Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Zichie

Tagság: 2002-09-04 00:00:00 Tagszám: #265 Hozzászólások: 1705 |
3765. Elküldve: 2010-11-08 19:41:36, Sportmusorok
|
[6276.] |
A Dubai Sport HD-nek el lehet érni valahol a neten a műsorát?
|
| | | [válaszok erre: #3767] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
3764. Elküldve: 2010-11-08 19:28:25, Sportmusorok
|
[6277.] |
Most is szerencsétlenkedtem egy órát, de a a Badr holdakat nem találom. Forgatós antennával keresem. A Badr 4 összes transpondere helyett az Asztra megfelelőjét fogja be. A FEC-et, hogy lehet kézileg megadni?
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #3766 #3769] |
[előzmény: (3763) sanca2, 2010-11-08 12:11:52] |
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3763. Elküldve: 2010-11-08 12:11:52, Sportmusorok
|
[6278.] |
Szia
Kicsit nyugatabbra kéne állítani az antennádat esetleg akkor bejön nálam semmi gond simán jön
pedig a FEC nem is egyforma kézzel válszd ki nem automata legyen
12129 V
DVB-S/MPEG-2 27500 2/3
12130 V
DVB-S/MPEG-2 27500 3/4
|
| | | [válaszok erre: #3764] |
[előzmény: (3762) Janó_bá, 2010-11-08 11:08:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
3762. Elküldve: 2010-11-08 11:08:16, Sportmusorok
|
[6279.] |
Szevasztok!
A Dubai Sport 1-et próbálom 26E-en befogni, de az Astrán 28E fokon ugyan ilyen csatorna kiosztása van és állandóan ezek jönnek a Badr helyett.
Adjatok tanácsot, hogy tudnám befogni a Badrt.
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #3763] |
[előzmény: (3759) taklad, 2010-11-06 17:28:07] |
|
Törzstag
|
|
 Bower

Tagság: 2010-08-30 00:55:32 Tagszám: #88073 Hozzászólások: 19 |
3761. Elküldve: 2010-11-06 19:53:06, Sportmusorok
|
[6280.] |
tudom, ott néztem de 3 kint van a világvégén azt az 1et meg nem találom
|
| | |
[előzmény: (3760) merck, 2010-11-06 18:02:10] |
|
Zöldfülű
|
|
 merck

Tagság: 2007-01-27 19:47:31 Tagszám: #40680 Hozzászólások: 71 |
3760. Elküldve: 2010-11-06 18:02:10, Sportmusorok
|
[6281.] |
A www.liveonsat.com szerint 4 fta csatorna is adja
|
| | | [válaszok erre: #3761] |
[előzmény: (3758) Bower, 2010-11-06 16:49:55] |
|
Kezdő
|
|
 taklad

Tagság: 2004-11-03 19:52:25 Tagszám: #13574 Hozzászólások: 2232 |
3759. Elküldve: 2010-11-06 17:28:07, Sportmusorok
|
[6282.] |
Nem tudja valaki, hogy a Dubai Sport HD szokta-e ismételni a szombati focit vasárnap?
|
| | | [válaszok erre: #3762] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bower

Tagság: 2010-08-30 00:55:32 Tagszám: #88073 Hozzászólások: 19 |
3758. Elküldve: 2010-11-06 16:49:55, Sportmusorok
|
[6283.] |
Vagy esetleg van valami más megoldás a holnapi Liverpool - Chelsea - re?
|
| | | [válaszok erre: #3760] |
[előzmény: (3757) Bower, 2010-11-05 22:07:30] |
|
Zöldfülű
|
|
 Bower

Tagság: 2010-08-30 00:55:32 Tagszám: #88073 Hozzászólások: 19 |
3757. Elküldve: 2010-11-05 22:07:30, Sportmusorok
|
[6284.] |
A 2M National-t tudom fogni 110es antennával az Eutelsat W6-ról 21,6E'?
Mert nem találomezt a műholdat sem pedig még régebben ez is simán jött.
Azthiszem ráfér már egy teljes visszaállítás erre a beltérire.
|
| | | [válaszok erre: #3758] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3755. Elküldve: 2010-11-03 18:54:42, Sportmusorok
|
[6286.] |
most ha az antennád kb így áll
http://href.hu/x/dlt2
akkor ........................
|
| | | [válaszok erre: #3756] |
[előzmény: (3753) Bower, 2010-11-03 18:48:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
3754. Elküldve: 2010-11-03 18:50:11, Sportmusorok
|
[6287.] |
Az 1TV Grúzia szépen jön 42E 12602V 2960 BISS.
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | |
[előzmény: (3740) Bower, 2010-11-03 17:32:39] |
|
Törzstag
|
|
 Bower

Tagság: 2010-08-30 00:55:32 Tagszám: #88073 Hozzászólások: 19 |
3753. Elküldve: 2010-11-03 18:48:35, Sportmusorok
|
[6288.] |
Igen motoros, de az csak oldalra forog a másik meg az, hogy forgatás közben 2 percenként bootol az echo.
|
| | | [válaszok erre: #3755] |
[előzmény: (3752) sanca2, 2010-11-03 18:46:23] |
|
Zöldfülű
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3752. Elküldve: 2010-11-03 18:46:23, Sportmusorok
|
[6289.] |
Azt mondtad motors antennád van
|
| | | [válaszok erre: #3753] |
[előzmény: (3751) Bower, 2010-11-03 18:25:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bower

Tagság: 2010-08-30 00:55:32 Tagszám: #88073 Hozzászólások: 19 |
3751. Elküldve: 2010-11-03 18:25:05, Sportmusorok
|
[6290.] |
Feltéve ha megtalálom
itt kell állítani fölfelé vagy lefelé ?
|
| | | [válaszok erre: #3752] |
[előzmény: (3749) sanca2, 2010-11-03 18:16:41] |
|
Zöldfülű
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
3750. Elküldve: 2010-11-03 18:24:38, Sportmusorok
|
[6291.] |
Szevasztok! A Milan - Real Madrid nézhető valahol?
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | |
[előzmény: (3748) Bower, 2010-11-03 18:15:18] |
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3749. Elküldve: 2010-11-03 18:16:41, Sportmusorok
|
[6292.] |
Echos topikba a segítség
|
| | | [válaszok erre: #3751] |
[előzmény: (3748) Bower, 2010-11-03 18:15:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bower

Tagság: 2010-08-30 00:55:32 Tagszám: #88073 Hozzászólások: 19 |
3748. Elküldve: 2010-11-03 18:15:18, Sportmusorok
|
[6293.] |
Echo 771-em van 3,76os szoft van rajta, így jó vagy kell még valami?
|
| | | [válaszok erre: #3749 #3750] |
[előzmény: (3747) sanca2, 2010-11-03 18:12:38] |
|
Zöldfülű
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3747. Elküldve: 2010-11-03 18:12:38, Sportmusorok
|
[6294.] |
Nova Sport (Bul) 39'kelet
Irdetoba kódolt de megy emusan ha olyan a beltérid akkor ok
|
| | | [válaszok erre: #3748] |
[előzmény: (3746) Bower, 2010-11-03 18:05:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bower

Tagság: 2010-08-30 00:55:32 Tagszám: #88073 Hozzászólások: 19 |
3746. Elküldve: 2010-11-03 18:05:35, Sportmusorok
|
[6295.] |
Akkor esetleg más megoldás nincs a meccsre, marad a net?
|
| | | [válaszok erre: #3747] |
[előzmény: (3745) sanca2, 2010-11-03 18:01:21] |
|
Zöldfülű
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3745. Elküldve: 2010-11-03 18:01:21, Sportmusorok
|
[6296.] |
Azok a csatik amin lesz a foci az a 2D-n van és az 110 es -el nem igen jön főleg nem este
Egy csomó jön most is és éjjel is de a 2D csatijai nem fognak sajnos
|
| | | [válaszok erre: #3746] |
[előzmény: (3744) Bower, 2010-11-03 17:58:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bower

Tagság: 2010-08-30 00:55:32 Tagszám: #88073 Hozzászólások: 19 |
3744. Elküldve: 2010-11-03 17:58:30, Sportmusorok
|
[6297.] |
Észak MO-n vagyok de régebben jött arról a műholdról egy csomó adó , Liverpool tv meg másik 900 akkor ezeknek is jönnie kéne nem?
|
| | | [válaszok erre: #3745] |
[előzmény: (3743) sanca2, 2010-11-03 17:52:52] |
|
Zöldfülű
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3743. Elküldve: 2010-11-03 17:52:52, Sportmusorok
|
[6298.] |
Ha Angliba laksz akkor jó
Mert ha itt Magyarországon akkor kicsi lesz nem fog jönni semmi azokból a csatikból amin FTA a foci
|
| | | [válaszok erre: #3744] |
[előzmény: (3742) Bower, 2010-11-03 17:50:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bower

Tagság: 2010-08-30 00:55:32 Tagszám: #88073 Hozzászólások: 19 |
3742. Elküldve: 2010-11-03 17:50:58, Sportmusorok
|
[6299.] |
110 Cm
|
| | | [válaszok erre: #3743] |
[előzmény: (3741) sanca2, 2010-11-03 17:50:35] |
|
Zöldfülű
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3741. Elküldve: 2010-11-03 17:50:35, Sportmusorok
|
[6300.] |
Mekkora az antennád?
|
| | | [válaszok erre: #3742] |
[előzmény: (3740) Bower, 2010-11-03 17:32:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|