Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (46/22
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

Jozefa



Tagság: 2016-12-26 10:07:47
Tagszám: #133929
Hozzászólások: 49
63031. Elküldve: 2022-09-16 14:15:33,

OFF TOPIC

[6051.]

Van egy gondom, és ezért a fórum tagjaitól szeretnék segitséget kérni:Van egy Panasonic SC_HT845 tipusú házimozi rendszerem amelynek már a harmadik távirányitója romlott el. Szeretnék segitséget kérni, honnan ,vagy hol lehet beszerezni a jelzett készülékhez távirányitót.Segitségeteket előre köszönöm.
[válaszok erre: #63032 #63033 #63046]
Zöldfülű
Jozefa adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oliver18



Tagság: 2021-03-03 06:09:32
Tagszám: #137193
Hozzászólások: 1111
63030. Elküldve: 2022-09-16 13:15:00,

OFF TOPIC

[6052.]

megrendeltem.
megirom majd a tapasztalatokat:)
köszönöm

"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."

Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
[válaszok erre: #63034] [előzmény: (63025) Klown, 2022-09-16 08:39:53]
Kiváló dolgozó
Oliver18 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
63029. Elküldve: 2022-09-16 12:58:48,

OFF TOPIC

[6053.]

Szia,

amennyiben nem csal az emlékezetem, Kocsis Ferenc TV-DX oldalán

http://www.kocsis-ferenc.hu/tvdx-klub/viewforum.php?f=1&sid=cd79418a192f3c81fee867d8fb001ead

van ilyen topik, mintha ott olvastam volna erről, illetve a vételhez szükséges LNB megoldásokról. Igen, engem is érdekelne, folytathatnánk róla egy "diszkurzust", akár ott (ha valóban van megfelelő topik), akár itt, egy új topikban.... KWP?

Üdv.

SaTom
[előzmény: (63024) gardiner, 2022-09-16 07:06:56]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
63028. Elküldve: 2022-09-16 12:48:09,

OFF TOPIC

[6054.]

bonou2 kérlek, hogy jelentkezz a Hirdetés topick-ban kért adatokkal, PÜ üzenetben.

Köszönöm,
Üdv.
SaTom
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


IP1954



Tagság: 2019-03-02 17:41:11
Tagszám: #135796
Hozzászólások: 264
63027. Elküldve: 2022-09-16 12:12:18,

OFF TOPIC

[6055.]

Kis sávszélességnél vagy mobilinternetnél is igen hasznos lehet, ha valóban csak a hang lényeges.
[előzmény: (63026) IP1954, 2022-09-16 10:29:09]
Haladó
IP1954 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


IP1954



Tagság: 2019-03-02 17:41:11
Tagszám: #135796
Hozzászólások: 264
63026. Elküldve: 2022-09-16 10:29:09,

OFF TOPIC

[6056.]

Youtube - PC - Valóban csak hallgatás céljából letöltés nélkül
Firefox + Youtube Audio kiegészítő
Nincs kép …
Gyorsan (néhány másodperc alatt) átfut az első két reklámon beavatkozás nélkül.
A lejátszás közbeni reklám kb. 2-3 másodperc szünet eredményez, ami szinte elhanyagolható probléma.
(Ha a videó is megy, át kell lépni, vagy kivárni a végét, amikor a géptől távol hallgatom.)
[válaszok erre: #63027] [előzmény: (62972) gombilaci, 2022-09-12 23:12:44]
Haladó
IP1954 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Klown



Tagság: 2003-05-30 14:58:21
Tagszám: #4785
Hozzászólások: 1600
63025. Elküldve: 2022-09-16 08:39:53,

OFF TOPIC

[6057.]

Sarokszabály szerint legalább egy 20-30%-os térerőnek kell lenni az egyes végpontok között, hogy az átfedés megvalósuljon, ill. hogy a kontroller észrevétlenül át tudja adni a klienst egy másik AP-nak. A vezetékes összeköttetés az igazi, mert akkor nem feleződik a rendelkezésre álló sávszélesség. A topológiára én sem tudok válaszolni, de józan paraszti ésszel úgy feltételezem, hogy egy switch-csel a csillagponti megfelel, nem kell sorosan felfűzni az eszközöket.

Üdv: Klown
_______________________________________________________________
Amiko Alien SHD-8900 ¤ Amiko HD8260+ ¤ Xiaomi Mi Box S ¤ Beelink Mini MX
[válaszok erre: #63030] [előzmény: (63021) Oliver18, 2022-09-15 22:56:20]
Kiváló dolgozó
Klown adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gardiner



Tagság: 2004-10-21 09:01:13
Tagszám: #13316
Hozzászólások: 3909
63024. Elküldve: 2022-09-16 07:06:56,

OFF TOPIC

[6058.]


Sziasztok,

Ka sávos topic van szerintetek ???
illetve vki kísérletezik vele ???

icon17.gif . icon17.gif

QTH : 47,83N - 19,00E
[válaszok erre: #63029]
Kiváló dolgozó
gardiner adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oliver18



Tagság: 2021-03-03 06:09:32
Tagszám: #137193
Hozzászólások: 1111
63023. Elküldve: 2022-09-16 05:59:55,

OFF TOPIC

[6059.]

Tenda mw5-ben gondolkodom. Igazából arra gondoltam hogy "csillagpontosan" csatlakoztatnek 2 vagy 3 mesh-t az otthoni modem-hez.azon kilöném a wifit így a mesh adná csak.elvileg így akkor egy név alatt menne a wifi .
Csak nem látom azt hogy így is működne.
Elég nagy a ház. A vegpontonokon vannak kábelek.
Köszönöm

"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."

Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
[előzmény: (63022) franjobp, 2022-09-15 23:05:33]
Kiváló dolgozó
Oliver18 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
63022. Elküldve: 2022-09-15 23:05:33,

OFF TOPIC

[6060.]

Ha TP-Link DECO sorozatra gondolsz, azok támogatják a vezetékes kapcsolaton keresztüli mesh szinkronizálást, de nyilván akadhat ilyen más gyártóknál is...

One frekvencialista
http://directone.franjo.nhely.hu/Frekvencialista-20260607v2.pdf
[válaszok erre: #63023] [előzmény: (63021) Oliver18, 2022-09-15 22:56:20]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oliver18



Tagság: 2021-03-03 06:09:32
Tagszám: #137193
Hozzászólások: 1111
63021. Elküldve: 2022-09-15 22:56:20,

OFF TOPIC

[6061.]

Próbálok ezen mesh dolgon igazodni.
Azt értem hogy több darabosnal van egy Master és a többi a slave(másodlagos).
Ami az én ertelmezésemben azt mondja hogy egy viszi a kettőt (mondjuk egy 3-as szettnel).
Viszont ha a 2 vagy 3 darabot kábelen csatlakoztatom akkor is tudok egy wifi hálózatot kialakitani?házon belül is elég nagy a távolság. Nem vagyok benne biztos hogy egymást is látnák rendesen.
Ha nem jól fogalmaztam sorry.
Köszönöm az eddigi segítséget is...
Szép estét ..

"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."

Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
[válaszok erre: #63022 #63025] [előzmény: (63020) Klown, 2022-09-15 20:45:03]
Kiváló dolgozó
Oliver18 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Klown



Tagság: 2003-05-30 14:58:21
Tagszám: #4785
Hozzászólások: 1600
63020. Elküldve: 2022-09-15 20:45:03,

OFF TOPIC

[6062.]

Használhatod a 178-as subnetet, ha úgy akarod! Nincs jelentősége!

Én nézegettem anno a mesh-t, de sajnáltam rá a 30 rugót. Ennyit nem fizetek azért, hogy ne kelljen kézzel wifi-t váltanom. A TP Link Deco szériájának néztem utána. Megfizethető, megbizható és relatíve könnyen konfigurálható. Főleg, ha ki van hozzá építve a vezetékes felhordó hálózat! Akkor nagyon pöpec tud lenni! icon48.gif Vagy ha a penztárca engedi, akkor az Omada széria felé is el lehet menni. Az már magasabb kategóriára.

Üdv: Klown
_______________________________________________________________
Amiko Alien SHD-8900 ¤ Amiko HD8260+ ¤ Xiaomi Mi Box S ¤ Beelink Mini MX
[válaszok erre: #63021] [előzmény: (63018) Oliver18, 2022-09-15 16:25:15]
Kiváló dolgozó
Klown adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
63019. Elküldve: 2022-09-15 20:12:09,

OFF TOPIC

[6063.]

Köszönöm! Már júliusban végigmentem ezeken a linkeken,de nem találtam nyomát előfizetésemnek.Ma,mindenesetre letiltattam a mobilszolgáltatómnál a további levonásakat. Kiváncsi vagyok októberben,megint vonják-e?
[előzmény: (62988) Gabywap, 2022-09-14 00:23:54]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oliver18



Tagság: 2021-03-03 06:09:32
Tagszám: #137193
Hozzászólások: 1111
63018. Elküldve: 2022-09-15 16:25:15,

OFF TOPIC

[6064.]

Hello,

- A Fritz DHCP tartományt szűkítsd le. (pl. 192.168.0.2-től 192.168.0.99-ig)
- A Fritz-nek 192.168.0.1-es fix IP címet adjál.

ezt most megcsináltam gyorsan.annyi hogy ezen a boxon 192.168.178.1 az alap.
Már most jobbnak tünik ,de a hétvégén még a többit átnézem és újra konfigolom akkor.
CSak mivel szerverként is üzemel a gépem elég nehéz ,de most pont nem volt foglalt(eddig :) ).
Köszönöm a (Te) segitségedet (is)
:) Szép napot

A mesh-ről valaki tudna azért írni tapasztalatot írni és véleményt. Gondolkodom ezen is. a mesh wifit is ad illetve ugyanazon a neven megy mint a fő modem/router?

köszönöm még1x:)

"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."

Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
[válaszok erre: #63020] [előzmény: (63006) Klown, 2022-09-15 11:01:30]
Kiváló dolgozó
Oliver18 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


net_user



Tagság: 2014-11-03 10:55:01
Tagszám: #130810
Hozzászólások: 3854
63017. Elküldve: 2022-09-15 15:21:20,

OFF TOPIC

[6065.]

Igazi merevlemez temető az a gép.(4db.HDD, 2db. SSD, 1db.optikai egység)
Egy jó kis lassú forgású wd merevlemez...
WDC WD20EZAZ-00L9GB0
https://caseking.hu/en/termek/hdd-sata-wd-2tb-35-5400-256m-blue-hdd2tbwdezaz
egy sata-s Hitachi-LG HL-DT-ST BD-RE BH16NS55 Blu-ray Disc Rewriter...
https://hitachi-lg.com/en/products/data.view/?v=26
egy Kingston 480GB 2,5" SATA3 A400 SA400S37/480G ssd...
https://landcomputer.hu/termekek/kingston-480gb-25quot-sata3-a400-sa400s37480g-sa400s37480g
egy másik SSD... OCZ-TRION 100(vélhetően ez sem mai cucc)
https://www.pcworld.com/article/428549/ocz-trion-100-review-an-affordable-ssd-with-a-problem.html
még egy 500GB-os hdd...
WDC WD5000AAKX-00ERMA0
https://www.ebay.com/itm/195064215033
még egy hdd, 2TB-os lassú fordulatú cucc...
WDC WD20EZAZ-00L9GB0
https://caseking.hu/en/termek/hdd-sata-wd-2tb-35-5400-256m-blue-hdd2tbwdezaz
végül még egy 1TB-os hdd...
WDC WD10PURX-64KC9Y0
https://www.uhs-hardware.com/products/western-digital-surveillance-hard-drive-1-tb-wd10purx
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-09-15 15:29:08]
[előzmény: (63015) IP1954, 2022-09-15 14:25:32]
Kiváló dolgozó
net_user adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gomey



Tagság: 2009-06-07 12:13:38
Tagszám: #75148
Hozzászólások: 5215
63016. Elküldve: 2022-09-15 15:00:33,

OFF TOPIC

[6066.]

Idézet:
Aztán nálam elhasalt a yt-dl.exe és kb. ugyanígy a letöltő oldalak is.

Az lenne a csoda, ha nem így lenne; mivel 1 forrásból dolgoznak.
Pl. weboldalas töltés megcsinálhatná, hogy cache-zza az anyagot, vagy tükör-szervert hoz létre, akkor talán gyorsabban menne. Bár nem tudom, nem-e akadnának bele jogi akadályokba.
Sajnos ezt megcsinálhatják szerver-oldalról.
Vagy limitálják a sebességet; de van olyan hely, hogy a mennyiséget. (pl. napi X db letöltés)
Van ahol szólnak is miatta, de van ahol nem.
Esetleg pénzért felajánlják a gyorsabb letöltést. (Pl. emlékeim szerint ilyen a data.hu)
[előzmény: (62987) gombilaci, 2022-09-13 22:30:36]
Kiváló dolgozó
gomey adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


IP1954



Tagság: 2019-03-02 17:41:11
Tagszám: #135796
Hozzászólások: 264
63015. Elküldve: 2022-09-15 14:25:32,

OFF TOPIC

[6067.]

Hol van ez teleszemetelve?
A boot eszközök változtak meg valami miatt.
Például valamelyik nem elérhető.
Meg sem kérdezem, hogy kevés informatikai ismeret mellett mi a jó égnek szükséges ennyiféle operációs rendszer egy gépben ...
[válaszok erre: #63017 #63035] [előzmény: (63014) masodikmusor, 2022-09-15 13:57:56]
Haladó
IP1954 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
63014. Elküldve: 2022-09-15 13:57:56,

OFF TOPIC

[6068.]

Itt a kép: https://i.imgur.com/g1HK1T4.png - természetesen az UEFI partcítiók nem indulnak.

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #63015] [előzmény: (62971) IP1954, 2022-09-12 20:34:41]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
63013. Elküldve: 2022-09-15 13:12:15,

OFF TOPIC

[6069.]

Egy okostelefonnal lefényképezed (1-2 közeli és távolabbi kép) a jelenlegi állapotot.
A fotókat viszanézve bármikor könnyedén vissza tudod állítani a kábelezést is...

icon50.gif
[előzmény: (63008) masodikmusor, 2022-09-15 11:39:37]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
63012. Elküldve: 2022-09-15 12:37:28,

OFF TOPIC

[6070.]

Ja kérem... megoldás kellene a problémára, de dolgozni nincs kedved a megoldás érdekében. :)
Ez esetben nem tudok segíteni sajnos.
[előzmény: (63008) masodikmusor, 2022-09-15 11:39:37]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oliver18



Tagság: 2021-03-03 06:09:32
Tagszám: #137193
Hozzászólások: 1111
63011. Elküldve: 2022-09-15 12:25:27,

OFF TOPIC

[6071.]

Köszönöm.
A mesh-n már én is gondolkodtam ,de azt annyira sem ismerem(még):)

"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."

Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
[előzmény: (63006) Klown, 2022-09-15 11:01:30]
Kiváló dolgozó
Oliver18 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
63010. Elküldve: 2022-09-15 12:15:36,

OFF TOPIC

[6072.]

Márpedig szétszedés nélkül nemigen férsz hozzá. Ha meg a bios totál bedögik, akkor aztán semmit se fogsz bootolni és viheted PC szervízbe a a géped.

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (63008) masodikmusor, 2022-09-15 11:39:37]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
63009. Elküldve: 2022-09-15 11:58:40,

OFF TOPIC

[6073.]

Micsoda? A google oldalára ezt írja ki? Nem semmi akkor a géped! :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[előzmény: (63007) masodikmusor, 2022-09-15 11:29:03]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
63008. Elküldve: 2022-09-15 11:39:37,

OFF TOPIC

[6074.]

Ha látnád a gépemet: rengeteg kábel lóg ki belőle. Ennél az alaplapnál például a hátlapi mikrofon bemenet szolgál a basszus reflex doboz kimenete céljaira. Szóval, nem szívesen szedem szét.

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #63010 #63012 #63013] [előzmény: (62968) KWP, 2022-09-12 19:05:39]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
63007. Elküldve: 2022-09-15 11:29:03,

OFF TOPIC

[6075.]

A hozzászólásban jelölt URL esetén a víruskeresőm letiltotta a ahozzáférést, kártevőre veló hivatkozással.
[válaszok erre: #63009] [előzmény: (62988) Gabywap, 2022-09-14 00:23:54]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.013516187667847 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail