Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499735/56 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (97/35
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

gomey



Tagság: 2009-06-07 12:13:38
Tagszám: #75148
Hozzászólások: 5215
64206. Elküldve: 2023-02-05 11:46:05,

OFF TOPIC

[4876.]

Úgy emlékszem ezek nekem is megvannak.
De azt hiszem kattintgatni nem kell.
Lehet verziófüggő.......
[válaszok erre: #64207] [előzmény: (64205) Barczik L, 2023-02-05 11:35:27]
Kiváló dolgozó
gomey adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10662
64205. Elküldve: 2023-02-05 11:35:27,

OFF TOPIC

[4877.]

Egy kérdéssel még visszatérnék a Win10-re.
Indításkor betölt mindent, felhasználót is egy szuszra. Nem kell a bejelentkezésre is rámenni.
De alvó állapotból visszahozva egy szép naponta változó kép jelenik meg majd katt rá és aztán a bejelentkezésre is katt.
Kicsit már bosszantó kezd lenni a folyamat.
Minden elképzelhetőt átkutattam. Nincs vendégfiók sem.
Hogy a csodába lőhetném ki hogy ne jelenjenek meg?

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #64206]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
64204. Elküldve: 2023-02-05 10:54:54,

OFF TOPIC

[4878.]

Sőt, a sat.hu-nál is van. Van olcsóbb (igaz kisebb verzió) koax átvezető sor.
https://bolt.sat.hu/kereses?description=1&keyword=koax+f%C3%B6ldel%C5%91

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (64199) Gabywap, 2023-02-05 08:55:20]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gardiner



Tagság: 2004-10-21 09:01:13
Tagszám: #13316
Hozzászólások: 3909
64203. Elküldve: 2023-02-05 10:20:31,

OFF TOPIC

[4879.]



- icon21.gif ....képes voltam megszámolni ---> mielőtt kinagyítottam voln' icon21.gif -

( nekem is 24 jött ki.... icon53.gif )



icon17.gif . icon17.gif

QTH : 47,83N - 19,00E
[előzmény: (64195) EnJoe, 2023-02-05 00:36:42]
Kiváló dolgozó
gardiner adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
64202. Elküldve: 2023-02-05 10:18:10,

OFF TOPIC

[4880.]

Hopper,
és valóban!
A múltkori telefonos beszélgetésünk során már „magasztaltam” szoftveres tudásod (GM525), most sem csalódtam, valóban igazad van, a Subt. Translation, el is felejtettem!
Régebben kikapcsoltam, majd a frissítést követően újra aktiváltam, bár működni soha nem láttam… megfelelően…..
Köszönöm, „Ott a pont”! :-)

[előzmény: (64200) hopper, 2023-02-05 09:16:00]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
64201. Elküldve: 2023-02-05 10:12:00,

OFF TOPIC

[4881.]

Szia,
sajnos nem a felső középréteget, mint inkább az alsót „képviselem” anyagi téren, de szerintem ez ennyiért ajándék, mert mégy egy üres 1U blank panel is drágább ennél…
[előzmény: (64195) EnJoe, 2023-02-05 00:36:42]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hopper



Tagság: 2006-11-18 15:02:22
Tagszám: #37406
Hozzászólások: 3877
64200. Elküldve: 2023-02-05 09:16:00,

OFF TOPIC

[4882.]

A DVB alk. leáll hibát az automata epg-subtitle fordító okozta, Menü, setting, Subt. Translation-OFF segít rajta.
Az előző szoft legkellemesebb újdonsága volt, hogy bármilyen egzotikus csatornán magyar szöveg lett. Ez két hónapig simán működött, aztán egyszer csak megbolondult a box, újra kellett telepíteni teljes radír mellett.
Nehezen jöttem rá, hogy ez a bibi, nem is merem kipróbálni még, hogy az újabb firmmel maradt-e a bug.
Sokan keresik most, a valódi S2X csatornák indulásánál, melyik vevő lesz képes az új rendszer kihasználására (mert az eddigi multistream és T2mi adások S2 rendszerben folytak) .
Nincsenek jó híreim.
Nem találtam olyan képernyőképet, amelyik sikeres vételt mutatott volna be S2X adásról. Jelenleg sikeres keresés és zárás csak néhány vevővel és Pc kártyával található, erősen a tuner dekóder chiptől függ a zárás.
EnoSat rövid összefoglalója tavaly szeptemberben: "none in enigma, either the tuner can handle (etc. AVL6261) it or it can't (Si2166D,Si21622)"
Azóta sem találok újabb fejleményt.
Egy Edision és egy Qviart E2 vevő tudta zárni egy transzponder egyik Frame módját, AVL6261C chipes tuner van mindkettőben.
Most fog igazán kiderülni, hogy ki tudja támogatni az eddig kiadott S2X boxait abban, hogy papír szerinti tudását bizonyítsa.
Az előző menetben, a MPL, T2mi megjelenésekor a neves gyártók buktak, ez most is lehetséges.

hopper
[válaszok erre: #64202] [előzmény: (64190) zoro67, 2023-02-04 21:13:37]
Kiváló dolgozó
hopper adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
64199. Elküldve: 2023-02-05 08:55:20,

OFF TOPIC

[4883.]

Köszi! Meg sem gondoltam ide haza is van! :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #64204] [előzmény: (64197) garga pista, 2023-02-05 02:06:26]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
64198. Elküldve: 2023-02-05 08:22:39,

OFF TOPIC

[4884.]

Rom-ból havi egy update van.
Szoftverek nem frissülnek automatikusan, mert jobban szeretem manuálisan.
Akkor legalább látom hogy mi frissül.

Valszeg egy tisztességesen megírt szoftver hibamentesen tud futni droidon.
(ha alatta a hw támogatottság is rendben van)

Ez néhány fejlesztőnek nem akar összejönni.
[előzmény: (64194) Gabywap, 2023-02-05 00:27:01]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
64197. Elküldve: 2023-02-05 02:06:26,

OFF TOPIC

[4885.]

Szia! Földelő sín a neve, pl. itt kapható:
https://m3digital.hu/index.php?route=product/search&search=Foldelo%20sin

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #64199] [előzmény: (64181) Gabywap, 2023-02-04 20:30:03]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
64196. Elküldve: 2023-02-05 00:55:12,

OFF TOPIC

[4886.]

Igen, csak amig utána járok anyagok beszerzése minden össze szedni máris furikázunk kis benzint és meg van belőle, na de nem ez ekkora azért nem kel. Láttam nem rég egy helyen lehet külföldi oldal volt egy 9-es-t és nem találom most, de persze a házi megoldás lesz ebből. :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[előzmény: (64195) EnJoe, 2023-02-05 00:36:42]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


EnJoe



Tagság: 2004-10-20 08:27:53
Tagszám: #13293
Hozzászólások: 1938
64195. Elküldve: 2023-02-05 00:36:42,

OFF TOPIC

[4887.]

Idézet:
Valaki nem tud olyan webáruházat ahol ehhez hasonlóak kaphatóak?



Annó saját kezűleg gyártottuk - alu profilt kifúrtunk és mentek bele az F toldók - töredék árból megvolt, de kapható is:
patch panel F

[válaszok erre: #64196 #64201 #64203] [előzmény: (64181) Gabywap, 2023-02-04 20:30:03]
Kiváló dolgozó
EnJoe adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
64194. Elküldve: 2023-02-05 00:27:01,

OFF TOPIC

[4888.]

Na igen de ezeken a telefonokon milyen rendszer is van? A legújabb, szinte azonnal javítva vannak, lehet még észre sem veszed valami frissült, mert ha kiderül már nem is olyan jó lenne a gyártónak. :)

És lehet nem használod szélsőséges dolgokra csak arra amire kell.

A boxok TV-re, TV nézésre van optimalizálva manapság, nem DX-re csak vannak dolgok amiket letud keresni, vagy kicsivel többet tud mint más egyéb boxok.

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #64198] [előzmény: (64193) gombilaci, 2023-02-05 00:17:05]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
64193. Elküldve: 2023-02-05 00:17:05,

OFF TOPIC

[4889.]

Androidból Samu galaxy a52, a53 és tab s7 amiket használok.

Nem tapasztalok semmi hibát.

Bevallom előtte olcsóbb, nem samu eszközeim voltak. Ott azért volt 1-2 cumi, de alapvetően ilyen hibák ,hogy alkalmazás leáll , ilyenek még ott sem.
[válaszok erre: #64194] [előzmény: (64192) Gabywap, 2023-02-04 21:53:18]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
64192. Elküldve: 2023-02-04 21:53:18,

OFF TOPIC

[4890.]

Ezt azért inkább nevezzük Android betegségnek, mivel nem csak ezeknél fordul elő sok minden más amin droid fut akár egy tablet, telefon is.

Nincs tökéletes box sem, de tökéletes firmware ezekre ezzel kell élni, nem csak droid hanem E2 vagy sima linux is vagy zárt SW.

Fogyasztói társadalomra van optimalizálva 1-2 év és aztán vegyél ujjat stb...

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #64193] [előzmény: (64190) zoro67, 2023-02-04 21:13:37]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
64191. Elküldve: 2023-02-04 21:30:59,

OFF TOPIC

[4891.]

Én nem hagyom neki..
2022.05.27.-ei frissítés óta én nem engedem az újat.
Pluszban elvégeztem minden olyan testreszabást,ami a dvb alkalmazást ''nem lassítja''..
Pl energiaoptimalizálás kikapcs,felesleges dolgok háttérben futása,gyári feleslegek törlése..
Lassan én leszek az országban az egyetlen, akinek flottul megy,stabil,és azóta is ez az egyetlen boxom.
Erről megy oscam is..
+ youtube,netflix..
Nem csesztetés,de jópárszor le lett már írva,hogy sajnos a gyenge hardver,a kevés ram,okoz galibákat,amik elkerülhetők,ha pár dolgot megcsinál az ember frissítés után.
Vagy frissítéssel kivár,mert van ami javul,van ami romlik.
Hiába a hyperérzékeny tuner,ha közben használhatatlan.
Ezeket a leírásokat leírtam én is,itt is,privátban is,aki kérte,én is Satom is.
Általában az volt a reakció hogy hát majd...
Aztán egy hét sem kellett,és jöttek a ''hát ez így sz/r,úgy sz@r tipusú bejegyzések.
Ha lecsupaszít egy új szoftver miatt az ember egy linuxos rendszert,ott is el kell végezni egy gyári szoftveren egy minimum 10 perces beállítást hogy úgy működjön ahogy szeretnénk.
Gt-nél ez mért nem megy? icon50.gif

110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
[előzmény: (64190) zoro67, 2023-02-04 21:13:37]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
64190. Elküldve: 2023-02-04 21:13:37,

OFF TOPIC

[4892.]

sajnálom hogy negatív tapasztalatod van NEKED(is)

már többször megfordult a fejembe hogy most aztán repül a GTmedia ki tudja hol áll meg...

Több alkalommal dobta föl nekem is ezt a hibát hogy DVB alkalmazás Le áll..

nem értem hogy a sokadik SW-frissítés után is előfordulnak ilyen súlyos hibák

@Merlot? @Tom25
nálatok volt már ilyen?


LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #64191 #64192 #64200] [előzmény: (64178) SaTom, 2023-02-02 21:11:54]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
64189. Elküldve: 2023-02-04 20:59:47,

OFF TOPIC

[4893.]

ha más nem lesz
esetleg ilyenből.

https://www.anrodiszlec.hu/product_info.php/products_id/24245

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[előzmény: (64181) Gabywap, 2023-02-04 20:30:03]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Hbalika



Tagság: 2008-02-26 18:07:11
Tagszám: #56338
Hozzászólások: 435
64188. Elküldve: 2023-02-04 20:55:01,

OFF TOPIC

[4894.]

Szia!

Igen, nem olcsó, de szofisztikált megoldás.

De még a 3D nyomtatás is opció lehet. Egy mezei F toldó köré.

Éljen és virágozzék a megbonthatalan konzervdoboz :)
QTH:N47,84 E18,99
[előzmény: (64187) Gabywap, 2023-02-04 20:51:18]
Törzstag
Hbalika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
64187. Elküldve: 2023-02-04 20:51:18,

OFF TOPIC

[4895.]

Szia! Igen az! De elég drága is ebben a formában! :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #64188] [előzmény: (64183) Hbalika, 2023-02-04 20:40:58]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
64186. Elküldve: 2023-02-04 20:48:51,

OFF TOPIC

[4896.]

Azért ezt kár lenne kibelezni :D

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[előzmény: (64184) anas.tasia, 2023-02-04 20:42:07]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
64185. Elküldve: 2023-02-04 20:46:55,

OFF TOPIC

[4897.]

Szia! Igen lehet az lesz! :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[előzmény: (64182) SaTom, 2023-02-04 20:34:15]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anas.tasia



Tagság: 2008-07-24 10:48:48
Tagszám: #61801
Hozzászólások: 4255
64184. Elküldve: 2023-02-04 20:42:07,

OFF TOPIC

[4898.]

Kibelezni egy ilyent?

6541122.jpg

icon32.gif

QTH: Nyírlövő - Munkács
[válaszok erre: #64186] [előzmény: (64181) Gabywap, 2023-02-04 20:30:03]
Kiváló dolgozó
anas.tasia adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Hbalika



Tagság: 2008-02-26 18:07:11
Tagszám: #56338
Hozzászólások: 435
64183. Elküldve: 2023-02-04 20:40:58,

OFF TOPIC

[4899.]

Szia!

Én ezt láttam működés közben. Elég kultúrált darab.

Panel:
https://www.hb-digital.de/Patch-panel-for-Keystone-modules-16-port-patch-panel-housing-black

https://www.hb-digital.de/Keystone-module-SAT-TV-F-connector-nickel-plated-black-for-Keystone-panel

Üdv!

Éljen és virágozzék a megbonthatalan konzervdoboz :)
QTH:N47,84 E18,99
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2023-02-04 20:55:54]
[válaszok erre: #64187] [előzmény: (64181) Gabywap, 2023-02-04 20:30:03]
Törzstag
Hbalika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
64182. Elküldve: 2023-02-04 20:34:15,

OFF TOPIC

[4900.]

Home made?
[válaszok erre: #64185] [előzmény: (64181) Gabywap, 2023-02-04 20:30:03]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010542154312134 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail