküldve: 2019-11-24 14:43:47, Vu+ beltéri egységek
|
[5835.] |
Na pont ezt nem próbáltam. :) De most igen, és úgy tűnik működik rendben. Egyszerű de működik és tudja amit kell. Köszi!
Üdv, mcll (Laci)
1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
|
| | | [válaszok erre: #14692] |
[előzmény: (14690) Leíratkozott felhasználó, 2019-11-24 13:53:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
14690. Elküldve: 2019-11-24 13:53:27, Vu+ beltéri egységek
|
[5836.] |
A tuneinradio is lefagy? Nálam Zero 4K-n mukodik probléma nélkul.
|
| | | [válaszok erre: #14691] |
[előzmény: (14689) MyChroLesLie, 2019-11-24 13:35:40] |
|
|
|
|
 MyChroLesLie

Tagság: 2003-10-25 14:23:40 Tagszám: #7090 Hozzászólások: 3610 |
14689. Elküldve: 2019-11-24 13:35:40, Vu+ beltéri egységek
|
[5837.] |
Tud valaki normális, online rádióhoz lejátszót VuPlus SOLO 4K-ra ami nem fagy meg, működik rendesen? (OpenPLI 7.1 alá)
Üdv, mcll (Laci)
1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
|
| | | [válaszok erre: #14690] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pedro5413

Tagság: 2011-03-30 12:28:45 Tagszám: #92973 Hozzászólások: 1971 |
14688. Elküldve: 2019-11-24 11:33:55, Vu+ beltéri egységek
|
[5838.] |
Köszi szépen.
...............................................................................
VU+Zero 4K, Axas HIS 4K Combo+, Alien shd 8900, Amiko Mini HD, Ariva 100E HD
, 110-es Bozsér, BU fej, DM 3800 (75 E - 45 W)
|
| | |
[előzmény: (14687) Leíratkozott felhasználó, 2019-11-23 15:57:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 zólyma

Tagság: 2010-03-30 07:28:43 Tagszám: #83688 Hozzászólások: 1799 |
14686. Elküldve: 2019-11-23 14:27:36, Vu+ beltéri egységek
|
[5840.] |
Puttyban indítva mit ír ki hibának?
|
| | |
[előzmény: (14682) version, 2019-11-23 09:39:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pedro5413

Tagság: 2011-03-30 12:28:45 Tagszám: #92973 Hozzászólások: 1971 |
14685. Elküldve: 2019-11-23 13:57:05, Vu+ beltéri egységek
|
[5841.] |
Kérek egy linket
...............................................................................
VU+Zero 4K, Axas HIS 4K Combo+, Alien shd 8900, Amiko Mini HD, Ariva 100E HD
, 110-es Bozsér, BU fej, DM 3800 (75 E - 45 W)
|
| | | [válaszok erre: #14687] |
[előzmény: (14684) Leíratkozott felhasználó, 2019-11-23 12:22:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
14684. Elküldve: 2019-11-23 12:22:11, Vu+ beltéri egységek
|
[5842.] |
Fent van az OpenATV feeden a Skinek kozott.
|
| | | [válaszok erre: #14685] |
[előzmény: (14681) pedro5413, 2019-11-22 21:48:28] |
|
|
|
|
 Smart0

Tagság: 2015-07-23 16:54:56 Tagszám: #131807 Hozzászólások: 1977 |
14683. Elküldve: 2019-11-23 09:58:23, Vu+ beltéri egységek
|
[5843.] |
(Felteszem, hogy OpenPLi-ről van szó.)
Ha van Oscam menüpont, de nem indul el, akkor hibás a bináris. Én is sokat szenvedek a Vu+ 4k box-szal, csak néhány verzió fut rajta, (Pl. a DreamOsat-os és az oscam.hu-s sem.)
Újabban az innen letöltöttek jók: http://sat-linux.com/forum/index.php?thread/1245-oscam-arm/&pageNo=24
Meg lehet próbálni a solo4k helyett az arm-dream változatokat is.
|
| | |
[előzmény: (14682) version, 2019-11-23 09:39:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3006 |
14682. Elküldve: 2019-11-23 09:39:21, Vu+ beltéri egységek
|
[5844.] |
Uno 4k se dobozon kipróbáltam a pli7.2rc
imázst.
Általában minden működik.
A legnagyobb baj, hogy az oscam nem indul el.
Mindegy neki, hogy telepítem vagy levi45 keretrendszert használok, az oscam nem indul el.
Más cam nem lett kipróbálva.
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
|
| | | [válaszok erre: #14683 #14686] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pedro5413

Tagság: 2011-03-30 12:28:45 Tagszám: #92973 Hozzászólások: 1971 |
14681. Elküldve: 2019-11-22 21:48:28, Vu+ beltéri egységek
|
[5845.] |
Kérek egy linket …
...............................................................................
VU+Zero 4K, Axas HIS 4K Combo+, Alien shd 8900, Amiko Mini HD, Ariva 100E HD
, 110-es Bozsér, BU fej, DM 3800 (75 E - 45 W)
|
| | | [válaszok erre: #14684] |
[előzmény: (14677) Leíratkozott felhasználó, 2019-11-22 17:55:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908 |
14680. Elküldve: 2019-11-22 18:25:06, Vu+ beltéri egységek
|
[5846.] |
Szia!
Öröm és BodoTTág!
Tapasztaltam a hibát az előző verziónál,azért javasoltam!
Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV
|
| | |
[előzmény: (14679) Leíratkozott felhasználó, 2019-11-22 18:20:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
14679. Elküldve: 2019-11-22 18:20:39, Vu+ beltéri egységek
|
[5847.] |
Szia!
Frissítettem és jó lett.
|
| | | [válaszok erre: #14680] |
[előzmény: (14661) pityu54, 2019-11-22 07:32:56] |
|
|
|
|
 koxyke

Tagság: 2019-02-11 20:18:49 Tagszám: #135742 Hozzászólások: 35 |
14678. Elküldve: 2019-11-22 18:12:51, Vu+ beltéri egységek
|
[5848.] |
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Szóval van egy amiko 8265+ hd combo beltérim olyan szoftverrel ami digi kábeltévés szolgáltatás nézésekor vehető vele a kódolt hbo-k filmnow , felnőtt csatorna.
Ez a varia megoldható olyan vu+ beltérivel amibe van sima, és műholdas tuner?
Ha igen akkor hogyan?
Köszönöm szépen a segítséget előre is!
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
14677. Elküldve: 2019-11-22 17:55:10, Vu+ beltéri egységek
|
[5849.] |
A Frodit próbáltad, nekem még az jon be.
|
| | | [válaszok erre: #14681] |
[előzmény: (14676) pedro5413, 2019-11-22 17:49:04] |
|
|
|
|
 pedro5413

Tagság: 2011-03-30 12:28:45 Tagszám: #92973 Hozzászólások: 1971 |
14676. Elküldve: 2019-11-22 17:49:04, Vu+ beltéri egységek
|
[5850.] |
Én is, de már csak a változatosság kedvéért is keresgetek … a Kraven azért még játszik nálam ...
...............................................................................
VU+Zero 4K, Axas HIS 4K Combo+, Alien shd 8900, Amiko Mini HD, Ariva 100E HD
, 110-es Bozsér, BU fej, DM 3800 (75 E - 45 W)
|
| | | [válaszok erre: #14677] |
[előzmény: (14675) Leíratkozott felhasználó, 2019-11-22 17:35:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Vu+ beltéri egységek (üzenet: 20502, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|